mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 656 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 19:01 
Cytuj  
ja tez nie mam Klucza do DM'a ! i co ?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 19:04 
Cytuj  
patataj88 napisał(a):
ja tez nie mam Klucza do DM'a ! i co ?


:roll: :roll: :roll:


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 19:15 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Zeby byla jeszcze arena 1vs1... Ale nie ma a ja to polowa sukcesu prawda?? Wogole bzdury gadasz nie na temat... Co ma wspolnego rating 1900 ze skilem.

Co z tego ze po 3 latach gry chcem wiedziec co mysla o tej klasie inni?? Swoj poglad mam ale czasem warto posluchac innych rozwazyc wszystkie za i przeciw, ale tobie za trudno to pojac. Bo ty wiesz wszystkko jestes imba bo masz rating 1900+ wow gratuluje.

Widac masz dobry team. Pa


l2r :) Ja nie powiedzialem ze mam taki rating to raz, dwa jezeli tak Cie to interesuje to w 2/2 1900 sam zrobilem(co prawda lockiem,a poki co jeszcze jest to OP klasa, ale juz nad tym pracuja :) ), a w 3/3 i 5/5 mam 2200 +
A co ma rating ze skillem? Jak dla mnie to pytanie jest glupie :)

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 19:56 
Cytuj  
Sam to zasugerowales... Ze skill=rating - pozatym takie cos ze sam nabiles rating 1900 mozesz wsadzic sobie miedzy bajki... albo ksiazki Lema.

Roftl wystarczy jedna "myslaca" klasa leczaca a sam nie masz nawet o czym myslec zeby wygrac...

Dwa pewnie ownujesz dwoch rogali albo dwoch warkow jak chcesz kolejny roftl. Wogole nie ma takiej opcji no chyba ze dwie postacie sa w greenach co na poziomie juz ponad 1600+ juz raczej jest ewenementem.

Po 3 hmm... jak to sam?? Z tego co mi wiadomo nie mozesz sam sie na areny zapisac, malo tego musisz byc w teame z osoba ktora jest w twojej arenowej druzynie...

Wiec jedno pytanie jak mozliwe ze sam nabiles?? Zaraz pewnie powiesz ze ktos sie z ttoba zapisywal ale wogole nie walczyl albo jest tak cienki ze go nie ma?? Ale zawsze moze robic za zywa tarcze... czyz nie??

Ja bylem na poziomie 1700+ z magiem frost... wystarczy ze on zmienil sie na fire polecielismy prawie 300 pkt w dol... Teraz pod moim naciskiem zmienil sie ponownie i pniemy sie w gore...

ale samemu 1900... :roll: :roll: :roll:


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 20:07 
Cytuj  
Mozna, gralem swego czasu 2v2 z rogiem, i mialem czeste DC - praktycznie polowe aren koles konczyl solo i ..... wygrywal. Pograj troche, potem oceniaj, bo mimo ze staram sie nie czytac co piszesz, to mimo wszystko boli juz glowa od Twoich postow, kkk.

Peace

D.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 20:13 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Mozna, gralem swego czasu 2v2 z rogiem, i mialem czeste DC - praktycznie polowe aren koles konczyl solo i ..... wygrywal. Pograj troche, potem oceniaj, bo mimo ze staram sie nie czytac co piszesz, to mimo wszystko boli juz glowa od Twoich postow, kkk.

Peace

D.


Wygrywajac polowe aren nie osiagniesz wyniku 1900 - nigdy, to w odniesieniu do waszych postow.

Po drugie, niechcesz nie czytaj albo daj do ignora - prosta sprawa... Ja plakal nie bede

Po 3 gram troche - a widze ze niektorzy tutaj pozjadali swoje rozumy... Idziecie tokiem rozumowania - I`m overpower rest suck... zalosne

EoT na ten temat


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 20:17 
Cytuj  
kkk, laskawie przestan udzielac sie w temacie pvp skoro gowno wiesz, bo az zal czytac. dziekuje.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 20:21 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Ja bylem na poziomie 1700+ z magiem frost...


a to sorry... panowie - cisza! nalezy mu sie szacunek...

:wtf:

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 20:34 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):
kkk, laskawie przestan udzielac sie w temacie pvp skoro gowno wiesz, bo az zal czytac. dziekuje.


Kolejny post typu - ja wiem wszystko a ty gowno wiesz...

Czlowieku zarzyj smecte albo cos na wstrzymanie lepiej, moze jakbys czytal od poczatku to bys wiedzial ze ja NIGDY nie powiedzialem ze wiem wszystko o pvp...

Wrecz przeciwnie napisalem ze caly czas sie ucze i malo wiem ale taki gownzjeb co czytac nie umie, wejdzie palnie jednozdaniowego posta i mysli ze blyszczy...

CIebie zal... Juz powiedzialme nie masz nic ciekawego do powiedzenia to zamilcz albo pisz konstruktywne posty...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 20:37 
Cytuj  
milo mi, ze moj bait zostal tak cieplo potraktowany ;]

atmosfera coraz goretsza, zaraz pewnie ktos z autobusu wypadnie ;o


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 20:45 
Cytuj  
kkk nie mam zamiaru pisac konstruktywnych postow skierowanych do ciebie; po prostu staram sie dopasowac poziom wypowiedzi pod twoj.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 20:47 
Cytuj  
ale metafory Ogar :D

Ok ok panowie, wystarczy tych klotni, kkk - jeszcze musisz sie duzo pouczyc o pvp i naprawde na wyskoch ratingach dopiero mozna zobaczyc co to jest skill, i jak bardzo musisz dopracowac kazdy szczegol walki zeby nie wtopic, i kazdy setup ma inna taktyke bo ma inne mozliwosc i naprawde duzo praktyki trzeba :) takze chlopaki maja racje, ale masz duzo czasu takze jak cos to chetnie pomoge/podpowiem a klotni wystarczy :)
Zreszta zobaczysz jak to jest fajnie na ratingu 2000 tracic za jedna przegrana walke po 30 punktow i pozniej trzeba zrobic 10 walk zeby odrobic straty ^^

pozdrawiam!

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 21:11 
Cytuj  
Iccek spoko ja o tym wiem, ze jeszcze daleka droga przedemna, wiem ze musze sie skupic na jednej postaci i dopracowac detale... Przyjmuja do wiadomosci konstruktywna krytyke...

Ale do takich nie nalezy pan gownowlaz czy cos takiego... Czlowieku zacznij sie leczyc albo wez lepsze okularki sobie kup i nie zgrzytaj zebami bo iskry z aparatu ci ekran przeslaniaja... Daleko ci do mojego poziomu wypowiedzi, bo ja przynajmniej mowie co mi lezy na watrabie i staram sie to rozwinac a twoje jednolinijkowe posty swiadcza... ehh zreszta wiadomo o czym...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 21:19 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Sam to zasugerowales... Ze skill=rating - pozatym takie cos ze sam nabiles rating 1900 mozesz wsadzic sobie miedzy bajki... albo ksiazki Lema.

Roftl wystarczy jedna "myslaca" klasa leczaca a sam nie masz nawet o czym myslec zeby wygrac...

Dwa pewnie ownujesz dwoch rogali albo dwoch warkow jak chcesz kolejny roftl. Wogole nie ma takiej opcji no chyba ze dwie postacie sa w greenach co na poziomie juz ponad 1600+ juz raczej jest ewenementem.

Po 3 hmm... jak to sam?? Z tego co mi wiadomo nie mozesz sam sie na areny zapisac, malo tego musisz byc w teame z osoba ktora jest w twojej arenowej druzynie...

Wiec jedno pytanie jak mozliwe ze sam nabiles?? Zaraz pewnie powiesz ze ktos sie z ttoba zapisywal ale wogole nie walczyl albo jest tak cienki ze go nie ma?? Ale zawsze moze robic za zywa tarcze... czyz nie??

Ja bylem na poziomie 1700+ z magiem frost... wystarczy ze on zmienil sie na fire polecielismy prawie 300 pkt w dol... Teraz pod moim naciskiem zmienil sie ponownie i pniemy sie w gore...

ale samemu 1900... :roll: :roll: :roll:


sorry, ale
Cytuj:
roftl


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 06:08 
Cytuj  
kkkk napisał(a):
Demandread napisał(a):
napisał:
Mozna, gralem swego czasu 2v2 z rogiem, i mialem czeste DC - praktycznie polowe aren koles konczyl solo i ..... wygrywal. Pograj troche, potem oceniaj, bo mimo ze staram sie nie czytac co piszesz, to mimo wszystko boli juz glowa od Twoich postow, kkk.

Peace

D.


Wygrywajac polowe aren nie osiagniesz wyniku 1900 - nigdy, to w odniesieniu do waszych postow.

Po drugie, niechcesz nie czytaj albo daj do ignora - prosta sprawa... Ja plakal nie bede

Po 3 gram troche - a widze ze niektorzy tutaj pozjadali swoje rozumy... Idziecie tokiem rozumowania - I`m overpower rest suck... zalosne

EoT na ten temat[/b]


L2R. Pisalem, ze polowe konczyl solo, a nie, ze polowe tych, kt. konczyl sam wygrywal......

You failed again.


Peace

D.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 09:03 
Cytuj  
aaaaaa nie dziwie się że huragan tak lubił Was bić - skoro czytał te forum to nie miał wyboru :wink:

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 10:46 
Cytuj  
Coś chciałem mądrego napisac, ale juz mi przeszło - nie moge tylko skasowac posta... :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 12:47 
Cytuj  
Lu napisał(a):
aaaaaa nie dziwie się że huragan tak lubił Was bić - skoro czytał te forum to nie miał wyboru :wink:


haha święty Huragan :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 12:56 
Cytuj  
z tego co pamiętam Huragan lubił płuć na wszystko a w przerwach pomiedzy tym pluciem reklamował swojego niekwestionowanego ale nieznanego nikomu na forum pvp skilla :wink:


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 13:31 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
z tego co pamiętam Huragan lubił płuć na wszystko a w przerwach pomiedzy tym pluciem reklamował swojego niekwestionowanego ale nieznanego nikomu na forum pvp skilla :wink:


10/10 za zdolnosci podsumowania ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 656 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.