mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 24 cze 2007, 13:07 
Cytuj  
myślę, że musiałbyś kombinować w tym macro bardziej z stance niż z /cast cat form

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 08:24 
Cytuj  
Alchemist Stone : używa ktoś do ferala w pvp czy tylko "pociarze" w instancjach ?

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 09:03 
Cytuj  
Ja zaczalem uzywac ostanio i nie raz juz widzialem drutow feral ktorzy tez uzywali.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 09:18 
Cytuj  
Da sie napisac takie makro? :

1)shift z moonkina w castera
2)Nature Switness+Healing Touch
3)shift w moonkina

najlepiej jakby dalo sie to jednym buttonem machnac ;)

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 10:19 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Da sie napisac takie makro? :

1)shift z moonkina w castera
2)Nature Switness+Healing Touch
3)shift w moonkina

najlepiej jakby dalo sie to jednym buttonem machnac ;)


makro sie da napisac, ale czy zadziala tak jak chcesz...
ns+ht daje global cd, wiec nie wyjdzie shiftback w oomkina
trzeba bedzie 2 razy "uzyc" tego makra zeby sie wykonalo w pelni

chyba ;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 10:26 
Cytuj  
Macie strone z macrami na worldofraids np.

http://www.worldofraids.com/burning_cru ... ros/druid/

Warto sie pobawic, mozna przeciez robic wlasne wersje w oparciu o to. Mie pare ciekawych macr wyszlo (np. Prowl, Pounce i Maim pod jednym klawiszem :P).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 11:26 
Cytuj  
Na googlach widzialem niezle comba, szczegolnie pod feral :)

np. makro co samo wykonuje combo pod stealth na stunlocka w catform :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 11:50 
Cytuj  
Macra sekwencyjne u druida czy takie co robia cos "za gracza" to imo totalna porazka :P. Jesli ktos nie potrafi kliknac w odpowiedniuej kolejnosci paru klawiszy to niech lepiej zmieni klase :D. Co innego takie ktore po prostu oszczedzaja miejsca na pasku ui.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 16:48 
Cytuj  
Musze zgodzic sie z Bierzgal'em ale nie do konca niektore macra są przydatne ( sam zadnych nie posiadam ) ale jak slucham kumpli kotrzy chca macra typy cast bear form + charge 0o sorry trzeba byc jakims "innym"


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 16:54 
Cytuj  
Popieram...

Druidem gram od czasu do czasu ale makra typu bs bez prowla i bs w prowlu pod jednym przyciskiem sa przydatne... czy też zmiana w docelowy form będąc w innej formie jest też bardzo miłe.

I w sumie to wszystkie makra które posiadam.

SvD.


_________________
Obrazek

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 18:10 
Cytuj  
wiekszosc makr, ktore ja uzywam to makra typu wymienionego powyzej czyli "oszczedzajace miejsce" na pasku ;]

ravage/shred
pounce/mangle/maim
claw/fero bite
rake/rip

a w misku to tylko mangle/lacerate

i chyba tyle z makr, w zupelnosci mi to wystarcza ;]


_________________
Obrazek

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 19:42 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
Macra sekwencyjne u druida czy takie co robia cos "za gracza" to imo totalna porazka :P. Jesli ktos nie potrafi kliknac w odpowiedniuej kolejnosci paru klawiszy to niech lepiej zmieni klase :D. Co innego takie ktore po prostu oszczedzaja miejsca na pasku ui.


tu nie chodzi o klikanie, kliknac kazdy potrafi, ale w PvP liczy sie kazdy ulamek sekundy a macro walnie za mnie 5 przyciskow o wiele szybciej niz mial bym to zrobic manualnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 20:04 
Cytuj  
W PvP liczy sie calkowita kontrola nad tym co sie robi. Macra w stylu Bear + Charge czy np. odshift z Rejuvenation (i inne tego typu) odbieraja nam te kontrole. Kto powiedzial, ze ZAWSZE przy zmianie w misia robimy charge? Albo, ze nie bedziemy potrzebowac tego world cd ktory zostanie automatycznie nalozony przez zbindowane macro? Takie macra w PvP to totalna bezmyslnosc wedlug mnie. Traci sie w ten sposob jakakolwiek elastycznosc.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*

Posty: 123
Dołączył(a): 4.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 01:03 
Cytuj  
Bierzgal... ja nie wyobrazam sobie pvp bez makr :) jak nie musisz nie uzywasz ale sa chwile kiedy dobre macro zmienia cala walke.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 06:29 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
W PvP liczy sie calkowita kontrola nad tym co sie robi. Macra w stylu Bear + Charge czy np. odshift z Rejuvenation (i inne tego typu) odbieraja nam te kontrole. Kto powiedzial, ze ZAWSZE przy zmianie w misia robimy charge? Albo, ze nie bedziemy potrzebowac tego world cd ktory zostanie automatycznie nalozony przez zbindowane macro? Takie macra w PvP to totalna bezmyslnosc wedlug mnie. Traci sie w ten sposob jakakolwiek elastycznosc.



bash + regrow, reju, i bloom (albo same HT) + powrot do formy makrem zrobisz zawsze szybciej niz klikac z reki, w makrze masz wszystko wyliczone co do 1 MS.

uzywam makr 2 na krzyz ale akurat niektore sie bardzo przydaja

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 08:02 
Cytuj  
No ja nie piętnuje nikogo jesli tak mu sie dobrze gra :). Jednak takie praktyki sa imo troche takie.... noskillowe :P. No bo mamy takie macro jak podane powyzej. Ja np. przewaznie po Bashu daje Cyklon (zwlaszcza, ze ostatnio zwykli wychodzic z tego stuna trinkietem - ). W przeciagu 6u sekund mozne przeciez samemu z binda kliknac sobie HT, reju, lb czy nawet /dance, co tam chcecie. A jadac zawsze macrem czlowiek jest takim nieelastycznym warzywem. W chwili gdy przeciwnik wychodzi poza schemat przecietnego zachowania (jak np. walka z lockiem ktora opisalem powyzej - bo to byl przyklad, nie pewniak) to juz uzytkownicy takich macr sie gubia bo ktos im popsul ich superimba plan :). Ktos kto przyzwyczaja sie do gry na takich macrach moze sobie potem nie poradzic w razie gdy spotka sie z czyms nowym u przeciwnika. Wtedy taki po prostu przegra i rzuci paroma fuckami na /g... a ktos kto kontroluje swoja walke niekoniecznie.

drut => Np. jakie :P? Podaj pare tych najlepszych i niezbednych wedlug ciebie. Pytam z czystej ciekawosci. Aby nie bylo... ja mam sporo macr, ale ani jedno z nich nie robi czegos za mnie :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 08:26 
Cytuj  
Jako że gram czasem jako lekarz, mam 2 makra do awaryjnych sytuacji:
NS+HT na targecie i targetuj na mnie+NS+regrowth.
Teraz się zastanawiam czy nie napisać takiego makra do bicia mobków w kocie, np. wg poradnika Jame's mam teraz zabić 15 kurczaków w Winterspring, a jest to strasznie powtarzalna czynność. Po prostu mogę ułatwić sobie levelowanie. Do leczenia używam noob moda Healbot Continued, który tak naprawdę jest zestawem makr i ustawień wyświetlonym na osobnej ramce. Bardzo ułatwia życie.


_________________
O.o

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 08:36 
Cytuj  
Jedyne makro jakie mialem to NS+HT (z buildami w bala i resto) bo to jest podstawa jak sie healuje. Teraz mam ferala i generalnie planuje sobie zrobic bash, cyclone i wystarczy ;) (z czystego lenistwa)
z cyklona tez moze wyjsc szybciej bo to jest UP to 6 secs a nie 6 ;)

chyba jak juz sie leczy to bezpieczniej sobie hoty zarzucic, w razie czego nie zostaniemy zripostowani w polowie casta HT ;)

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 08:42 
Cytuj  
ja propouje zainstalowac sobie bota który niedość że wyleweluje postać do 70tki, zaliczy wszystkie instancje, heroixy i rajdy to jeszcze potem sam zamieści flexa na forum - a gracz raz na miesiąc dostaje raporcik - tyle a tyle golda, tyle a tyle honoru :lol:
a tak na serio - jedyne makra nad jakimi się zastanawiam to zmiana formy w docelową niezależnie od tego jaka ta forma jest w tej chwili a przyczyna jest banalna - LAAG - czasem nie wiem czy się zmieniam czy nie :har:
póki co zero makr


Posty: 17
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 08:55 
Cytuj  
Ja uzywam makr do zmiany form i nie wyobrazam sobie grania bez tego, jest szybciej i tylko na 3 klawiszach - makra uzupelnione o wejscie w prowla i charge. Jakos nie zauwazylem zeby te dodatki pozbawialy mnie kontroli nad walka. Jako ze sa to makra sekwencyjne to oczywistym jest ze nie bedzie charge po wejsciu w miska jesli nie stukniesz drugi raz w klawisz.
Calkiem dobrze spisuje sie makro barkskin+trak i warstomp+cyklon (choc poza nimi mam zbindowane osobno te skille na wszelki wypadek gdyby cos poszlo nie tak ;P).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.