mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 101  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 00:21 
Cytuj  
Beliar napisał(a):
dla całego community tego forum nie grającego priestem- priest musi zabic szybcej wroga niż wróg go zabije bo na fearze nie można polegać dlatego też to jet wielki nerf bo nerfuje kazdy z naszych podstawowych spelli - mind flay tez...

Zapomniales, ze nie wolno mind flay uzywac, bo oznacza to wylaczenie calego shadow (a tym samym calego priesta).

Ale tak serio, jedyna wada priesta jest to, ze to strasznie bierna klasa jako postac, bije sie tyle na ile przeciwnik pozwala, niebardzo mozna kombinowac (jak mag czy lock)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 00:22 
Cytuj  
Hmm, priest ma problemy z warkiem?? Od kiedy?? Chyba z takim co ma 2h z areny 118 dps i full gladiatora albo jakos wypas ubranego. I to jest cala prawda o warkach. Dobrze ubrany rzadzi, ubrany przyzwoicie juz jest slabo, ubrany w przecietny casualowy stuff - PIPKA NA MAKSA:P.

Ja naleze do tej 3 grupy teraz powoli uzbrajam sie w sprzet z bg co da mi sprzet przyzwoity.

Wszyscy narzekaja a czemu nikt nie wspomni o BM hunterach?? Co minute stun 5 sek, co dwie minuty jest nie do zatrzymania, ani hamestring ani fear ani zaden poison czy pulapka nie zatrzyma huntera:/. Mi sie tylko udaje pokonac huntera czasem warlockiem i czasem warkiem (z tym ze warkiem tylko wtedy gdy hunter nie wykorzysta swojego skilla na maksa).

Wow jest jaki jest i nie ma co rozpaczac, jedna klasa jest dobra na inna a druga na druga;p. Ja naprzyklad moge warkiem spokojnie ubic huntera a za cholera frost maga (inpossible).

Za tu znowu hunter maga polyka jak chce i kiedy chce. W pvp podstawa jest dobre opanowanie klasy, refleks, umiejetne wykorzystywanie skilli w danym momencie, pozniej sprzet (albo na rowni), a pozniej dopiero kto kim gra.

Ktos plakal ze shadow priest ma ciezko z warkiem, mi warkiem jest ciezej zabic priesta niz warlocka, bo przez power shielda nic rage nie nabijam na nim i dupa... nie ma czym walczyc, i co z tego ze mam resista na feara:(


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 00:32 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Co minute stun 5 sek

Hahaha, musze mojego peta tego nowego cheap shota nauczyc ;]

Anyway, jesli priest nie moze sie ciebie pozbyc fearem, to wystarczy wyczekac jakies fake casty i popsuc mu shadow. W zasadzie SP vs Warr to walka gearu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 00:44 
Cytuj  
W sumie tak, tylko ze to sie rozchodzi o to ze w porownywalnym gearze naprzyklad: caly komplet high warlorda, u SP i Warka to priest gniecie:)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 01:04 
Cytuj  
tru;[

Jedyny sposob to przeszkoda terenowa i mind controll + jakies tego typu gierki. Jak za starych dobrych czasow kiedy High Walordow na serwerach nie bylo jeszcze.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 01:22 
Cytuj  
Ale co by tu nie pisac, nigdy nie bedzie tak ze beda zadowoleni wszyscy:) tak sie po prostu nie da.

Skoro ktos narzeka na swoja klase niech zrobi rerolla i bedzie po problemie, tak jak ja mam 5 postaci na 70tym:P, i jak mi sie znudzi jednym to gram drugim... Chociaz meele klasy mi bardziej odpowiadaja a brakuje mi Huntera na moich postaciach dlatego robie;p.

A najabrdziej rozbrajaja mnie ludziska ktorzy mowia ze na locku nie trzeba miec skilla, sami pozniej robia rerolla na niego i graja jak ostatnie ciotki (znam paru takich), pozniej mi tylko mowia ze mam za dobre rzeczy na moim warku i dlatego wygrywam duele z nimi:P - smiech na sali


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 01:49 
Cytuj  
jesli masz 30% crita a przeciwnik 400 resilence, to przez resilence tracisz 15% dpsu, lock bedzie tracic tylko 10% , gdzie tu sprawiedliwosc
gear swap to niezla kaszana dla huntera, mozna bylo sobie uzyc trinket on use fd, kolejny trinket, teraz juz tak nie zrobie


_________________
Nat is fat

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 02:18 
Cytuj  
Sam mam locka i wiem ze jest imba jezeli sie umie grac, a gdzie sprawiedliwosc ze lock rzuca 3 doty ucieka i taki warr majacy 10k hp albo wiecej ginie?? Do tego sie nie moze leczyc nie moze spamowac fear, nie ma hs, ss, drain life, nie ma peta... Blizz stara sie zbalansowac postacie to ze mu to nie wychodzi za bardzo, no coz a komu by sie to udalo:)...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 09:06 
Cytuj  
Gear swap byl niesprawiedliwy, bo jedna klasa mogla sobie zalozyc resist gear, a caster nie moze sobie zalozyc plate, ale cieszmy sie bo te czasy sie koncza :D.

nat napisał(a):
jesli masz 30% crita a przeciwnik 400 resilence, to przez resilence tracisz 15% dpsu, lock bedzie tracic tylko 10% , gdzie tu sprawiedliwosc

Doliczyles straty locka na critujacych spellach, czy sobie przygeneralizowales?

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 11:44 
Cytuj  
dps z bleeding efects też resilience zmniejsza ?

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 12:40 
Cytuj  
jeszcze nie - ale idac tym tokiem rozumowania - jest to DOT - wiec powinno w przyszlosci zmniejszac


_________________
Obrazek

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 16:36 
Cytuj  
shahray o jakich critujacych spellach tu mowisz ?
lock ciagle rzuca doty, fear deathcoil drain life, tak to wyglada w pvp a na pve resilence nie ma wplywu


_________________
Nat is fat

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 18:19 
Cytuj  
nat napisał(a):
jesli masz 30% crita a przeciwnik 400 resilence, to przez resilence tracisz 15% dpsu, lock bedzie tracic tylko 10% , gdzie tu sprawiedliwosc
gear swap to niezla kaszana dla huntera, mozna bylo sobie uzyc trinket on use fd, kolejny trinket, teraz juz tak nie zrobie


nat lol jestes
pierwsze ze dla ciebie masz 30 % kryta ale dmg mniejszy bedziesz mial tylko z kryta. a lock zawsze bedzie mial o 10 % mniejszy dmg. nie mowie juz ze np dot lock ma ~10 % do kryta np z sb- a przez resilience juz ma 0 %
dla mnie niesprawydliwe jest to ze resilience zmniejsza dmg ogolny dotow a nie zmniejsza dmg ogolnego normalnych ciosow. ok krytow zmniejsza ale to nie to samo.


_________________
Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 3.12.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 19:00 
Cytuj  
hipokryzja lockow jest przekomiczna.
wiekszosc klas jest zbudowana tak ze ich skille crituja i ten crit jest wliczony w usredniony zadawany dps. doty locka ewidentnie nie crituja i ich dps jest wyliczony uwzgledniajac ten fakt. gdyby doty mogly critowac musialby zadwac srednio iles-tam mniejszy dmg zeby dps wypadl tak samo.
teraz logika podpowiada ze skoro dps wiekszosci klas jest efektywnie redukowany poprzez resil jedynie sluszne jest aby dps locka rowniez byl przez resil redukowany, oczywistym jest ze skoro nie poprzez redukcje crita to poprostu zmniejszjac dmg zadawany dotami.
powaznie, zacietrzewienie ludzi grajacych ta klasa, slepo broniacych swojego statusu OP klasy jest wrecz epicko smieszne :lol:

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 19:05 
Cytuj  
Lpam masz calkowita racje - ale nie szufladkuj odrazu ludzi:). Ja tez gram lockiem i wcale sie nie bulwersuje bo i tak wiem ze malo kto jest w stanie ze mna wygrac:). Mam 5 postaci na 70tym gram odkad wow jest i cos nie cos wiem o wszystkich klasach.

I uwazam ze warlock obecnie jest najmocniejsza klasa PvP - dzielnie wtoroje mu Hunter BM i Shadow Priest - reszta daleko za nimi. I nikt mi nie powie ze rogue jest w stanie mnie zabic bo ma "lol of shadows" czy cos takiego... Skoro jest taki chojrak zapaszam na Ravenholda sprobojemy sil:)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 19:32 
Cytuj  
@nat, co sie czepiasz fear, co to ma wspolnego z resilentem, ty masz fd, pulake, na to nie dziala resilient tez, akurat deathcoil jest spellem ktory crituje, crituje tez shadowburn, albo alternatywnie, shadowbolt z nightfalla, crituje tez immolate, podobnie wszystkie ciosy felguarda lacznie z clave, to tak z punktu widzenia demolocka, ktory raczej nie jest postacia pve.
Mam nadzieje ze resilent bedzie rowniez dzialalo na ssanie many przez stingi huntera... :)


Posty: 28
Dołączył(a): 17.05.2007
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 19:43 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Lpam masz calkowita racje - ale nie szufladkuj odrazu ludzi:). Ja tez gram lockiem i wcale sie nie bulwersuje bo i tak wiem ze malo kto jest w stanie ze mna wygrac:). Mam 5 postaci na 70tym gram odkad wow jest i cos nie cos wiem o wszystkich klasach.

I uwazam ze warlock obecnie jest najmocniejsza klasa PvP - dzielnie wtoroje mu Hunter BM i Shadow Priest - reszta daleko za nimi. I nikt mi nie powie ze rogue jest w stanie mnie zabic bo ma "lol of shadows" czy cos takiego... Skoro jest taki chojrak zapaszam na Ravenholda sprobojemy sil:)


że niby dobry frost mage nie pojedzie huntera bm czy shadow priesta? haha

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 19:49 
Cytuj  
Orc warlock - ultimate choice for pvp

/discuss


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 19:51 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Orc warlock - ultimate choice for pvp

/discuss


nie bo shouldery za male :lol:

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 19:53 
Cytuj  
No ja osobiscie sie nie moge wypowiedz akurat na temat huntera bo na 70tym nie mam ale koledzy grajacy magaim wlasnie najbardziej sie boja hunterow... Wiec wypowiadam sie pod tym wzgledem


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 101  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.