mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 14:23 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
DirectC napisał(a):
O a potem juz maja luzik, nie jest tak ze oni graja non-stop, graja jak jest nowy instance do wyczyszczenia.

a później go farmują dla itemów :wink:
A co to za robota dwa raidy w tygodniu, po 4 godzinki. Jak moja gildia robila MC w 3h im zajmowalo to 90min, jak my robilismy BWL w dwa dni oni robili cale w 4h itd.

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 14:28 
Cytuj  
Wiec porownaj ile czasu zajmuje pierwszy raz zrobienie jakiegos instansu a pojscie po raz kolejny gdy czesc rzeczy robisz automatycznie. Niewiem jak jest z BT czy mozna zrobic za jednym zamachem czy potrzeba np 2 dni. Wiec jesli ida farmowac itemy to raczej jest nie mozliwoscia aby tam siedzieli po 7 dni w tygodniu!


_________________
Purpura świadczy o Tobie!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 14:36 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
A co to za robota dwa raidy w tygodniu, po 4 godzinki. Jak moja gildia robila MC w 3h im zajmowalo to 90min, jak my robilismy BWL w dwa dni oni robili cale w 4h itd.


To były czasy....

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 15:16 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
To były czasy....


Noooo .. ale miales wujowa animacje castowania wtedy :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 15:31 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
To były czasy....


Noooo .. ale miales wujowa animacje castowania wtedy :P


Nie zwracałem uwagi na to kiedyś :)

P.S
Looknijcie sobie to -----> http://avattar.com/dkp40/viewmember.php ... =Sobtainer

Zobaczcie jaki ja kiedyś byłem epix mage :oops:

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 15:38 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
O a potem juz maja luzik, nie jest tak ze oni graja non-stop, graja jak jest nowy instance do wyczyszczenia.


no tak ale przez ostatnie 5 miechow nie bylo momentu w ktorym niebylo czegos do zabicia. wiec przez 5 miechow niestawali od kompa si?


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 15:57 
Cytuj  
No i oprocz satysfakcji z wejsciem TBC nic ci to nie dalo ze byles full epic ;] bo pewnie kolo 65lvl nie miales juz zadnego z tych epikow albo i jeszcze lepiej widziales calego "zielonego" typa i sie okazywalo ze ma mocniejszego kopa od ciebie ;] A najbardziej bolalo chyba jak trzeba bylo sie pozbyc T2 na koszt jakiegos zielonego itemu co wypadl ze zwyklego moba i okazal sie o wiele lepszy i wtedy sobie przypominasz jak przez 5-10rajdow pod rzad wnerwiales sie ze nie wypada item dla ciebie....


_________________
Purpura świadczy o Tobie!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 16:02 
Cytuj  
Jest jeszcze dkpnaxx 8)

Najbardziej i największą kurwe rzuciłem, jak moja rezygnacja z 6 itemów tier3 na rzecz wraith blade'a którego zapłaciłem wartość 6 itemów tier3 została wytrzebiona w tbc staffem z dark portalu

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 16:24 
Cytuj  
A wszyscy i tak mowili ze zielone itemy z dodatku beda lepsze od epixow z podstawki tylko nikomu nie chcialo sie do konca wierzyc ze ta roznica bedzie tak wielka ;] i najgorzej wyszli na tym ci kotrzy na rajdach nachapali sie T2 i dkp zmalalo bardzo ;] a jeszcze lepiej mieli ci kotrzy zdobyli caly set z pvp a gdyby ktos wzial sobie na wstrzymanie i zostawil sobie te punkty honoru to po zdobyciu 70levelu mialby na dzien dobry dobra bron lub secik ;] a tak trzeba honor farmowac raz jeszcze (bo przecież jak wszedl patch before the storm na AB mozna bylo 4k honoru zrobic w godzine lub 2)


_________________
Purpura świadczy o Tobie!

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 16:43 
Cytuj  
haha sobtainer bidował na arcaniscie :D


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 16:56 
Cytuj  
Zwłaszcza jak zdjął head a tam granatowe włoski do tyłu ala szopen po koncercie+seksi wąsik


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 17:00 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
haha sobtainer bidował na arcaniscie :D


ta ;p

7/8, buciory nigdy nie chcialy dropnąć ;p

dodo39 napisał(a):
A wszyscy i tak mowili ze zielone itemy z dodatku beda lepsze od epixow z podstawki tylko nikomu nie chcialo sie do konca wierzyc ze ta roznica bedzie tak wielka ;]


No nie przesadzaj, miałeś t2/2,5/3 to dopiero na 70 zaczałeś wymieniać i to nie wszystko.

roball napisał(a):
Hehe, domyslam sie co powiedzial sobie pod nosem koles ktory kupil moje konto 2 miechy przed wyjsciem TBC.


Dydelf? smierdzący fioletowy elf :) pamiętam.

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 17:03 
Cytuj  
Dziwne, ja pierwszy item wymienilem na 64-65 i bylo to decent blue a nie byle green a ostatni na 70 lvl -.- MIalem r14 stuff.

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 18:51 
Cytuj  
No niestety ja musialem wymienic itemy dosc szybko :) Moja postac to Priest i bylem wtedy typowo pod holy ustawiony a T2 dawal bonus tylko do healingu wiec pierwszy lepszy item co dawal +dmg byl o wiele lepszy! (jezeli chodzi i bicie mobiw i levelowanie). Za to jak robilem juz druida to do 58 bylo tragicznie po wejsciu do outladnow po paru godzinach grania statystyki tak skoczyly do gory ze az milo bylo patrzec jak druid rosnie w sile! I niestety teraz dopoki nie zdobedzie sie 58lvlu gra jest strasznie nudna ;((


_________________
Purpura świadczy o Tobie!

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 19:35 
Cytuj  
za drugim razem, po 58 tez nie jest specjalnie ciekawa... wow z tbc to nie wow imo :(

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2007, 08:02 
Cytuj  
koornik napisał(a):
DirectC napisał(a):
O a potem juz maja luzik, nie jest tak ze oni graja non-stop, graja jak jest nowy instance do wyczyszczenia.


no tak ale przez ostatnie 5 miechow nie bylo momentu w ktorym niebylo czegos do zabicia. wiec przez 5 miechow niestawali od kompa si?

Mijasz się z prawdą, były tygodnie gdzie nie mieli co robić, co najmniej dwa razy po dwa tygodnie były momenty gdy Nihilum siedziało i nic nie robiło. Nie chce pisać czegoś o czym nie mam pojęcia, ale jak na moje oko to około 45-60dni w tych 5 miesiącach mieli wolnych, zresztą zobacz na ich gildie i ile osób raidowało non-stop, nie jest ich znowu tak wiele.
Żeby nie było że ich bronie czy coś, ja poprostu nie lubie takiego generalizowania, że całe nihilum to no lify, no skille itd Oczywiście kilku z nich to pojebańcy grający od początku wowa 24/7, ale nie wszyscy.

Co do skilla to nie wiem gośc który był w teamie jak robili MC, przy pierwszym kilu ragnarosa/nefariana dostał gkick i przyszedł do nas, to my go wyjebaliśmy po dwóch tygodniach bo był takim debilem, że aż szkoda gadać. Może Nihilum jest uber skillowe, ale ja obstaje że tam 5-10 osób jest naprawdę dobrymi graczami, a reszta poprostu nie przeszkadza.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2007, 11:32 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Może Nihilum jest uber skillowe, ale ja obstaje że tam 5-10 osób jest naprawdę dobrymi graczami, a reszta poprostu nie przeszkadza.


Problem w tym ze zwykle w gildii jest 5-ciu co nie przeszkadza a reszta balwankow :)


Posty: 15
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 14 cze 2007, 12:34 
Cytuj  
No niestety taka prawda, nie ma gildii idealnej. Ale jeśli nie wszyscy w Nihilum to no lify i się trzymają to całkiem dobrze o gildii świadczy, bo ja niestety znam gildie, które potrafią wywalić za to, że śmiesz mieć życie prywatne i nie chodzisz z nimi na każdy raid, jaki oni sobie zażyczą.
Jak ktoś lubi grać po te 24h na dobę to jego sprawa, póki nie robi się wrzodem na tyłku albo nie zaczyna świrować, (np. jeden z mojego serwera uważający się za świetnego tanka a chodził na insty z włócznią)... to ja do takich ludzi nic nie mam. Co do itemów ja swoje w BC wymieniłem błyskawicznie z tą jednak różnicą, że ja nie jestem w żadnej uber gildii, Naxramasu na oczy nie widzieliśmy a ja itemy miałem żałosne (szata T0 :P) to nic dziwnego, że szybko zmieniłem.


Ups zapomniałem puścić to przez Worda, no ale teraz już poprawiłem :D
Hmm głupie to troche będzie pytanie, ale gdzie tu można ustawić sobie Avatara ? Bo w profilu takowej opcji nie ma :P


Ostatnio edytowano 14 cze 2007, 12:51 przez Pharauhn, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2007, 12:37 
Cytuj  
podoba mi sie twoje podejscie do ortografii

tak mi przyszło do głowy że bajer z gildi inter polega tez na tym że nie ma takich tekstów w gchacie :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2007, 12:45 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
podoba mi sie twoje podejscie do ortografii

tak mi przyszło do głowy że bajer z gildi inter polega tez na tym że nie ma takich tekstów w gchacie :wink:
^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.