mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 10:27 
 
http://www.warcraftrealms.com/census.ph ... ertypeid=2

to sa staty serwera burnin legion ~9k hordy i ~1k aliantow, a nawet mniej. Teraz za darmo ludzi eprzenosza postacie - z tego co widze glownie na Spinbreaker, bo serwer sie zaludnia w szybkim czasie. Kto jeszcze tego nie zrobil radze sie pospieszyc bo BL umiera smiercia naturalna:)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 10:34 
 
dla mnie bajer, z checia bym sie przeniosl na BL, jako Draenei byl bym jednym z 66 , heh

do tego szybkie wejscia na bg, super : )

*

Posty: 93
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 10:39 
 
"There are too few Alliance entries for this realm to give reliable results! Please help today by submitting data for this realm! Find out more about how to help."

Z mojej perspektywy grajac codziennie wydaje mi sie niemozliwe zeby az tak malo bylo alliance . Dziwne ze ktos jeszcze wogole uzywa censusa:D


_________________
Vercin


Posty: 32
Dołączył(a): 5.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 10:42 
 
To nie sie sa aktualne dane ,census nie zawsze dobrze pokazuje . Po stronie hordy jest z 15-20 k postaci ,wiem bo mialem tego moda Census .Serwer jest full dlatego zrobili migracje na inny

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 10:42 
 
A czego w takim razie uzywasz>?? Dla mnie to jest wiarygodne zrodlo:(


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 93
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 10:43 
 
Jest wiarygodne o ile ktos uzywa tego i przesyla dane na stronke.
I chodzi o to wlsnie zeby miec dane z roznych dni z roznych godzin zeby wylapac jak najwiecej graczy. Jakis alliance sie zalogowal 10 dni temu zebral dane z danej godziny gdzie bylo 1000 osob online i to sa twoje wiarygodne dane.
A w alliance jak widac nikt tegonie robi. Ja ci moge na 100% powiedziec ze jest duzo wiecej niz 1000 alliantow:O


_________________
Vercin


Ostatnio edytowano 28 lip 2007, 10:47 przez Beith, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 32
Dołączył(a): 5.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 10:46 
 
http://www.warcraftrealms.com/censusplus.php sciagnij sobie moda i sam zmierz ile ludzi jest na serwie , a pozniej mozesz wyslac dane na ta strone co podales zeby mieli aktualne dane

*

Posty: 93
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 10:49 
 
Skoro to taki nagly odplyw graczy to dziwne zedane sa sprzed dwoch tygodni:D (Alliance Update ~ 2007-7-14)
To teraz juz powinnno byc 0 graczy:)

Ten mod po prostu po kolei robi /who dla kazdeego pzredzialu levelow ras klas itp. Jak to zrobisz raz i wyslesz dane to w bazie beda osoby tylko z tego momentu. Jak to bedziesz robil codziennie jest szansa ze wylapiesz wiecej osob. Jak to robi wiele osob codzinnie to po pewnym czasie wylapia z 90% ludzi. Tak wiec skoro jest tam napisane
Cytuj:
There are too few Alliance entries for this realm to give reliable results! Please help today by submitting data for this realm! Find out more about how to help here!

oraz
Cytuj:
Alliance Update ~ 2007-7-14
toz naczyze dane te sa gowno warte


_________________
Vercin

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 11:43 
 
Mi tam wystarczy że wszedzie jednak jest wiecej aliantów niż hordy i to widac wizualnie a nie przez jakieś mody.
A jak to sa prawdziwe dane to alianaci to chyba no-life siedzacy w wowie 24/24 a horda to dzieciaki lub same alty których w grze wcale nie widac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 11:48 
 
Heh, pamietam jak swojego czasu 90% aktywnie grajacych osob z Burining Blade zmigrowalo na juz czesciowo zaludniony migracjami Grim Batol. Straszne kolejki utrzymywaly sie przez miesiac, a na sam BB z full_tak_bardzo_ze_ma_gdzie_igly_wcisnac stal sie recommended, robiac o 20:00 "/who 60" w hordzie otrzymywalo sie 10 (slownie: dziesiec) wynikow, wszyscy idlujacy w orgrimmar.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 93
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 14:38 
 
Z Bl byhlo juz kilka migracji i zawsze dwa miesaice pozniej znowu byl full:)


_________________
Vercin

*

Posty: 65
Dołączył(a): 25.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 19:55 
 
Aerii napisał(a):
Mi tam wystarczy że wszedzie jednak jest wiecej aliantów niż hordy i to widac wizualnie a nie przez jakieś mody.
A jak to sa prawdziwe dane to alianaci to chyba no-life siedzacy w wowie 24/24 a horda to dzieciaki lub same alty których w grze wcale nie widac.

Ja się tu z tobą nie zgodzę. IMHO liczba dzieciaków po stronie Przymierza i Hordy jest mniej więcej równa, za to większość noobów-gankerów gra w Alliance. Sam miałem jakiś miesiąc temu taką sytuację: robie sobie questy z jakimś mage w Hillsbrad, aż tu nagle zabijają nas jednym ciosem Hunter i Warlock, obydwaj 70-tki. Szybki relog, mage zmienia się w Holy Priesta i leje dwóch na raz nie tracąc 2/3 HP.
Mówta co chceta, ale żeby Hunt i Lock dali pobić się równlolevelowemu Holy Priestowi... :o


_________________
Alt ellofa

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 20:07 
 
kkkk20 napisał(a):
http://www.warcraftrealms.com/census.php?serverid=254&factionid=-1&minlevel=10&maxlevel=70&servertypeid=2

to sa staty serwera burnin legion ~9k hordy i ~1k aliantow, a nawet mniej. Teraz za darmo ludzi eprzenosza postacie - z tego co widze glownie na Spinbreaker, bo serwer sie zaludnia w szybkim czasie. Kto jeszcze tego nie zrobil radze sie pospieszyc bo BL umiera smiercia naturalna:)


No w sumie cos w tym moze byc, ja od ponad roku nigdy nie bylem w kolejce przy logowaniu. A jakies 4-5 miechow po premierze to takowe dochodzily do 1500 ludzi.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 21:54 
 
kkkk20 napisał(a):
A czego w takim razie uzywasz>?? Dla mnie to jest wiarygodne zrodlo:(


To nie jest wiarygodne źródło jeżeli za mało ludzi robi upload database Census'a... nie pierniczcie glupot o jakims koncu BL czy cos bo ludzi tam zawsze grała, gra i grac będzie masa i wątpię, żeby kiedykolwiek ten serwer stracil status "Full"

Odpaliłem Cenus kilkanaście minut temu po stronie ally, a potem po stronie hordy. Wyniki:

ally:
Obrazek

horda:
Obrazek

To sa wyniki tylko z jednego przedziału czasowego, wystarczy odpliac moda x razy dziennie przez kilka dni i juz macie wiarygodne liczby.

Gralem na BL od premiery WoW i ally na tym serwie było zawsze więcej, co prawda nie sa to tak drastyczne różnice jak na nie których serwach ale wciaz jest przymierza wiecej.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 93
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 09:56 
 
Jednym slowem BL jest ma sie az a dobrze i jest full . Dlatego mamy kolejna
free migracje


_________________
Vercin

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 10:11 
 
Mulger napisał(a):
Szybki relog, mage zmienia się w Holy Priesta i leje dwóch na raz nie tracąc 2/3 HP.
Mówta co chceta, ale żeby Hunt i Lock dali pobić się równlolevelowemu Holy Priestowi... :o


a długo byli AFK ?

*

Posty: 65
Dołączył(a): 25.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 14:44 
 
Lu napisał(a):
Mulger napisał(a):
Szybki relog, mage zmienia się w Holy Priesta i leje dwóch na raz nie tracąc 2/3 HP.
Mówta co chceta, ale żeby Hunt i Lock dali pobić się równlolevelowemu Holy Priestowi... :o


a długo byli AFK ?


Ahahaha, ja nie mogę, żart roku :wtf:
Taka jest prawda, mogę to poświadczyć najwyżej własnym słowiem (nicka tej postaci nie pamiętam)
Ale wiesz - można być dobrym graczem nie zaglądając na żadne forum, można być też takim "wymiataczem" jakich jest tu pełno, co dobili 70 level w dwa tygodnie i tylko gankują, bo do żadnego insta nie chcą ich wziąć :D


_________________
Alt ellofa

*

Posty: 93
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 15:12 
 
Ja obstawiam jednak zdecydowanie ze nicki tych postaci zaczynaly sie od <AFK>:)


_________________
Vercin

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 16:28 
 
Beith napisał(a):
Ja obstawiam jednak zdecydowanie ze nicki tych postaci zaczynaly sie od <AFK>:)


No kampili nad magiem, ale nie wstawal to przyafkowali ... co w tym dziwnego.

"Holy priest jako ANIOŁ ZEMSTY!" - now showing on mmorpg.pl :D

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 08:56 
 
Mulger napisał(a):
Lu napisał(a):

a długo byli AFK ?


Ahahaha, ja nie mogę, żart roku :wtf:


no fakt żarcik mi się udał 8)

Mulger chodzi o to, że każdy kiedyś trafił na kiepskich/lagujących/afk graczy ale rozpisywanie się o tym na forum gdzie ludzie mają po paredziesiąt tysięcy PK niewiele wnosi no chyba że zrobisz to z humorem np : szybki relog z maga w priesta - robie blinka i mam ich :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.