mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 14:18 
Cytuj  
Cardano napisał(a):
Kolejny bohater romantyczny, obrońca uciśnionych. Cardano, czarny ryczerz, samo zuoooo, śmie obrażać boski i doskonały serwer Burning Legion...
Sam grałem na BL, nim zdążyłem wbić 60 lvl uciekłem stamtąd...

pokaż mi gdzie napisałem, że BL jest boski albo uciśniony, za rycerza tez się nie uważam, widzę za to, że ty lubisz bujać w obłokach (co ty palisz?)
Cytuj:
Niby zgadza się, "po dupie" dostaje się i Szwedom i Chińczykom i Turkom... Ale, z ręką na sercu - rozejrzyj się w około. Ile charów z nickami świadczącymi o narodowości widzisz? Jakoś Polacy ze swoim PL w nicku się wyróżniają na tym tle. Przez blisko 2 lata grania, poza Polakami widziałem parę osób z SCG (Serbowie) i DK (Duńczycy) w nazwie. A teraz pomyśl skąd to się wzięło. Podpowiadam: z prywatnych serwerów, gdzie gra 50-100 osób. Potem taka osoba przesiada się na oryginalnego WoWa i myśli, że tam równie ciężko będzie spotkać rodaków. Utwierdza tym samym europejski stereotyp "Polak = złodziej" (wszak czymże jest gra na piratach jeśli nie kradzieżą?)...

Jak się zgadza, to w czym masz problem? PL jest obciachowe, ale co to innym przeszkadza to nie wiem, można się pośmiać i tyle.
A co do piractwa to zapewne ogromna większość ludzi z zachodu nawet nie wie co to są prywatne serwery...

Cytuj:
Grałem w 3 typowo polskich gildiach (tak to się pisze) i notorycznie powatarzały się te same problemy - miejsce w rajdach dla znajomych GM'a, item boy'e któych nie można wyrzucić na zasadzie "jeśli wyrzucę jego to 4 kumpli odejdzie i się osłabim,y". W tych międzynarodowych byłem rozliczany z tego co robię i jak gram i to właśnie z nimi było mi dane zakosztować np Naxx.

to chujowo trafiłeś, ale zastanawiam się gdzie by ci jego koledzy się podziali... i czy by w ogole odeszli, to raczej problem GMa bez jaj a nie "polskiego community"
Cytuj:
Jasne, "Madziu, zapisz panu punkt za to stwierdzenie" - jakby to powiedział W. Pijanowski :P. Ale skoro ktoś zadaje pytanie na tym forum i liczy na szczerą odpowiedź to mu jej udzieliłem. I nadal będę sugerował, iż nie warto kierować się 'polskimi gildiami' przy wyborze serwera do grania, bo równie mile (milej?) czas można spędzić w międzynarodowej gildii, a przy okazji, coś z tego wynieść i czegoś się nauczyć...

a ja znam parę osób, które się "męczą" w międzynarodowej gildii bo nie mają (czy raczej nie umieją) do kogo się odezwać
i uważam, że kryterium polska/nie polska jest jednym z podstawowych


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 14:31 
Cytuj  
Cardano - a "tr" w nickach np. zauwazasz ? Bo kombinowalem ostatnio co znaczy do cholery "erturgultr" (byly GM Troy na BLu) i jakis mily czlowiek znalazl erturgula na Wiki jako bohatera nardowego Turcji. A "tr" sie domysl ;)

Podsumowujac to taki turecki "KazimierzwielkiPL" ... ale po prostu nie widzisz tego na pierwszy rzut oka. A wszelkie oznaki polskosci wychwytujesz od razu - moze stad ta opinia.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 14:32 
Cytuj  
Kończąc (bo taka dyskusja prowadzi do niczego i pewnie możnaby tak w nieskończoność) - to raczej Twoi znajomi mają problem, bo trzeba się było angielskiego uczyć. Cóż, jak ktoś kończył podstawówkę pszczelarską, w której profesor Miodek nie wykładał to Jego problem... Sam przyznasz chyba, że taka osoba wystawia tym sobie świadectwo. Do tego nienajlepsze.

Na koniec cytat z Zaciera: "Pewien młody lekarz z Gdyni chciał zaszczepić kiłę świni. Świnia miała przeciwciała, więc się tylko cicho śmiała." Ty mnie nie przekonasz, ja Ciebie pewnie też nie, a takie jałowe dyskusje mijają się z celem...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 14:51 
Cytuj  
Wcale nie, po to jest forum, żeby jałowo dyskutować !11
/em robi znów żyletką sznyty rzucając kurwami przy tym (cr by Zacier)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 15:06 
Cytuj  
Nie czujesz ze rymujesz ! :P

*

Posty: 179
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 20:05 
Cytuj  
mam pytanie:1. czy aby wejsc do alcatraz wszyszczy musza miecz klucz czy wystarczy jak ma jedna osoba.
2. czy aby wejsc do instancji heroic wszysczy musza mieć kluczy czy tylko jedna osoba?
pozdro

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 20:06 
Cytuj  
1. Wystarczy jedna osoba.
2. Vice versa. Wszyscy musza miec key.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 179
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 20:07 
Cytuj  
wielkie dziekia za naprawde szybka i konkretna odpowiedz :)


Posty: 4
Dołączył(a): 16.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 09:21 
Cytuj  
mam maly problem a mianowicie ze gdy wow zaczyna zciągać patcha jest wszystko ok ale gdy dochodzi do instalacji tego patcha to zamaiast instalowac pisze Weiting files to close. Pliska powiedzcie co mam robic i nie piszcie akich komętazow jak Deschroom typu "Zastosuj sie do tego komunikatu".
Z gory dzieki.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 09:39 
Cytuj  
Zastosuj sie do tego komunikatu. I czekaj, az zamknie Ci wszystkie programy, wtedy zacznie sie update...

*

Posty: 120
Dołączył(a): 7.05.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 12:35 
Cytuj  
Jak zrobić takie obramowanie: http://www.innominate.pl/website/uploads/akama.jpg
?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 13:10 
Cytuj  
W programie graficznym ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 08:44 
Cytuj  
Radekk napisał(a):

kiedyś był generator takiego czegoś ;]


_________________
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 16.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 10:26 
Cytuj  
ja ja mam moze takie lekko noobiarskie pytanie no ale świat nalezy do odwaznych :). jak sie wkleja obrazek (avatara) pod swoim nickiem na forum?


_________________
Obrazek

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 11:50 
Cytuj  
Ha w koncu przekonal mnie moj dobry znajomy do wowa. Jednakze jako nowy mam mase a nawet gor pytan.

Na razie sobie gram na trialu ale zamierzam oplacac abonament.

Tutaj pojawia sie pytanie.

Sciagnalem klienta sobie z fileplanet.
Chcialem wczoraj wykupic klucz online ale blizzard ma jakies problemy techniczne.

Chcialbym sie dowiedziec jak to jest z tym kupowaniem wowa. Mozna kupic podstawek i expansion pack BC osobno. Czy jak kupie BC to bede mial keya i bede mogl spokojnie w przyszlosci grac ?
Czy musze jednak kupic podstawke aby miec keya ?

Z gory dzieki za szybka odpowiedz.

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 11:58 
Cytuj  
zeby grac w bc musisz miec obydwa klucze, z podstawki i dodatku


_________________

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 11:59 
Cytuj  
no to mi pojechali po portfelu..trzeba bedzie zakupic....

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 15:30 
Cytuj  
Deli ty sie martwisz jakimis glupotami i keyami a i tak bedziesz musial placic 50 zl na miech TO JEST DOPIRO PROBLEM!!!!


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 15:30 
Cytuj  
wykrzyknik!!!


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 16:17 
Cytuj  
ostatnio zachcialo mi sie stwozyc sobie nowa postać i mam kilka pytań:
mam zamiar stwozyc maga i dla tego mam kilka pytań:
1: co bedzie lepiej wymiatalo na PvE frostmage czy fire mage????
2: i jaka klase byscie polecali do maga?????


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.