mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 18:30 
Cytuj  
luney napisał(a):
Mi tego mówić nie musisz ;). Jak jest tam napisane, nie chciałem, aby moje buildy zdominowały topic dlatego dodałem kilka innych osób.

Trzeba byc despotą i zostawiac tylko najlepsze (swoje) ;)

btw luney zmien opis panie healbocie z 20/0/41


Posty: 6
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2007, 19:04 
Cytuj  
od kilkudziesieciu minut przeszukuje rozne strony, w tym rowniez oficjalna i nigdzie nie moge tego znalezc (na forum tez szukalem, bezskutecznie):
mam konto do wowa, obecnie frozen, zrezygnowalem jakis czas temu z powodu lagow. zaczely mi sie wakacje, wiec chcialbym troche pograc, ale boje sie, ze znowu nie bede w stanie i nie chce ryzykowac placac abonament za pelny miesiac.
mam natomiast jeszcze 10-dniowy guest pass. moge go wykorzystac, zalozyc nowe konto uzywajac dokladnie tych samych danych (lacznie z numerem karty kredytowej) i nie narazic sie w ten sposob blizzardowi?
moze to glupie pytanie, ale nigdzie nie znalazlem odpowiedzi czarno na bialym, a wolalbym miec pewnosc.
z gory dzieki.

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2007, 20:02 
Cytuj  
vunak napisał(a):
od kilkudziesieciu minut przeszukuje rozne strony, w tym rowniez oficjalna i nigdzie nie moge tego znalezc (na forum tez szukalem, bezskutecznie):
mam konto do wowa, obecnie frozen, zrezygnowalem jakis czas temu z powodu lagow. zaczely mi sie wakacje, wiec chcialbym troche pograc, ale boje sie, ze znowu nie bede w stanie i nie chce ryzykowac placac abonament za pelny miesiac.
mam natomiast jeszcze 10-dniowy guest pass. moge go wykorzystac, zalozyc nowe konto uzywajac dokladnie tych samych danych (lacznie z numerem karty kredytowej) i nie narazic sie w ten sposob blizzardowi?
moze to glupie pytanie, ale nigdzie nie znalazlem odpowiedzi czarno na bialym, a wolalbym miec pewnosc.
z gory dzieki.

tylko maila zmien misiu :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2007, 20:07 
Cytuj  
Jedno male pytanko, czy spell dmg dodaje sie do dmg`u tej rakietki z enginieringu?? Jako rogal moglbym sobie jako taki secik do spelldmg zlozyc, a wyjscie z walki i przebranie sie to dla rogala zaden problem.

Pozdro

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2007, 12:42 
Cytuj  
czy każda postać po transferze dostaje opcje zmiany nick aczy tylko jak już taka na serwerze jest ?


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2007, 13:15 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
czy każda postać po transferze dostaje opcje zmiany nick aczy tylko jak już taka na serwerze jest ?


A cholera wie :D (konstruktywna odpowiedz, nie ? :D)

Ale taki hint - zawsze mozna poprosic znajomego zeby zalozyl na docelowym serwerze postac o okreslonym nicku a potem palic glupa i zmieniac. Czyli odpowiedz na pierwotne pytanie powinna brzmiec - praktycznie tak :)

*

Posty: 64
Dołączył(a): 8.04.2007
Offline
PostNapisane: 1 cze 2007, 13:15 
Cytuj  
Można powiedzieć, że każda. W teorii oczywiście możliwość zmiany nicka dostajemy tylko, kiedy na serwerze jest już postać o identycznej nazwie.

Jeśli zależy Ci na zmianie, to po prostu przed transferem sprawdzasz czy na serwerze jest już taki nick (stwórz postać o takiej samej nazwie). Jeśli się nie da: transferuj, jeśli się da: zostaw alta póki nie zrobisz transferu.

Cytuj:
Ale taki hint - zawsze mozna poprosic znajomego zeby zalozyl na docelowym serwerze postac o okreslonym nicku a potem palic glupa i zmieniac. Czyli odpowiedz na pierwotne pytanie powinna brzmiec - praktycznie tak


Zmiana jest automatyczna, bez ingerencji GMów czy kogoś innego. Jeśli gra wykryje, że na serwerze jest char o takiej samej nazwie, wyświetli się okienko przed pierwszym wejściem na serwer, że musisz zmienić nazwę postaci. Nie ma znaczenia czy char o tym samym nicku jest na Twoim koncie czy na koncie kumpla.


_________________
Holy Whine - Holy i Discipline priest: poradniki, komentarze, ciekawostki, talenty: http://www.holywhine.pl


Posty: 2
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 11:35 
Cytuj  
Jestem Night Elfem. Spadłem z krańca swojej macierzystej wyspy do morza i zginałem. Poszedłem duchem w to miejsce, ale w żaden sposób nie mogę dojść do swoich zwłok. Na wyspę też już nie mam jak wrócić. Stoję jako duch w morzu. Co mam zrobić ?

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 11:49 
Cytuj  
Wroc na cmentarz i wskrzes sie u ducha.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 13:04 
Cytuj  
Potrzebne jest BC, żeby założyć na twinka 39lvl te nowe enchanty z BC ? Mongoose etc


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 131
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 13:13 
Cytuj  
Czy transfer z rp-pvp realma na pvp realm(z venture co na Bl)jest mozliwy?szukalem tu na forum ale nigdzie nie znalazlem 100% pewnej odpowiedzi.Ktos moze mi pomoc?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 13:15 
Cytuj  
Kord napisał(a):
Czy transfer z rp-pvp realma na pvp realm(z venture co na Bl)jest mozliwy?szukalem tu na forum ale nigdzie nie znalazlem 100% pewnej odpowiedzi.Ktos moze mi pomoc?


Jest możliwy.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 13:26 
Cytuj  
mozesz transferowac sie wszedzie do wszedzie pod warunkiem ze nie z rppve lub pve do rppvp lub pvp


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki


Posty: 2
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 15:06 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
Wroc na cmentarz i wskrzes sie u ducha.


Nie mogę wrócic na cmentarz, na tym polega problem, utknąłem tam w tym morzu i to jako duch.

Ok, poradziłem sobie, utopiłem się jako duch w oceanie, podwójna śmierć :wink:

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 16:15 
Cytuj  
Prościej by było użyć "Auto-Unstuck" :P


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."


Posty: 2
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 19:49 
Cytuj  
Jestem w WOWie swierzak- gram okolo tygodnia. Moja postacia jest warior-daranei. Mam 40 lvl i nie moge zalozyc itemka plate. Dlaczego??? Wszedzie czytalem ze warior moze nosic praktycznie wszystko. Co mam zrobic aby rozwiazac problem??
Prosze o szybka odp :P

*

Posty: 153
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 19:55 
Cytuj  
Nauczyc sie skilla u trenera? :)

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 20:23 
Cytuj  
marcin2919 napisał(a):
Jestem w WOWie swierzak- gram okolo tygodnia. Moja postacia jest warior-daranei. Mam 40 lvl i nie moge zalozyc itemka plate. Dlaczego??? Wszedzie czytalem ze warior moze nosic praktycznie wszystko. Co mam zrobic aby rozwiazac problem??
Prosze o szybka odp :P

Na 40 lvlu musisz isc do warrior trainera i kupic skill umozliwijacy noszenie plate.


Posty: 2
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 3 cze 2007, 13:08 
Cytuj  
Aha, dzieki baaaardzo:P .To bylo nieco noobowskie pytanie,ale... w sumie to dzial na pytania nobkow :P Jeszzce raz dziekuje :D:D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2007, 23:36 
Cytuj  
40 lvl w tydzień i do tego pierwsza postać.. hmm nieźle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.