mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 sie 2007, 13:53 
Cytuj  
Moze ktos polecic jakies ciekawe filmy z pure fire mage? Jakis fire odpowiednik Vurtne.

I nie interesuja mnie filmy z xxxx critami, raczej takie pokazujace skila, czyli poruszanie sie, trzymanie dystansu, ciekawe kombinacje czarow.

Pytam, bo na youtube jest tego od groma, a brak mi checi by wszystko po kolei ogladac...

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2007, 14:05 
Cytuj  
Hmmm moze sprobuj Nately Twilight Blaze czy cos takiego ;o


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2007, 14:13 
Cytuj  
Damien napisał(a):
Moze ktos polecic jakies ciekawe filmy z pure fire mage? Jakis fire odpowiednik Vurtne.

I nie interesuja mnie filmy z xxxx critami, raczej takie pokazujace skila, czyli poruszanie sie, trzymanie dystansu, ciekawe kombinacje czarow.

Pytam, bo na youtube jest tego od groma, a brak mi checi by wszystko po kolei ogladac...


Ale wiesz, ze Fire to raczej nuke, a nie "poruszanie sie, trzymanie dystanstu i takie tam" ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 sie 2007, 14:26 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Damien napisał(a):
Moze ktos polecic jakies ciekawe filmy z pure fire mage? Jakis fire odpowiednik Vurtne.

I nie interesuja mnie filmy z xxxx critami, raczej takie pokazujace skila, czyli poruszanie sie, trzymanie dystansu, ciekawe kombinacje czarow.

Pytam, bo na youtube jest tego od groma, a brak mi checi by wszystko po kolei ogladac...


Ale wiesz, ze Fire to raczej nuke, a nie "poruszanie sie, trzymanie dystanstu i takie tam" ?

nuke to moge sie bawic w duelu, na bg musze sie ruszac by nie byc okladanym przez kilku melee

jak do tej pory radze sobie nienajgorzej, czesto mam 2-3 deaths przez cale bg, ale czlowiek uczy sie cale zycie, prawda?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2007, 14:38 
Cytuj  
Damien napisał(a):
nuke to moge sie bawic w duelu, na bg musze sie ruszac by nie byc okladanym przez kilku melee


No i wlasnie o tym mowie. Chcesz miec kontrole to idz frost. Elemental, pierdyliard frost nov, ice block, wszystko to razy 2 po Cold Snapie itd.

Jako fire masz zabic - z metod kontrol to masz impact stuna jak Ci procnie, blastwave i ta kupe po Dragon's Breath ;) I wszystko ;) Czyli nic w porownaniu do Frost

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2007, 15:43 
Cytuj  
fire jest lepszy do takiego bg pvp, zadnych cd, burst, itd

jak masz wszystkie pvp talenty to bardzo przyjemnie sie gra


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2007, 15:50 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
fire jest lepszy do takiego bg pvp, zadnych cd, burst, itd

jak masz wszystkie pvp talenty to bardzo przyjemnie sie gra


No to albo BGsy, albo kontrola walki. Nie wydaje Ci sie, ze jedno ma z drugim niewiele wspolnego ? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 10:22 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Jako fire masz zabic - z metod kontrol to masz impact stuna jak Ci procnie, blastwave i ta kupe po Dragon's Breath ;) I wszystko ;) Czyli nic w porownaniu do Frost

jako fire nadal mam frost nove (troche dluzszy CD i troche mniejszy zasieg), cone of cold, frostbolt rank 1 i sheep, nie wiem dlaczego ludzie czesto zachwalajac frost opisuja te zdolnosci jakby byly przynalezne jedynie do frost

oczywiscie tez blink to podstawa i swietne blazing speed, ktore oprocz przyspieszenia znosi wszelkie ograniczenia ruchowe

oczywiscie mowie z pozycji bylego 29 twinka (niedlugo bedzie 39)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 11:00 
Cytuj  
Damien napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Jako fire masz zabic - z metod kontrol to masz impact stuna jak Ci procnie, blastwave i ta kupe po Dragon's Breath ;) I wszystko ;) Czyli nic w porownaniu do Frost

jako fire nadal mam frost nove (troche dluzszy CD i troche mniejszy zasieg), cone of cold, frostbolt rank 1 i sheep, nie wiem dlaczego ludzie czesto zachwalajac frost opisuja te zdolnosci jakby byly przynalezne jedynie do frost

oczywiscie tez blink to podstawa i swietne blazing speed, ktore oprocz przyspieszenia znosi wszelkie ograniczenia ruchowe

oczywiscie mowie z pozycji bylego 29 twinka (niedlugo bedzie 39)


Ice Block, Frostbite, Cold Snap, Elemental, Imp CoC, Imp Blizz bla bla bla bla ;)

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 11:11 
Cytuj  
Blazing speed jest super przydatne na rogali i hunterow (no i warriorow), tylko czesto sie zdaza ze dostaniesz nowe crippling poison 0.1sek po procnieciu ;s Ale vs np BM hunter, jak on wlaczy swoj godmode, to masz praktycznie perma blazing speed dzieki petowi i hunter nie moze do ciebie strzelac, wiec mozna jakos przezyc bestial wrath a potem BM hunter moze ci podskoczyc.

cone of cold w ogole nie uzywalem bedac fire, imo DB jest lepszy w kazdej sytuacji...


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 88
Dołączył(a): 2.09.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 21:17 
Cytuj  
Jaki build polecacie na bg na 19 lvl? frost czy fire?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 09:55 
Cytuj  
Kalebu napisał(a):
Jaki build polecacie na bg na 19 lvl? frost czy fire?


Heh :) Ciekawy problem ;) Ja osobiscie skrocilbym czas castowania frostbolta i zainwestowal w nieprzerywalne Arcane Missiles .. (chociaz nie jestem pewien czy to juz w pierwszym tierze talentow jest - a sprawdzic nie mam jak, wszystko w robocie poblokowane)

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 13:03 
Cytuj  
Ja bym wzial ignite i impact:P ale nie mam pojecia jak wygladaja tamte walki, wiem tylko tyle ze dominuja hunterzy:d

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 14:17 
Cytuj  
Z tego co pamiętam to do levelowania maga się fire używało.

Sugeruję imp. fireball 5/5 i ignite 5/5.


_________________
whiteman#2717

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 14:18 
Cytuj  
Kalebu napisał(a):
Jaki build polecacie na bg na 19 lvl? frost czy fire?


whiteman napisał(a):
Z tego co pamiętam to do levelowania maga się fire używało.

Sugeruję imp. fireball 5/5 i ignite 5/5.


lvlowac na BG? GL!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 14:21 
Cytuj  
A bo to do PVP? to sorry :P Gorączkę mam ...


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 14:27 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
lvlowac na BG? GL!


White lvlowal od 1 do 70 w duelach pod Ogri tbh ... l2p! ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 14:52 
Cytuj  
Twój stary ?


_________________
whiteman#2717

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 15:25 
Cytuj  
Kalebu napisał(a):
Jaki build polecacie na bg na 19 lvl? frost czy fire?

Kalebu polecałbym Ci taki oto bulid: http://www.wowhead.com/?talent=of0VZZVVGcofxRiqt
Fire zadaje większy dmg, lecz ice większą kontrole mobów. Ja polecam ten bulid pod ice, przetestuj, zobacz jak ci się będzie lvl-owało. Zaś do BG na 19 wiesz, to jest tylko 10 pkt możesz wybrać coś z tego co podałem lub dać 10 do fire.


Ostatnio edytowano 10 wrz 2007, 15:27 przez Corodar, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 15:27 
Cytuj  
Corodar napisał(a):
Kalebu napisał(a):
Jaki build polecacie na bg na 19 lvl? frost czy fire?

Kalebu polecałbym Ci taki oto bulid: http://www.wowhead.com/?talent=of0VZZVVGcofxRiqt
Fire zadaje większy dmg, lecz ice większą kontrole mobów. Ja polecam ten bulid pod ice, przetestuj, zobacz jak ci się będzie lvl-owało.


przeczytaj jeszcze raz jego posta i popatrz jakim jestes idiota ;)

zreszta nie pierwszym ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.