mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 72
Dołączył(a): 23.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 19:25 
Cytuj  
Witam

Mam takie pytanie... gdzie polecacie farmic repa u aldorów? tzn gdzie najłatwiej farmi sie mark of sargeras. Ci co mają exalted niech się wypowiedzą gdzie farmili :)

Pozdro

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 19:27 
Cytuj  
Shadowmoon, demony przy samym wejsciu do SMV, ale przy obecnych cenach to AH chyba bedzie najlepsze

**

Posty: 223
Dołączył(a): 16.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 19:38 
Cytuj  
Tutaj masz zaznaczone miejsca gdzie na SMV mozesz farmic itenki dla repki z Aldorem.

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 19:56 
Cytuj  
Ja calą repe wyfarmiłem tutaj

*

Posty: 72
Dołączył(a): 23.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 20:15 
Cytuj  
Dzięki bardzo :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 20:24 
Cytuj  
Ewentualnie kup marki na AH, a farm primale bo chyba tak szybciej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 06:15 
Cytuj  
powodzenia w farmieniu - wszedzie sznureczkiem biegaja botki ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 08:23 
Cytuj  
lukas24 napisał(a):
Witam

Mam takie pytanie... gdzie polecacie farmic repa u aldorów? tzn gdzie najłatwiej farmi sie mark of sargeras. Ci co mają exalted niech się wypowiedzą gdzie farmili :)

Pozdro
repa zrobiłem w tydzień na AH. kupowałem low marki potem high ranki, high marki kupowałem jeżeli cena była około 50s (zwykle jest około 1g)

2 dni po osiągnięciu 70 miałem exalted - kosztowało jakieś 500g. kase miałem z questow (na normal mounta i exalted - oczywiscie szkape epicką tez kupilem na 60).
teraz zbieram na epickiego f mounta


btw farmienie zajeło by mi z pół roku a za pół roku rewardy aldorów to bedzie dla mnie trash :wink:


_________________
psn

*

Posty: 56
Dołączył(a): 1.02.2007
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 09:05 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
btw farmienie zajeło by mi z pół roku a za pół roku rewardy aldorów to bedzie dla mnie trash :wink:


Mi na alcie rogalu zajelo 3 dni po jakies 7 godzin. Generalnie na lvl-u 67 zaczynasz bić moby na niskie marki - one są zdaje się na lvl 62-63 (kolo auch). Po osiagnieciu honored przenosisz się pod Honor Hold i tam bijąc moby dobijasz do 70. Potem Netherstorm i czyścisz questy z aldorem, a dobitka pod Honor Hold albo ewentualnie AH :)

Robilem te repe na mainie warriorze pare miechow temu i tam zajelo mi to duzo wiecej czasu.

Kupowanie tego repu to kiepski pomysl imo. Raz ze 500G to jakoś naprawdę okazyjnie (moze ceny tak spadly), dwa ze wyfarmisz kupe fel aramentow ktore bedziesz musial i tak farmic (albo kupowac) po enchanty na shouldersy, trzy - farmiac repe wyfarmisz kilkanascie stackow clotchow, tone zielonego crapu, kilkanascie shadow motow, a jak masz farta to byc moze jakies recepty badz rare drop.


Posty: 40
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 09:37 
Cytuj  
mam takie pytanko...jakos tak sie dziwnie zlozyło ze zle wybralem frakcje i teraz moje pytanie jest takie czy da sie jakos to cofnac? jest jakas mozliwosc robienia repa u aldorow jesli ich nie wybralem?


pozdrawiam


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 09:42 
Cytuj  
acer. napisał(a):
mam takie pytanko...jakos tak sie dziwnie zlozyło ze zle wybralem frakcje i teraz moje pytanie jest takie czy da sie jakos to cofnac? jest jakas mozliwosc robienia repa u aldorow jesli ich nie wybralem?


pozdrawiam


mozliwosc jest... ale jest to dosc upierdliwe. Sa 2 questy na obnizanie repa u twojej frakcji... Zalezy jak daleko zabrnales, jak masz wiecej niz friendly, to praktycznie jest po frytkach ( bo trzeba na te questy oddawac random 20% dropy z bazyliszkow badz pajakow...)

To change your faction from the Scryers to the Aldor to access their crafting recipes (and undo all reputation progress you have made), find Sha'nir, an Aldor in Lower City. She offers a repeatable quest for 8x [Dreadfang Venom Sacs]. Once you are neutral with the Aldor, you may no longer receive this quest.

a to jest quest , ktory musialbys robic : http://www.wowhead.com/?quest=10017


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 09:45 
Cytuj  
dokładnie ja bez zrobienia jednego questu za samo wybranie musiałem przynieść 150 saków z pająków (drop jakieś 20%) - na mnie kosztowałeo ah 120 g :D


_________________
psn

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 10:22 
Cytuj  
W zasadzie np dla mnie ta repa to jedna wielka sciema bo dla feral drootow tam sprzetu co kot naplakal ;/ i to u wszystkich factions poza cenarionem gdzie trzeba heroicy trzaskac....


Posty: 40
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 10:23 
Cytuj  
dziekuje bardzo za odpowiedz...mam nadzieje ze to odkrece...daleko jeszcze nie zabrnolem...jeszcze nierobilem zadnych qustow tylko przy wyborze strzelilem gafe.

pozdrawiam


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 11:38 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
W zasadzie np dla mnie ta repa to jedna wielka sciema bo dla feral drootow tam sprzetu co kot naplakal ;/ i to u wszystkich factions poza cenarionem gdzie trzeba heroicy trzaskac....
wiesz dl amnie to taki pre heroic - wyfarmilem tylko miecz u aldorow ale bylo warto może nie jest imba ale dps nie moge sie wstydzic :wink:

imo to obciach byc rogalem i nie robic dps tak samo jak byc tankiem i nie trzymac agra :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 11:40 
Cytuj  
instancje mi sie przejadly, wole sobie beztrosko pogrindowac, pograc pvp dac /afk jak potrzebuje itp, dlatego chcialbym zeby wszedzie mozna bylo nabic repa jak u aldorow ;) przez oddawanie smiecia ale niestety tak nie jest :P

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 12:31 
Cytuj  
Ja wróciłem wczoraj na mojego ally rogala, brakowalo mi calego poziomu od revered do exalted - wydalem 150g i jeszcze mi kilka FelAr zostalo na dusty.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 22:06 
Cytuj  
Nie wiem jak jest teraz z frakcjami A/S, ale tam byly na poczatku dwa questy, koles ktory to oferowal pokazywal dwa i klikniecie na jeden z nich automatycznie przypisywalo frakcje (nie mozna bylo czytac i akceptowac questa). Nie wiem czy tak jest nadal i czy to bylo normalne. Moze to rzeczywiscie byl bug, ale wtedy wystarczylo napisac do GM-a ze sie zle frakce wybralo i GM zmienial bez szemrania (przetestowane to zostalo swego czasu).

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2007, 02:08 
Cytuj  
nie ma gdzies stronki z wypisanymi wszystkimi questami dla aldorow ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2007, 03:01 
Cytuj  
2540 napisał(a):
nie ma gdzies stronki z wypisanymi wszystkimi questami dla aldorow ??

Jest -> http://www.wowhead.com/?faction=932#M0zc


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.