mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 22:51 
Cytuj  
lutus napisał(a):
A seduce jest po to, zeby chociaz odejsc na range, wtedy tez schodzi mortal strike= nie ma -50% do heal, masz range - dluzej zyjesz i blizej do kolejnego cd na coila.


A ja glupi myslalem ze seduce i doty pasuja do siebie jak pięść do oka ;)
Swoja droga marnować dr z seduce na 1 tick dota kiedy mozna ten czas wykorzystac na soulfire-> shadowfury->immo->dc->sb->conflag->seduce->itd/itp...to wg mnie lekka glupota....ale to juz takie moje zboczenie destro locka ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 23:46 
Cytuj  
Ogulnie destro lock to taka mala pomyka i do pvp i do pve w pvp :P


ale juz niedlugo jeden z lockow w mojej guildi zbiera gear na 0/21/40

+hit/crit/+haste zobaczymy jak bild sie sprawdzie z 2 s shadowboltem i 25/30% crit


:]


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 06:25 
Cytuj  
a myślałeś o tym, że destro lock może polegać na fire? z odpwiednią rotacją jak Eoy z Forte możesz osiągnąc super wyniki.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 10:26 
Cytuj  
Destro(fire lock) nie da 20% bonusu do shadow dmg jak crytnie


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 10:55 
Cytuj  
Sinthar napisał(a):
zobaczymy jak bild sie sprawdzie z 2 s shadowboltem i 25/30% crit
:]


Imo topowaniem KTM'a

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 13:57 
Cytuj  
No właśnie, ja się zastanawiam, czy lepiej wziąć 41/0/20 czy 40/0/21... ile procent szansy na krytyk ma Lock na 70 levelu...
A co do tematu: powinienneś wybrać postać, według potrzeb gildii (o ile w niej jesteś) np. jeśli chodzi o PvE to IMHO SP ssie przy Locku, z tym że w gildii mamy Shadow Priesta, który choć w DPS był na pewno poza czołówką, to kilka razy w ostatniej chwili wychodził z Shadow Form i ratował healowaniem całe party przed niechybnym wipem... także jeśli w gildii jest dużo Locków, a mało SP, to weź tego drugiego, gdyż będzie ci po prostu łatwiej z załapaniem się na rajd.
Amen.


_________________
Obrazek
Faustin - 30 level, Jaedenar, Legio Victrix

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 15:30 
Cytuj  
o tak - gosc nawet w temacie napisal ze chodzi mu o PVP - a 80% postow dotyczy PVE


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 15:32 
Cytuj  
Adriks napisał(a):
No właśnie, ja się zastanawiam, czy lepiej wziąć 41/0/20 czy 40/0/21... ile procent szansy na krytyk ma Lock na 70 levelu...
A co do tematu: powinienneś wybrać postać, według potrzeb gildii (o ile w niej jesteś) np. jeśli chodzi o PvE to IMHO SP ssie przy Locku, z tym że w gildii mamy Shadow Priesta, który choć w DPS był na pewno poza czołówką, to kilka razy w ostatniej chwili wychodził z Shadow Form i ratował healowaniem całe party przed niechybnym wipem... także jeśli w gildii jest dużo Locków, a mało SP, to weź tego drugiego, gdyż będzie ci po prostu łatwiej z załapaniem się na rajd.
Amen.


Praktycznie nigdy nie mialem problemu byc top1 jako SP, raczej ludzie sie dziwili jak nie bylem ( nie mowie o Nightbane, to jest total melee boss), ale lock takze daje rade. Mowienie ze ktos ssie porownujac do innej klasy w pve ( mowimy o pure dps) to nieporozumienie, wiekszosc klas ma podobny dps , roznica jest w skill/gear/i w zaleznosci od danego encountera


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 09:05 
Cytuj  
redlum napisał(a):
o tak - gosc nawet w temacie napisal ze chodzi mu o PVP - a 80% postow dotyczy PVE


Tym bardziej polecam mu więc Locka :D lotus - ja już nie wiem ilu z was kantuje, a ilu mówi prawdę. Tu każdy pisze, że jest pierwszym DPS na serwerze (nawet jak są Holy Paladynami, albo Priestami nastawionymi na heal) Ludzie, chyba Blizzard będzie musiał kilkadziesiąt nowych serwerów postawić, żeby starczyło miejsca na tych wszystkich DPS-ów :]


_________________
Obrazek
Faustin - 30 level, Jaedenar, Legio Victrix

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 10:22 
Cytuj  
Nigdy nie powiedzialem, ze bylem 1 na serwerze ( choc to dalekie od prawdy pewnie nie jest), raczej kazdy mowi, ze byl najlepszy na swoich raidach ( co juz jest bardziej mozliwe, bo gildi masz fpizduu).


Pvp - bierz locka! :)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 11:50 
Cytuj  
ciekawe jak sobie radzles z agro jak byles 1 w dmg na bossie bo ja sobie tego nie wyobrażam jak SP moze byc 1 w dmg i nie przeagrowac no chyba ze popelnia w polowie walki samobojstwo i czeka az go momentalnie podniosą.
Niestety sa rzeczy techniczne ktore bardzo ograniczaja SP w zadawaniu dmg a najwieksza bolaczka to agro

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 11:59 
Cytuj  
Aerii napisał(a):
ciekawe jak sobie radzles z agro jak byles 1 w dmg na bossie bo ja sobie tego nie wyobrażam jak SP moze byc 1 w dmg i nie przeagrowac no chyba ze popelnia w polowie walki samobojstwo i czeka az go momentalnie podniosą.
Niestety sa rzeczy techniczne ktore bardzo ograniczaja SP w zadawaniu dmg a najwieksza bolaczka to agro


SP po prostu nawet w gownianym gearze duzy dmg i dpsuje tyle, na ile tank pozwala. A inne klasy z czasem ubieraja sie lepiej i zaczynaja doganiac bez takiego martwienia sie o agrro.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 13:31 
Cytuj  
Aerii napisał(a):
ciekawe jak sobie radzles z agro jak byles 1 w dmg na bossie bo ja sobie tego nie wyobrażam jak SP moze byc 1 w dmg i nie przeagrowac no chyba ze popelnia w polowie walki samobojstwo i czeka az go momentalnie podniosą.
Niestety sa rzeczy techniczne ktore bardzo ograniczaja SP w zadawaniu dmg a najwieksza bolaczka to agro


hmm... nie ma jak sie to robi z glowa ( i dobrym specem). Ale masz racje, na maxa prawie nigdy sie nie dalo... zreszta po co, wystarczalo 80-90% mozliwosci.

Tomu - slaby gear na spriescie= oom po kilku minutach, w dobrym gearze mozna 10-15min bez przerwy klikac i klikac i klikac...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 17:09 
Cytuj  
co to znaczy z glowa może to ze jak sie robiz z głową to zadajesz dmg bez threata?
Nie ma praktyczniej mozliwości przekroczenia jakies danej liczby dmg ktora okresla agro warka i nikt mi nie powie że to własnie przez nia SP NIGDY nie bedzie na szczycie drabunki dmg w rajdówkach.
Każda inna klasa może sobie agro zmniejszyc minimum raz na cała walke(lock50% ale jak sie pomysli to mozna zrobic to 2 razy)a SP może tylko stac w miejscu i czekac az warrior nadrobi troszku agro

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 17:50 
Cytuj  
ja tam sie nie znam ale nie prosciej nie uzywac vampiric embrace?


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 18:04 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
ja tam sie nie znam ale nie prosciej nie uzywac vampiric embrace?

Moze sie nie znasz, ale mowimy o sytuacji bez VE ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 18:08 
Cytuj  
a fuckin fade?

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 18:21 
Cytuj  
A tutaj sie znam i fade zmniejsza aggro tylko przez czas dzialania a potem to co 'zaoszczedziles' i tak dostajesz jak fade znika, wiec uzywanie fade jest jak zamrazanie pieniedzy na lokacie


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 09:49 
Cytuj  
Aerii napisał(a):
co to znaczy z glowa może to ze jak sie robiz z głową to zadajesz dmg bez threata?
Nie ma praktyczniej mozliwości przekroczenia jakies danej liczby dmg ktora okresla agro warka i nikt mi nie powie że to własnie przez nia SP NIGDY nie bedzie na szczycie drabunki dmg w rajdówkach.
Każda inna klasa może sobie agro zmniejszyc minimum raz na cała walke(lock50% ale jak sie pomysli to mozna zrobic to 2 razy)a SP może tylko stac w miejscu i czekac az warrior nadrobi troszku agro


Nie bede sie z Toba klocic, SP moze byc bez problemowo top1 i tyle, jak bardzo bys sie staral temu zaprzeczyc to nie masz racji. Spojrz na top gildie, tam ZAWSZE jest priest w top ( popatrz sobie co muqq robi w nihilum, kiedys bylo 2 takich priestow tam, jeden quitnal). I da sie to robic, priest ma z talentow obnizenie threat, co w zupelnosci wystarcza.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 09:56 
Cytuj  
+ o ile pamietam to w ktoryms tam patchu Mind Blast przestal robic extra aggro - dobrze mi sie wydaje ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.