mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 656 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 12:53 
Cytuj  
Na moim serwerze jest pare retri palkow, ale zawsze udawalo mi sie ich w 1v1 pokonac moim magiem, nawet tych z absolutnie najlepszymi gearami (bt + merciless)


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 12:55 
Cytuj  
tmat napisał(a):
Cóż powiedzieć...Nie martw się, są tacy dla których nawet na 70 levelu DI to coś nowego...

Bardziej mi sie podobala wersja ze jeszcze sie naucze :(.

Nie mam i nie bede mial gearu na retri, nie chce mi sie zbierac, nie moge tracic arena points na taki ekstrawagancje, zaden argument to jest ale nie uzbieram tego :har:. (ale probowalem spell dmg zbierac na ten holy z 21 retri, widzialem taki filmik w ktorym palek robil crity straszne i rozkladal shadow priesta, co prawda priest chyba myslal ze sie beda na reke silowac i sie nie dogadali, palek go ciachnal, ale mniejsza z tym, toz to tylko filmik)

Znam jednego palka, Nathaniel w grupie bloodlust, jak ktos z bl to moze kojarzy, koles zbiera gear na retri, robi potezny dmg na bg, naprawde niezly jest (powaznie), przy pierwszym spotkaniu moze zaskoczyc (oo jak fajnie palek zabil mnie na stunie), przy drugim raczej nie. Choc koles zawsze jest niebiezpieczny (no chyba ze sie jest holy palkiem a nie magiem ;), jak to wszystko ma dobre i zle strony :)).

Ale ciekawe ze ludzie nie graja retri takich arenek, taki hicior, w 4dps zamiast rogala moze byc taki palek.

Fire mage to jest inny swiat, nawet ja takiego zabilem na arenie :].

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 13:13 
Cytuj  
No tak. Wszystko pięknie, ładnie tylko co to ma do rzeczy ?
Po co niby sprzęt do retri dla builidu holy/retri (40/0/21) ?
W związku z tym po co opisujecie retri pala ?

shahray napisał(a):
Ale ciekawe ze ludzie nie graja retri takich arenek, taki hicior, w 4dps zamiast rogala moze byc taki palek.


Full retri na arenie na razie sprawdza się niestety zbyt słabo. Bardzo fajnym builidem pod retri jest dołożenie reckoning. O ile taki retri/reckoning w odpowiednim sprzęcie 1 vs 1 jest całkiem sympatyczny to niestety na arenie traci połowę swej mocy bo niestety paladynów bije sie raczej na końcu. Zobaczymy co będzie po patchu bo zanosi sie na to, że będzie to wyglądać lepiej.

ps. A ja nie tylko próbowałem, a uzbierałem i zapewniam Cię że to nie tylko filmik.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 13:27 
Cytuj  
@tmat - czy istnieje jakaś szansa na zobaczenie Twojego buildu? Lvluje sobie właśnie drugiego palka z myslą o pure PvP i wlezliście na dobry temat :)


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 13:34 
Cytuj  
Prosze bardzo
http://www.wowhead.com/?talent=sVEhMxz0xsxZVfc0rcz

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 14:05 
Cytuj  
tmat napisał(a):
No tak. Wszystko pięknie, ładnie tylko co to ma do rzeczy ?
Po co niby sprzęt do retri dla builidu holy/retri (40/0/21) ?


Juz tlumacze, moze rzeczywiscie tam jakas duza litera by sie przydala:

Nie mam i nie bede mial gearu na retri, nie chce mi sie zbierac, nie moge tracic arena points na taki ekstrawagancje, zaden argument to jest ale nie uzbieram tego . <- kropka tu chodzilo ze do retri zbieral nie bede, chodzilo mi o sila, crity z melee etc. Bo taki mialem plan na poczatku.

A i tu zamiast nawias moze by sie przydalo nowe zdanie (a wlasciewie to powinno byc pierwsze bo sie odnosi do twojego builda). Pierwsze mowilo ze nie uzbieram retri, a teraz mowie ze probowalem ten drugi build 40/0/21, bo widzilaem fajny filmik gdzie koles tez niezle zabijal, to bardzo popularny filmik, ale nie pamietam czyj :|, palek mial w imieniu "blondi":

(ale probowalem spell dmg zbierac na ten holy z 21 retri, widzialem taki filmik w ktorym palek robil crity straszne i rozkladal shadow priesta, co prawda priest chyba myslal ze sie beda na reke silowac i sie nie dogadali, palek go ciachnal, ale mniejsza z tym, toz to tylko filmik)


Zasadniczo jestem nieco rozczarowany tym, ze nie moge sobie pozabijac, bo musze miec 3 sety na rozne okazje, to byla zaleta maga, ale taki problem jak palek maja tez inne klasy, w tej chwili wznosze modly o zamiane 1/3 heala na spell dmg.

Jak zrobilem sobie ten build 40/0/21 i polecialem na marki do hellfire (mam tak z 550 spell dmg, czyli lipa, same crapy, a czesc gearu sam healing). Klepnalem jakiegos huntera (o to jest klasa ktora lubie bic palkiem, aczkolwiek zanim jakis hunter sie odezwie to powiem ze walczylem tam z dwoma, pewnie kiepskimi, wiec nie ma sie co sugerowac), a potem trafilem na ubranego w set ze skrzydelkami holy priesta, i znowu sie strustrowalem. Teraz juz nie kombinuje tylko latam za ekipa, lecze ja, wszyscy sa szczesliwi, a ja powolutku sie odzwyczajam od wow.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 14:25 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Juz tlumacze, moze rzeczywiscie tam jakas duza litera by sie przydala:(...)

hmm.... Odpowiadając na to co napisałem wcześniej naszła Cię refleksja dotycząca własnych początków i postanowiłeś to przelać na ekran monitora. Spoko, rozumiem...

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 14:32 
Cytuj  
Tak jak czytam co piszesz to zaraz mi sie przypomina jak zaczynalem i jak mi sie wydawalo to i tamto...

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 21:53 
Cytuj  
eee jedno pytanko ja narazie leveluje palka, i ide poki co full retri, czy ten ostatni talent w retri nie jest lepszy do robienia dps. Niz 40 pkt w holy??

i spory kryt z judgementow...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 22:17 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Tak jak czytam co piszesz to zaraz mi sie przypomina jak zaczynalem i jak mi sie wydawalo to i tamto...


Ja natomiast bardzo lubie jak ktoś bazujac na niezrealizowanych planach i filmach wyglasza swoje opinie, które uważa za oczywiste oczywistości...

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 22:45 
Cytuj  
A poniewaz nikt tutaj nie wyglaszal opinii bazujac na planach i filmach twierdzac ze to oczywiste oczywistosci, to musisz czuc sie zawiedziony, przeciez tak to lubisz...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 22:53 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
eee jedno pytanko ja narazie leveluje palka, i ide poki co full retri, czy ten ostatni talent w retri nie jest lepszy do robienia dps. Niz 40 pkt w holy??

i spory kryt z judgementow...
do lvlowania pałki musisz miec 25 w protection i 2h (reckoning 5/5)

nie lvluj maną, maną sie tylko lecz, seal i reckoning i 2h wystarczy

btw i nie lvluj palki - daruj sobie :lol:
mam doświadczenie:
Deshroom UD Warrior 70 BS 375
Deshu UD Rogue 70 LW 375
Deshy BE Paladin 61 JC 355
Deshca UD Priest 36 Tailor/Enchanter 300
Deshoo Orc Shaman 62 Alchemy 355


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 06:53 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
eee jedno pytanko ja narazie leveluje palka, i ide poki co full retri, czy ten ostatni talent w retri nie jest lepszy do robienia dps. Niz 40 pkt w holy??

i spory kryt z judgementow...

To bylo walkowane juz tysiac razy.
1-34 ret
34-50 prot
50+ holy/ret

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 07:45 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
eee jedno pytanko ja narazie leveluje palka, i ide poki co full retri, czy ten ostatni talent w retri nie jest lepszy do robienia dps. Niz 40 pkt w holy??

i spory kryt z judgementow...
do lvlowania pałki musisz miec 25 w protection i 2h (reckoning 5/5)

nie lvluj maną, maną sie tylko lecz, seal i reckoning i 2h wystarczy

btw i nie lvluj palki - daruj sobie :lol:
mam doświadczenie:
Deshroom UD Warrior 70 BS 375
Deshu UD Rogue 70 LW 375
Deshy BE Paladin 61 JC 355
Deshca UD Priest 36 Tailor/Enchanter 300
Deshoo Orc Shaman 62 Alchemy 355


Czemu mowisz zeby nie levelowac palka?? Bo sie zastanawiam palek - hunter :(


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 08:56 
Cytuj  
shahray napisał(a):
A poniewaz nikt tutaj nie wyglaszal opinii bazujac na planach i filmach twierdzac ze to oczywiste oczywistosci, to musisz czuc sie zawiedziony, przeciez tak to lubisz...

Naprawdę?
To jedziemy.


shahray napisał(a):
frost mage jest przejebany(...),palkow zabija sie jak psow

Oczywista oczywistość wedle pana „S”
shahray napisał(a):
Moze wyjebany palek, z wyjebanym gearem, vs sredni mage to jest to.

Kolejna opinia. Gość pewnie zęby zjadł walcząc z magami, próbując wszelkie możliwe geary i builidy, co ostatecznie doprowadziło do skonstruowania tak jednoznacznych wniosków. Pewnie wie co mówi.
shahray napisał(a):
Nie mam i nie bede mial gearu na retri, (...)ale probowalem spell dmg zbierac na ten holy z 21 retri, widzialem taki filmik (...)Znam jednego palka(...)

Wtf ? Jednak nie. Gość próbował zbierać sprzęt, oglądał filmy i zna jednego palka(sic!!!). Hmm...To w czym on walczy, może ma dostęp do tajnych legendarixów lepszych niż spell dmg i retri razem wziętych ? Kurcze może odsłoni rąbka tajemnicy w jakim to niesamowitym sprzęcie stoczył setki jak nie tysiące walk z niepokonanymi magami.
shahray napisał(a):
(...) Bo taki mialem plan na poczatku.

To juz wiemy, idziemy dalej atmosfera coraz bardziej rozgrzana, tajemnica zapewne wyjaśni sie juz wkrótce
shahray napisał(a):
Zasadniczo jestem nieco rozczarowany tym, ze nie moge sobie pozabijac, bo musze miec 3 sety na rozne okazje(...) w tej chwili wznosze modly o zamiane 1/3 heala na spell dmg.

Nie, nie, nie...To nie może być. Ten niestrudzony wojownik który zjadł zęby na walkach z magami, po których wydał jedyny niepodważalny wyrok na wszystkich paladynów oszukał nas ?
Nie ma tajnych legendarixów, nie ma sprzętu spelldmg, nie ma retri, ma... heal gear. Próbował zaleczyć magów na śmierć, a te podłe, zimne świnie nie współpracowały. No tak, paladyn pada jak pies, to oczywista oczywistość.
shahray napisał(a):
a ja powolutku sie odzwyczajam od wow.

I tego się pan trzymaj...


Ostatnio edytowano 4 paź 2007, 09:49 przez tmat, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 09:05 
Cytuj  
Wy tu o pierdołach gadać a kiedy PTR ? Przyszły tydzien chyba, (moze ktos ma jakiś dokładniejszy przeciek niż Hopefully first week of ocotber).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 09:54 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Czemu mowisz zeby nie levelowac palka?? Bo sie zastanawiam palek - hunter :(
napisze jakoś tak żeby nikogo nie urazić.

generalnie nie ukrywam że nie wiem czy paladyn dostaje jakiegoś imba buffa na 70 w związku z gearem, ale nigdy nie widziałem kogoś kto postrzega paladyna jako klase groźną - pomocna tak bo każdy chce BOKa albo BOMa ale z punktu widzenia paladyna to trosze marne zajęcie.

wiec olałem paladyna na 61 bo tak:
1. dps jest żałosny - nakupowałem sobie nawet epiców w pewnym momencie do lvlowania
2. rola jest taka sobie bo w dobie braku dobrych tanków i pugów ciężko leczyć 5 targetów i głupiego tanka.
3. moim zdaniem priest to najlepsza klasa do heala

oczywiscie możesz wylewelowac sobie pałke do areny gdzie bedziesz miał swoje pare sekund w bąblu lecząc wszystkich dookoła budząc nienawiść przeciwnika ale bąbel to pare sekund.

nie jestem ekspertem i nie sądze żebym jeszcze spróbował lvlować paladyna to juz prędzej wziąłbym sie za Deshca :wink:

generalnie im dłużej gram to bardziej mi sie podoba Warrior 8)


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 10:05 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
2. rola jest taka sobie bo w dobie braku dobrych tanków i pugów ciężko leczyć 5 targetów i głupiego tanka.



zawsze możesz sam przytankowac :-) Prot paladyn radzi sobie bardzo dobrze także jako MT i to nie tylko w 5ppl czy karazhan ale i w Tk i w SSC. Sa momenty w których radzi sobie lepiej niz prot warrior.


_________________
Maiori Cede

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 10:06 
Cytuj  
Ech tmat.

O walce moim palkiem z magami napisalem raz:
Wiec palka mam od niedawna, nie wychodze nim praktycznie z ogrimaru, wiec nie mam problemu z frost magami (1v1)

Po za tym pisalem o laniu magiem palkow (wyczuwasz roznice panie kretacz?). Przy czym wisi mi czy jestes retri czy stretri, generalnie dla mojego maga jestes tylko kolejnym killing blow. A o moim palku napisalem ze nie mam gearu, mial nie bede wiec nie moge sie bawic w zabijanie (wiec tej perspektywy nie znam).

A ty wziales i pociales, poskladales (w roznej kolejnosci dla efektu) po swojemu kilka postow i dodales pseudosmieszne komentarze.

Juz po pierwszym twoim poscie widac, ze ty jestes typek od wycieczek personalnych, ale jak sie bawic to sie bawic:


Pomocy, frost mage mnie zabil...

tmat napisał(a):
Cóż powiedzieć...Nie martw się(..)


Dziekuje za slowa otuchy. A moge zadac pytanie, jaki build polecasz do dpsowania paladynem? chce sie zemscic!!

tmat napisał(a):
Holy/retri jest odpowiedzią na Twe pytanie. W takim bulidzie (...) Z frost magami (...) to generalnie 100% kill.(...)


wooow czyli pokonujesz frost magow?

tmat napisał(a):
(...)bije ich jak psy...(...)


A czy gdy dojdzie do walki, frost mage nie powienien dac mi fory, ten mnie zabil uzywajac wielu dlugich coldownow, to nie fair, paladyna wolno bic tylko ice lanca!

tmat napisał(a):
(..)niektórzy wydają się zapominać bądź po prostu nie wiedzieć...(...)


A czy w takim buildie moglbym wygrywac areny?

tmat napisał(a):
(..)na arenie na razie sprawdza się niestety zbyt słabo.(...)


Ale frost maga pojade, a areny nie wygram, to nie jest mega build?

tmat napisał(a):
niestety na arenie traci połowę swej mocy


Ah trudno to chyba pozostane przy holy buildzie i bede leczyl jak do tej pory.

tmat napisał(a):
(...) masz rację (...) zdajesz sobie sprawę jak grać pvp paladynem.


Nie widze sensu kontynuowania z toba dalej tego zalosnego tematu, bo zaraz znowu pokrecisz potniesz i bede czas tracil na odpowiedz. Mozesz oczywiscie kontynuowac, mamy d..kracje to kazdy moze, bez odbioru.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 10:30 
Cytuj  
sharay + tmat = 2 x ignore
powispujcie sobie chopaki co ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 656 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.