mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 42
Dołączył(a): 12.05.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 06:36 
Cytuj  
Witam,
mam problem z grą. Tak mniej więcej od wprowadzenia nowego patcha 2.2 mam problemy żeby się zalogować do gry w miastach o dziwo tylko działa mi Ferlaras;p do reszty krain mogę chodzić wszędzie gdzie nie ma miasta po wejściu mam automatic dc i nie mam pojęcia dlaczego może już ktoś coś takiego miał?? Z góry mówię że przeinstalowałem pierw wowa potem system i wowa i ściągnąłem patcha całego 641 mb od poczatku TBC do teraz w jednym. A no i żeby wyeliminować problem z netem to mój kumpel z którym mieszkam na stancji na moim koncie spokojnie wszędzie może wchodzić;// Pomocy;d:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 06:41 
Cytuj  
Sarevok1000 napisał(a):
Witam,
mam problem z grą. Tak mniej więcej od wprowadzenia nowego patcha 2.2 mam problemy żeby się zalogować do gry w miastach o dziwo tylko działa mi Ferlaras;p do reszty krain mogę chodzić wszędzie gdzie nie ma miasta po wejściu mam automatic dc i nie mam pojęcia dlaczego może już ktoś coś takiego miał?? Z góry mówię że przeinstalowałem pierw wowa potem system i wowa i ściągnąłem patcha całego 641 mb od poczatku TBC do teraz w jednym. A no i żeby wyeliminować problem z netem to mój kumpel z którym mieszkam na stancji na moim koncie spokojnie wszędzie może wchodzić;// Pomocy;d:)

Sprawdz czy to samo bedzie jak wylaczysz caly dzwiek w sound options, bo moze muzyka, ktora zaczyna grac przy wejsciu do miasta generuje jakis blad? (w poprzednim patchu byly zmiany w systemie dzwiekowym).

Ew wejdz w moj komputer -> wlasciwosci -> sprzet -> menedzer urzadzen -> kliknij przwym klawiszem myszy na karte dzwiekowa -> wybierz "wylacz" (disable) i wtedy odpal wowa i sprawdz jak sie zachowa przy wejsciu do miasta.

*
Avatar użytkownika

Posty: 83
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 07:26 
Cytuj  
Tutaj znajduje się pełne rozwiązanie twojego problemu:

http://faq.wow-europe.com/en/article.php?id=028


_________________
http://www.youtube.com/kpszczola

**

Posty: 295
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 18:48 
Cytuj  
W patchu 2.2 były błędy. stąd twój problem


Posty: 1
Dołączył(a): 5.10.2007
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 14:20 
Cytuj  
co zrobić kiedy umarła mi postać a ja wyszedłem z gry ,wchodzę z powrotem a tu nie mam ciała??i nie mogę gadać ze spirit healerem

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 14:22 
Cytuj  
demerin napisał(a):
co zrobić kiedy umarła mi postać a ja wyszedłem z gry ,wchodzę z powrotem a tu nie mam ciała??i nie mogę gadać ze spirit healerem


Przenieść się na oryginalny serwer. Ewentualnie: przygadać z GM'em.


Posty: 42
Dołączył(a): 12.05.2006
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 22:33 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
demerin napisał(a):
co zrobić kiedy umarła mi postać a ja wyszedłem z gry ,wchodzę z powrotem a tu nie mam ciała??i nie mogę gadać ze spirit healerem


Przenieść się na oryginalny serwer. Ewentualnie: przygadać z GM'em.


nom akurat gram na oryginalnym serwerze:):>. Jeśli chodzi o rozmowę z Gm-em to jest ona bardzo wkurzająca a to co podesłał ShaggY73 idealnie rozwiązało problem Thx man.:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.