mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2007, 12:31 
Cytuj  
Cytuj:
troche smiac mi sie zachcialo jak czytalem o fixach typu commanding shout (ze takie to przesadzone bylo, ze moznabylo sie uleczyc jak sie mialo < 1200 hp)


2 wariorów na arenie switchujących shouty odpowiednio = non stop heal. Dlatego to zmienili, a że dało się to zrobic inaczej, to już inna sprawa.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2007, 17:24 
Cytuj  
ta, i poza tym nie mogacych nic zrobic bo maja non stop global cooldowny, nie wspominajac o rage'u :) Badzmy powazni :) Nerfneli dlatego bo jeden warek mogl sie healowac bez konca jesli mial mniej niz 1200 hp i ludzie zaczeli jeczec.

Mogli to naprawic w cywilowany sposob, nie psujac przy tym bardzo fajnego efektu w pve.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2007, 17:30 
Cytuj  
Widziałeś to na własne oczy ? Zakładam że nie. Ja widziałem. Był to powazny exploit mogłeś wyleczyć się na maksa tym sposobem w kilkanaście sekund.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 20:09 
Cytuj  
jak sie ma w tej chwili warek w pvp/pve?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 20:42 
Cytuj  
Dobrze, jak zwykle, nie słuchaj płaczków.

Tylko że radziłbym się nastawić na jedną z tych dziedzin, ciągłe respeci kosztują, a tzw "buildy cud" (w których możesz i tankować i pvpować) są o kant dupy rozbić.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 20:54 
Cytuj  
a pve dps? to by mnie najbardziej interesowalo:)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 09:15 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
a pve dps? to by mnie najbardziej interesowalo:)


Ostatnio to sie w Fury robilo dps - DW, duzo AP, duzo +hit i do boju

(chociaz ja zawsze wolalem 2H, ale to glownie ze wzgledow estetycznych)


Posty: 2
Dołączył(a): 8.06.2007
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 09:46 
Cytuj  
Iz znalazlem nawal "drzewek" warriora i nie moge sie doczytac ktory lepszy, to prosze jako totalny newbie o uprzejme opkazanie mi "drzewka" warriora "tanka" z gory dzieki

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 10:43 
Cytuj  
boze jak czytam palantow gadajacych jaki to warek jest slaby to az mnie kurwica bierze. greeg zobacz sobie laskawie na najlepsze teamy arenowe i zobacz ile z nich ma warkow co ? ciagle whinujesz na ta klase a jest najbardziej przegietym melee jaki moze byc w pvp. w pve wcale nie radzi sobie zle (przyklad mr veren z excess - 1st in dps w wiekszosci raidow podobno) - wszystko zalezy jak grasz.
ta warrior nie robi nic jak sie shoutuje ? a white kryty? boze...


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 11:06 
Cytuj  
jeD napisał(a):
Iz znalazlem nawal "drzewek" warriora i nie moge sie doczytac ktory lepszy, to prosze jako totalny newbie o uprzejme opkazanie mi "drzewka" warriora "tanka" z gory dzieki


Zakladam ze jako totalny newbie dopiero zaczynasz grac warriorem. I tu sugestia - poki co odpusc sobie "bycie tankiem" i lvluj jako arms albo fury :)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 12:00 
Cytuj  
Cytuj:
Zakladam ze jako totalny newbie dopiero zaczynasz grac warriorem. I tu sugestia - poki co odpusc sobie "bycie tankiem" i lvluj jako arms albo fury :)


Czemu? Im szybciej się nauczy tym lepiej, bo np uczenie się tankowania dopiero w instancjach 50+ = pewny wipe. Poza tym nie wydaje mi się żeby do tankowania 5 manów trzeba było się gimpować i iść jakoś specjalnie głęboko w prot.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 12:03 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Cytuj:
Zakladam ze jako totalny newbie dopiero zaczynasz grac warriorem. I tu sugestia - poki co odpusc sobie "bycie tankiem" i lvluj jako arms albo fury :)


Czemu? Im szybciej się nauczy tym lepiej, bo np uczenie się tankowania dopiero w instancjach 50+ = pewny wipe. Poza tym nie wydaje mi się żeby do tankowania 5 manów trzeba było się gimpować i iść jakoś specjalnie głęboko w prot.


A mi sie wydaje, ze bicie w prot Troggow w Loch Modan, badz strusi w Barrensach na 13 lvlu z 1h swordem i tarcza to kiepski pomysl ;) O to mi chodzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 12:15 
Cytuj  
Ja biegałem moim warkiem do 20 lvla z 2h,od 20 DW i pierwsza instancje zrobiłem Uldman ,tankowałem bez większych problemów a był to mój pierwszy raz.Tbh ważne jest przygotowanie retoryczne,a nie "praktyka" podczas solo lvlowania.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 12:20 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
retoryczne,a nie "praktyka" podczas solo lvlowania.


Retoryka – krasomówstwo, sztuka wymowy, umiejętność dobrego i rzetelnego przekonywania słuchaczy, czyli przekazywania treści perswazyjnych.

Podpowiem ze chodzi o merytoryczne. I nie zgodze sie, wiadomosc ze musisz sunderowac nie robi z Ciebie dobrego tanka :)


Posty: 11
Dołączył(a): 12.06.2007
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 17:27 
Cytuj  
Greeg napisał(a):
Znajac Bliz to pewnie nerfniety bo oni jakas manie "naprawiania" / nerfowania maja :d

troche smiac mi sie zachcialo jak czytalem o fixach typu commanding shout (ze takie to przesadzone bylo, ze moznabylo sie uleczyc jak sie mialo < 1200 hp), a potem polazlem na warlocka 60 lvl, zrobilem build do levelowania i okazalo sie, ze mana mi sie nigdy nie konczy bo wystarczy z przywolanym petem wsiasc na mounta, zsiasc i pet znow ma full many, ktora mozna sobie cala przekazac dark pact'em. Smieszne, jest to, ze kazdy najmniejszy bledzik dzialajacy na korzysc warka (Commanding Shout tak naprawde najfajniejszy byl dla small PVE gdzie w kryzysowym momencie, moznabylo healnac raz grupe i bylo fajnie :) ) to od razu wylapia i naprawia w najgorszy z mozliwych sposob (nerf :d), a jakies przesadzone exploity, jak ten wyzej to sobie dzialaja spokojnie.


Nie wiem czy wiesz, kolego szanowny, ale tego nerfa sami sobie wyblagaliscie, exploitujac cshout buffa na arenach.

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 20:21 
Cytuj  
badguy napisał(a):
Greeg napisał(a):
Znajac Bliz to pewnie nerfniety bo oni jakas manie "naprawiania" / nerfowania maja :d

troche smiac mi sie zachcialo jak czytalem o fixach typu commanding shout (ze takie to przesadzone bylo, ze moznabylo sie uleczyc jak sie mialo < 1200 hp), a potem polazlem na warlocka 60 lvl, zrobilem build do levelowania i okazalo sie, ze mana mi sie nigdy nie konczy bo wystarczy z przywolanym petem wsiasc na mounta, zsiasc i pet znow ma full many, ktora mozna sobie cala przekazac dark pact'em. Smieszne, jest to, ze kazdy najmniejszy bledzik dzialajacy na korzysc warka (Commanding Shout tak naprawde najfajniejszy byl dla small PVE gdzie w kryzysowym momencie, moznabylo healnac raz grupe i bylo fajnie :) ) to od razu wylapia i naprawia w najgorszy z mozliwych sposob (nerf :d), a jakies przesadzone exploity, jak ten wyzej to sobie dzialaja spokojnie.


Nie wiem czy wiesz, kolego szanowny, ale tego nerfa sami sobie wyblagaliscie, exploitujac cshout buffa na arenach.


nooooo bo zadna inna klasa nie robi nic poza rzeczami intended.


Posty: 11
Dołączył(a): 12.06.2007
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 22:24 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
badguy napisał(a):

Nie wiem czy wiesz, kolego szanowny, ale tego nerfa sami sobie wyblagaliscie, exploitujac cshout buffa na arenach.


nooooo bo zadna inna klasa nie robi nic poza rzeczami intended.


Nie no spoko, masz oczywiscie racje, jakiz ja jestem nierozsadny; skoro tak sprawe stawiasz, to oczywiscie trzeba wniesc o przywrocenie 1.2k selfheala na gcd dla warrkow!

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 22:33 
Cytuj  
badguy napisał(a):
Nie no spoko, masz oczywiscie racje, jakiz ja jestem nierozsadny; skoro tak sprawe stawiasz, to oczywiscie trzeba wniesc o przywrocenie 1.2k selfheala na gcd dla warrkow!

what i mean is:

exploit byl wiec go ludzie uzywali i wcale im sie nie dziwie wiec ich za to nie obwiniaj...*

imo nerf sluszny btw

*mam watpliwosci co do skladni tego zdania ale mam nadzieje ze wiesz o co chodzi:)

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 00:08 
Cytuj  
ale normalnie przegiety byl cshout w arenach my ass kurwa a przegieciem to nie jest jak sobie hunter wsadzi warriora w trapa w sutuacjach 1/1 i nachleje sie many i zycia na maxa kurwa z 10%hp przejebalem przez to dzis 2 gry... i co to jest 1350 hp ? na jeden pozadny crit prawie kazdej klasy


_________________
ooo znowu w to gram...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 08:57 
Cytuj  
Nikon napisał(a):
ale normalnie przegiety byl cshout w arenach my ass kurwa a przegieciem to nie jest jak sobie hunter wsadzi warriora w trapa w sutuacjach 1/1 i nachleje sie many i zycia na maxa kurwa z 10%hp przejebalem przez to dzis 2 gry... i co to jest 1350 hp ? na jeden pozadny crit prawie kazdej klasy

:wtf:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.