mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 28
Dołączył(a): 9.09.2007
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 19:01 
Cytuj  
Ehh ja się jeszcze nie załapałem dawniej na walki w Hillsbrad.. Zacząłem grać dzień po wejściu patcha 1.5 z tego co pamiętam :/

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 19:02 
Cytuj  
eee jaki 10 i 5 man??


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 19:04 
Cytuj  
Mnie meczy to, że na mniej "nubiarskich" serwerach gracze bez gildii ktora zgodzi sie zabrac kogos na raid, aby mogl podlapac itemy, gra niema sensu. Po dwoch tygodniach grania jako healer odpuscilem, bo nie moglem znalesc party do zadnego non-heroic insta. Wszyscy tylko: "nonheroic? lol fu".

Pvp jeszcze styka, ale tez nikt niechce brac bluesow do teamu na areny, zostaje farmic veterany i honor na s1 w 2.3

Farm repa powinien wygladac jak w przypadku pvp, chcesz item? Farmisz kilka odznak, robisz q lub dwa i masz wymarzonego epica, a nie farmisz kilka tygodni dla xx epicow, podczas gdy masz zamiar uzywac tylko jednego.


Brakuje mi czasow, gdy jak tylko dingnales 60 respec na holy/resto dawal ticket do raidu(niemowie o keyach i attutementach)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 19:04 
Cytuj  
Zul'aman. Nowy 5man ma wejsc razem z nim (albo z sunwell, nie pamietam dokladnie).

Topiki tego typu sa smieszne. Ktos sie znudzil, znudzil sie jego kolega - nic dziwnego, zwlaszcza po kilkunastu miesiacach gry. Ale nie robcie z tego dramy pod tytulem "wow sie konczy" w momencie kiedy ilosc grajacych ciagle rosnie.

Cytuj:
Brakuje mi czasow, gdy jak tylko dingnales 60 respec na holy/resto dawal ticket do raidu(niemowie o keyach i attutementach)

A teraz nie daje? Chyba, ze chcesz isc do mh/bt gildii w blues z 70 lvlu.


Ostatnio edytowano 16 wrz 2007, 19:06 przez cypis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 19:05 
Cytuj  
cypis napisał(a):

Nic czyli: Przynajmniej 2 patche z jednym 25man, jednym 10 manem i jednym 5manem. Do tego nowy sezon pvp, sporo zmian w klasach itp.
...


Ze jak ?
Z tym co nie wyrobili sie na premiere TBC to dali pozniej, a bylo to black temple i tyle nowosci bylo do tej pory, reszta patchy to fixy, a nowy sezon aren to drobnostka, nie stac icj nawet na zorganizowanie czegos uczciwego co 2-3 miesiace, aren powinno byc z dziesiec bo juz mam dosc jak widze nonstop to samo, a nie jestem osamotniony.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 19:08 
Cytuj  
Problemy z czytaniem ze zrozumieniem?
Cytuj:
Sytuacje nie jest taka sama jak przed TBC, wtedy graczy utrzymywalo w grze sporo nowych rzeczy, teraz od premiery TBC nic sie nie dzieje, zero nowosci, a zapowiada sie ze do konca roku tak bedzie.

Mowie Ci co bedzie.
Jak wspomnialem wyzej, content w patchach daje tylko blizzard. Inne mmo wypuszczaja co jakis czas dodatki (platne oczywiscie).

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 19:19 
Cytuj  
embe napisał(a):
... a nowy sezon aren to drobnostka, nie stac icj nawet na zorganizowanie czegos uczciwego co 2-3 miesiace, aren powinno byc z dziesiec bo juz mam dosc jak widze nonstop to samo, a nie jestem osamotniony.

Arena, nie stać ich na nic więcej ehh, ludzie czytajcie newsy nie tylko to co jest napisane na www.wow-europe.com. Arena jest planowana na WCG jeśli się sprawdzi to WoW za rok będzie już częścią tej wspaniałej imprezy. Co w związku z tym ? Otworzy się nowa perspektywa dla graczy: granie w WoWa i bycie najlepszym w PvP na świecie + wygrywając ogromne pieniądze za samą grę, łącznie z pozyskiwaniem sponsorów. Zarobek, pieniądze dla graczy, to może dać WoW jeśli wejdzie do WCG więc jak widać "arena to drobnostka bez perspektyw" ehh

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 19:32 
Cytuj  
Akurat areny to jedna z najlepszych rzeczy które spotkały wow-a od premiery.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 19:44 
Cytuj  
Areny sa ok, tylko ze jak zawsze w pvp bedzie pewien imbalans klas...


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 19:57 
Cytuj  
cypis ma racje , co wiecej zgadzam sie z cypem ze tak naprawde AoC i Who nie zrobia rewolucji na polu mmogow , z powodu jednej rzeczy: to sa levelowki i w duzej mierze item centric , im dluzej sie bedzie gralo w te tytuly tym wiecej deja vu rodem z WoW sie doswiadczy . Blizzard to chyba najbardziej kompetentna firma z jaka mialem do czynienia w mmogu , informatywni rzeczowi GM , bug fixy w bardzo przyzwoitym czasie i content o takiej magnitudzie , serio polecam oderwac sie od WoW i pograc w np jakikolwiek mmo "pod opiekunczymi skrzydlami" SoE , gwarantuje ze szybko docenicie podejscie Blizzarda do klienta , ja docenilem


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 19:57 
Cytuj  
Areny sa hujowe, najgorsza rzecz jaka blizzard wypuscil zaraz po systemie honoru.
Anyway normal wow > tbc. Kazdy placze zeby pograc na 60 lvlu gdzie sie raidowalo stary content i byly walki pod BRM - prawde mowiac kazdy chcialby tam grac.
W suggestions jest duzo topicow na temat zeby blizzard dal classic server z max capem 60, bylo ich az za duzo.
Vaneras nawet kiedys napisal ze narazie nie planuja ich robic:
Cytuj:
The idea for having classic realms is not a new one… People have suggested or requested that Vanilla WoW realms should be opened, where the level cap is 60 and there is no content beyond Naxx.

We recognize the fact that some people prefer the pre-expansion content over the current content and as a result would like to revel in nostalgia, however the developers are planning to keep the game moving forward as they want the game to continue progressing and evolving.

There are no plans for classic realms at this point in time, so you should not expect to see the opening of such realms with the launch of WotLK.

Jakby taki server powstal z pewnoscia wiele osob by wrocilo do gry (w tym ja). TBC dalo nam nowe mapki i hujowe instance, brak world pvp (auchinodium to zal) i nie ma wielkiej roznicy z itemow pomiedzy niebieskimi z 5man a t4. W craftach kazdy lazi, niestety dla no lifow ktorzy farmowali tak jak kiedys mc / 14rank sprzet mial znaczenie jesli chodzi o scholo / strat. W tbc tego nie ma

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 20:17 
Cytuj  
Mniej grajcie == na dluzej starczy.
A pozatym oklejne dodatki gdzie Tier 6 pojdzie do smietnika to swietny sposob zeby utrzymac non-hardcorowych graczy, i przyciagnac nowych.
Tbh, wszystko zalezy od tego co Mythic pokaze WHO. Jesli gra osiagnie momentalny sukces to blizz zacznie srac po gaciach i ciagnac WoWa w strone WHO, jesli nie, to wszystko zostanie po staremu. W obydwu przypadakach mnie to wali :P
Ja nie narzekam ze nie mam co robic..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 20:18 
Cytuj  
Dzieki arenom w koncu mozna w tej grze sprawdzic skilla graczy. I rozumiem rozgoryczenie ludzi Wow'em, ktorzy aren nie graja. Tez bym sie juz konkretnie ta gra znudzil gdyby nie one.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 20:21 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
Dzieki arenom w koncu mozna w tej grze sprawdzic skilla graczy.

not true

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 20:40 
Cytuj  
Areny, zagralem kilka set i poprostu znudzilo mnie, wciskanie pvp do instancji to najgorsze co moze byc i nigdy nie bedzie to nic wiecej jak tylko farma itemkow.

Ciekaw jestem jakby blizz zrobil testowo jeden serwer taki hardcore pvp, jedyna zmiana to dac czesciowy loot golda ( tak jak w vanguard ), niech to bedzie tylko 1% i ostatecznie wywalic guardow, prosta rzecz i mamy outdoor napierdzielanie sie nonstop wszedzie, adrenalinka na maxa.

Druga zmiana to mogly by byc walki o surowce, zeby blizz za duzo sie nie wysilal to niech zlikwiduje random adamantite i umiesci go np w nagrand w jaskiniach, do tego zeby mozna kopac trzeba przejac standartowo znane z bg flagi, efekt piorunujacy, jesli chcesz kopac rude to musisz walczyc o nia, a kontrolowanie przez silna grupe czy gildie sprowadzaloby wszystko do pieknego napieprzania sie.

Cypis, to ze blizz da Zul Aman i cos wiecej pod koniec roku to mnie wlasnie zniecheca, a co do WCG to bzdura jakich malo.

Przelecialem wszytskie chyba dostepne gry, widze jaki syf wciskaja codemastersy, sony i inne firmy, wiem ze blizz do profesjonalnizm i super podejscie do klienta, ale widac teraz bez duzego zastanawiania sie ze ich taktyka sie zaczyna chwiac, jak nie znajda na to rady to bedzie kiepsko.

Co do przybywania ludzi w grze to lekka przesada, serwery pustoszeja, mowa czesciej jest o laczeniu serwerow niz o uruchamianiu nowych, a szkoda.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 20:45 
Cytuj  
Sprawdzic, chocby poprzez okreslenie tego ratingiem.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 20:45 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
Sprawdzic, chocby poprzez okreslenie tego ratingiem.

Grzmocik ftw !
Prawda jes taka ze przy zamknietym pvp ludzie zawsze beda starali sie zdobyc easy epaxy i tyle.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 21:07 
Cytuj  
Blizz ograniczyl world pvp imho z czysto prozaicznego powodu, poprostu server sie kladl jak 200osob na jednej mapie sie okladalo.
Dlatego world pvp pewnie nigdy nie bedzie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 21:44 
Cytuj  
koci napisał(a):
Areny sa hujowe, najgorsza rzecz jaka blizzard wypuscil zaraz po systemie honoru.
Anyway normal wow > tbc. Kazdy placze zeby pograc na 60 lvlu gdzie sie raidowalo stary content i byly walki pod BRM - prawde mowiac kazdy chcialby tam grac.
W suggestions jest duzo topicow na temat zeby blizzard dal classic server z max capem 60, bylo ich az za duzo.
Vaneras nawet kiedys napisal ze narazie nie planuja ich robic:

*ciach*

Jakby taki server powstal z pewnoscia wiele osob by wrocilo do gry (w tym ja). TBC dalo nam nowe mapki i hujowe instance, brak world pvp (auchinodium to zal) i nie ma wielkiej roznicy z itemow pomiedzy niebieskimi z 5man a t4. W craftach kazdy lazi, niestety dla no lifow ktorzy farmowali tak jak kiedys mc / 14rank sprzet mial znaczenie jesli chodzi o scholo / strat. W tbc tego nie ma


czy ty w ogole wiesz o czym piszesz?
po pierwsze co za 'wszyscy'? tak wszystkim jest zle i niedobrze ze ciagle sa zmuszani do grania w ta gre, tak? to ze tobie i kilku innym malkontentom jest zle nie znaczy ze wszyscy tak uwazaja.

co ma world pvp do auchindoun? o co ci chodzi z tymi craftami? ze powinno ich nie byc wcale? ze powinny byc slabsze?

Cytuj:
W craftach kazdy lazi, niestety dla no lifow ktorzy farmowali tak jak kiedys mc / 14rank sprzet mial znaczenie jesli chodzi o scholo / strat. W tbc tego nie ma

niestety nie rozumiem co tutaj napisales, jestem ciekaw czy ty jak to teraz czytasz to czy masz pojecie o czym wtedy myslales. naucz sie uzywac interpunkcji, albo umrzyj.


_________________
Obrazek
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 21:51 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Blizz ograniczyl world pvp imho z czysto prozaicznego powodu, poprostu server sie kladl jak 200osob na jednej mapie sie okladalo.
Dlatego world pvp pewnie nigdy nie bedzie.

Bullshit
world pvp zdechlo wraz z flying mountami - a flying mounty weszly bo wprowadzily cos nowego - latanie

@Ash
Chodzi mi o to ze teraz itemy z 5man a tier maja prawie takie same statsy a przedtem chocby pierdolniety item z mc byl o 4x lepszy niz taki valor.
Co do auchinodium chodzi mi o world pvp, praktycznie to jest jedyne miejsce gdzie mozna cos powalczyc (no i moze przy summoning stonie w netherstormie) a tak to praktycznie flying mounty zjebaly outdoor.
Crafty craftami kiedys zeby cos wycraftowac trzeba bylo poswiecic na to duzo czasu i bylo sie jedna z paru osob ktora miala ten item. Teraz gdzie nie popatrzysz to wszedzie frozen shadoweave, spellfire etc. zomg. Kiedys jak ktos mial jakis item z instancu to byl koxem na srodku if, teraz czegos takiego nie ma bo kazdy ma to samo.

Jak nie potrafisz tego zrozumiec to umrzyj

Normal wow > tbc / wotlk


Ostatnio edytowano 16 wrz 2007, 22:02 przez koci, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.