mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 22
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 11:46 
Cytuj  
Ja gram na serwie PvE i mam wielu znajomych Grand Marshali i pamiętam jak ładnie się gangowało w Orgri :D Normalnie wyparli nas spod AH we 30 8)


_________________
To ja :D
http://armory.wow-europe.com/character- ... attiebriee

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 12:06 
Cytuj  
to bylo dawno, teraz jest gorzej. blizz robi wszystko zeby nie mozna bylo w miastach gankowac, np guardy z nikad+widzace w stealth, guardy w stealth na dachach, etc.

*

Posty: 76
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 23:47 
Cytuj  
i dlatego world PvP umarlo :(

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 23:49 
Cytuj  
raczej latajace mounty zabily world pvp ;s


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 00:14 
Cytuj  
Girdian napisał(a):
i dlatego world PvP umarlo :(

world pvp dostalo po dupie przez battlegroundy, a zostalo znokautowane przez TBC

oprocz satysfakcji z world pvp nic nie masz (plus dla bg, witaj farmo honoru)
tbc rozdzielilo graczy na ogromnej przestrzeni, niby wszystko fajnie, wszedzie neutralne strefy, ale co z tego jak spotykasz 1-2 gosci z przeciwnej frakcji na strefe, kiedys jak chciales sie bic to leciales do blackrock w sg, epl czy silithus, oczywiscie graczy mogles spotkac wszedzie, ale to byly glowne skupiska 60tek... nie mowiac juz o tym ze teraz world pvp to glownie pure gank znudzonych 70tek na lvlujacych graczach


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 00:16 
Cytuj  
Hillsbrad Foothils [Tarren Mill] + Mooncloth Robe mój na 60 FTW!

Pierwszy Grand Marshal jakiego zapamiętałem na BLU to był Bluelinden, Gnoem Mage. Największy koks na serverze. Skakał na tych słupkach na bridge w IF i robił tą łunę z GM Stave :) I pomyśleć że to ponad 2 lata temu było a ja to pamiętam do dzisiaj.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 08:23 
Cytuj  
U mnie na serwerze gank odchodzi non stop. Każdego dnia jak w HFP leweluje druida to przejeżdża po mnie para allis, np. 61 lvl + 70 lvl babysitter. Jeszcze jak w Un'goro biegałem kilka dni temu to też często potyczki się zdarzały. Pod Karazhan to normalnie bitwy się toczą, dzień w dzień, jak kiedyś BRM, albo nawet z większą zaciekłością. A najwięcej radości mam jak widzę w Hellfire citadel jak kolega priest z party mind control allisa i sru go na dół :D


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 08:48 
Cytuj  
Cytuj:
oprocz satysfakcji z world pvp nic nie masz (plus dla bg, witaj farmo honoru)
tbc rozdzielilo graczy na ogromnej przestrzeni, niby wszystko fajnie, wszedzie neutralne strefy, ale co z tego jak spotykasz 1-2 gosci z przeciwnej frakcji na strefe, kiedys jak chciales sie bic to leciales do blackrock w sg, epl czy silithus, oczywiscie graczy mogles spotkac wszedzie, ale to byly glowne skupiska 60tek... nie mowiac juz o tym ze teraz world pvp to glownie pure gank znudzonych 70tek na lvlujacych graczach

W tym momencie powinno skończyć się otwieranie nowych realmów. Do czasu dopóki średnia ilość grających na jednym nie osiągnie 7-8k ludzi online..
Sorry cap około 5k jest śmieszny na taką przestrzeń.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 12:19 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Gnoem Mage

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 14:55 
Cytuj  
karazhan to jest dupa nie world pvp, po prostu zerg i ganking jakieś gildii, samemu to sobie mozna podskoczyc w przeciwienstwie do BRM


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 65
Dołączył(a): 25.07.2007
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 16:14 
Cytuj  
A ja dzisiaj wychodze z Orgri (serwer Jaedenar PvP, ok. godziny 16.00) patrze... a tam wpizdu Hordziakow i Allych martwych lezy (ponad 40 trupow) Jak bylem w Orgri to nie bylo zadnego komunikatu, czy czegos :o a kumple z Gildii powiedzieli, ze byla rozroba jak...
Ale wracajac do tematu: ja sie tam ciesze, ze niemozliwe stalo sie gankowanie z stolicach. Wg. mnie powinno byc niemozliwym atakowanie graczy o wiecej niz 10 leveli nizszych na wrogim terytorium, chyba, ze oni zaatakowali pierwsi. A jesli juz to umozliwic, to bezwzglednie karac jakimis Dishonor Pointami i za odpowiednia ich ilosc nadawac jakies rangi,


_________________
Alt ellofa

*

Posty: 63
Dołączył(a): 15.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 16:34 
Cytuj  
Co do world pvp,zapraszam na PTR. Każdy ma t6, nie ma już do po co inst biegac wiec walczy pvp w lokacji startowej(blizz nowych graczy wystawia w ghostlands - ally i horde).

Wszedzie trupy,caly czas ktoś walczy. Jedyne co mi sie nie podoba to np. walczysz 1vs1 z hordziakiem,a tu nagle wyskakuje 3x ambush od rogali i cie nie ma.


_________________
...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 17:23 
Cytuj  
Mulger napisał(a):
...Wg. mnie powinno byc niemozliwym atakowanie graczy o wiecej niz 10 leveli nizszych na wrogim terytorium, chyba, ze oni zaatakowali pierwsi...

a jak jest teraz? chodzi tylko o to zeby straznicy nie byli jak world bossy, kto z low lvli nie chce dolaczyc do jatki nie musi atakowac wtedy sami sa "niewrazliwi"... tak jest, bylo i bedzie

dishonor kille juz byly, i na szczescie wyrzucili je wraz z zmiana systemu honoru


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 17:42 
Cytuj  
Dokładnie. Ja w STV postawiłem maga i rogala 70 żeby bronić swojego alta od debili. Seryjnie, ale kurwa 70 level w campie w STV u Alliance to jest jakaś porażka, tylko /quit wowa zrobić jak Ci taki debil pakuje za 4k crita a Ty masz 1.5k HP, ba! jeszcze Cię będzie popierdoleniec gankował...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 17:45 
Cytuj  
Zeonix napisał(a):
Co do world pvp,zapraszam na PTR. Każdy ma t6, nie ma już do po co inst biegac wiec walczy pvp w lokacji startowej(blizz nowych graczy wystawia w ghostlands - ally i horde).

Wszedzie trupy,caly czas ktoś walczy. Jedyne co mi sie nie podoba to np. walczysz 1vs1 z hordziakiem,a tu nagle wyskakuje 3x ambush od rogali i cie nie ma.

Żeby to sie dało chara skopiować :D, trzeba do 12-1 w nocy poczekac..
Cytuj:
Ja w STV postawiłem maga i rogala 70 żeby bronić swojego alta od debili. Seryjnie, ale kurwa 70 level w campie w STV u Alliance to jest jakaś porażka, tylko /quit wowa zrobić jak Ci taki debil pakuje za 4k crita a Ty masz 1.5k HP, ba! jeszcze Cię będzie popierdoleniec gankował...

Na Ravenholdt w STV zawsze ktos siedzi troche osob 70lvl i gankuja dla odmiany aliantow :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 22:57 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
raczej latajace mounty zabily world pvp ;s

Lets hope w nastepnym dodatku nie bedzie mozna latac w nowym zonie.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 01:04 
Cytuj  
QFT


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 08:30 
Cytuj  
w następnym dodatku b ędą pływające mounty a druid dostanie epicki sealform

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 10:12 
Cytuj  
Nie znam za bardzo lore, ale nowe rasy to imho jak najbardziej.
Zepsuci pandareni dla hordy i litościwe nagas dla allis :D
Klasy nowe np. nekromanta - tylko dla undeads, karate mistrz dla pandarenów, myrmidon tylko dla nagas, voodoo master tylko troll
Takie moje bajdurzenie.
Mozliwości rozwoju świata wow to temat rzeka


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 10:18 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Nie znam za bardzo lore, ale nowe rasy to imho jak najbardziej.
Zepsuci pandareni dla hordy i litościwe nagas dla allis :D
Klasy nowe np. nekromanta - tylko dla undeads, karate mistrz dla pandarenów, myrmidon tylko dla nagas, voodoo master tylko troll
Takie moje bajdurzenie.
Mozliwości rozwoju świata wow to temat rzeka

tez wydaje mi sie ze nowy dodatek doda kolejne rasy

bo dodanie samych terenow nie przedluzy tak bardzo rozgrywki

blizz wie ze kazdy kolejny reroll przedluzy czas placenia abonamentu

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.