mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 21:16 
Cytuj  
Gear na poczatku to bedzie stamina/intellect , pozniej beda sie pojawiac itemy z crit rating i +dmg from spells. Pamietaj zebys sie nie zlapal na crit ratingu bo ma byc spell critical strike rating.
Do levelowania full frost, z arcane mozesz sobie clearcasting wziac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 21:20 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
Gear na poczatku to bedzie stamina/intellect , pozniej beda sie pojawiac itemy z crit rating i +dmg from spells. Pamietaj zebys sie nie zlapal na crit ratingu bo ma byc spell critical strike rating.
Do levelowania full frost, z arcane mozesz sobie clearcasting wziac.

Ja leveluje na fire (od zawsze), i tez jest bardzo dobrze. IMO nawet lepiej niz frost.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 10
Dołączył(a): 5.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 21:31 
Cytuj  
Zaraz ktoś powie, że leveluje na arcane.
Proszę podawać konkretne buildy. Ewentualnie zmienić ten podany przeze mnie build bo ja to jak piszę, zaczynam dopiero grę i nie wiem co jest co.
Muszę mieć drzewko czarno na białym i tyle :)

Tylko proszę brać pod uwagę podane kryteria, moby jak najdalej ode mnie i mana w zapasie. Z tego co czytałem to fire build jest manożerny strasznie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 21:45 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
Gear na poczatku to bedzie stamina/intellect , pozniej beda sie pojawiac itemy z crit rating i +dmg from spells. Pamietaj zebys sie nie zlapal na crit ratingu bo ma byc spell critical strike rating.
Do levelowania full frost, z arcane mozesz sobie clearcasting wziac.


Ja wole do levelingu jako frost od samego poczatku zbierac tylko +frost dmg smieci ;]
Wiecej int zmienia tyle, ze pije rzadziej (ale wiecej, wiec procentowa ilosc czasu spedzonego na glebie jest taka sama, dodatkowo dlugie postoje sprzyjaja zaalt-tabowaniu sie na smierc).
Wiecej spell dmg pozwala zabijac moby mniejsza iloscia many (no i szybciej). W naprade smieciowym gearze mozna 2 shottowac moby [tego maga do 30lvl zrobilem narazie, ale pewnie potem jest podobnie, bo kazdy kolejny frost talent daje cos fajnego].

Wybor wydaje sie prosty


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 21:48 
Cytuj  
Quidy napisał(a):
Zaraz ktoś powie, że leveluje na arcane.
Proszę podawać konkretne buildy. Ewentualnie zmienić ten podany przeze mnie build bo ja to jak piszę, zaczynam dopiero grę i nie wiem co jest co.
Muszę mieć drzewko czarno na białym i tyle :)

Tylko proszę brać pod uwagę podane kryteria, moby jak najdalej ode mnie i mana w zapasie. Z tego co czytałem to fire build jest manożerny strasznie.

1. Build fo levelowania nie istnieje jako taki
2. W Fire poprostu zacznij od Imp Fireballa. Potem dawaj juz w co chcesz. Chyba znasz angielski ?
3. Manozerny. Mag jest genralnie manozerny wiec i tak bedzie siedzial i pil wode czesciej niz chcesz
4. IMO fire sie szybciej tlucze pojedyncze moby. Frost jest fajny do AoE grindu, ale trzeba sporo trenowac zeby cos z tego bylo.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 21:52 
Cytuj  
Chodzi o to ze nie pamietam zeby byly jakies itemy +dmg na starcie. No ale duzo sie zmienilo od premiery :wink:
Frost zre mniej many i jak spullujesz przypadkiem wiecej mobow to jest zero problemow, a w fire sie dostaje po hp, no ale kto co lubi...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 21:58 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
Chodzi o to ze nie pamietam zeby byly jakies itemy +dmg na starcie. No ale duzo sie zmienilo od premiery :wink:

No " of frozen wrath" smieci leza na AH zawsze, mozna za grosze kupic.

A jesli chodzi o konkretny build Quidy, to powienies podac obecny level. Ja preferuje od samego poczatku robic Ice Shards, Frostbite i Shatter. Potem Arctic reach/ Frost channeling / Piercing ice i wszystkie inne logiczne talenty dajace ci dmg.

Robiac HADZIAAAA za 50%, po ktorym procnie ci jeszcze frostbite i juz czujesz kolejne HADZIIAAA od nastepnego crita, bardzo przyjemnie


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 10
Dołączył(a): 5.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 sie 2007, 11:36 
Cytuj  
aktualny lvl 10, stąd i temat :)

Ok to jak widzę moim wyborem będzie Frost build.

Prosiłbym jeszcze o jakieś rady, jak tym bić czyli jaka combo czarów dawać aby ubić moobka oraz przede wszystkim o sam build. Jak ma wyglądać w całokształcie i w jakie czary na początku dawać talenty, jakie kupować itp.

W ogóle nie rozróżniam chyba jeszcze kupowania czarów od talentów, jaka jest różnica ? Za oba się płąci ? Czy można mieć kupione czary z fire a nie mieć do nich talentów ?

Wybaczcie noobskie pytania ale jak pisałem, ledwo zaczełem grać...

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2007, 11:43 
Cytuj  
"Czary" kupujesz u trenera i za nie płacisz. Każdy talent "kosztuje Cię" 1 punkt, jaki otrzymujesz co poziom. Kupujesz wszystkie skille, niezależnie od drzewka, w które idziesz.... Tylko nieliczne wymagają wzięcia talentu, by potem kupować kolejne poziomy u trenera.
Nic nie stoi na przeszkodzie byś, idąc we frost, kupował czary z fire i arcane.


Posty: 10
Dołączył(a): 5.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 sie 2007, 18:23 
Cytuj  
Co powiecie na to?

http://www.wowhead.com/?talent=obhEzocZZVAGc0bxc0Vx

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2007, 18:41 
Cytuj  
średnio śmieszne :S


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki


Posty: 10
Dołączył(a): 5.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 sie 2007, 18:45 
Cytuj  
Lol ja nawet nie wiem które czary są podstawowymi dla maga we froście.
Zrobiłem ten build na oko. Może by ktoś go poprawił tak, żeby pasował do moich potrzeb??

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2007, 18:59 
Cytuj  
Sorry, myslalem ze trollujesz bo ten build jest po prostu tragiczny.

Zrob cos takiego http://www.wowhead.com/?talent=Rf0VZZVAGIofxsVot


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2007, 19:11 
Cytuj  
http://www.wowhead.com/?talent=Rf0VZZVAGcofxowqt
Ja lvlowalem na czyms takim i bylo fajnie (tzn. mialem 5/5 w Winter's Chill i 3/3 w imp. CoC, ale wtedy arctic winds nie dodawalo dmg).

http://www.wowhead.com/?talent=kf0VZEgrzbcIReRz0h
Ew. cos takiego pod fire (pod lvling, emp. fireball ci sie nie oplaca bo podczas lvlowania masz malo +spelldmg, blazing speed moze sie przydac do uciekania ew. jak masz frost nova na cd to zeby odbiec od mobka, do tego krotszy cd fireblasta i wiekszy szansa na crit z niego(to w sumie mozna zmienic, ale nie widze niczego sensowniejszego)

http://www.wowhead.com/?talent=kf0E00fzxIziZxgbzbc0o
Ew. cos takiego pod arc/fire, ale to dopiero ok. 60 lvl (predzej to mordega jest na tym buildzie)

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2007, 23:22 
Cytuj  
http://www.wowhead.com/?talent=R0xVZZVAGcofxsdqt to ujdzie:p

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 6.09.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 12:53 
Cytuj  
http://www.wowhead.com/?talent=RZZVVGc0cx0V

Co myślicie o takim buildzie ,na 40 lvl. Bez AoE levelowania poprostu expienie.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 16:26 
Cytuj  
co lepiej zrobic frost mage czy fire mage???? zalezy mi na PvE i szybkim expieniu


_________________
Obrazek

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 16:27 
Cytuj  
jak juz pisalem w innym topicu - fire ><


_________________

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 16:32 
Cytuj  
Nie sluchaj go, frost


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 17:00 
Cytuj  
zdecydujcie sie wresz cie bo juz nie wiem.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.