mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 13:03 
Cytuj  
Threat jest bardzo ważny dla OT żeby być 2nd na aggro list, co jest ciężkie nie mając na sobie bossa.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 13:07 
Cytuj  
pisząc OT miałem raczej na myśli, że tankuję głównie trash:)

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 15:49 
Cytuj  
Trash w kara/gruulu tankowałem w fury buildzie w średnim sprzęcie. W SSC/TK nie musiałem już tankować :wink: i nie wiem czy bym nie został zjedzony przez trash :roll: .


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 16:48 
Cytuj  
Kefas napisał(a):
Trash w kara/gruulu tankowałem w fury buildzie w średnim sprzęcie. W SSC/TK nie musiałem już tankować :wink: i nie wiem czy bym nie został zjedzony przez trash :roll: .

Offtank na gruulu to taki ktos kto ma drugi hate w rajdzie. jak nie jest drugi to ktoś umiera

warrior co tankuje trash moze być fury moze być nawet nie być warriorem/druidem/paladynem


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 16:59 
Cytuj  
znajac kefasa i jego aggro control to on byl pierwszy w threatcie i odliczal tylko kiedy nie bedzie dodge'a ;)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 17:44 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
znajac kefasa i jego aggro control to on byl pierwszy w threatcie i odliczal tylko kiedy nie bedzie dodge'a ;)


lol odezwał się :P . To, że na normal mode leje na agro (dotyczy trashy) nie znaczy, że w rajdzie robie to samo :wink: . Na gruulu/ssc/tk tylko raz złapałem agro razem z 2 warriorem dps... wf nam joka zrobił i za dużo proców :har: .
I tak wtedy nawet dodgnęłem raz :lol: .

Cytuj:
Offtank na gruulu to taki ktos kto ma drugi hate w rajdzie. jak nie jest drugi to ktoś umiera

warrior co tankuje trash moze być fury moze być nawet nie być warriorem/druidem/paladynem


Przeczytaj posta kaca, ja wiem co to OT nie wiem jak on :P . No i ermm kto może tankować trash w gruuls lair/SSC/TK nie będący warriorem/palą/druidem ? :o
Edit: Pet huntera bm, voidwalker raczej nie da rady.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist


Ostatnio edytowano 20 wrz 2007, 17:48 przez Kefas, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.06.2007
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 17:44 
Cytuj  
Taki message do warrów:
Obrazek
mało się opłaca reflect death coila :p

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 22:36 
Cytuj  
Ludzie jak tam teraz jest z dps warrem na instancjach ? MS / FURY ? jakies elo buildiy do tego ?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 22:41 
Cytuj  
fury!
Ownuje kazdy dmg metter.

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 22:50 
Cytuj  
http://www.wowhead.com/?talent=LAM0khbZVV0VgxoVuqo

najlepszy fury raid dps build afaik, chociaz mozna z imp op dac w cos innego...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 10:12 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
fury!
Ownuje kazdy dmg metter.
imo fury nie jest tak kiepski jak MS. generalnie nie uważam zeby dps woj wogóle miał szanse bić inne klasy w dps na rajdzie, chodzi o kwestje rage. bez rage niewiele mozna robić
oczywiście upraszczam


_________________
psn

*

Posty: 98
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 11:12 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Mirtul napisał(a):
fury!
Ownuje kazdy dmg metter.
imo fury nie jest tak kiepski jak MS. generalnie nie uważam zeby dps woj wogóle miał szanse bić inne klasy w dps na rajdzie, chodzi o kwestje rage. bez rage niewiele mozna robić
oczywiście upraszczam


Furry jest o niebo lepsze od MS w kwestii dps, ale Build ms ma jedną fajną rzecz i dobrze jak ma to przynjamniej1 warek w raidzie, chodzi o debuf +4% do melee dmg. Niby nic ale zawsze coś. A furry w sumie ciężko ownowac dmg metery ze względu na agro :/ może kiedyś dostanie nam sie jakiś skill lub chociażby talencik na zmniejszenie agro ... ta fantazja

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 11:20 
Cytuj  
Warrior ma pasywny -threat w zerku. Cos kolo 30% z tego co pamietam.
Poza tym jak jest dobry tank, to na wiekszosci bossow nie trzeba sie ograniczac za bardzo.

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 12:06 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Mirtul napisał(a):
fury!
Ownuje kazdy dmg metter.
imo fury nie jest tak kiepski jak MS. generalnie nie uważam zeby dps woj wogóle miał szanse bić inne klasy w dps na rajdzie, chodzi o kwestje rage. bez rage niewiele mozna robić
oczywiście upraszczam


Dopiero wstałem i może nie kapuje - uważasz, że dps warr nie ma szans z innymi klasami w rajdzie? :o Generalnie jak się wój nie opierdala to topuje dmg metry. Chyba, że boss jest melee unfriendy to wtedy dostaje ostro po dupie.

@Cypis: 'Berserker Stance: All out attack with little regard to the Warrior's own health. Best used when somebody else is tanking and you need full-on DPS (+3% Crit, +10% Damage Received, -20% Threat Generated).' Z wowwiki.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 12:25 
Cytuj  
Kefas napisał(a):
uważasz, że dps warr nie ma szans z innymi klasami w rajdzie?
nie uważam ze nie ma szans uważam, że sa lepsze klasy do robienia dpsu np ze zgledu na rage


_________________
psn

*

Posty: 98
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 12:34 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Warrior ma pasywny -threat w zerku. Cos kolo 30% z tego co pamietam.
Poza tym jak jest dobry tank, to na wiekszosci bossow nie trzeba sie ograniczac za bardzo.


który daje całe g. To tak z samochodami z niebotycznymi silnikami. Co z tego ze masz niesamowitą moc, skoro możesz ja użyć raz na jakiś czas. walki na których warek może sie tak naprawde rozpędzić to magda i aran. Choć jeden z naszych furry warków wymyslił sposób na walke z agro. Prosi o ss na siebie i gdziesz na 50-60% przepala i wtfpwn ginie no i ma agro znów na 0. Heh oczywiscie metoda raczej drastyczna ^^. Niestety warek nawet dzięki temu -threat w zeku nie jest w stanie całkowicie nawalać.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 12:47 
Cytuj  
Nie mowie, ze to super jest i ze warrior nie potrzebuje jakiegos skilla do gubienia threata, ale nie jeczcie ze nie macie zupelnie nic ;-)

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 13:42 
Cytuj  
To jest tak jak z lokatą :lol: .
SS albo cr = wtfpwn :D .
Desh fury ma naprawdę dobrą generację rage. I spójrz na to z innej strony - im lepszy gear tym więcej rage, im więcej rage tym więcej dmg. A rogal jak może zwiększyć sobie generację energii nie licząc herbatek?
No i z tego co widzę nie próbowałeś fury ostatnio - jedyne co mnie ogranicza to właśnie agro nie rage.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 13:54 
Cytuj  
Kefas napisał(a):
I spójrz na to z innej strony - im lepszy gear tym więcej rage,
ja jestem noobem i patrze na to tak - mag jak startuje to ma 10 000 rage a warrior 0 rage, rogue ma rage za darmo. ja nie gram fury (nigdy nie byłem fury, ani razu od stycznia 2005) ale widze fury obok siebie w rajdzie.

ogólnie pomijajac sedno tematu uważam dps za najsmutniejsza role w tej grze. pvp tak, tank tak, healer tak ale dps to taki addon troche - stoi z boku i sobie tam działa (mam roga na 70 i dlatego nim nie gram w rajdach - wogóle nim nie gram bo miał być pve - a pvp mam fajniejsze warriorem)

takie mam zdanie -to jest moje zdanie a nie prawda absolutna


_________________
psn

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 14:50 
Cytuj  
Tia mag może i na starcie ma łatwiej, ale im dłuższa walka tym gorzej dla niego - rage się nie kończy, mana tak. Żałuje, że nie robiłem screenów z pwnage dmg metr'a, bo to chyba by był najlepszy argument.
Noobem raczej nie jesteś - przy tobie i twoim /played to ja powinnem się od razu poddać :] .
Co do dps warr'ów to jedyny problem to brak skilla typu vanish, feint oraz brak istotnych bonusów dla rajdu :har: .


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.