mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 18:42 
Cytuj  
Na mmo-champion pojawilo sie pierwsze info o zu'aman:

http://www.mmo-champion.com/index.php?P ... icseen#new


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 19:23 
Cytuj  
Leśne Trolle, przejdźcie się tam żeby zobaczyć klimat [Ghostlands]. IMO, będzie zajebiście ciekawie, ciekawe jaka trudność i jaki klimat będzie.

*

Posty: 62
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 19:46 
Cytuj  
sa 2 mozliwosci:

a) Karazhan < Zul Aman < SSC,TK itd.

b) SSC, TK < Zul Aman < MH, BT


Osobiscie licze na to drugie rozwiazanie + nowe ranki spelli (cos jak AQ20).

I z pierwszego bossa ma leciec mount bear :)


_________________
tank

Caern Morghen

"...zakrwawione kamienie działają dośc otrzeźwiająco.."


Posty: 34
Dołączył(a): 20.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 23:04 
Cytuj  
mmm misiek :))

Kaer raczej 1 opcja jest bardziej prawdopodobna.


_________________
The Game Fan
West Coast 4 Life

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 23:54 
Cytuj  
Cytuj:
Quote from: Tigole
I've been following a lot of the reactions on the WoW forums as well as the fansite forums to our announcement of Zul'Aman. I've noticed that there's a little bit of confusion as to some comments that were made in various articles that said that (I am paraphrasing here) "Zul'Aman will be more casual than Karazhan."'

Of course, what most of us in the WoW community have come to realize over the past few years is that the term "casual" means different things to different people. In fact, I am at the point where I try to avoid using the term at all. I've come to discover that most players consider themselves "Casual" when it supports their argument and likewise, they think of themselves as "hardcore" when convenient. We have the largest Casual Hardcore (or Hardcore Casual) community of any MMO out there!

All joking aside, the clarification is this:

* Zul'Aman will be a 10-person raid zone
* Zul'Aman will be on a quicker reset than 7 days (some might call this "casual")
* Zul'Aman will be MORE difficult than Karazhan and drop better loot (some might call this hardcore)
* Zul'Aman will feature 6 bosses and it's our goal that you can kill them all in one night -- perhaps 2-3 hour clear times (some might call this casual)
* Zul'Aman will not have a key requirement. Nor will it have an attunement quest\ (some might call this casual)
* Zul'Aman will have a VERY challenging timed quest for those who choose to participate in it. This *will be* hardcore and will be very rewarding. Players do not have to engage in the timed run (very similar to the Baron run in Stratholme)
* We're tuning the first boss in Zul'Aman to require less raid coordination than some other raid bosses. He will still hit very hard so you'll need to be geared properly but it won't take 15 minutes to explain the fight. It will be a simple yet challenging fight. The other boss fights get more complex and challenging from there. If players want a basis of comparison, imagine the tuning of ZA started around Nightbane/Prince difficulty and ramped up from there.


ZA is a very cool looking zone. It will feature brand new troll models -- Forest Trolls. They are very impressive looking. There will also be a large amount of brand new item art in the zone. We'll get screenshots of this out soon.

I know this question is going to come up so I'll answer it now -- Yes, you can totally skip Karazhan if you're an amazingly elite guild who doesn't have time to key up for KZ yet can face the challenges of ZA without gearing up in KZ. Have fun storming the castle.


http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 5332&sid=1


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 62
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 07:29 
Cytuj  
Czyli opcja nr 1. Kicha.

Bedzie farma miska mounta :P

Bardzo interesuja mnie nagrody za te czasowe questy w ZA. "Very rewarding" ciekawe, ciekawe.


_________________
tank

Caern Morghen

"...zakrwawione kamienie działają dośc otrzeźwiająco.."

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 08:08 
Cytuj  
ujezdzanie druida... protestuje ;P

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 08:35 
Cytuj  
No ładnie 4 bossy - Bogowie zwierzat:
Lord of Bear
Lord of Lynx
Lord of Dragonhawk
Lord of Eagle

Nastepny - Pre-.end boss:
Witchdoctor Hexxlord Jin'Zakk

No i ostatni:
Zul'Jin - który bedzie sie zamienial w czasie walki w wizualizacje poprzednich bossow czyli zwierzat.

Uwielbialem klimat ZG wiec napewno to mi sie spodoba xD dobre jest to ze nie ma zadnych attunmentow itp no i czasowe questy z interesujacymi nagrodami ;D

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 09:56 
Cytuj  
powinni jeszcze ze 2-3 10-tki zrobic , i na pewno powinny byc trudniejsze niz kara i z lepszym lootem ;) wiecej eventow powinno byc niz samo napierd... bosa ewentualnie 3 addsy jak w kara..
a i powinni skrocic reset do 3-4 dni kara i ZA :)

pozdrawiam

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 10:26 
Cytuj  
Ja tam jestem za dodaniem jesczez paru 10 man instance, moze kara mi sie nie podoba, ale samo to ze mozna grac z najlepszymi znajomymi (no bo 10 osob to nie duzo) bardziej podoba mi sie niz raidy na 25 osob. Jakos przed TBC to bylo inaczej raidy na 40 osob to bylo naprawde cos choc ciezko bylo czasem w malej guildi zebrac tyle ludzi i czesto z planu na mc/bwl/onyxia zchodzilo sie na zg, ale dla mnie to dobrze bo strasznie klimatyczne bylo xD

Mam nadzieje ze ZA spelni oczekiwania a blizz zobaczy ze odwalil kawal dobrej roboty i ... doda kolejna instancje na 10 osob. W CoT chociazby, mozna znalesc wiele mozliwosci. Chcialbym np z Thrallem przybyc do Kalimdor i wybijac swiniaki i centaury. Moze zasiegniecie do w2 ? Pomyslow napewno jest wiele no ale to tyle z mojej strony ; )

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 10:35 
Cytuj  
Bah, juz teraz Karazhan czysci sie póltorej godziny, Zul'Aman to pewnie bedzie 1h max.... Mam nadzieje ze szybko sie nie znudzi :)

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 10:38 
Cytuj  
hehe no skoro masz taka guildie to ok ale ja raczej nie jestem w pro guildi i kara zajmuje mi jakies 4-5h, a na Zul'Aman czekam glownie dla klimatu i dobrej zabawy

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 11:49 
Cytuj  
Moim zdaniem to w ogóle powinno być tak, że można ominąć wszystkie 25-mans i mieć sprzęt na podobnym poziomie jak tier 6, ergo po Zul'Aman, jeśli będzie sukcesem, powinni wydać następne 10-mans


_________________
O.o

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 12:01 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Moim zdaniem to w ogóle powinno być tak, że można ominąć wszystkie 25-mans i mieć sprzęt na podobnym poziomie jak tier 6, ergo po Zul'Aman, jeśli będzie sukcesem, powinni wydać następne 10-mans

Najlepiej jakby wszyscy mieli t6 quality loot bez ruszania sie z shattrah.
Proletariusze wszystkich krajow laczcie sie!

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 12:04 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Bah, juz teraz Karazhan czysci sie póltorej godziny, Zul'Aman to pewnie bedzie 1h max.... Mam nadzieje ze szybko sie nie znudzi :)


po co wy w ogole chodzicie do kara?


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 12:18 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Najlepiej jakby wszyscy mieli t6 quality loot bez ruszania sie z shattrah.
Proletariusze wszystkich krajow laczcie sie!


Nie o to mi chodzi cypis.
Hardkorowcy to elita tak czy owak, nie chciałbym żeby ich epeen, nabrzmiały loot'em z Kael'thasa czy bossów BT ucierpiał przez atakowanie tych instancji przez casual plebs (co notabene już ma miejsce, vide free T5 shoulders case).
Chodzi mi raczej o alternatywę dla mniejszych gildii. Nawet byłbym skłonny skłonić się ku pomysłowi, by wszystkie 25-mans zastąpić przez 10-mans.
Zwróćcie uwagę że już raz taka sytuacja miała miejsce - 40-mans zastąpiono 25-mans, ile było płaczu na ten temat, a jakoś mało kto teraz chciałby, by wprowadzono 40-man mode na Gruuls Lair. Oczywiście wiele jest postów z rozrzewnieniem wspominających rajdy po MC w 40 osób.
Jestem w małej gildii i akurat wyczyszczą KZ gdy wyjdzie ZA. Z uwagi na brak członków, prawdopodobnie Grule i Magdy zostaną pominięte.


_________________
O.o

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 12:21 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Moim zdaniem to w ogóle powinno być tak, że można ominąć wszystkie 25-mans i mieć sprzęt na podobnym poziomie jak tier 6, ergo po Zul'Aman, jeśli będzie sukcesem, powinni wydać następne 10-mans


to po co by byly 25 man ?
ale jak by byly ze 3 dzieisiatki i jakies 2 nowe sety z dropa z nich byloby fajnie np hemy + neck :)

akurat gluut i madzia nie sa trudne :)

Sepethrea w Kara na heroic jest trudniejsza ...

problem to 25 gildiowiczow na 70 lvl o jednym czasie dla mniejszych gildii ofc .

btw ostatnio widzialem kilka razy :
LFm Gruul raid ;)


Ostatnio edytowano 13 lip 2007, 12:28 przez Yaroos, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 12:26 
Cytuj  
...

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 12:28 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
Brodaty napisał(a):
Moim zdaniem to w ogóle powinno być tak, że można ominąć wszystkie 25-mans i mieć sprzęt na podobnym poziomie jak tier 6, ergo po Zul'Aman, jeśli będzie sukcesem, powinni wydać następne 10-mans


to po co by byly 25 man ?

Chyba po to samo, po co teraz jest MC i Nef. Nie wiem, może sprzęt z takich hardcore 10-mans powinien być _prawie_ tak dobry jak T6? Dlatego napisałem o podobnym poziomie.
Cytuj:
ale jak by byly ze 3 dzieisiatki i jakies 2 nowe sety z dropa z nich byloby fajnie np hemy + neck :)

I z tym się w pełni zgadzam i popieram.
Ale to już przechodzimy do fantazjowania trochę.

No właśnie, 25 ludzików zebrać dla gildii która ma średnio 10-12 online to jest ten problem. Rozwiązania trzy: 1. powiększyć gildię 2. rajdy wspólnie z inną gildią 3. dać se siana :D


_________________
O.o

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 12:52 
Cytuj  
No dobra dobra, wiadomo ze male guildie by chcialy wiecej 10 man inst, ja w sumie tak samo ale najlepiej by bylo jakby byly 20 osobowe ;D te 5 osob mniej to moze nie duzo ale mniejszy tłok a jak przypomne sobie zg to az lezka sie w oku kreci xD

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.