mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 13:22 
Cytuj  
dlatego napisalem w cudzysłowach, może nazwać to "lepszosc" :)
nihilum sa lepszowiejsi od innych gildii :]


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 13:22 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Czas/zarzadzanie/lider/trzymanie dyscypliny>skill


AMEN

P.S
Jak tam Kael? Podoba sie walka? Imo o niebo lepsza od Vashj :)

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 13:23 
Cytuj  
Zaraz sie okaze ze skill = szybki palec wskazujacy.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 13:24 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
no to oswiec mnie jakich to niebywalych technik uzywales zeby wyprzedzic innych healerow?


2 letnie granie jako resto druid healbot + uzywanie najelektywniejszych heali do danej sytuacji ( a nie jak to wczesniej napisales uzywanie jakis addonow i bezmyslne klikanie w okienka z cyferkami)

Vercin napisał(a):
Czas/zarzadzanie/lider/trzymanie dyscypliny>skill


z tym sie zgodzie, nie zgadzalen sie jedynie z teza ze no life > skill

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 13:30 
Cytuj  
Pio napisał(a):
uzywanie najelektywniejszych heali do danej sytuacji + 2 letnie granie jako resto druid healbot


zeby do tego dojsc nie trzeba 2 lat, powiedziałbym, że to raczej podstawowe umijetnosci dla kogos kto chce "raidowac" i nie widze w tym zadnej filozofii, chyba, że się mylę i u drutów jet inaczej


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 13:32 
Cytuj  
no dobra po prostu bylem zajebisty i tle :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 13:33 
Cytuj  
Z tego co sie orientuje, to nihi sporo czasu poswiecilo na testowanie BT na ptrach, wcale sie nie dziwie ze tak szybko im poszlo.

Co do tego, ze relatywnie szybko zabili illidana, to dla mnie znaczy to, ze boss nie jest zbugowany. Wczesniejsze world firsts mc/bwl/aq tez padlyby duzo szybciej gdyby byla przynajmniej malutka szansa na zabicie ich pre-fix (kto byl na starym c'thunie wie co mowie~).

Apropo skilla:
Nie rozsmieszajcie mnie, w wowie nie mozna mowic o jakimkolwiek skillu poszczegolnego gracza. W 90% przypadkow wystarczy wciskac jeden przycisk (hi2u frostmages) i tyle. Jak ktos chce zobaczyc skilla, to idzie pograc w fpsa :)


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 13:35 
Cytuj  
No skill takiej grze jak wow to tyle zeby nie obracac sie strzalkami miec chociaz najwazniejsze skille zbindowane i znac swoja klase oraz inne.
To bardziej liczy sie wiedza o mechanice gry i doswiadczenie niz "skill" w palcach:) Czyli jednym slowem skill = czas spedzony w grze.

Domin: Kael idzie tak sobie opanowalismy w koncu chyba przejscie z 2do3 fazy i sama 3 faze . Pierwsza faza zaczyna mnie wkurzac i nudzic poprostu najchetniej bym ja przeczekal na afk:D

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 13:35 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Nie rozsmieszajcie mnie, w wowie nie mozna mowic o jakimkolwiek skillu poszczegolnego gracza. W 90% przypadkow wystarczy wciskac jeden przycisk (hi2u frostmages) i tyle. Jak ktos chce zobaczyc skilla, to idzie pograc w fpsa

idz na arene i spamuj frostbolta

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 13:36 
Cytuj  
hehe problemy komunikacyjen się kłaniają :
skill to jest (podaje definicje słownikowe) :
-zręczność
-wprawa

ale

skilled :
-wykwalifikowany

IMO
talent = ma się albo się nie ma kwestia szczęścia
skill - rzecz nabyta dotycząca danej czynności albo nie nabyta

efekt = talent X skill

więc bez zbędnych dyskusji w tej chwili nihilum są nie doś że najbardziej "skilled" w ubijaniu Illidiana to są jedynymi posiadającymi taki skill,

natomiast wielu może być do tego bardziej "utalentowanych" tylko że nie skiluje więc za cholere nie da się obiektywnie ocenić ich "talentu"

EOT ?

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 13:37 
Cytuj  
CYPIS!!!

NO bo trzasne :P jako arcane mag nie moge robic one button smash :) Musze pilnowac rotacji, AB, AB, AB, AM, scorch i tak dalej i AM na clearcascie! Zajebistego skilla trzeba do tego przecie!


(Sarkazm ofc)



Cytuj:
Domin: Kael idzie tak sobie opanowalismy w koncu chyba przejscie z 2do3 fazy i sama 3 faze . Pierwsza faza zaczyna mnie wkurzac i nudzic poprostu najchetniej bym ja przeczekal na afk:D

Nice, najgorsze to jest przejscie z p3 do p4 jednak :) I faktycznie przegieli z ta p1, jest tak banalna ale tak dluga ze chce sie zrobic stolca w kiblu i przeczekac :) Zreszta jak wypuszcze vid na dniach to bedzie widac kiedy sobie charem stalem i nic nie robilem samemu bedac w kuchni robiac papu :D


Ostatnio edytowano 6 cze 2007, 13:39 przez Domin, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 13:38 
Cytuj  
shahray napisał(a):
cypis napisał(a):
Nie rozsmieszajcie mnie, w wowie nie mozna mowic o jakimkolwiek skillu poszczegolnego gracza. W 90% przypadkow wystarczy wciskac jeden przycisk (hi2u frostmages) i tyle. Jak ktos chce zobaczyc skilla, to idzie pograc w fpsa

idz na arene i spamuj frostbolta

Topic jest o pve misiu, wiec mowie o skillu w pve.

loledit:
Zreszta, nawet w pvp wow jest malo wymagajacy. Tak jak mowil Vercin, wystarczy poznac swoja i inne klasy, i troszke pomyslec. To nie fps, gdzie liczy sie refleks, timing i walenie headow zza rogu jedzac czeresnie.


_________________
cypis#2942
Obrazek


Ostatnio edytowano 6 cze 2007, 13:41 przez cypis, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 13:39 
Cytuj  
Ja wysylam peta is pamuje makro steady auto kc!
Ale dpsowanie hunterem mm bez makr zadnych jest najtrudniejsze w grze:D

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 13:42 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Ja wysylam peta is pamuje makro steady auto kc!
Ale dpsowanie hunterem mm bez makr zadnych jest najtrudniejsze w grze:D


Musisz miec SKILLA!!! HAHAHAA!!!

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 13:47 
Cytuj  
Domin,
ile razy wipenales juz na Illidianie, ze pozwala Ci to w tak autorytatywny sposob stwierdzic czego ta (i inne walki w BT) wymagaja ? Bo ja gotow jestem raczej uwierzyc ludkom z Nihilum ;)

I co takiego Cie zabolalo w wypowiedzi o "lesser skilled" ? Jedni sa bardziej skilled, inni mniej - banda idiotow bez leadera i organizacji nie zabije zadnego bossa, chocby spedzali w instancji 25 godzin dziennie. Skill to tez umiejetnosc wspoldzialania, umiejetnosc sluchania leadera i takie tam - a ich wyniki w porownaniu do ogolnego progressu wskazuja na to, ze maja tego troche wiecej. A ze o tym mowia ? A co, nie maja prawa ?

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 13:48 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Zreszta, nawet w pvp wow jest malo wymagajacy. Tak jak mowil Vercin, wystarczy poznac swoja i inne klasy, i troszke pomyslec. To nie fps, gdzie liczy sie refleks, timing i walenie headow zza rogu jedzac czeresnie.

czyli skill = zrecznosc, a myslenie to taki dodatek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 13:48 
Cytuj  
No musisz zeby zmiescic steady i inne skille miedzy autoshootami nie opozniajac ich :)
jak jezcze masz laga czy cos to staje sie naprawde ciezkie

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 13:49 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Domin,
ile razy wipenales juz na Illidianie, ze pozwala Ci to w tak autorytatywny sposob stwierdzic czego ta (i inne walki w BT) wymagaja ? Bo ja gotow jestem raczej uwierzyc ludkom z Nihilum ;)

I co takiego Cie zabolalo w wypowiedzi o "lesser skilled" ? Jedni sa bardziej skilled, inni mniej - banda idiotow bez leadera i organizacji nie zabije zadnego bossa, chocby spedzali w instancji 25 godzin dziennie. Skill to tez umiejetnosc wspoldzialania, umiejetnosc sluchania leadera i takie tam - a ich wyniki w porownaniu do ogolnego progressu wskazuja na to, ze maja tego troche wiecej. A ze o tym mowia ? A co, nie maja prawa ?

Nie wiem ale z cala pewnoscia gnomy nie maja prawa sie wypowiadac:|
/shoo Ostry spam w tym temacie jest jak na czacie!

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 13:52 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Nie wiem ale z cala pewnoscia gnomy nie maja prawa sie wypowiadac:|


Ani slowa, bo sie zaloguje i w kostke ugryze.

Vercin napisał(a):
/shoo Ostry spam w tym temacie jest jak na czacie!


Cos sie dzieje przynajmniej :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 13:54 
Cytuj  
shahray napisał(a):
cypis napisał(a):
Zreszta, nawet w pvp wow jest malo wymagajacy. Tak jak mowil Vercin, wystarczy poznac swoja i inne klasy, i troszke pomyslec. To nie fps, gdzie liczy sie refleks, timing i walenie headow zza rogu jedzac czeresnie.

czyli skill = zrecznosc, a myslenie to taki dodatek.

Jesli zrecznosc polega na wcisnieciu przycisku, to sie zgodze. Ciezko powiedziec, zeby to bylo wymagajace w grze, w ktorej najszybszy cast trwa 1.5 sekundy, ale ok.


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.