mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 07:26 
Cytuj  
Desh - masz jakiegos, jak to juz ktos wspomnial ;-), dupe a nie tanka, ja tam nie mam zadnych problemow z aggro, oczywiscie jak jestem za wysoko czy tez za blisko tanka w KTMie to vanish must be :) Ostanio na combat daggerkach, gdzie pozycjonowanie to podstawa, na Gruulu wyciagnalem w koncu ponad 700+ DPS (dokladnie 777), gdzie ciagle BS-wanie uniemozliwialy te wstretne Cave-Iny ;-) Staram sie ciagle przegonic naszych Combat-Sword rogali gdzie napierdzieleja z kazdej pozycji wyciagajac w ten sposob troche wiekszy DPS. Grunt to dobry tank, timing choc to niby tylko PvE :) a o szczesciu nie wspomne. W sumie fajnie sie gra rogalem :)

ps. zamiast tego Evi uzywaj Rupture, mniejsze aggro a sredni dmg podobny do Evi, aczkolwiek na Heroicach moze to byc przerost formy nad trescia bo moby za szybko padaja no moze poza Bossami :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 07:38 
Cytuj  
jeszcze gram w randomach tzn priest z którym bede grał jest 66 a znajomi już do normalnych nie chodzą wiec troche się pomęcze. może jak tank bedzie naprawde dobry to łatwiej mi się bedzie dpsowało.
sprzet mam słaby, fainta używam wiec nie powinno być tak źle.

podobało mi sie jak byłem na 69 a mag na 70 grzał się swoim dmg bo był pierwszy a ja drugi tylko on ginął prawie na każdej paczce a ja nei używałem nawet evi bo się bałem (SS i S&D). taki tank widocznie :wink:

jeżeli chodzi o samo granie to 100% keybindy jak zawsze wiec nie mam raczej lagów w mózgu - jedyne z czym mam problem to Blind którego nie używam bo mi jakoś zawsze szkoda (bez sensu bo ze skrzynek wypada i mam ze 400 powderów w banku) :har:


@Sobtainer
co do fista i daggera to nie jest to taki zły układ biorąc pod uwagę że build mam bez speca broni bo często zmieniam. nie chodzi o to czym jest offhand, chodzi o to że jest 1.3 (Combat Potency)

weź pod uwagę że jeszcze wczoraj miałem lvl 69, niedługo bede miał miecz z Aldora który ma mi wystarczyć do czasu farmy Heroic, offhand co wypadnie aby szybkie - bede miał miecz bedzie spec broni

btw czy Shiv używa się w PvE do deadly poison żeby używać Envenom ?


_________________
psn


Ostatnio edytowano 22 cze 2007, 07:51 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 07:50 
Cytuj  
byl niedawno watek shiv-envenom buildu pod pve, jakos szybko wygasl... jesli chcesz byc gimpem i miec przesrane na bossach typu curator(immune na poisony), mozesz brac, envenom gwarantuje ci crity po 4k na mobkach w instancjach ;)

@opieral sie na spamie shiva by dostawac energy proce+applowac deadly, potem cb/envenom

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 07:54 
Cytuj  
ogólnie nie mam pod palcami keybindu na expose armor i shiv wiec eventualnie bede musiał wciskać kursorem czego nie akceptuje - dlatego pytam


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 08:13 
Cytuj  
Desh - uzywasz fistow i nie dales w fisty zyskujac az 5% do crita, hmmm ... Jak bieglem z fistami to ten talent mialem a dmg sumaryczny byl o wiele wiekszy. Polecam zainwestowac :)

ps. ach ta permamentna inwigilacja ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 08:17 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Desh - uzywasz fistow i nie dales w fisty zyskujac az 5% do crita, hmmm ...
nie mam mowy. poczytaj moje poprzednie posty.

był tydzień że 7 razy speca zmieniałem bo codzienie miałem inną broń ten build jest specjalnie bez speca. bede miał dobrą broń to zrobie speca - nie bede wydawał kasy na jakiś syf


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 08:24 
Cytuj  
Ah, no chyba ze :) My fault, nie doczytalem :/
No ten mieczyk z Aldoru tez widze buffneli, w koncu bo jak za te reputacje to mierny on byl.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 09:11 
Cytuj  
A tak z ciakowasci zapytam

Mace - wieksze szanse na stun
dagers-extra telenty do urzywania
swrods=extra attack
fist -extra crit

czy dobrze pisze ? c\y ti jest ta jedna zazadnicza roznica ?


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 09:21 
Cytuj  
daggers = extra crit

nie jest to tak zasadnicza roznica, po prostu jesli ktos idzie w combat to bierze taki specc jakie ma bronie by boostnac swoj dps

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 10:04 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
daggers = extra crit

nie jest to tak zasadnicza roznica, po prostu jesli ktos idzie w combat to bierze taki specc jakie ma bronie by boostnac swoj dps
wiele osób bierze speca pod main hand a offhand byle szybki

ten mieczyk aldorów to nie jest jakiś tam super extra ale mam juz 4000/21000 wiec niedługo go bede miał (biorąc pod uwagę że wczoraj zrobiłem 70 to chyba szybko mi idzie) wtedy wezme speca sword i bede szukał szybkiego sworda do offa ale bede wolał np szybki dagger niż wolny sword


_________________
psn

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 10:44 
Cytuj  
@ sentry:
nie wiem skad sie wzielo twoje pojecie o envenom, ale za wielkie ono nie jest

czym sie niby gimpowac ?? zmiana imp evi na vile poisons ?? evi nigdy nie dorowna envonomowi - no chyba ze roznica w setach to minimum 2 poziomy (t1 vs t3)

poza tym jak sie robi combat builda to sie nie ma cb, 10 razy lepiej jest miec surprise attacks

osobiscie gram z envenomem od dlugiego czasu, jedynym buildem ktory ma naprawde widoczny wiekszy dps to combat backstab
buildy typu muti czy jakies subtlety to sie chowaja i na takim gruulu potrafia byc sporo z tylu
od sword speca nie odstaje prawie wogole (ostatnio na rajdzie na gruula od mojego wejscia na raid zrobilem 1 280 000, kumpel ze sword specem 1 330 000, obaj z broniami z arenek, tyle ze ja mam dagger z opery w offhandzie a on malchezeena czy jak to sie tam pisze ;P)

walka na curatorze = ziew, shiva tam nie uzywam bo nie ma po co, wale synistery tak samo jak sword spec, w koncu niczym sie one nie roznia w moim i sword_speca wydaniu

generalnie shiva uzywam zeby szybko wrzucic S&D, pozniej uzywam glownie synisterow a shivem podtrzymuje deadly poison (srednio raz na 3x5 cp wale envenoma, bo: 1 = s&d, 2 = rupture, 3=envenom, 4 = 1)

tak naprawde jedynym totalnie gimpowym buildem jest build pod muti - tutaj nie pomagaja nawet super bronie, to jest po prostu zjebany build z gownianym dmg w rajdach


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 11:37 
Cytuj  
Robus - Chetnie dowiem sie ile robisz na konkretnym podejsciu z killem Gruula, bo ta ilosc co podales w sumie nic nie wnosi bez dodatkowych informacji :) Tak dla porownania z samym soba :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 12:02 
Cytuj  
Cytuj:
walka na curatorze = ziew, shiva tam nie uzywam bo nie ma po co, wale synistery tak samo jak sword spec, w koncu niczym sie one nie roznia w moim i sword_speca wydaniu


SS z daggera crit ~1.1k
SS z sworda crit ~1,6-2k


_________________
Pawson#2704

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 12:27 
Cytuj  
Dlaczego zylem w przekonaniu, ze dagger rogue to jednak backstaby a nie sinistry ? Cos sie tak bardzo zmienilo ? :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 12:39 
Cytuj  
Chrisq napisał(a):
Cytuj:
walka na curatorze = ziew, shiva tam nie uzywam bo nie ma po co, wale synistery tak samo jak sword spec, w koncu niczym sie one nie roznia w moim i sword_speca wydaniu


SS z daggera crit ~1.1k
SS z sworda crit ~1,6-2k
a kto powiedział że on ma dagger - ma poisony zamiast imp evi.
czyli SS identyczne
w jego MH jest epicki fist

chcecie dyskutować nauczcie się czytać :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 12:44 
Cytuj  
Wg armory MH to Fist Weapon.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 12:58 
Cytuj  
Wedlug tego co napisal wyzej wywnioskowalem ze jedzie na combat dagger buildzie.


_________________
Pawson#2704

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 13:15 
Cytuj  
Chrisq - mam male pytanie, dlaczego bedac w buildzie combat-dagger masz w OH wolny dagger ? Rozumialbym przy buildzie Mutilate, ale w combat O_O
Moze Ty wiesz cos czego ja nie wiem ;-)

*

Posty: 67
Dołączył(a): 30.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 14:46 
Cytuj  
Bo ikonka Comabt potency wyglada tak samo jak ikonka emerald Ripper :P
??


_________________
[img]http://sigs.guildlaunch.net.nyud.net:8080\/sig.php/9001zctYp.png[/img]

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 15:38 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Robus - Chetnie dowiem sie ile robisz na konkretnym podejsciu z killem Gruula, bo ta ilosc co podales w sumie nic nie wnosi bez dodatkowych informacji :) Tak dla porownania z samym soba :D


jak bede na kolejnym rajdzie (za jakies poltora tygodnia, bo jade na wakacje :D), to zrobie jakis dmg meter
nie wiem tylko czy jest co porownywac, moj sprzet to generalnie kupa syfu z karazhanu + kilka blue z powodu pecha w dropach ....


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.