mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 12:36 
Cytuj  
BO po to są gildie, by taki enchancement shaman czy fury warrior tez mógł sobie pójść i zebrać gear.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 12:43 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
BO po to są gildie, by taki enchancement shaman czy fury warrior tez mógł sobie pójść i zebrać gear.
nie może robic jak ja i zbierać go innym specem ? ja dps gear zbieram jako tank :wink:

chyba ze gildia działa na zasadzie państwa w którym obywatele płaca na bezrobotnych :wink:

oczywiscie rozmawiamy o party 5


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 13:04 
Cytuj  
Nie może bo np codziennie gildia go potrzebuje w dps specu na raidy.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 13:10 
Cytuj  
Smiesznie sie idzie z shadem i ashem do heroika, kiedy nasz jedyny CC, to moj aoe fear(priest), aoe fear shada (warr) i fear+aoe fear asha(lock).
Tez sie da ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 13:20 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
BO po to są gildie, by taki enchancement shaman czy fury warrior tez mógł sobie pójść i zebrać gear.
Niech sobie idzie, oby nie ze mną w party :)

#tomugeen wszystko sie da, ostatnio dostalem invite do party z tankiem i 3ma shamanami dpsami, wyszedlem bo mi sie setup nie podobal, po skonczonym runie jeden poinformowal mnie ze zrobili clear, pogratulowalem, ale ja jestem za leniwy i wole meic proper setup i robic heroica na 5 przerw na picie niz co paczka...


Ostatnio edytowano 26 lip 2007, 13:23 przez DirectC, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 60
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 13:22 
Cytuj  
Heroic mode mozna robic w najbardziej przedziwnych skladach :)
sklady jakie testowalismy:
- ele shaman, holy pala, resto druid, warlock , prot pala- 40 min underbog heroic potem mechanar heroic (kolo godziny, troche afk bylo)
- ele shaman, feral druid, prot pala, resto druid, ms warrior - tez underbog heroic

zanim zrobilem reroll z warka na shamana chodzilem tez z roznymi skladami, zazwyczaj dalekimi od idealu i tez bylo ok + masa funu :)

btw ludzie zawsze z gildii :)


_________________
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Khazam
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Yia
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Ilae

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 13:31 
Cytuj  
ktos chyba nie rozumie o czym sie pisze albo nie czyta.

nie chodzi o to że się nie da tylko o to żeby nie robić na innych jezeli to nie sa kumple :wink:


_________________
psn

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 14:00 
Cytuj  
szukam moda pokazujacego przez jaki czas w danej walce (raid) warrior mial aktywny shield block

zna ktos ? :]


Posty: 21
Dołączył(a): 7.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 14:32 
Cytuj  
Witam, na wstępie zaznaczam, że jestem nowy w tym interesie więc nie musice mi mówić, że jestem noob i l2p, ponieważ sam to wiem. :wink:

Wczoraj pierwszy raz tankowałem, oczywiście w Deadmines (PUG). Bylo to dość zabawne gdyz był to mój pierwszy poważny raz kiedy używałem Defensive stance. Co prawda udało się bez wipe'a ale czasami zdażało mi się że jakiś mob mi uciekł. Gonił zwykle priesta - więc priest uciekał, a ja goniłem moba żeby rzucić mu taunt...Chaos i masakra. (Acha skład: ja warrior - arms specced 22 lvl, acha oczywiście tankowałem z 1h&shield), druid feral, druid resto, priest holy, rogue- nie wiem ale chyba combat.

No więc chodzi mi przede wszytskim o technikę. Jak kontrolujecie które moby biją was, a które kogoś obok. Albo jak często rozglądacie się czy jakiś mob nie bije/ goni właśnie priesta? Albo podczas tankowania, skaczecie, biegacie czy staracie się stać w miejscu?

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i rady.

Pozdrawiam

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 15:07 
Cytuj  
jak skaczesz i uciekasz to gubisz agro ; p ja tam tankiem nie gralem ale mysle ze na raidach i heroikach tanki maja jakies mody


_________________

*

Posty: 137
Dołączył(a): 17.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 22:22 
Cytuj  
Na poczatku zadnych modow nie trzeba :roll: No i pierwsze instancje mozna luzem tankwac z 2h lub 2x1h, a co do sytuacji gdy mob sie urywa to musisz powiedziec healerom zeby zrobili makro ktore beda puszczac i nie uciekali [przynajmniej ja tak zawsze robilem :wink: ] A co do jakis rogali i innych to powiedz zeby bili to samo co ty albo przyjmowali dmg na siebie i nie narzekali.
No i najwazniejsze - staraj sie stac w miejscu i caly czas cos robic - zaczynasz skakac czy biegac i masz wieksza szanse ze Ci sie cos urwie.

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 12:09 
Cytuj  
Cytuj:
jak skaczesz i uciekasz to gubisz agro ; p ja tam tankiem nie gralem ale mysle ze na raidach i heroikach tanki maja jakies mody


i tak btw nic nie trzeba mowic zeby bili jeden target, od tego sa marki


_________________

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 19:46 
Cytuj  
Engra napisał(a):
Na poczatku zadnych modow nie trzeba :roll: No i pierwsze instancje mozna luzem tankwac z 2h lub 2x1h, a co do sytuacji gdy mob sie urywa to musisz powiedziec healerom zeby zrobili makro ktore beda puszczac i nie uciekali [przynajmniej ja tak zawsze robilem :wink: ] A co do jakis rogali i innych to powiedz zeby bili to samo co ty albo przyjmowali dmg na siebie i nie narzekali.
No i najwazniejsze - staraj sie stac w miejscu i caly czas cos robic - zaczynasz skakac czy biegac i masz wieksza szanse ze Ci sie cos urwie.


1. tank zmienia targety jak tankuje wiec nie bardzo trzeba zabijac to co targetuje - ja np na starcie targetuje cos co jest drugie do zabicia
2. healer nie potrzebuje makr jak tank nie jest ślepy
3. 2 moby w heroicu walą za 2x3k=6k na 1-2sek wiec GL z 2h albo DW

mody nie są potrzebne ale sie przydają ja mam zbindowane na klawiaturze 6 marków i takie makro:

/p skull= 1st target to kill
/p x= 2nd target to kill
/p star= non repeatable cc like sap. 3rd to kill
/p triagle= repeatable cc like poly or trap. to kill as last one
/p orange= banish, charm or sleep
/p if hunter and mage are in party star= trap

@Camilus
mow im żeby jak mają aggro biegli do ciebie a nie od ciebie ale olewaj ich

uzywaj tylko def stance heroic strike i sunder armor (nie wiem od jakich lvli to jest)


_________________
psn

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 20:03 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Engra napisał(a):
No i pierwsze instancje mozna luzem tankwac z 2h lub 2x1h



3. 2 moby w heroicu walą za 2x3k=6k na 1-2sek wiec GL z 2h albo DW


Desh, kiedy on napisal "pierwsze instancje", to mial na mysli wspomniane wyzej przez innego kolege Deadmines :)


Posty: 46
Dołączył(a): 19.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 21:11 
Cytuj  
To może tak a propo n00bów warriorowych xD

Leveluje warka, mam 14, zacząłem dzisiaj więc bieda póki co ;p Osobiście idę w fury, ale kilka osób mówiło mi, że dużo korzystniejsze jest arms. Osobiście oba talent tree mi sie podobają, ale imho Fury do 40 lvla i MS ma ciekawsze opcje (dual wield). Byłbym wdzięczny gdyby ktoś obeznany z tą klasą wypowiedział się na ten temat :)

Edit; Jeżel podobna kwestia była poruszana wcześniej to sorry, ale nie mam czasu i siły przebijać się przez ponad 200 stron topicu w którym połowa to offtop ;p


_________________
Twoja stara xD

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 21:24 
Cytuj  
Arms jest raczej bardziej trafnym wyborem do lvlowania. Dual Wield nie ma wiekszego sensu bez itemkow z hit rating, a takich nie znajdziesz za wiele przed 60 lvlem.

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 21:25 
Cytuj  
To ja Ci odpowiem, jako ktos kto rowniez zaczal lvlowac warka ostatnio (rowniez 14 lvl poki co;)

Lvlowalem ogolnie z 3-4 warkow (wszyscy skonczyli max 20 ktorys lvl), wszystkich staralem sie pchac na fury z 2x 1h wpns.
Zawsze przestawalem ich lvlowac, bo w pewnym momencie nie bylem w stanie zabijac mobkow, po prostu ciagle zdychalem.
Kilka dni temu zalozylem nowego warka, dalem mu jakis green 2h axe z AH, wale heroic strike po 150 kryty, ogolnie daje rade jakos nawet z 2 mobkami;)
Raz zabilem 3 mobki naraz, wiec ogolnie jestem poki co zadowlony.
Mam zamiar isc 5/5 cruelty i dalej w arms ;)

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2007, 00:34 
Cytuj  
godne podziwu doswiadczenie warriorem hehe

at mrova ale jestes optymista... polowa lol tu prawie wszystko to offtop - chocby moj post


_________________
Obrazek

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2007, 00:40 
Cytuj  
Dual jest napewno efektywniejszy , i dlatego ze szybko zabijasz jak i dlatego ze cyferki z dmg jaki zadajesz zalewaja ci ekranik. masz wrazenie ze "kosisz".
Ja tam jednak zawsze wolalem przyjebac komus za jedna duza cyferke niz za kilka mniejszych. Do lvlowania to mysle ze jednak lepszy dual.
Ale juz np. farmie sobie w shadowmoon elfiki co stoja w grupkach 2-3 osobowych, noto jak mam arenkowy build pod 2h to wrzucasz aoe i te grupki padaja w kilka sekund i tylko zbierasz loot. Dual to poprostu musialbym wynukowac kazdy po koleji.
_________________________________________________________
cos ostatnio nie doczytuje ostatnich stron...
ten post dotyczy ostatniego posta z poprzedniej strony.


_________________
Obrazek


Posty: 46
Dołączył(a): 19.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2007, 04:34 
Cytuj  
Widziałem gdzieś filmik Dual Wield warriora, który masakrował jak rogue w mailach :D (twink). Nie wiem na ile to efektywne, ale bardzo efektowne ;] Koleś miał z tego co widziałem dopakowane głównie agi co w połączeniu z enragem i innymi duperelami było pozytywne w odbiorze :D A może po prostu nosić akurat to co robi większy dps, tylko, że wtedy talenty takie jak Imp Two - Weapon Fighting (jakoś tak, whatever) czy Imp Dual Wield tracą sporo na swojej efektywności, wolałbym się zdecydować na jeden, z góry określony rodzaj siania pożogi xD

Chodzi mi jednak głównie o lvling do 40lvla, bo na 40 to chyba zdecydowana większość robi respec na Mortal Strike o ile mi wiadomo :D

Edit. Takie coś głównie wyszło mi przy rozkminianiu talentów do 39lvla przed MSem. Enjoy xP

http://www.wowhead.com/?talent=pZVqzhgxR <- pure fury na dual wielda
http://www.wowhead.com/?talent=pVG0bIiZV <- Weapon specialization do wyboru, choć imo axe / sword

Nie jestem Guru warriorowym więc jak są jakieś ewidentne błędy to nie róbcie ze mnie kolejnego Ellofa xD


_________________
Twoja stara xD

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.