mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 101  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 13:18 
Cytuj  
Gram te areny juz sporo czasu i zdarzylo mi juz z kilkadziesiat razy ze zostalem 1v1 z rogalem. Przegralem takie walki 3. Slownie trzy. Moze przy takim pojedynku 1/1 gdzie rogal zaczyna z warem z czystym kontem to i jest jakas szansa, przy wykorzystaniu wiekszosci bajerow rogala, ale zazwyczaj to warrior miecie tego szmaciaka.


_________________
Obrazek

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 14:10 
Cytuj  
wynik pvp 1vs1 to :

1. czasu reakcji każdego przeciwnika gdzie najważniejsze są lagi/lossy - kto ma znacząco (0,5s) większe ten zwykle ziemie gryzie ale ważne jest też zmęczenie/ogarniecie/promile_we_krwi

2. wypadkowa jaka klasa z jaką klasą i kto zaczął (i jakie talenty kto ma)

3. gear rozumiany jako sprzęt dający większą/mniejszą możliwość zadawania obrażeń przeciwnikowi z danej klasy i mitygowania obrażeń jakie może zadać nam ten przeciwnik

4. skill merytoryczny rozumiany jako znajomość swojej klasy i klasy przeciwnika celem maksymalizacji swojego DPS i minimalizacji DPS przeciwnika

5. skill palcowy - małpia zręczność wciskania odpowiednich klawiszy - to jest takich które wynikają z posiadanego gearu i skilla merytorycznego

6. farciora - czyli wejście stunów/czarów/critów itp.

żaden z powyższych nie determinuje w 100% wyniku spotkania ale im więcej z tych punktów działa na twoją korzyść tym masz większe SZANSE na wygraną.

SZANSE a nie pewność.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 14:40 
Cytuj  
IMO dranei shadow priest > lock > all - zobaczcie priestowe raciale ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 14:58 
Cytuj  
Ja robie dranei warka od miesiaca. To jest rasa dopiero. Doty moga mi possac.

Lu napisał(a):
5. skill palcowy - małpia zręczność wciskania odpowiednich klawiszy - to jest takich które wynikają z posiadanego gearu i skilla merytorycznego


palcówka wowowa + bindy. Zrozumiec macra i zrozumiec bindy to imho podstawa.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 16:41 
Cytuj  
@ Bierzgal
Przestan.
Teraz to co ty napisales jest absurdalne. Popatrz np na tego maga ktory 1 fb unicestwia playerow. Gdzie tu skill? Moze to bylo przed TBC ale i tak atm jest to samo (pyro + pom) gdzie taki mag wali z 7-8k crita i 1shootuje goscia ktory ma blue itemy. Jakby mial pvp gear to by nie padal bo wkoncu sam napisales ze ressilence > all. Wait. To wkoncu o co ci chodzi? Gear czy skill? To pierwsze zawsze, ZAWSZE przewyzszalo skill.

Co do Druida to moze masz racje bo nie gralem nim na arenach ale o warriorze akurat wiem duzo bo nagralem sie na arenach i na bg. Na ratingu 1700-1800 juz nie dawalem sobie rady z ludzmi ktorzy mieli s2 itamy. A na bg jak sie wpierdolisz w tlum jebniesz maga 3 critami z ms i innych sztuczek to padnie zamin sie ogarnie co sie z nim stalo. Tak samo wygladala sytuacja gdy warrior nosil Might of Menethil z Kela i nikt nie mial z nim szans gdy byl w melle range bo auto atackiem rozwalal ludzi.

/cheers

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 16:51 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ja robie dranei warka od miesiaca. To jest rasa dopiero. Doty moga mi possac.

Nie miales skonczyc przypadkiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 17:31 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ja robie dranei warka od miesiaca. To jest rasa dopiero. Doty moga mi possac.


Addict lolol.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 19:38 
Cytuj  
Cytuj:
najważniejsze są lagi/lossy - kto ma znacząco (0,5s) większe ten zwykle ziemie gryzie

nom niektorzy nie zdaja sobie sprawy jakie to wazne. nie raz przy 3 sec stunie nie moglem rzucic 2.5 sec heala bo ktos mi przerwal. Czesto zdarzalo sie ze druid wyleczyl sie swoim 3 sec po warstompie.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 19:57 
Cytuj  
Dlatego ludzie z zachodu zawsze bede do przodu:(... a my gorujemy sprzetowo na ruskimi, bulgarami, rumunami i wegrami chociaz:(

Kiedy bedzie tak zeby wszyscy mieli po rowno?? :(


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 21:10 
Cytuj  
będzie jak wow będzie bezpłatny i zlokalizowany np bezpłatny wow w polsce by był baaaaaardzo popularny ale myśle, że oba pomysły nie są raczej realizowane przez blizz

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 21:36 
Cytuj  
nie łam sie jest tibia


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 22:23 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
nie łam sie jest tibia


To juz wole Leppera z Giertychem na spolke w tv ogladac;p


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 23:19 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Dlatego ludzie z zachodu zawsze bede do przodu:(... a my gorujemy sprzetowo na ruskimi, bulgarami, rumunami i wegrami chociaz:(

Kiedy bedzie tak zeby wszyscy mieli po rowno?? :(


Wegrzy maja lepszy Internet od polakow. Pinguja znacznie lepiej zagranice


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 23:26 
Cytuj  
o.O sie znacie na dostawcach internetu w polsce widze... jasne najlatwiej jebn*c neo+ albo tania kablowe i narzekac ze macie pingi wysokie haha n/c.
Co do walk warrior vs rogue jak juz wyzej wymieniono rogue nie ma szans, chyba ze sprocentuje mu spora ilosc stunow od macek i wrzuci na cd wszystko co sie tylko da.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 00:47 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
o.O sie znacie na dostawcach internetu w polsce widze... jasne najlatwiej jebn*c neo+ albo tania kablowe i narzekac ze macie pingi wysokie haha n/c.
Co do walk warrior vs rogue jak juz wyzej wymieniono rogue nie ma szans, chyba ze sprocentuje mu spora ilosc stunow od macek i wrzuci na cd wszystko co sie tylko da.


Wiesz co moglbys byc madrzejszy. Moze mieszkasz w Wawie badz w innym wielkim miescie to moze i problemow nie masz. Ja mieszka na wiosce 10km od stolicy wojewodztwa lubuskiego. Wioska rozwija sie w blyskawicznym tempie wszystkie niezabudowane dotychczas dzialki staja sie pelne, ludzie emigruja do nas z miasta.

A taka sprawa jak internet w XXI w. tu po prostu nie istnieje traktuja nas jak jakis zacofanych w rozwoju czy co?? Przeciez to jest parodia, mieszkam 100km od Berlina a czuje sie jak na jakims wygnajewie City. Na cale szczescie zlozylismy sie z chlopakami z wioski i sami zalatwilismy sobie radiowe lacze 512, i zadnego wiecej internetu pozatym tu nie ma. Wiec nie wciskaj mi takich bzdetow ze nie wiem co to internet. Mowisz ze neostrada szwankuje, ja tam bym szalal z radosci jakby u siebie mogl miec neo. I zaplacilbym o wiele mniej, teraz place z vatem 120zl za mioesiac 512... Do tego to jest radiowka wiec jakies zalamanie pogody i neta nie mam:(.

A wkurzaja mnie tacy goscie jak ty z metropolii... ktorzy mowia ze jak ktos czegos nie ma albo ma cos gorszego to odrazu sie nie zna;/. Przykre ale prawdziwe, jednak naszemu spoleczenstwu daleko do tego by rozumiec innych...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 02:46 
Cytuj  
neo nie montuja wszedzie gdzie jest telefon ?


_________________
Nat is fat

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 03:14 
Cytuj  
nat napisał(a):
neo nie montuja wszedzie gdzie jest telefon ?


Jak widac niestety nie. Tez tak myslalem wczesniej bo tak reklamuja nawet. Ale... U nas jest jakas stara skrzynka i nie oplaca im sie wymieniac ot i koniec historii:(. Bo jak matowali u nas kiedys tam 10 lat temu nikt nie przypuszczal ze bedzie takie cos jak neo i ze bedzie potrzeba rozzdzielnika jakiegos. Bo u nas moze byc 1 (slownie - jedna) neostrada na cala wioche!!

A ma ja koles co pracuje w TP wszystko na ten temat;p


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 08:21 
Cytuj  
hehe no offence anybody ale 2km od pałacu kultury (Warszawa) ja przez ładne kila lat nie moglem ani neo ani kablówki sobie założyć (TPSA miała centrale zrabowaną kzyżakom pod grunwaldem a kablówki ni emogły sobie załątwić położenia kabla)
co do dostawców i pingów : masz generalnie dostawców któzy dają lepszy ping po polsce i gorszy po europie i odwrotnych którzy dają uber dobry ping do europy za to wirtualna polska otwiera się u nich 30 sec. Wybór należy do Ciebie (jak go masz).

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 08:57 
Cytuj  
roball napisał(a):
Wy fiuty miejskie, okazcie chlopcu ze wsi troche serca i wyrozumialosci.


Jak mozemy ja okazac ?

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 09:11 
Cytuj  
Niewazne jak... poprostu ja okaz :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 101  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.