mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 22:11 
Cytuj  
Pharauhn napisał(a):
Po pierwsze więcej kultury, to forum a nie bar. Po drugie każdy ma prawo pisać co mu się nie podoba, po trzecie niektóre zagrywki Blizzarda są naprawdę beznadziejne i zasługują tylko na krytykę, po czwarte dla mnie po tym poście jesteś kolejnym dzieciaczkiem który nie potrafi napisać sensownego posta bez wpisania przynajmniej parę razy "kurwa"... gratuluję.


Za gratulacje dziekuje :)

Fakt, ulalo mi sie, ale wkurwia mnie sytuacja, w ktorej gromadka ludzi nie potrafi napisac niczego dobrego o grze, nie podobaja im sie dokladnie wszystkie decyzje tworcow gry, a jednoczesnie spedzaja w tej grze kilka/kilkanascie godzin dziennie. Opcjonalnie quitneli i zaczynaja dookola opowiadac "jakie to straszne gowno ten WoW". Takie typowe jak facet, ktory rozstaje sie z kobieta, a potem zaczyna dookola opowiadac jaka to byla glupia, brzydka, smierdziala i dodatkowo byla badziewna w lozku. Ale przez kilka lat mu to nie przeszkadzalo, nie ? Banalne i prostackie.

Nie podoba Wam sie gra ? Nie grajcie. Nikt nie zmusza.

Quitneliscie ? Grats. Ale nie opowiadajcie jakie to bylo gowno, skoro po odmrozenia konta i wpisaniu /played pojawi sie wiecej niz 100/150/200 dni.

Taka pieprzona hipokryzja - w luznym tlumaczeniu "to gowno, ale nadal sie nim bawie". Opcjonalnie, "to gowno, ale bawliem sie nim 2 lata i bylo fajnie!".

Paradoksalnie podoba mi sie zachowanie Huragana - quitnal WoW, zaczal grac w Lotro , napisal 2 posty i tyle do widzieli. Takie "gladkie" wyjscie, a nie typowy neofita pt "od kiedy rzucilem palenie, uwazam, ze wszyscy palacy to slugusy szatana"

@Nat - wybacz grubasku jesli urazilem Twoje uczucia - kajam sie :)

@Mirtul - quitnalem to zle powiedziane :) Raczej przestalem grac. Zreszta na wlasne zyczenie - przyslackowalem na poczatku BC, gildia mi mocno uciekla, jak dobilem do 70ki to wszyscy mieli juz wszystko co potrzebowali z heroicow a ja bylem daleko w lesie z reputacjami. Zdobylem sie na wysilek zrobienia attunementu do Kara ( :) ), zrobilem Revered w CoT (bo mi sie miecz podobal), pogralem troche z Kitiara altami i to wszystko. Bo z gildia nie mialem jak robic repa do heroicow, a z randomami grac po prostu nie lubie :) I tyle. Ale nie powiem, ze to byla chujowa gra - przez blisko 2 lata gralem w nia prawie codziennie, a przynajmniej przez rok wydawala mi sie najlepsza istniejaca na swiecie rozrywka, a znajomym, ktorzy chcieli mnie gdzies wyciagnac zmyslalem jakies idiotyzmy - po to zeby pojsc na raid po pieprzonego epika :) A a propos magow ? Byly nerfy, byly buffy, mi tam sie zawsze moja gnomka podobala.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 22:53 
Cytuj  
MAGES ARE NERF BLIZZ FIX PLZ


OR I CANCEL


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 23:41 
Cytuj  
Ale offtop !

W sumie jak tez co napisze z mojego puntkty widzenia od kiedy zaczelem grac w wow'ai przesiadywac na tym forum to bylem totalna lapa i tylko moglem pomazyc o np aq czy naxx jak czytalem posty fabinaka/robala/kury itp to az mi sie wypieki robily ze ja jestem taki hujowy :P

A teraz jak jest? wiekszosc tych ludzi odeszla,przestala grac AZ tak atktywnie,lub przezucila sie na pvp,casual.Zo to teraz ja biegam po wszytkich high end instacjach :P i bije bosso ktorych wiekszosc moze sobie pomazyc.

wiec w czym jeste tak naprawde ta miarka wow;a ?

Ja, np zasmakowalem High end pve i raczej nie wiem czy po ubiciu illidiana powiedzmy 2-3 to sam nie sostane 100% casualem.

Przyszedlem zobaczylem ubilem odszedlem ciekawi mnie ile tak ludzi w ten sam sposob odeszlo od wow;a


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70


Ostatnio edytowano 25 cze 2007, 23:46 przez Sinthar, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 15
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 23:43 
Cytuj  
[quote="Qraczek"][/quote]
Wiesz z WoWem jest ten problem, że można na niego nażekac bo ma
kilka wad, ale wciąż gra wciąga jak cholera i nawet jak tutaj ludzie psioczą to i tak po wejściu do insta zapomina się o całym bożym świecie


_________________
Wszyscy wiedzą, że są RTSy i jest... Starcraft.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 01:05 
Cytuj  
marzyć

narzekać

Kiedy widzi sie bledy w 2 postach z rzedu to mozna przypadkiem wbic sobie jakiegos orta do glowy.

Cytuj:
A teraz jak jest? wiekszosc tych ludzi odeszla,przestala grac AZ tak atktywnie,lub przezucila sie na pvp,casual.Zo to teraz ja biegam po wszytkich high end instacjach i bije bosso ktorych wiekszosc moze sobie pomazyc.


Roznica jest taka, ze ty im zazdrosciles, a oni tobie juz nie ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 05:29 
Cytuj  
Cytuj:
A teraz jak jest? wiekszosc tych ludzi odeszla,przestala grac AZ tak atktywnie,lub przezucila sie na pvp,casual.Zo to teraz ja biegam po wszytkich high end instacjach i bije bosso ktorych wiekszosc moze sobie pomazyc.

Wyslij mi swoj pic na maila, powiesze sobie na scianie i co rano bede bil przed nim poklony, palil kadzidelka i spiewal kantyczki.

A i tak najlepszy jest Sobtainer, ktory nie gra w wowa, non stop mowi ze jest chujowy, a i tak jakos udalo mu sie pogratulowac Nihilum killa Illidana. Jako pierwszy.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 05:35 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Cytuj:
A teraz jak jest? wiekszosc tych ludzi odeszla,przestala grac AZ tak atktywnie,lub przezucila sie na pvp,casual.Zo to teraz ja biegam po wszytkich high end instacjach i bije bosso ktorych wiekszosc moze sobie pomazyc.

Wyslij mi swoj pic na maila, powiesze sobie na scianie i co rano bede bil przed nim poklony


Moja siostra robi 40 tysięcy pokłonów przez 10 dni. Nie wierze, że ją pobijesz!

on topik:
ale pierdolicie.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 06:33 
Cytuj  
Wnioskuje o zmiane topicu z /flex na /spit albo /rasp :P

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 08:48 
Cytuj  
Sinthar napisał(a):
wiec w czym jeste tak naprawde ta miarka wow;a ?

W /played

tomugeen napisał(a):
Roznica jest taka, ze ty im zazdrosciles, a oni tobie juz nie ;]

Fakt - to nie zazdrosc - ale z punktu widzenia osoby ktora przestala grac z checia przebieglbym sie z gildia farmiaca te instancje po to, zeby chocby zobaczyc, czy Blizz wymyslil jakas ciekawsza walke od powiedzmy Cthuna (mowilem wielokrotnie i powtorze jeszcze raz - moim zdaniem to jeden z fajniejszych, jesli nie najfajniejszy encounter w WoW ... jeszcze Nef ze swoimi class callami i Chrom z oddechami byli fajni ;) )

cypis napisał(a):
A i tak najlepszy jest Sobtainer, ktory nie gra w wowa, non stop mowi ze jest chujowy, a i tak jakos udalo mu sie pogratulowac Nihilum killa Illidana. Jako pierwszy.

Sob ostatnio wyluzowal ;) Tak mniej wiecej po jakiejs 2stronicowej zjebie w ktoryms z topicow pt "Jak nie grasz to po co pierdolisz?" :)

Szkoda ze Fabienne tak calkowicie wyparowal ;)

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 09:40 
Cytuj  
Cytuj:
Takie typowe jak facet, ktory rozstaje sie z kobieta, a potem zaczyna dookola opowiadac jaka to byla glupia, brzydka, smierdziala i dodatkowo byla badziewna w lozku. Ale przez kilka lat mu to nie przeszkadzalo, nie ? Banalne i prostackie.

Nie podoba Wam sie gra ? Nie grajcie. Nikt nie zmusza.

naprawde zal mi ludzi ktorzy musza napisac cos takiego zeby poczuc sie fajni.

Idac dalej ta przenosnia. Jesli jestem z kobieta i mi to odpowiada to czy jesli nie spodoba mi sie jej nowa fryzura to musze z nia zerwac?

Wiec opanuj sie w swoim podazaniu pod prad tendencji narzekania mimo ze czasem niektorzy mogliby przystopowac to jednak ty robisz z siebie blazna (jak kazdy co jakis czas w ten sposob)


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 09:52 
Cytuj  
cypis napisał(a):
A i tak najlepszy jest Sobtainer, ktory nie gra w wowa, non stop mowi ze jest chujowy, a i tak jakos udalo mu sie pogratulowac Nihilum killa Illidana. Jako pierwszy.


Straszne :( jestem załamany.

Po prostu znalazłem się na ich stronie w odpowiednim momencie. Anyway, nie wiem co co biega z tym nagonem na mnie teraz od Ciebie [czyt.qra]. Zostałem pojechany przez kilka osób i zamknąłem japę.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 10:05 
Cytuj  
koornik napisał(a):
Cytuj:
Takie typowe jak facet, ktory rozstaje sie z kobieta, a potem zaczyna dookola opowiadac jaka to byla glupia, brzydka, smierdziala i dodatkowo byla badziewna w lozku. Ale przez kilka lat mu to nie przeszkadzalo, nie ? Banalne i prostackie.

Nie podoba Wam sie gra ? Nie grajcie. Nikt nie zmusza.

naprawde zal mi ludzi ktorzy musza napisac cos takiego zeby poczuc sie fajni.

Idac dalej ta przenosnia. Jesli jestem z kobieta i mi to odpowiada to czy jesli nie spodoba mi sie jej nowa fryzura to musze z nia zerwac?

Wiec opanuj sie w swoim podazaniu pod prad tendencji narzekania mimo ze czasem niektorzy mogliby przystopowac to jednak ty robisz z siebie blazna (jak kazdy co jakis czas w ten sposob)



ej zostaw gnomika koorfik:|

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 10:14 
Cytuj  
koornik napisał(a):
Cytuj:
Takie typowe jak facet, ktory rozstaje sie z kobieta, a potem zaczyna dookola opowiadac jaka to byla glupia, brzydka, smierdziala i dodatkowo byla badziewna w lozku. Ale przez kilka lat mu to nie przeszkadzalo, nie ? Banalne i prostackie.

Nie podoba Wam sie gra ? Nie grajcie. Nikt nie zmusza.

naprawde zal mi ludzi ktorzy musza napisac cos takiego zeby poczuc sie fajni.

Idac dalej ta przenosnia. Jesli jestem z kobieta i mi to odpowiada to czy jesli nie spodoba mi sie jej nowa fryzura to musze z nia zerwac?

Wiec opanuj sie w swoim podazaniu pod prad tendencji narzekania mimo ze czasem niektorzy mogliby przystopowac to jednak ty robisz z siebie blazna (jak kazdy co jakis czas w ten sposob)


http://www.zal.pl

A Twoja przenosnia niestety jest delikatnie powiedziawszy nienajlepsza. Ale posluze sie Twoim przykladem. Nie, nie musisz z nia zrywac. Moze Ci sie nie podobac, mozesz o tym mowic lub nie. Ale jesli decydujesz sie o tym nie mowic, to fajnie byloby 3 lata pozniej po zerwaniu nie mowic "ale 3 lata temu to mialas chujowa fryzure. Czujesz czy nie ? Powtorze Ci przykladzik "Bawilem sie tym gownem 2 lata" ;)

@Sob - jaki nagon ? To nie ja Cie wyciagnalem na tapete :) Przez chwile miales syndrom "rzucilem to gowno", ale potem Ci przeszlo - mowie to raczej w pozytywnym kontekscie - takze ze wzgledu na to, ze gralismy ta sama klasa :) (ale ja mialem ladniejsza animacje castowania!:P)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 10:26 
Cytuj  
no nagon, był kiedyś na mnie ;p nie że ty nagona zrobiłeś. ogólnie nagony sa hujowe :(

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 10:35 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
no nagon, był kiedyś na mnie ;p nie że ty nagona zrobiłeś. ogólnie nagony sa hujowe :(


A nawet chujowe :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 10:52 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
no nagon, był kiedyś na mnie ;p nie że ty nagona zrobiłeś. ogólnie nagony sa hujowe :(

No byl, ale wtedy nie mialem okazji sie dorzucic, wiec wykorzystuje sytuacje teraz. To ostatni raz, obiecuje.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 11:36 
Cytuj  
ogolnie to ryj.

/spit

Podpisano --

Czołowy piekarz snajperów Serbskich
SmA.


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 11:44 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):


link nie dziala :|

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 11:57 
Cytuj  
Cipis smierdzi.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 12:20 
Cytuj  
lol moja sugestia o /spit zostala wysluchana

rotfl

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.