mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2007, 20:26 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
iirc to mote of life najwiecej spadało na zachód od wioski Sporregar, a mote of shadows przy tym ustrojstwie demonowym na pn.-wsch. w HFP
Dziekuję - jutro popróbuje


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2007, 21:08 
Cytuj  
Mote of shadow farmie w nagrand na voidwalkerach kolo tego duzego krysztalu.
Tak swoja droga to shadow juz nie dropuje z wszystkich demonow, fixneli to jakis czas temu.


_________________
cypis#2942
Obrazek


Ostatnio edytowano 29 sie 2007, 21:13 przez cypis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2007, 21:11 
Cytuj  
Dokładnie, niezly drop rate tam jest i malo ppl.

Water w Nagrand w jeziorku.

Fire raczej kupuje bo spoty sa zajebane zawsze.

Mana jest zajebista jak sie netherwing rep robi, wczoraj 8 sztuk wystawilem farmujac netherwing egg. polecam

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2007, 21:41 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Mote of shadow farmie w nagrand na voidwalkerach kolo tego duzego krysztalu.
własnie tak myślałem ale obiegłem cały dookoła i nie trafiłem ani jednego. czyli z 20 mobów zero.

dla przykładu na północy z fire elementali z co trzeciego wypadaja dwa mote of fire wiec chyba ten kryształ juz nieaktualny

interesuje mnie tylko shadow i life


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2007, 11:18 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Cena Primal Fire od paru dni unosi sie na poziomie ~18g :(

Horde @ BL
to duzo czy malo ? u nas generalnie wszystkie miedzy 10-30, earth ze 3


_________________
psn

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2007, 08:56 
Cytuj  
@desh, co craftujesz? (mi jedyne rzeczy, jakie mi sie zawsze sprzedaja z duzym zyskiem to latki na spodnie - 100g/nether minimum, gdy ludzie na /trade chca, zeby im za 50g robic :o )

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2007, 10:37 
Cytuj  
psk napisał(a):
@desh, co craftujesz? (mi jedyne rzeczy, jakie mi sie zawsze sprzedaja z duzym zyskiem to latki na spodnie - 100g/nether minimum, gdy ludzie na /trade chca, zeby im za 50g robic :o )
mam 4 epickie recepty BOE BS

bracery plate dla tanka - bułeczki
bracery plate pvp - bułeczki
dagger offhand - za dużo primal mightów (może pocraftuje później)
pala plate hełm - jeszcze nie sprzedawałem

ogólnie moje nethery po 100g schodza wciagu 5 min. wiec bede farmil rogalem primale na mobach, bary kupuje na ah i nethery farmie razem z badge of justice tankiem.
ogólnie wole AH niz bezczynne satnie i spamowanie trade. przynajmniej sprzedam za max

policzylem ze na jednych bracerach przytne 400 zamiast 100 (primal life/shadow farmie sam - 12 sztuk w 3 godziny jak na teraz)

wiec konec z craftem, wole sprzedawac na ah


_________________
psn

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2007, 11:45 
Cytuj  
Te breacery (Bracers of the Green Fortress) aż tak dobrze schodzą? A te pvp to chodzi ci o black feelsteal breacers? Ja mam te dla palka+te do tankowania, ale jeszcze żadnych się nie podejmowałem craftować. Jak możesz to napisz też za ile wystawiasz na ah.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2007, 11:57 
Cytuj  
Kefas napisał(a):
Te breacery (Bracers of the Green Fortress) aż tak dobrze schodzą? A te pvp to chodzi ci o black feelsteal breacers? Ja mam te dla palka+te do tankowania, ale jeszcze żadnych się nie podejmowałem craftować. Jak możesz to napisz też za ile wystawiasz na ah.
wystawie pierwsze, u nas jak sa to 550 BO sam za tyle kupiłem jak nie miałem recepty. a sa raz na 2 tygodnie

tak, to te recepty. paradoksalnie te pvp schodza lepiej mimo ze pvp reward jest lepszy. ale primal shadow sie farmi trudniej


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.