mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 23:38 
Cytuj  
Protozoa!


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 00:26 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Był taki shaman na bl-u. Już nie pamiętam nicka ale zninjował loot z nihilum jak robili MC. Kolesie mu zrobili piekło na serwerze, popłakał sie gm-om i zmienili mu nicka. Inna sprawa że nie pozostał incognito długo, co więcej później magicznie jakoś wrócił do starego nicka (sprzed zmiany).
Dehdar nigdy nie zmienił nicka.


Dokładnie Dehdar miał przez pewien czas nicka Protozoa! Coś pamięc szwankuje ci na starość ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 17.02.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 08:16 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Na RP realmach nicki JacekPL czy DKlolboyDK nie sa dozwolone, wiec tu nie ma sie czemu dziwic specjalnie tbh.



To musiałeś trafić na świety serwer;) Ja na Ravenholdt nie miałem tyle szczęścia;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 10:18 
Cytuj  
ale Dehdar naprawde potrafił robic piekło gm'om, miał talent. potrafil takiego gm'a gnębić z pół godziny wiec pewnie trafił na jakiegoś miękkiego :wink:


_________________
psn

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 10:21 
Cytuj  
Wszystko fajnie ale to było ponad 2 lata temu kiedy GMi nie mieli jeszcze przerobionych wszystkich sytuacji i w czesto robili wiecej niz mogli. Bardziej interesuje mnie jak to jest teraz.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 10:25 
Cytuj  
DEHDARRRRRRRRRRR!!!


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 10:26 
Cytuj  
Ash napisał(a):
DEHDARRRRRRRRRRR!!!
Bardzo go lubiłem :wink: jego brat Loco sprzedał konto wiec to juz nie ten Loco :har:


_________________
psn


Posty: 21
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 10:41 
Cytuj  
Rayla, nie rób nam tego!!!! Uwielbiamy mówić do Ciebie "Ajelek", lub "Ajelontko" :lol:

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 10:52 
Cytuj  
:[


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 11:39 
Cytuj  
Probowalem zmienic nicka 100 razy chyba przez rok na jednym charze - wszystkie opisane tu pomysly nie zadzialaly... dopiero migracja ;)
jak przegniesz z nickiem i ktos to zreportuje to po prostu po zalogowaniu zobaczysz cos takiego jak na test realmach -pole z wpisaniem nowego nicka.... inne rzeczy nie przejda. Nawet moja argumentacja ze nick postaci to jedna z wielkich koncernow w szwecji nie pomogla, jesli firma nie wysle oficjalnego meila do blizza nie zareaguja. zreszta... jeden koles na BLU mial nicka ferrari to chyba pokwapili sie dopiero po pol roku zeby go zmienic ;)

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 12:00 
Cytuj  
Jeszcze przypomina mi się historia znajomego, który miał trzyliterowy nick złożony z samych spółgłosek przypominający rejestrację samochodową. GM się zlitował i mu zmienił.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 12:08 
Cytuj  
z drugiej strony to nie rozumiem problemu

jezeli ktos zaklada glupi nick postaci, pozniej gra xx leveli, dzien w dzien posiadajac taki nick, i na koniec marudzi ze mu sie nie podoba to jest conajmniej dziwne

jeszcze rozumiem jak ktos zakupi konto, ale wtedy to tez jest problem tej osoby

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 12:16 
Cytuj  
Damien napisał(a):
z drugiej strony to nie rozumiem problemu

jezeli ktos zaklada glupi nick postaci, pozniej gra xx leveli, dzien w dzien posiadajac taki nick, i na koniec marudzi ze mu sie nie podoba to jest conajmniej dziwne

jeszcze rozumiem jak ktos zakupi konto, ale wtedy to tez jest problem tej osoby
dokładnie podchodze tak samo. ktoś ma nicka ladnytyleczek a potem marudzi ze ma dupa w nicku


_________________
psn

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 12:16 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Nie przejdzie. Nicki sa zmieniane jedynie w wypadku gdy to jest duza i powszechnie znana firma 'microsoft' 'cocacola' etc, w innych przypadkach, zmiany sa dokonywane jedynie jesli dana firma poskarzy sie na ten nick.

I nie probojcie wmawiac GMom ze to znaczy 'kutas' po polsku. Nie przejdzie :P


http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... =Microsoft
http://eu.wowarmory.com/search.xml?sear ... chType=all

aż sam się zdziwiłem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 12:23 
Cytuj  
Cardano napisał(a):
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Dun+Modr&n=Microsoft
http://eu.wowarmory.com/search.xml?sear ... chType=all

aż sam się zdziwiłem.

widocznie nie podciagaja pozniej tych wyjatkow pod menu tworzenia postaci (czyli nie odrzuca nicka przy tworzeniu)

*

Posty: 55
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 19:12 
Cytuj  
Czyli na upartego można migrować na inny serwer i wrócić na stary po drodze zmieniając nika.Ale jak szybko można to zrobić chyba po miesiącu.Oczywiście trzeba za to zapłacić :x ale jak ktoś ma kase......


_________________
Jak chcesz rozśmieszyć Boga,to powiedz mu o swoich planach.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 19:23 
Cytuj  
http://eu.wowarmory.com/search.xml?sear ... characters
dla mnie to jest troche przesada :P

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 08:45 
Cytuj  
Najbardziej placza o zmiane nicka osoby ktore kupily konto i nie chca zmieniac serwa, tak bylo kiedys w moim przypadku ;)

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2007, 20:33 
Cytuj  
Maja racje Ci co pisza, ze bardzo wiele zalezy od GM na jakiego sie trafi.

Ja dzisiaj napisalem ticket z prosba o zmiane jednej literki w nicku. Mialem mianowicie calkowicie normalne imie, tyle ze z akcentem, ktore okazalo sie byc dosc klopotliwe dla innych graczy. Ciezko bylo dodac mnie do friend listy, wyslac poczte czy nawet inv do gildii. Poniewaz jednak nie byly to problemy nie do ominiecia napisalem tego ticketa bez cisnienia na zasadzie moze akurat sie uda. I jak to zwykle bywa kiedy podchodzisz do spraw z takim nastawieniem udalo sie niespodziewanie latwo.

GM lub raczej GMka odrazu /w do mnie, ze poniewaz mam zagraniczna litere w nicku da mi mozliwosc wybrania nowego imienia. Calkowicie nowego imienia. I tyle... Mialem pewnie szczescie, bo kolega z podobnym problemem zostal odeslany z kwitkiem poniewaz imie, ktore powstaloby po zmianie literki z akcentem na normalna, bylo juz zajete.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.