mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 12:11 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Damien napisał(a):
mozesz miec mounta innej rasy, ale tylko gdy masz reputacje exalted z ta rasa

aby nabic sobie reputacje trzeba robic questy danej frakcji

moj mag Draenei na 40 zakupil slonia, konia i tygrysa (zrobilem wszystkie questy elfow i ludzi)


Jakos niechce mi sie wierzyc...

Ja od poczatku moim Undedem robilem kazde zadanko u kazdego trolla i do 40 nie mialem exalted bo cholernie ciezko do 40 miec... a co dopiero u dwoch ras...
to prawda, trzeba zanieśc milion runeclotha. takie zabawy to na endgame i to kosztuje majątek


_________________
psn

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 12:19 
Cytuj  
w tbc levelując nową postać znacznie łatwiej o rep z większością "głównych" frakcji...po prostu dużo nowych questów daje "alliance/horde" rep, stąd postacie levelujące od 0 w tbc maja zazwyczaj wyższą reputację bez zbędnego farmienia...

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 12:22 
Cytuj  
Kac wiem o tym, ale mimo to bez farmy exalted mi weszlo w outlands w zangramash tam gdzie u trolli sie q robi.

A do 40 levelu zrobilem naprawde wszedzie gdzie sie dalo i ledwo ledwo do revered doszedlem.


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 12:31 
Cytuj  
Nie wiem jak wy to robicie ale na 20 lev grajac dranei a levelujac od 1 u elfow mialem juz revered 1000/21000.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 12:54 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Damien napisał(a):
mozesz miec mounta innej rasy, ale tylko gdy masz reputacje exalted z ta rasa

aby nabic sobie reputacje trzeba robic questy danej frakcji

moj mag Draenei na 40 zakupil slonia, konia i tygrysa (zrobilem wszystkie questy elfow i ludzi)


Jakos niechce mi sie wierzyc...

Ja od poczatku moim Undedem robilem kazde zadanko u kazdego trolla i do 40 nie mialem exalted bo cholernie ciezko do 40 miec... a co dopiero u dwoch ras...

to dziala inaczej, jak przykladowo robisz q u trolla to oczywiscie dostajesz reputacje z trollami, jak robisz quest u orka to przewaznie oprocz reputacji z Orgrimmar dostajesz tez troche do reputacji z trollami etc

innymi slowy wiekszosc questow daje reputacji dla frakcji questodawcy (przewaznie) plus troche reputacji dla jednej lub wiecej pozostalych frakcji

sa tez questy ktore daja reputacje dla wszystkich frakcji, wtedy otrzymasz komunikat ze reputacja z alliance/horde zwiekszyla sie o xx

ja robilem od poczatku reputacje i questy u elfow, jak skonczylem wszystkie to mialem gdzies tak chyba z 18k revered, potem zrobilem wszystkie ludzkie i dobilem w obu do exalted

inna sprawa ze reputacje u trolli nie jest latwo nabic bo malo jest trolli questodawcow, musisz nabijac tez posrednio przez inne rasy, ale nie wiem czy to starczy

Cytuj:
to prawda, trzeba zanieśc milion runeclotha. takie zabawy to na endgame i to kosztuje majątek

nie runecloth, reputacje exalted nabilem juz na 36 lvl (elfy, ludzie)

teraz mam tez juz 19k revered z Ironforge, wiec runeclothy to najwyzej bym mogl nosic do reputacji z gnomami

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 14:37 
Cytuj  
ja moim ud zrobilem exalted z 5k honored w jeden dzien - glownie robiac q po durotarze, potem w orgri i do instow, oddalem troche clothow na AQ, zrobilem serie q od wool do runeclotha(10k xp!) i z 7k przez 2 AV(5 blood = 75 rep), ding : )

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 21:16 
Cytuj  
da sie w jakis sposob ignorowac kogos i nie widziec co pisze? chodzi mi tutaj o ludzi reklamujacych power lvl i sprzedaz golda.. nie ma ograniczen na czata? przeciez tego nie da sie wytrzymac, nie ma szans na przeczytanie czegokolwiek innego :S

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 22:07 
Cytuj  
/ignore nick


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 22:32 
Cytuj  
pytanie: 20 wrzesnia konczy mi sie PP i nie chce mi sie grac przez nadchodzacy tydzien,ale chetnie bym zgarnal pkt za arenki - jesli zagram jutro 10 walk, to zliczy mi w przyszla srode pkt pomimo tego, iz acc bedzie frozen? :)

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 22:57 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
pytanie: 20 wrzesnia konczy mi sie PP i nie chce mi sie grac przez nadchodzacy tydzien,ale chetnie bym zgarnal pkt za arenki - jesli zagram jutro 10 walk, to zliczy mi w przyszla srode pkt pomimo tego, iz acc bedzie frozen? :)


O ile pamiętam mi naliczyło. To było 3 miesiące temu, ale raczej nic się nie zmieniło. Głowy se uciąć nie dam, ale wg mnie naliczy. Za 'stracony' tydzień nie odpowiadam :P .


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 23:06 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
da sie w jakis sposob ignorowac kogos i nie widziec co pisze? chodzi mi tutaj o ludzi reklamujacych power lvl i sprzedaz golda.. nie ma ograniczen na czata? przeciez tego nie da sie wytrzymac, nie ma szans na przeczytanie czegokolwiek innego :S

prawym przyciskiem myszy i report spam:P koles dostaje silenca na konto
i sa chyba jeszcze jakies addony filtrujace spam

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 08:13 
Cytuj  
Kefas napisał(a):
RufeN napisał(a):
pytanie: 20 wrzesnia konczy mi sie PP i nie chce mi sie grac przez nadchodzacy tydzien,ale chetnie bym zgarnal pkt za arenki - jesli zagram jutro 10 walk, to zliczy mi w przyszla srode pkt pomimo tego, iz acc bedzie frozen? :)


O ile pamiętam mi naliczyło. To było 3 miesiące temu, ale raczej nic się nie zmieniło. Głowy se uciąć nie dam, ale wg mnie naliczy. Za 'stracony' tydzień nie odpowiadam :P .

cholera, byloby super - ktos ma na 100% potwierdzone wiadomosci (doswiadczenia zyciowe), ze tak wlasnie jest? :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 09:27 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
da sie w jakis sposob ignorowac kogos i nie widziec co pisze? chodzi mi tutaj o ludzi reklamujacych power lvl i sprzedaz golda.. nie ma ograniczen na czata? przeciez tego nie da sie wytrzymac, nie ma szans na przeczytanie czegokolwiek innego :S

http://files.wowace.com/Taggle/Taggle-r44105.13.zip


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9


Posty: 42
Dołączył(a): 7.09.2007
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 16:02 
Cytuj  
ile zajmuje instalka WoW+BC ?


_________________
Stomp.

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 16:41 
Cytuj  
4,7 Gb

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 17:08 
Cytuj  
Frost napisał(a):
4,7 Gb
na dysku 7,2 GB wiec lepiej trzymac DVD z nagrana gra zamiast instalka bo róznica nieduża a nie trzeba instalować tylko skopiowac na dysk :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 08:55 
Cytuj  
Stało się coś dziwnego i bardzo niefajnego - jako, że dziś kończy mi się abonament, chciałam posprawdzać wszystkie postacie czy im nic w skrzynkach nie zalega etc. Zalogowalam się najpierw na alta, potem na bank - i tu było wszystko ok. Problemy się zaczęły w chwili zalogowania na maina. Otóż wogóle nie pojawiła mi się wiadomość powitalna serwera, nie dołączyłam do żadnych kanałów, nie widziałam niczego co whispuję czy piszę w party - nie wiem nawet czy druga osoba to widziała. Przeniosłam się do innego miasta - nie podziałało. Kilka exit game też nie. Nic po prostu nic. Jedyne co się pokazało to mody. W końcu gdy poraz kolejny ustawilam w opcjach dołączenie do kanałów podziałało, ale mogę tylko na kanałach pisać, nic więcej... :wtf:


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 09:25 
Cytuj  
usun folder wtb wtf albo wts czy jak to sie zwie :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 10:37 
Cytuj  
Postal napisał(a):
usun folder wtb wtf albo wts czy jak to sie zwie :P
nie ma już folderu WTB (jezeli go masz to jest nieużywany przez wow - cache jest gdzie indziej nvm), ale jest WTF.

rozjechały mu się mody na 100% skasowanie WTF rozwiąże problem na 90% jeżeli nie to znaczy że jeden z modów ma "problem" generalnie i wtedy usuniecie folderu Interface usunie problem na 100%


_________________
psn

*

Posty: 66
Dołączył(a): 31.10.2006
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 13:10 
Cytuj  
pytanie dot. huntera:
czy bedzie roznica w ilosci punktow treningu jakie zdobedzie nasz pet dla zwierza oswojonego np na 10 lvl a 40lvl kiedy oba osiagna ten sam poziom np 50lvl?
(mam nadzieje ze zrozumiecie o co chodzi :) )

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.