mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 67
Dołączył(a): 26.12.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 20:25 
 
Dla mnie wyglad postaci jest wazny, moze nie najwazniejszy ale czesto kieruje sie bardziej tym niz jej racialami. Nie jest mi wszystko jedno jak rasa wyglada, byle by miala dobre skille rasowe rownie dobrze wszytskie moglyby wygladac tak samo i co byloby dobrze? Jesli chodzi o fixa to niby ma byc, tylko zeby nie taki jak w przypadku zlamionych animacji Stealtha :D Niektorym rasom to naprawili ale inne wciaz czekaja.

BTW Czytaj Kulka, nie Olka ^^

A do takich ziomow jak Roball, czy Sob: jesli nie rusza was temat i macie to w dupie, to sie nie udzielajcie i dajcie pogadac ludziom, ktorych interesuja jeszcze inne rzeczy niz epixy i coraz wieksze cyferki.


_________________
BL

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 20:56 
 
Pierdole ,pierdole.Shouldery sa Żal EoT ;P


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 20:59 
 
roball napisał(a):
Ale tu nie ma o czym gadac, wyraznie jest napisane ze to jest bug ktory bedzie naprawiony niedlugo, no ale niektorzy wola pierdolic od rzeczy przez 10 stron o czyms co zupelnie nie ma zadnego znaczenia.


To się nazywa nabijanie postów. ;)

*

Posty: 67
Dołączył(a): 26.12.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 21:08 
 
Razoth napisał(a):
roball napisał(a):
Ale tu nie ma o czym gadac, wyraznie jest napisane ze to jest bug ktory bedzie naprawiony niedlugo, no ale niektorzy wola pierdolic od rzeczy przez 10 stron o czyms co zupelnie nie ma zadnego znaczenia.


To się nazywa nabijanie postów. ;)


Wyjales mi to z ust ^^


_________________
BL

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 21:10 
 
Wiadomo roball (prawie) jak zwykle nie ma nic konkretnego do powiedzenia i mysli ze jest madry bo ma 3 gwiazdki, za takie posty powinien miec minus 3 gwiazdki i byloby wiadomo odrazu: o to ten co tylkopierdoli na forum od rzeczy... szkoda slow.

Sorry Qlka:) ciezko zauwazyc to Q ;p


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 21:26 
 
kkkk20 napisał(a):
Wiadomo roball (prawie) jak zwykle nie ma nic konkretnego do powiedzenia i mysli ze jest madry bo ma 3 gwiazdki, za takie posty powinien miec minus 3 gwiazdki i byloby wiadomo odrazu: o to ten co tylkopierdoli na forum od rzeczy... szkoda slow.

Sorry Qlka:) ciezko zauwazyc to Q ;p

Wlasnie ty nabijasz bezensownie posty i pozniej bedziesz kozaczyc ze masz 1337 nabitych. Naprawde tak ciezko jest ci to zrozumiec ze to jest bug i zostanie naprawiony? Reroll tibia, tam shouldersy maja naturalne rozmiary. Wait! tam chyba nie widac shouldersow!

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 21:31 
 
Po tym poście, dokładnie 3 na pierwszej stronie:

Postal napisał(a):
http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=299006327&sid=1


ten temat powinien zostać zamknięty.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 21:48 
 
Koci, sam nabijasz... Piszac nie na temat, ja pisze caly czas na temat moze poza 2 ostatnimi postami, ale wpienil mnie niejaki roball.

I nie mow mi w co mam grac, sam se rerolluj co tam chcesz, mi sie podoba wow i przez 3 lata ork wygladal normalnie, dlatego tez nim gram. Bo jestem wzrokowcem i duze znaczenie maja dla mnie takie rzeczy. Nie grasz orkiem?? Wiec po co wogole sie udzielasz na ten temat nie dotyczy on wkoncu ciebie.

Ale zaraz zaraz... Myslisz sobie zjade troche tych "orkowcow" moze posty sobie nabije chociaz.

Ja mam prawo byc wkurzony wkoncu to nie jest darmowa gra, ork nie wygladal tak od poczatku tylko od teraz i nie moge po prostu na niego patrzec. Rerolla moge zrobic ale jedynie na Taurena.


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 22:35 
 
roball nie osmieszaj sie do konca - myslisz ze wyraz "wogole" pisze sie inaczej?? Jezus maria boze uchowaj przed takimi ludzmi, zanim takie cos napiszesz chociaz bys zajzal do slownika jezyka polskiego, bo teraz to osmieszyles sie na calej linii. A do wyrazu "wkoncu", to sam nie wiem o co ci chodzi...

Pozatym znowu twoje nic nie wnoszace texty normalnie powinienes bana dostac albo cos... Czlowieku czy ty czasem nie jestes z planety malp??

Edit: madrze chociaz zrobiles ze sam usunoles swojego posta, bo po prostu cie osmieszal na calej lini.


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 22:48 
 
Cytuj:
Czlowieku czy ty czasem nie jestes z planety malp??

A teraz twoj sig:
Cytuj:
Niewazne kim jestesmy, wazne jak zyjemy...

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 22:49 
 
kkkk20 napisał(a):
myslisz ze wyraz "wogole" pisze sie inaczej??


tez tak mysle

kkkk20 napisał(a):
dlatego gram orkiem bo jestem wzrokowcem i takie rzeczy mają dla mnie znaczenie


lol


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki


Posty: 34
Dołączył(a): 20.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 23:36 
 
kkkk20 napisał(a):
myslisz ze wyraz "wogole" pisze sie inaczej??


w ogóle


_________________
The Game Fan
West Coast 4 Life

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 23:39 
 
roball napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
roball nie osmieszaj sie do konca - myslisz ze wyraz "wogole" pisze sie inaczej?? Jezus maria boze uchowaj przed takimi ludzmi, zanim takie cos napiszesz chociaz bys zajzal do slownika jezyka polskiego, bo teraz to osmieszyles sie na calej linii. A do wyrazu "wkoncu", to sam nie wiem o co ci chodzi...

Pozatym znowu twoje nic nie wnoszace texty normalnie powinienes bana dostac albo cos... Czlowieku czy ty czasem nie jestes z planety malp??

Edit: madrze chociaz zrobiles ze sam usunoles swojego posta, bo po prostu cie osmieszal na calej lini.


QFT.

+Zachowane dla nastepnych pokolen zeby im pokazywac jakich debili nosila ziemia w XXI wieku.


To zachowaj wlasnie swoje durnowate posty i swoje zdjecie, albo lepiej nie bo naprawde kiedys pomysla ze jakies niedorozwoje zyly w naszych czasach... Ok niechce mi sie juz gadac z toba /ignore i pisz co chcesz.

Reshnak - a wejdz na slownik jezyka polskiego i zobacz ze poprawne sa dwie wersje - w ogole, ale takze poprawnie jest wogole...

tak w sumie neidawno byl wyklad profesora miodka i pare rzeczy sie zmienilo, tak samo jak poprawnie jest: "chuj" i "huj" alees clear:)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 00:07 
 
Legendary thread.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 00:22 
 
kkkk20 napisał(a):
Reshnak - a wejdz na slownik jezyka polskiego i zobacz ze poprawne sa dwie wersje - w ogole, ale takze poprawnie jest wogole...

tak w sumie neidawno byl wyklad profesora miodka i pare rzeczy sie zmienilo, tak samo jak poprawnie jest: "chuj" i "huj" alees clear:)


Obrazek


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki


Posty: 34
Dołączył(a): 20.06.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 14:07 
 
kkkk20 napisał(a):
Reshnak - a wejdz na slownik jezyka polskiego i zobacz ze poprawne sa dwie wersje - w ogole, ale takze poprawnie jest wogole...


1. Jestem Rekshak, nie Reshnak.

2. http://usjp.pwn.pl poszukaj sobie "wogóle" i "w ogóle"
Strona jest płatna, ale sam fakt, że nie ma hasła "wogóle" i że firefox podczas pisania podkreśla mi go na czerwono, dowodzi że racja jest po mojej stronie ;>.

Obrazek

Peace, Rekshak

@ up: ładny kotek, twój? ;]


_________________
The Game Fan
West Coast 4 Life

**

Posty: 215
Dołączył(a): 6.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 14:12 
 
I po ch ciagniesz ten kretynski drama topic...

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 14:12 
 
nie, wszedlem na roflcats czy cos i dalem pierwszy lepszy obrazek :(


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 14:25 
 
niebezimienny napisał(a):
roflcats


Dzieki ! :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 16:41 
 
Obrazek
<3

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.