mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 101  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 15:23 
Cytuj  
redlum napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
Jak juz mowilem nie kazdego stac i nie kazdy moze sobie pozwolic na cos innego, bo co by tu niepisac neo jest jednym z najtanszych netow obecnie...


hahaha dawno sie tak nie usmialem
http://www.uke.gov.pl/_gAllery/69/21/69 ... ec2007.pdf
proponuje z zapoznaniem sie z tym PDF - moze oczka sie otworza

neo nigdy nie bylo nie jest i nie bedzie najtanszym internetem


Dobra zalozmy ze biore umowe na 36 miechow, czy uwazasz ze za 1mb 28 zl to duzo... Pokaz mi lepsza oferte, prosze moze skorzystam kiedys;/.
Jak juz mowilem z braku laku place 120 zl za zafajdana radiowke 512 i taka oferta to dla mnie raj. Nie wspomne o tym ze przez kabel zawsze lepiej niz przez radio :( :( :(

Za ta cene co place w tp bym mial 6mb :/ ehh szkoda slow


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 15:31 
Cytuj  
shahray napisał(a):
http://www.worldofming.com/?p=542

balans w wykonaniu blizza


_________________
Nat is fat

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 lip 2007, 16:08 
Cytuj  
Heh, pare dni nie mialem kompa i gdzies mi ten temat uciekl...
koci napisał(a):
@ Bierzgal
Przestan.
Teraz to co ty napisales jest absurdalne. Popatrz np na tego maga ktory 1 fb unicestwia playerow. Gdzie tu skill? Moze to bylo przed TBC ale i tak atm jest to samo (pyro + pom) gdzie taki mag wali z 7-8k crita i 1shootuje goscia ktory ma blue itemy. Jakby mial pvp gear to by nie padal bo wkoncu sam napisales ze ressilence > all. Wait. To wkoncu o co ci chodzi? Gear czy skill? To pierwsze zawsze, ZAWSZE przewyzszalo skill.

Chyba nie sposob wyobrazic sobie czegos bardziej głupiego niz przyrownywanie rzeczy Z PRZED BC do tych, ktore mamy teraz. Wzorowanie sie na jakichs starych filmach jest niedorzeczne. NIE istnieje teraz cos takiego jak pom + pyro za 7-8k. Druga sprawa, ze pom pyro mag w pvp to pve mag z prawdopodobnie pve sprzetem :P. Nie dosc, ze nie krytnie, a jak krytnie to moze za jakies 3k+, co stanowi dosyc mala liczbe. Jesli ktos ma talisman of the ally/horde to jeszcze mozesz odjac 1k dmg z tego. Zacznij zyc terazniejszoscia stary :P.

koci napisał(a):
Co do Druida to moze masz racje bo nie gralem nim na arenach ale o warriorze akurat wiem duzo bo nagralem sie na arenach i na bg. Na ratingu 1700-1800 juz nie dawalem sobie rady z ludzmi ktorzy mieli s2 itamy. A na bg jak sie wpierdolisz w tlum jebniesz maga 3 critami z ms i innych sztuczek to padnie zamin sie ogarnie co sie z nim stalo. Tak samo wygladala sytuacja gdy warrior nosil Might of Menethil z Kela i nikt nie mial z nim szans gdy byl w melle range bo auto atackiem rozwalal ludzi.
/cheers

Zaczalem te dyskusje bo napisales, ze u druida czy warriora gear > skill (co jest bzdurą), po czym piszesz jakies bajki o magach one shootujacych ludzi za 8k dmg itp :P. Na chwile obecną gear = skill. (Piszac teoretycznie) Jesli nie masz odpowiedniego sprzetu do pvp to znaczy, ze jestes za cienki by go zdobyc, jesli masz to znaczy, ze jestes tez niezly. Nie spotyka sie raczej ludzi w full pvp setach bez skilla. Te czasy juz raczej minely. Oczywiste jest, ze ktos dobrze ubrany ma wieksze szanse, ale pisanie, ze gear > skill jest durnotą i podawanie za przyklad sytuacji gdzie wpadasz na AV na jakąs szmate w green crapach jest troche chybionym pomyslem (zwlaszcza, ze AV trudno w ogole nazwac pvp :P). Przez wszystkie posty jakie z siebie wykrztusiles nie napisales NIC co by poparlo twoj pierwszy, iz gear > skill w przypadku druida czy warriora :P. A nie napisales, bo nie wiesz jak to poprzec gdy to totalna bzdura :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2007, 16:31 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
Zaczalem te dyskusje bo napisales, ze u druida czy warriora gear > skill (co jest bzdurą)

zielonego warka bije hunterem melee, dostanie wpierdol chocby posiadl skilla wszystkich warriorow swiata, full s2-set z macka t3 i trinketami z pvp potrzebuje klikac charge/intercept a potem hamstring/mortal strike zeby ograc jakiegokolwiek huntera w grze


_________________
Nat is fat

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2007, 16:39 
Cytuj  
Dokladnie. Skill ma znaczenie przy tym samym/porownywalnym gearze. W innym wypadku zawsze gear > skill. Zgodze sie co do tego, ze na pewno filmy sprzed BC nie daja zadnego wiekszego pojecia o PvP w BC.

Myslisz inaczej, to zobacz co robia twinki na BG - ten sam lvl, na ogol 0 skilla, a kosza wszystko.

EoT, kk ?

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 lip 2007, 17:28 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
...

porownujesz pvp twinkami do pvp z 70lvl? o_O


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2007, 18:11 
Cytuj  
No niestety tak to juz jest w grach moorpg. Gear decyduje o tym kto wygra. Set Gladiatora tym bardziej poglebia przepasc w pvp. Potrzebne jest combo skill + gear aby wygrywac.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2007, 18:21 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Demandread napisał(a):
...

porownujesz pvp twinkami do pvp z 70lvl? o_O

Siegam do przejaskrawionych przykladow, skoro zwykle nie starczaja.

EoT dla mnie.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!


Posty: 32
Dołączył(a): 5.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2007, 22:40 
Cytuj  
ja mam tylko 3 czesci setu z areny,zaczalem grac 3 miechy pozniej niz inni i jakos jestem pierwszy w battlegrp w 2 na 2:p mimo wszystko skill > gear i odpowiednio dobrany team . Kazdy kto zbierze caly gear z BG moze smialo walczyc o top 50 jesli ma troche rozumku w glowce :>

http://armory.wow-europe.com/character- ... on&n=Carni

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2007, 22:58 
Cytuj  
w 2v2 to akurat setup>gear>skill

resto druid biegajacy wokol slupkow spamujac hoty na niezniszczalnym warlocku z fel armor trudno nazwac skillem ;s


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 230
Dołączył(a): 10.03.2007
Offline
PostNapisane: 22 lip 2007, 23:02 
Cytuj  
a co nazwiesz skillem? oO


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2007, 23:09 
Cytuj  
wieszak na ubrania


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2007, 02:33 
Cytuj  
lock z healerem to obecnie niestety najlepsze combo 2/2, locka nie zabijesz bo drain life/siphon life/soulink combo jest zupelnie op a bieganie wokol slupka healerem nie jest specjalnie trudne gdy przeciwnika powoli zjadaja doty
punktow specjalnie z takiego czegos nie ma, a satysfakcji tez bym nie mial


_________________
Nat is fat

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2007, 03:03 
Cytuj  
Resto druid lock vs resto druid lock = Duzoooo czasu z zycia wyjete


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70


Posty: 32
Dołączył(a): 5.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2007, 04:12 
Cytuj  
akurat ten lock z ktorym gram nie gral ani jednej gry w 2 na 2 z soul linkiem ,zawsze full affli ^_^ SL uzywa tylko do 3 na 3 i 5 na 5

Wiem ze locki sa OP ,sam mam na innym serwie locka i wiem jaka to jest maszynka do zabijania . DLAtego wlasnie gram druidem bo nie chcialem easy mode ,a ze trafil sie lock w teamie no coz :> Dobrze ze to juz ostatni tydzien w WOW ,nie bede musial wysluchiwac od dzieciarni ze zrobilem taki rating tylko dlatego ze mam locka w teamie .

/moooooooooo


Posty: 1
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 lip 2007, 07:35 
Cytuj  
pytanko: jak feral i balance druid radza sobie na arenie?

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2007, 10:12 
Cytuj  
feral to nie spec na arene
oomkin moze byc na 5/5


_________________
Nat is fat

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.06.2007
Offline
PostNapisane: 23 lip 2007, 10:17 
Cytuj  
Na moim realmie jest feral drut z MS warrem na 2v2, mają rating coś koło 2000...feral zadaje przyzwoity dmg, ma kupe życia i może heal jak jest potrzeba :)

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2007, 11:26 
Cytuj  
1. 2000 nie daje top40 w 2/2
2. sprawdzajac po armory nie wiesz z jakim specem gra areny, feral to spec pve wiec ....
3. kazdy druid z czolowki 2/2 to resto, hot hot hot i biegamy wokol slupa


_________________
Nat is fat

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2007, 12:59 
Cytuj  
Na frostmane był team 2/2 feral druid i mage z 2500 ratingu, nawet filmik zrobili, polecam 'The Fat Cow and the Pro' jest na warcraftmovies. Ten druid jest niezniszczalny duelowałem go wiele razy ale nigdy mi sie nie udało wygrać. Naprawde pro gość. Zdaje sie że w tym teamie jest jeszcze warlock.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 101  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.