mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 13:00 
Cytuj  
ja tak robie z tymi kilkoma mobami zeby tankowac , ale jeszcze na tego do nuka to zarzucam conclusion blowa. zawsze masz go pod reka na te 5 sec.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 13:12 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
ja tak robie z tymi kilkoma mobami zeby tankowac , ale jeszcze na tego do nuka to zarzucam conclusion blowa. zawsze masz go pod reka na te 5 sec.
tak, czesto o nim zapominam - racja.

i jeszcze jeden kłopot którego nie rozwiązałem - interupt charged fist na patrolach w heroic mech. on castuje go chyba 1 sekunde, a jak spamuje threata to zawsze jak zaczyna go castowac mam global cooldown.

mam little wings, ale one nie uprzedzają o tym, nie mam pomysłu :har:


_________________
psn

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 13:33 
Cytuj  
ja używam necb ciągle i mam cast bar, powiedz rogalowi/reszcie party aby pomogli w interrupcie, dawno już nie robiłem heroic mech ale chyba działa tez spell reflect:). Generalnie charged fist castowalny jest prawie co CD shield basha:). Jak miałem słabszy gear to mówiłem, że focusuję się bardziej na interruptach niż aggro:) - party ma to zrozumieć:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 13:49 
Cytuj  
kac napisał(a):
ja używam necb ciągle i mam cast bar, powiedz rogalowi/reszcie party aby pomogli w interrupcie, dawno już nie robiłem heroic mech ale chyba działa tez spell reflect:). Generalnie charged fist castowalny jest prawie co CD shield basha:). Jak miałem słabszy gear to mówiłem, że focusuję się bardziej na interruptach niż aggro:) - party ma to zrozumieć:)

niebardzo, necb nie pomaga bo niby w czym, casting bar tez mam i to w wielu miejscach (w party, w targecie i w płytkach aloft nad głowami mobów) czyba nie przeczytałeś - chodzi o to że ja widze że on go zaczął castować i nie castuje go tak często bo max 3 razy podczas walki (dlatego jest cięzko wyczuć kiedy to bedzie) ale on go kastuje około 1 sekundy a ja nie mam laga w mózgu tylko mam global cooldown i nie moge odpalić shieldbasha czy nawet spellreflecta - w party nie ma rogala ani maga


_________________
psn

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 13:52 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
kac napisał(a):
ja używam necb ciągle i mam cast bar, powiedz rogalowi/reszcie party aby pomogli w interrupcie, dawno już nie robiłem heroic mech ale chyba działa tez spell reflect:). Generalnie charged fist castowalny jest prawie co CD shield basha:). Jak miałem słabszy gear to mówiłem, że focusuję się bardziej na interruptach niż aggro:) - party ma to zrozumieć:)

niebardzo, necb nie pomaga bo niby w czym, casting bar tez mam i to w wielu miejscach (w party, w targecie i w płytkach aloft nad głowami mobów) czyba nie przeczytałeś - chodzi o to że ja widze że on go zaczął castować i nie castuje go tak często bo max 3 razy podczas walki (dlatego jest cięzko wyczuć kiedy to bedzie) ale on go kastuje około 1 sekundy a ja nie mam laga w mózgu tylko mam global cooldown i nie moge odpalić shieldbasha czy nawet spellreflecta - w party nie ma rogala ani maga
Ja jednak jestem przekonany ze masz lag na mózgu :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 13:54 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Ja jednak jestem przekonany ze masz lag na mózgu :P
oj cicho oni nic nie wiedzą 8)


_________________
psn

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 19:56 
Cytuj  
jestem pewny, że cast trwa trochę dłużej niż 1sec:)...po prostu jedziesz wolno z aggro starając nie nie korzystać nad miarę z GC...jak użyjesz shield bash na pierwszym caście:) to potem już masz z górki...jak napisałem wcześniej kolejne charged fisty rzuca w czasie jaki CD na shield bash...dlatego ważne jest aby przerwać castowanie w miarę wcześnie, nie spóźnić się, bo potem na kolejny fist będziesz miał CD na shield bash...ot cała filozofia:)


Posty: 46
Dołączył(a): 12.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 21:38 
Cytuj  
Chcial bym zapytac jak zrobic by tank byl uncrashable, wlasnie mam maly problem z tym ktory parametr za to odpowiada.
Z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 21:49 
Cytuj  
%block
jeśli jesteś prot to spamujesz shield block, a i tak pewnie na niektórych bossach jakieś crushingi się będą zdarzać. powinieneś mieć 25% "base" block tak aby po użyciu "shield block" mieć 100%. teoretycznie na 6 sec jesteś immune na shield block...ale wielu bossów potrafi wyprowadzić więcej niż 2-3 ataki w ciągu 3 sekund...taki na przykład Lord Sanguinar potrafi w ciągu niecałych 3 sekund wyprowadzić 3 ataki;)) (0.8sec na atak:P)...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 22:03 
Cytuj  
kac napisał(a):
%block
jeśli jesteś prot to spamujesz shield block, a i tak pewnie na niektórych bossach jakieś crushingi się będą zdarzać. powinieneś mieć 25% "base" block tak aby po użyciu "shield block" mieć 100%.
to nie jest prawda - tzn to tak mniej wiecej dziala ale nie z powodu ratingu blocka 25%,
z tego co wiem attack tabela wyglada tak że te 20% to jest dodge miss parry, dzalanie defense w sumie i 5% które masz z talentów. trzymanie block ratingu na 25% to gimpowanie się.

ogólnie poniższy przykład dokładnie to wyjasnia

Example 1

Suppose a mob of equal level is attacking your warrior character in melee. Your Defense skill is maxed out for your level, but has no other bonuses. In the general tab of your spell book, you see that your listed Dodge chance is 4.5%, your listed Parry chance is 6.2%, and your listed Block chance (you have your shield equipped) is 5.1%. For the mob attacking you, its attack table will look like this:

Result Chance "Die Roll"
Miss 5.00% 0.01 - 5.00
Dodge 4.50% 5.01 - 9.50
Parry 6.20% 9.51 - 15.70
Glancing Blow 0% —
Block 5.10% 15.71 - 20.80
Critical 5.00% 20.81 - 25.80
Crushing Blow 0% —
ordinary hit 74.20% 25.81 - 100.00


Now say that you elect to activate this warrior's Shield Block skill. Shield Block increases the warrior's Block chance by an additional 75%. For the next attack against your warrior, the mob's attack table now looks like this:

Result Chance "Die Roll"
Miss 5.00% 0.01 - 5.00
Dodge 4.50% 5.01 - 9.50
Parry 6.20% 9.51 - 15.70
Glancing Blow 0% —
Block 80.10% 15.71 - 95.80

Critical 4.20% 95.81 - 100.00
Crushing Blow 0% —
ordinary hit 0% —


źródło: http://www.wowwiki.com/Attack_table

dzieki za uwagi o charged fist - poćwicze mózg :P


_________________
psn


Ostatnio edytowano 25 lip 2007, 22:13 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 22:13 
Cytuj  
eee tam gimpowanie się...:) ja mam chyba 34%, kolejny warrior z gildi ma koło 40%, na pewnym etapie nic nie poradzisz, że itemizacja blizzarda jest mocno nastawiona na %block:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 22:16 
Cytuj  
kac napisał(a):
eee tam gimpowanie się...:) ja mam chyba 34%, kolejny warrior z gildi ma koło 40%, na pewnym etapie nic nie poradzisz, że itemizacja blizzarda jest mocno nastawiona na %block:)
ja się bronie jak moge i wychodzi mi - tzn dodge pary rosnie a shield rating maleje, oczywiscie ja dzialam na crapach to mam wybór, bo ludzie z kara itp wygladaja jak klony (no moze z wyjątkiem kungena - jak stoi w orgi to zawsze naokoło niego 30 lvl 1 z "Nihilum Fanclub") :wink:


_________________
psn

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 22:20 
Cytuj  
no niestety do momentu Kara jest w miarę spoko z względnie urozmaiconym sprzętem (choć i tak jest podobny zestaw "dobrych" blue itemsów). Potem jest Klonizacja przez sprzęt tylko z Kara/Grull, potem powoli dochodzi SSC/TK no i ponowne rozróżnienie zaczyna się na poziomie TK/Hyal bo masz wybór itemów nie setowych...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 22:24 
Cytuj  
kac napisał(a):
no niestety do momentu Kara jest w miarę spoko z względnie urozmaiconym sprzętem (choć i tak jest podobny zestaw "dobrych" blue itemsów). Potem jest Klonizacja przez sprzęt tylko z Kara/Grull, potem powoli dochodzi SSC/TK no i ponowne rozróżnienie zaczyna się na poziomie TK/Hyal bo masz wybór itemów nie setowych...
eh łudze się że dam rade robić wszystkie heroici bez sprzetu z kara :har:

praktycznie nie moge juz nic wydropowac z heroiców, mam suneatera i coldarre - zostaje mi tylko kilka wątpliwych upgradow z BoJ i craftów

zastanawiam sie tez jak mozna zarobic kase bedac tankiem - co farmis, jakie instanse czy cos, bo pvp mnie nudzi (niby latwiej farmic z 2h ale to oznacza pvp zamiast instansow) praktycznie wszystkie questu mam porobione - wiem o dziennych - zostaly mi praktycznie zame trójki i piątki

mam combat rogala na 70 moze pofarmic gdzies nim ?

chce kase na recepty do BS - kilka zeby craftowac na primal netherach :wink: :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 25 lip 2007, 22:28 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 22:27 
Cytuj  
eee spoko:) po nerfach heroiki są do zrobienia w niebieskich iteamch jak party jest myślące:) a jak masz trochę sprzętu z badges to jest spox...nie staraj się tylko tankować za dużo mobów na raz takich co to biją po 2-3k bo i tak 3 nie utrzymasz na sobie i one shootną healera:). Nie ma się co obawiać, jak się nie uda to najwyżej następnym razem więcej CC się weźmie:)...choć ja nigdy fanem heroików nie byłem i pewnie nie zostanę:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 22:30 
Cytuj  
kac napisał(a):
eee spoko:) po nerfach heroiki są do zrobienia w niebieskich iteamch jak party jest myślące:) a jak masz trochę sprzętu z badges to jest spox...nie staraj się tylko tankować za dużo mobów na raz takich co to biją po 2-3k bo i tak 3 nie utrzymasz na sobie i one shootną healera:). Nie ma się co obawiać, jak się nie uda to najwyżej następnym razem więcej CC się weźmie:)...choć ja nigdy fanem heroików nie byłem i pewnie nie zostanę:)
ja je lubie i zabrzmi to przykro ale z zasady nie biore dps shamanow, dps druidow, dps warriorow - nie maja cc to niech spierdalaja na respeca :P ja sie za nich gimnastykowal nie bede bo robic z 1 cc sie da ale po co :wink:
oczywiscie czasem jest piąty spot wolny na randoma ale taki random to potem najwiecej nukuje bo mu sie nudzi to sie chce w dps wykazać

w heroicach raczej problemów nie mam po prostu lubie jak jest extra poukładane a nie na hurra :wink:


_________________
psn

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 10:57 
Cytuj  
ja tam najszybciej mecha heroika zrobilem w grupie bez zadnego cc.
droot tankowal, ja dps, do tego ele shaman, sprist i holy prist.
fakt ze nie byl to pug a i healer to jeden z lepszych jakich w zyciu widzialem ale poszlo super. troche moze oszukiwalismy pod koniec bo jak ktos padl na tych grupach na ostatnim evencie to skakalismy do windy. ale fakt faktem ze nie bylo zadnego wipa wtedy, no i mega szybko.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 11:03 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
ja tam najszybciej mecha heroika zrobilem w grupie bez zadnego cc.
duzo osób mi mówi że cos tam zrobiło bez czegoś - a juz szczególnie dps klasy bez cc opowiadaja te historie - pewnie prawdziwe ale co z tego.
zawsze to brzmi jakby ktos mi mówil że "eeee nie umiesz bez cc lamusie, pokaż że potrafisz" a ja go zostawiam niech sobie tam stoi i cały dzień w kolejce, spokojnie spamuje LFG o potrzebne mi klasy - uzywam PlayerRating wiec czesto widze kogo chce bardzo a kogo nie chce wcale

mam wybór to sobie wybieram kogo chce i te klasy jesli biore to tylko na koncu jak juz mam wszystkich innych i szukam ostatniego :wink:


_________________
psn

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 11:18 
Cytuj  
pisales juz nie raz ze glownie grasz w pugach, stad rozumiem twoja wybrednosc.
przy grze z guildies jednak kompletnie zwisa mi kto jst w party, jeszcze w mechu ktorego prawie kazdy zna jak wlasna kieszen.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 12:12 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
pisales juz nie raz ze glownie grasz w pugach, stad rozumiem twoja wybrednosc.
przy grze z guildies jednak kompletnie zwisa mi kto jst w party, jeszcze w mechu ktorego prawie kazdy zna jak wlasna kieszen.
Po co robic cos 60min ajk mozna w 40, dlatego dobierasz odpowiedni setup.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.