mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 09:23 
Cytuj  
zależy to raczej od sprzętu jaki posiadasz, jeśli masz dps gear który daje 100hit rating to raczej nie ma sensu ładowac się w DW, a jesli masz dużo hit rating, trochę mniej crit to warto iśc w DW. Bonus do siły z vitality daje ładny boost AP. To do jakich borni masz dostęp też ma znaczenie (jeśli masz 110+ dps 2h a 75dps 2x 1h to raczej dw)...Ja osobiście dps'uje jako prot z DW bo mam całkiem przyzwoity dps gear z 220hit rating, 28% crit (w zerker) i 2100ap selfbuffed i wicked edge jako main hand i jakiś 100dps dagger jako OH, nie mam praktycznie żadnego sprzętu i broni do dpsowania jako 2h. Należy też pamiętac, że dpsując w rajdach nie należy gimpowac staminy...

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 10:36 
Cytuj  
Deshroom nie kumam o co Ci biega. Jak chcesz zmierzyc dps innych + swoj to wlasnie Sw statem i tam effective dps. Czyli jaki dps ludzie wyciagaja w danym ewencie.
Pozatym ze wszystkich dmg meterow sw jest w miare najlepszy bo zalicza wszystko co kto sieknie w danym instancie. Nawet jak ktos pod princem zabije szczura a ty stoisz w operze to zaliczy tego szczura. Pozatym jak w gildii ludzie uzywali dmg metera to na koniec kto linknal mial inny wynik. SW statem zawsze wszystkim sie pokrywal.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 10:54 
Cytuj  
a mozna wiedziec jaka jest pelna nazwa sw:)...??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 10:59 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
SW statem zawsze wszystkim sie pokrywal.


Pewnie dla tego że info jest na bieżąco synchronizowane. :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 11:20 
Cytuj  
generalnie uzywamy złego topicu ale na zakonczenie. zostaje przy swoim

Violation r46521 2007-09-05 04:01:15 Tracks damage and healing. (Rabbit, Ammo, Adirelle)
Violation_CombatLogRange r45414 2007-09-03 02:22:16 Dynamically increase combat log range for enhanced data gathering. (Adirelle)


_________________
psn

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 12:01 
Cytuj  
Jeśli więcej osób ma SW stats'a to dane są synchronizowane, a wynik dokładniejszy. Ja zostaje przy sw statsie.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 12:17 
Cytuj  
Kefas napisał(a):
Jeśli więcej osób ma SW stats'a to dane są synchronizowane, a wynik dokładniejszy. Ja zostaje przy sw statsie.
no i jak ci powiem że Violation synchronizuje sie i z SW Stats i z Damagemeter to co zrobisz ?


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 12:27 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Kefas napisał(a):
Jeśli więcej osób ma SW stats'a to dane są synchronizowane, a wynik dokładniejszy. Ja zostaje przy sw statsie.
no i jak ci powiem że Violation synchronizuje sie i z SW Stats i z Damagemeter to co zrobisz ?


jesli jest "lzejsze" niż SW Stats, to ja to biore! :wink:


Posty: 7
Dołączył(a): 23.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 12:34 
Cytuj  
Możesz Desh potestować Recounta. Poza pomiarem dpsu dostaniesz informacje o skillach i spellach używanych przez graczy w czasie raidu, troche w stylu analizy combatloga na www.lossendil.com/wws/. Do tego jest to Ace mod (choć podobno nie tak "lekki" jak większość modów ace ;)). Ja jakiś czas temu zastąpiłem nim mojego SW Statsa i w ogóle za nim nie tęsknię.


Co do dpsu warriorem, niemal zawsze DW > 2H. Choć tak jak wspominali przedmówcy zależy to od twoich statsów. Przy DW ~200 hit rating to minimum żeby dps był naprawdę efektywny. Jak masz tyle to raczej nie musisz się zastanawiać nad wyborem. Jak nie... testuj :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 12:47 
Cytuj  
Violation jest ACE2
Violation moze mierzyć czas agro, threat, healing, overhealing itp - ale to mozna wyłaczyć i trackowac tak jak ja tylko Damage
Violation domyślnie ma właczoną synchronizacje (prawdopodobnie jednostronna) z SW Stats i wyłaczoną z kiepskim DamageMeters - można włączyć
Violation wyglada bardzo ładnie i bardzo przyjemnie się konfiguruje
Violation ma na acefiles dodatek który pozwala w opcjach violation dowolnie konfigurować zasieg combatloga

dla mnie violation do dps to tak jak omen do threata - oba ubdatuje co rano wowaceupdaterem :wink:

btw mod do mierzenia damage ma mierzyc damage a nie sprawdzac ile bylo tego z kopa a ile z czachy i ile to byly krytyki, szkoda mi na to zasobów kompa

jeszcze raz wklejam zobaczcie daty updatów
Violation r46521 2007-09-05 04:01:15 Tracks damage and healing. (Rabbit, Ammo, Adirelle)
Violation_CombatLogRange r45414 2007-09-03 02:22:16 Dynamically increase combat log range for enhanced data gathering. (Adirelle)

tu go troche widać

rogue UI

Obrazek

ark mod

Obrazek

warrior - not in raid :cry:


Obrazek


_________________
psn

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 13:08 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Kefas napisał(a):
Jeśli więcej osób ma SW stats'a to dane są synchronizowane, a wynik dokładniejszy. Ja zostaje przy sw statsie.
no i jak ci powiem że Violation synchronizuje sie i z SW Stats i z Damagemeter to co zrobisz ?


To powiem, że się zastanowię nad tym :P .


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 14:06 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Venomo napisał(a):
jak jakies pytania to smialo:)
czym i jak mierzysz dps ? 8)
violation pokazuje

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 18:14 
Cytuj  
nie czytalem wszystkiego na tej stronie z braku czasu ale dps mierze recountem z powiekszonym zasiegiem combat logu do 200y, czyli max atm.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2007, 08:58 
Cytuj  
wracając do tematu warriora, potrzebuje opinii:

używam makr:
devastate solo bind
sunder/heroic
shield block/revenge

zamierzam zmodyfikować:
sunder solo bind
devastate/heroic
shield block/revenge

i dodac makro taunt/intervene

generalnie chodzi o spamowanie mniejszej ilości przycisków, zmiana ma polegac na tym że na początku nie bede dzielił rage na hs i sunder tylko walił sam sunder a po 5 sunderach nie bede dalej spamowal sundera z heroiciem tylko zaczne spamowac devastate z heroiciem - powinno wyjsc lepiej w hate, bo przy obecnym ukladzie nie mam kiedy uzywac devastate

makro intervene/taunt to mój poranny wymysł - ogólnie stance zmieniam rolką i na jedynce mam charge/taunt/intercept - pomyślałem że taunt z intervene bedzie dzialal idealnie (chyba że jakis problem z global cooldown ale raczej nie)
jak mob sie urwie to wcisniecie 1 albo go taunt albo intervene ale w każdej sytuacji zrobi tylko jedna rzecz albo żadnej

intercept mam obcykany ale to 2x global cooldown i 30sek cooldowna, intevene troche zaniedbuje mimo ze mam oczywiscie zbindowane

co myślicie ?

edit:
taunt/intervene
nie wiem czy to się da zrobić, intervene i taunt tak ale po co mi chodzi o taunt albo intervene


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2007, 10:00 
Cytuj  
lvluje warriora i zmiana typu broni to po prostu koszmar... jakieś totalne nieporozumienie

jak wy skillujecie bronie? da się łatwo, szybko i przyjemnie?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2007, 10:12 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
lvluje warriora i zmiana typu broni to po prostu koszmar... jakieś totalne nieporozumienie

jak wy skillujecie bronie? da się łatwo, szybko i przyjemnie?
nie, dlatego np w joanna lvling guide jest napisane ż edo 60 lvluje z tym samym typem broni, chodzby inny dropnął epic.

ja chodziłem do instansu bez skila i tam cwiczyłem :P a od 1 do 50 czy 100 cwiczyłem na swini przed orgrimmarem, jak zabijałem ja za drugim razem to juz był skill ok :P

poprostu idz jako dps do instansu i machaj :wink:


_________________
psn

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2007, 10:52 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
lvluje warriora i zmiana typu broni to po prostu koszmar... jakieś totalne nieporozumienie

jak wy skillujecie bronie? da się łatwo, szybko i przyjemnie?


pewnie, ze sie da. kupujesz green stuff - ringi rekawice butki of intelect najlepiej cloth bo najtansze - zostawiasz tylko chesta i helm wlasny + bron. Najlepiej jeszcze kupic elixir of inteligence. Zakladasz , idziesz do zony -10lvli twoj aktualny, napierasz mobki jak leci, w ciagu godziny da sie zrobic z 0 do 300 spokojnie.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2007, 10:56 
Cytuj  
Ewentualnie robisz questy w duecie. Druga osoba robi normalny dps a Ty powoli skillujesz weapon.

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2007, 11:08 
Cytuj  
Jak masz już wyższy lvl to polecam physical immune mobki przy dark portalu w blasted land. Przy okazji mozesz spotkac fabianka! :lol:


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2007, 11:09 
Cytuj  
najlepsze do tego są te questowe moby w blasted lands...ale levelowanie weapon skilla wymaga raczej levelu 60+...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.