mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 13:17 
 
kkkk20 napisał(a):
Jest do dupy i tyle, stealth nie wygladal tak tragicznie jak te shouldery bez przesady. A ty skoro nie grales orkiem to dla ciebie jest spoko bo zazdroscisz fajnie wygladajcej postaci czy jak?? Pewnie sam grasz zakompleksionym gnomem, albo wygladajacym jak dupa slonia Blood Elefem.

Czekam az to naprawia oby szybko... bo jest nie dobrze... bardzo niedobrze... poki nie fixna odkladam mojego orka na polke, miedzy bajki.


lol nie gram orciem bo nie lubie wlasnie tych wielkich debilnych shouldersow czy ja napisalem cos nie zrozumiale w poprzednim poscie ? w becie gralem war male orciem i powiedzialem sobie nigdy wiecej jesli chce orca to tylko female ma imba look i normalne shouldersy a nie jakies wielkie na pol ekranu gowno jak u male orca

i gram ud dla twojej informacji bo nie lubie feara ooo jestem wotf dziwka pasuje ?


_________________
ooo znowu w to gram...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 13:23 
 
Pewnie lubisz male shouldersy bo masz....

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 13:35 
 
takiś pewny siebie? ciekawe co tymasz

BURN

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 13:43 
 
moj siusiaczek jest wiekszy od waszych


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 14:15 
 
Nikon a mi chodzi o to ze do kazdej klasy sa inne shouldery, jednemu sie podoba wyglad taki a drugiemu inny... Ja naprzyklad gram orkiem tylko dlatego ze shouldery fajnie wygladaja, zastanawialem sie tylko czy grac Orkiem czy Taurenem.

A moj main to tez UD i uwazam ze kazdy ma dopasowane shouldersy to swojej postury i wygladu, na UD juz takie ogromne bylyby do bani, ale teraz ork ma mniejsze niz UD i BE - ma prawie jak gnom!! I to ma pasowac;/

Jezeli mialoby byc tak na stale to napewno robie reroll na szamana taurena bez dwoch zdan - bo taka popierdolka grac nie bede:)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 14:55 
 
ludzie ktorzy rozwazaja rollowanie innej klasy dlatego ze nie podoba im sie wyglad shoulderow powinni skoczyc z mostu imo.


_________________
Obrazek
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 15:26 
 
Ja mialem problem innego rodzaju, mianowicie przenosze postac z Venture Co na Ravenhold i sie zastanawialem kogo mam przeniesc. Moj szamek 66 level czy rogue 66 Level, Blizzard chyba pomogl mi podjac decyzje:)

UD rogue moving now!!


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 17:22 
 
Dzis shouldery sa zajebiscie male, Blizz wyda hotfixa w ktorym je troche zwiekszy (ale i tak beda mniejsze niz byly na poczatku) i ludziki beda szczesliwi ;)


Posty: 38
Dołączył(a): 9.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 18:32 
 
Ja nie bede szczesliwy.
Problem nie lezy w tym, czy te shouldery sa wedlog niektorych za duzo czy za male.
Problem lezy w tym, ze ork wygladal jak wygladal od niewiadomo kiedy, ja gram orkiem od roku i wielkie shouldery wygladaja imo zajebiscie, komus moga sie nie podobac, mi sie podobaja - dlatego ja gram orkiem a inni nie.
I naprawde nie widze najmniejszego powodu dla ktorego wyglada jakiejkolwiek postaci mialby sie zmienic skoro wszyscy przyzwyczaili sie juz do obecnego wygladu i wybrali sobie taka postac ktora im sie podoba.

Cytuj:
udzie ktorzy rozwazaja rollowanie innej klasy dlatego ze nie podoba im sie wyglad shoulderow powinni skoczyc z mostu imo


tak mowisz? ciekawe.
mam prawie full epic orka (2blue), z epik mountem, exalted u wiekszosci frakcji, bogata historia itd. itp.
I wiesz co? Jesli zobaczylbym blue posta, ze tak teraz ork bedzie wygladal, to nie zastanawial bym sie ani chwili. Dlaczego?
Bo nie bede gral postacia ktora wyglada jak jebana gruszka, nie bede i tyle, bo czemu mam grac chujowo wygladajaca postacia?

A to co piszesz Nikon to jakas brednia, mi sie nie podoba kazda rasa w ally i undeadki (ktora zreszta grasz) wiec czy powinni zmienic ich wyglad bo mi sie "chce zygac jak ich widze"?
Nie sadze...
To sie nazywa roznorodnosc .


_________________
Madafukn healing fortress!
www.warcry.xt.pl

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 18:54 
 
Ors w pelni sie z toba zgadzam. Dlatego czekam do nastepnego tygodnia jeszcze z przeniesieniem postaci i wstrzymuje levelowanie mojego huntera Orka...

Jezeli po patchu shouldery nie wroca do prawowitych rozmiarow koncze z Orkiem raz na zawsze. A huntera zrobie sobie Taurena albo nawet Trolla.

Imo zawsze uwazalem ze Troll wyglada badziewnie, teraz porownuje wyglad Trolla z aktualnym Orka i jakos dziwnie Troll zaczyna mi sie coraz bardziej podobac. Blizz spieprzyl sprawa na calej lini!! Ale poczekam do Srody...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 67
Dołączył(a): 26.12.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 19:01 
 
To co robi czasami Blizz to jakas jebana parodia, bugi z dupy ktore nie wiadomo skad sie biora o.O Najpierw ten stealth, teraz ten cyrk z orkami, ktory mnie poprostu przerazil! Mowcie, co chcecie, ale dla mnie wyglad postaci odgrywa kluczowe znaczenie i chociaz orkiem nie gram to tez mnie boli to, co widze, bo to poprostu rujnuje caly klimat gry. W sumie rozumiem ludzi, ktorzy z tego powodu traca chec do gry :/ To musi zostac szybko fixniete


_________________
BL

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 19:22 
 
Olka masz zupelna racje:(. Ale szybko to znaczy dla mnie i dla wielu graczy na drugi dzien a nie na za tydzien:(. Co ten blizz sobie mysli, mam kolege ktory ma samych orkow 5 postaci i kazdy ork, tak sie wkurzyl ze powiedzial ze nie bedzie gral w pier....a gre gdzie sciagaja miesiecznie z niego kupe kasy i wala w ch... Jak nie przedluzony maintance to calkiem wylaczony serwer naprzyklad na 48 godzin. Ale teraz czara groczy u niego sie przelala. Wiem ze on wroci bo to maniak:) ale... zrobi sobie napewno z 3miesieczna przerwe. Ale blizz ma takich ludzie gleboko w dupie...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 19:24 
 
drama?

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 19:36 
 
Heh, sob jezeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia po prostu zamilcz. Po co wstawiasz jednowyrazowe posty?? Normalnie zal...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 19:41 
 
moim zdaniem wyznacznikiem wyboru rasy powinny byc raciale a nie wyglad shoulderow lol :P zalatuje simsami online ale ok, kazdy ma swoje priorytety ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 19:47 
 
kkkk20 napisał(a):
Heh, sob jezeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia po prostu zamilcz. Po co wstawiasz jednowyrazowe posty?? Normalnie zal...


Bo płaczecie jakby się świat walił :)

No żal żal ale nie u mnie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 19:51 
 
Ci co rerolluja atm na inna klase z powodu malych shouldersow to retardy, to jest cos takiego jakby wasza stara ogolila sie na lyso wygladala by jak ten orc i idziecie szukac nowej. Zal...
Anyway po co ta drama skoro blizzard napisal ze to naprawi?
Cytuj:
Ja mialem problem innego rodzaju, mianowicie przenosze postac z Venture Co na Ravenhold i sie zastanawialem kogo mam przeniesc. Moj szamek 66 level czy rogue 66 Level, Blizzard chyba pomogl mi podjac decyzje:)

UD rogue moving now!!

/golfclap


Ostatnio edytowano 12 lip 2007, 19:59 przez koci, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 19:51 
 
Bigi dla kazdego wyznacznikiem jest co innego wielu sposrod orkow wybralo wlasnie ich dla wygladu a shouldery i weapon glownie wplywaja na ogolny wyglad postaci...

Sob - no bo taka prawda trzeba plakac:) zobacz co sie dzieje na forum wowa tam dopiero jest placz


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...


Posty: 38
Dołączył(a): 9.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 20:19 
 
"lol, get a life, retardy"

nvm


_________________
Madafukn healing fortress!
www.warcry.xt.pl

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 20:20 
 
Roball a ty jak nie grasz to sie nie udzielaj... Dla tych co nie graja nie ma to znaczenia (orkami), i zawsze beda gadac - po co oni placza... a ten naprzyklad co gra ud a przypadkowo blizz da mu twarz gnoma?? Dopiero by sie zaczela jazda, i nie mowcie mi ze to nie to samo - wyglad to wyglad i juz, swoja droga wolalbym ryj gnoma niz te paskudne shouldery, przynajmniej shouldery z twarza gnoma by sie komponowaly.

a i roball sam jestes debil ;-)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.