mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 10:17 
Cytuj  
Nikon napisał(a):
... i co to jest 1350 hp ? na jeden pozadny crit prawie kazdej klasy


Porzadny to chyba white ;) Crity to po 3k+ ;) (to tak z Arcane/Frost punktu widzenia :) )

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 22:46 
Cytuj  
Możesz ktoś zarzucić jakimś poradnikiem dobrym odnośnie levelingu warka? Kupilem konto, gdzie miedzy innymi jest 60lvl warek, jest to jedyna klasa jaka nie grałem (max 20lvl) i za bardzo sie nie mogę połapać z tym wszystkim :]


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2007, 06:33 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):
boze jak czytam palantow gadajacych jaki to warek jest slaby to az mnie kurwica bierze. greeg zobacz sobie laskawie na najlepsze teamy arenowe i zobacz ile z nich ma warkow co ? ciagle whinujesz na ta klase a jest najbardziej przegietym melee jaki moze byc w pvp. w pve wcale nie radzi sobie zle (przyklad mr veren z excess - 1st in dps w wiekszosci raidow podobno) - wszystko zalezy jak grasz.
ta warrior nie robi nic jak sie shoutuje ? a white kryty? boze...

1. Gdzie ja whinuje ? :) O tym shoucie ? To raczej konstruktywna krytyka. Mogli to naprawic w zupelnie inny sposob, a nie psuc jeden z najfajniejszych skilli (i to pve). Nie chce overpowered klasy, ale nie lubie, gdy fajne talenty, poprawiajace glownie gameplay (a nie bycie overpowered) sa zmieniane w taki sposob, ze ich uzywanie staje sie marginalne i traca 99 % sensu, ktorego mialy wczesniej

2. Nie twierdze, ze warek jest slaby, w zasadzie to mam ubaw z innych, nie potrafiacych sie przyzwyczaic do tego, ze warek w teamie ownuje - zreszta zawsze to robil :). Skoro warrior taki piekny to czemu tak malo tankow jest ? (odp. bo takim holy pala czy innym rogalcem mozna isc na rajd, a po rajdzie na areny, a warriorem to mozesz:
a) isc na rajd, isc offline (prot, lub fury dps)
b) isc na areny, isc offline

Ludzie widza tylko jedna strone medalu -> warriora healowanego, buffowanego przez cala grupe i roznoszacego wszystko :d

Prawda taka, ze to areny zrobily z warriora silna klase - to jedyne miejsce gdzie liczy sie organizacja, heal itd itp. Dlatego niezmiernie ciesza mnie posty typu Nerf MS itp. bo nic tak nie poprawia humoru jak lzy innych klas ;d

3. Argument z iloscia warkow w arenach srednio trafny bo tak naprawde sa 2 klasy melee, z czego od dwoch lat wiadomo, ze tylko jedna z nich jest chyba najbardziej support dependant klasa, i najbardziej zyskujaca z tego supportu. Chodzi o to, ze np. jakiegos tam maga mozesz latwo wymienic bo znajdziesz innych clothiarzy dps, a warriora nie wymienisz bo to jedyna taka plate'owa puszka, i w tym cala tajemnica (no moze jeszcze w otoczeniu: arena to jedyne miejsce, gdzie inteligentne granie jest w cenie (czyt. wspolpraca :) ). Przy calym tym overpowered healingu, MS jest kluczowy.

Prawda taka, ze PVE kreci sie wokol tankow (warriorow), a PVP ... tez juz :d Nie narzekam, wreszcie warriorzy maja swoje 5 minut :) Zreszta, jak chcialbys, zeby areny wygladaly ? Bez warriorow ? Z zestawami typu warlock, 2xmag, shadow priest i np. hunter ? bo ja bym nie chcial. Te klasy sa chyba samo wystarczalne w solo pvp, wiec w grupowym, troszke inne klasy powinny byc na swieczniku (np. heal + plate -> wychodzi palek + war ;d)

4. Hehe. O Verenhimo nie musisz nic mowic, znam goscia bardzo dobrze :) Tylko, ze jak ja fury robilem pod pve i mialem "tone" (z 10-11 % :) ) +to hit (chwile przed patchem, w ktorym +to hit na itemach mialo zmniejszac miss'a takze w dual wieldzie - jakies 2 lata temu :d) to on beztrosko jeszcze z 2h nawalal, zreszta jak 99 % owczesnych warriorow :)

Z Fury to bedzie tak jak w Wow - im dalej (w endgamingu), tym lepiej

Warrior jest fajny dlatego, ze na upartego mozna kazda z trzech rzeczy (tank, pvp, pve dps) robic bardzo dobrze. Ja nie narzekam, ale glownie dlatego, ze Blizz robiac pewne zmiany, przyznal sie do bledow i naprawil je (glownie zwiazane z generacja rage'u co wplynelo na pvp, pve tank, pve dps: 2x rage na krycie, +10-15 % generacji rage w ktoryms tam patchu, pojawiaja sie end game plate dps itemy - slowem taka powtorka z rozrywki heheh)

ps. zeby bylo jasniej (jak ktos nie lubi czytac ;d) - obecnie klasa mi sie podoba i gratsy dla tych, ktorzy wytrwali majac main'a warriora :) jakby war byl badziewiasty to juz dawno bym nie gral, bo obecnie juz tylko fun moze mnie w wowie zatrzymac :)

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2007, 07:56 
Cytuj  
Może to nie jest o levelowaniu, ale na Allakhazam sporo jest poradników dla wojów. Przeczytaj koniecznie, bo nubowaty warrior to porażka jest. Ostatnio lider party wywalił woja jak byłem w BRD, błazen próbował tankować bossów w battle stance. Ja się na wojach nie znam, ale też jakoś nie widzi mi się tankowanie bossów w battle stance.


_________________
O.o

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 cze 2007, 08:52 
Cytuj  
tankuje sie albo a defensive walac sundery etc albo w barserker robiac whirlwindy ^_^


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2007, 13:19 
Cytuj  
pve dps, 2h czy dw? fury czy arms?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2007, 13:22 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
pve dps, 2h czy dw? fury czy arms?


DW Fury/Arms imo.

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2007, 13:29 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Venomo napisał(a):
pve dps, 2h czy dw? fury czy arms?


DW Fury/Arms imo.


cos w stylu 17/41/3?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2007, 13:43 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Venomo napisał(a):
pve dps, 2h czy dw? fury czy arms?


DW Fury/Arms imo.


cos w stylu 17/41/3?


Warrior byl moim altem i dodatkowo ciezko mi sie teraz (ponad miesiac juz zamrozony - wiec troche wypadlem z tematu), ale zakladam, ze 41 fury do Rampage (rampage fajny, ale czy na 70ce przy takich ilosciach AP jak w tej chwili ludzie maja to to sie jeszcze oplaca ? bo jeszcze na 60ce warki (naxx equipped) w gildii w ktorej bylem liczyli czy za tyle rage'a to sie po prostu 1 BT nie oplaca) a 3 w Prot to Tactical Mastery. Jesli tak to brzmi niezle, chociaz moglbys chyba nawet glebiej pojsc w Fury.

Ale generalnie niech sie bardziej doswiadczeni wypowiedza - odpowiedz "na szybko" juz masz :)

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2007, 14:11 
Cytuj  
@up
dzieki:)

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2007, 19:50 
Cytuj  
Greeg napisał(a):
vidi21 napisał(a):
boze jak czytam palantow gadajacych jaki to warek jest slaby to az mnie kurwica bierze. greeg zobacz sobie laskawie na najlepsze teamy arenowe i zobacz ile z nich ma warkow co ? ciagle whinujesz na ta klase a jest najbardziej przegietym melee jaki moze byc w pvp. w pve wcale nie radzi sobie zle (przyklad mr veren z excess - 1st in dps w wiekszosci raidow podobno) - wszystko zalezy jak grasz.
ta warrior nie robi nic jak sie shoutuje ? a white kryty? boze...

3. Argument z iloscia warkow w arenach srednio trafny bo tak naprawde sa 2 klasy melee, z czego od dwoch lat wiadomo, ze tylko jedna z nich jest chyba najbardziej support dependant klasa, i najbardziej zyskujaca z tego supportu. Chodzi o to, ze np. jakiegos tam maga mozesz latwo wymienic bo znajdziesz innych clothiarzy dps, a warriora nie wymienisz bo to jedyna taka plate'owa puszka, i w tym cala tajemnica (no moze jeszcze w otoczeniu: arena to jedyne miejsce, gdzie inteligentne granie jest w cenie (czyt. wspolpraca :) ). Przy calym tym overpowered healingu, MS jest kluczowy.

warrior to obligatory choice do kazdego teamu 5/5 (zdarza sie wyjatek 1 na 100 z 4dps teamem), najlepszy debuff, wysoki armor, top dps etc etc
potem sam udowadniasz ze tak jest, a jednoczesnie twierdzisz ze to ze kazdy team ma warka wcale nie swiadczy o tym ze warrior jest op, gdzie tu sens


_________________
Nat is fat

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2007, 21:29 
Cytuj  
podoba mi sie to co napisales greeg - mysle w sumie podobnie. tak samo jak lock warek dla mnie nie jest przepakowany. pewnie zacznie sie flame o to ale ja tak uwazam - takie mam zdanie - gralem obiema klasami juz na 70 z endgame eq takze nie opieram sie na 'filmikach'


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2007, 07:01 
Cytuj  
kto mi pomoże ogarnąć tankowanie ?

generalnie mam dylemat czy to sie da grać 100% na keybindach. podczas tankowania wcisakm około 10 przycisków (spamujących), generalnie ważne na trashu bo tam się nieco ruszam i wypadało by keybindy mieć a nie wszystko na nich mam.

1. coś zmienili w interwene bo ne musze targetować party membere - chyba lece do najbliższego mającego aggro - nie wiem

2. kolejność na bossach mam shield slam , 5 sunderów, devastate i potem shielcslamy devastate i revange i shield block

3. na trashu nie uzywam sunderów jak jest mieki jak twardy to ofc, wale shieldslamy i clapa czykam aż zdychają. czasem cleave

4. nie ogarniam jak używać heroic strike żeby nie marnować czasu - HELP, ten next swing mnie wykańcza

naprawde bede bardzo wdzieczny za pomoc.
stance przełączam rolka góra, press i dół makr nie mam żadnych

z modów mam tankalyze i tankpoints i z 50 w prot

czekam na pomoc :wink:


_________________
psn

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2007, 07:58 
Cytuj  
Skup sie troche na revenge. Po tym ostatnim patchu jakos go buffneli. Ladnie threata generuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2007, 08:04 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
Skup sie troche na revenge. Po tym ostatnim patchu jakos go buffneli. Ladnie threata generuje.
wolałbym konkretne odpowiedzi na wszystkie pytania.
co do revenge to zawsze był to najlepszy skill tanka - wiec skupiam się skupiam ale to nie news


_________________
psn

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2007, 08:34 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):

2. kolejność na bossach mam shield slam , 5 sunderów, devastate i potem shieldcslamy devastate i revange i shield block



moj bind shift+e

/castsequence reset=6 Shield Slam, Devastate, Devastate, Devastate

zaczynam od stackowania 2-3 sunderow na 1 mobie, potem tab sunder na addach (sunder pod 2)

Deshroom napisał(a):

3. na trashu nie uzywam sunderów jak jest mieki jak twardy to ofc, wale shieldslamy i clapa czykam aż zdychają. czasem cleave



5 sunder plus devastate/revenge - najwiekszy tps daja. zamiast clap spam lepiej sundery na kolejne addy, a tclap jako debuff jak zejdzie

Deshroom napisał(a):

4. nie ogarniam jak używać heroic strike żeby nie marnować czasu - HELP, ten next swing mnie wykańcza



heroic mam pod 1 - po prostu naciskasz i robisz co tam chcesz - wejdzie na next melee ;) tzn na weapon swingu


Deshroom napisał(a):

naprawde bede bardzo wdzieczny za pomoc.
stance przełączam rolka góra, press i dół makr nie mam żadnych

ja nie przelaczam stance, no chyba ze trzeba interceptem cos dogonic



podsumowując

bindy

1 hero strike
2 sunder
shift+space shield block
shift+e devastate/shield slam macro
shift+r revenge
shift+q demo shout
shift+w thunderclap

tps srednio kolo 400-420

ps. jaja se robisz rite ? :D

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2007, 09:52 
Cytuj  
Desh - rogal sie znudzil, wrociles do smierdzacego mordercy biednych malych gnomek ? (nie-od-pu-szcze :P).

PS. Revenge to jesli sie nie myle ma najlepszy stosunek threat/rage - nie ?

*

Posty: 131
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2007, 09:59 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
kto mi pomoże ogarnąć tankowanie ?

1. coś zmienili w interwene bo ne musze targetować party membere - chyba lece do najbliższego mającego aggro - nie wiem

2. kolejność na bossach mam shield slam , 5 sunderów, devastate i potem shielcslamy devastate i revange i shield block

3. na trashu nie uzywam sunderów jak jest mieki jak twardy to ofc, wale shieldslamy i clapa czykam aż zdychają. czasem cleave

4. nie ogarniam jak używać heroic strike żeby nie marnować czasu - HELP, ten next swing mnie wykańcza


1. Z moich obserwacji to zmienili to tak, ze jeżeli targetujesz mobka to "interveniujesz" (lol) gościa którego mobek ma na targecie.
2. Na bossah to SS, revenage, 3 sundery a potem to jak sie chce.
3. Heh to zależy od ilośći trashu, przy 4,5 mobach to praktycznie tylko spamuje demo shout (niestety w heroikach to nie dziala :roll: :P )
4. Też nie wiedzialem jak to robić ale znalazłem wytłumaczenie na forum wow'a. Otóż jak juz "klikniesz na tego sundera" to patrz kiedy zostanie on użyty (chodzi tu o lekkie opuźnienia jakie często występują) i w momencie kiedy zobaczysz że aktywował się global CD to pakujesz HS'a i tak zaraz po skończończonym GCD leci HS - heh mam nadzieje że w miare jasno mi się udało wytłumaczyć ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2007, 10:05 
Cytuj  
krzym1 napisał(a):
w momencie kiedy zobaczysz że aktywował się global CD to pakujesz HS'a i tak zaraz po skończończonym GCD leci HS - heh mam nadzieje że w miare jasno mi się udało wytłumaczyć ;)
no własnie
jak kilikniesz HS to sie podswietla i jak kilikniesz coś innego to zgasie i się nie odpali, tak ? - czyli trzeba czekać az sam zgasnie bo był swing czy nie ? :har:

btw jak to jest z defense ? sa jakies capy ? mam 464 to duzo czy mało ?


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2007, 10:18 
Cytuj  
malo :|

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.