mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 14:22 
 
Sinistralis napisał(a):
Pff.. ale jak już alianccy rogale gankują low lvl hordziaków to jest dobrze? :har: A najlepiej to jest jak się całą bandą rzucają, co?


nie też jest fatalnie - po prostu kolejni ludzie nie potrafiący zrobić nic konstruktywnego i czerpiący radość z robienia pod górkę słabszym - dla mnie pacany takie same jak ww. lock z hordy

gwoli jasności to że ktoś zaczął grać po stronie ally/hordy nic nie zanczy - i tu i tu sa ludzie w porządku(z klasą) i palanty z popierdolonym IRL.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 15:10 
 
no bo zabic lowbie podczas przechodzenia przez stv to moze tylko palant z popierdolonym IRL.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 15:15 
 
Ale przyznam sie ze nigdy nie widzialem jak lvlowalem zeby ktos z hordy gankowal ally jedynie jak alianci bili naszych to sie ludzie przelogowywali :( ally sux


_________________
Obrazek


Posty: 28
Dołączył(a): 9.09.2007
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 15:39 
 
Jak horda gankuje to jest zawzieta. Ostatnio przez godzine czekali na mnie jak obiad robilem :P

**

Posty: 241
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 01:07 
 
prawda jest taka , że i horda i ally gankuje:)
Ale trzeba przyznac racje , sam to wywnioskowalem , że Ally jednak troche bardziej i bardziej zawzięcie , niestety o dosc sporo nizsze levele od swoich.


_________________
Be strong Believe...:)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 01:47 
 
zamiast /flexowac to od 2 stron pitolicie kto mocniej gankuje....

wezcie sie ogarnijcie :roll:

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 02:14 
 
Alianci Gankerzy zasrani :D :D :D - tylko ze mi to nie przeszkadza wogole... Wezcie na luz niepodoba sie gankowanie wypad na serwer PVE i bedzie po placze.

Jezu co za placzki ze ktos ich gankuje. Kiedys to mnie w ashenvale tak alianci gankowali ze musialem sie wylogowac z gry na czas blizej mi nieznany. Gankowali 3x 60tka i co najlepsze dwoch bylo na GY jakby ktos sie chcial tam wskrzesic - to byl dopiero Hardcore... Widzisz ze cie ktos gankuje to daj na luz wyloguj sie wez 3 glebokie wdechy :D mi pomaga ;)

Albo rollnij serwer PVE i po problemie


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 03:49 
 
ktos zginal na pvp serwie .... /cry
red = dead


_________________
Nat is fat

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 06:43 
 
nat napisał(a):
red = dead


e-thug z ciebie, btw ten tekst ma juz z 2 lata :<


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 07:15 
 
A ja się zaprzyjaźniłam z alianckim druidem :D /flex :P


_________________
Obrazek

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 09:25 
 
i tak trzymać sinistraisa - dochowaicei się potomstwa z kopytkami i długasnymi uszami bo :
taurenka + NE = satyrzątka :wink:

raz jeszcze się wypowiem bo widze po tekstach "zgankowlai Cie - zmień serwer na RP" że sporo osób nie czai o czym piszę :

- pvp/gankowanie gościa który ma 40-60% że Cie ubije jest PRO i zabawne
- pvp/gankowanie gościa który nie ma szans (30leveli niżej) jest BE, świadczy o zaleganiu kupy w przewodzie pokarmowym, uprawianiu seksu z odkurzaczem i byciu permamentnie obsrywanym przez kukułke z zegara.

i btw. druida w outlandzie raczej nie da się gankować, bo :
resurect/fligt_form ,
regeneracja
i gankujemy praktycznie każdą klasę poza druidem/rogalem

a podjarki że horda > ally, ally > horda albo ja > everybody_else są komiczne :lol:

ja tam jak widzę lowlvl hordziaka kończonego przez mobka to pomogam hordziakowi taki odruch międzyludzkiej solidarności / flex

*

Posty: 93
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 10:07 
 
Ja jestem mila kroofka i zawsze wrecz pomagam jak obok farmi jakis alliat . Chyba ze ktos zalazl mi a skore wczesniej ofc:)


_________________
Vercin

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 10:42 
 
Lu napisał(a):
'''ja tam jak widzę lowlvl hordziaka kończonego przez mobka to pomogam hordziakowi taki odruch międzyludzkiej solidarności / flex


Ja czesto dobijam mu mobka i dopiero jego, zawsze moze isc na pve serwer.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 11:11 
 
embe napisał(a):
Ja czesto dobijam mu mobka i dopiero jego, zawsze moze isc na pve serwer.
najfajniej jest pomóc mu dobic mobka wtedy on szybko je czy pije i jak ma juz max to go rozwalić, to najbardziej go dołuje :wink:
generalnie mam dwa tryby 99% ignoruje alianta 1% zabijam alianta, choc najbardziej lubie zabijać alianta który mnie zaatakuje pierwsze - jeżeli dam rade :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 11:21 
 
Beith napisał(a):
Ja jestem mila kroofka i zawsze wrecz pomagam jak obok farmi jakis alliat . Chyba ze ktos zalazl mi a skore wczesniej ofc:)

Ja takze czasem pomagam jak widze ze sobie nie radzi. Low leveli raczej nie gnebie, wyjatkiem sa Undead rogue i Blood Elf paladyni, tych tluke bez patrzenia na level.

Z kolei Taurenow lubie wiec staram sie ich nie ruszac, chociaz ostatnio zabilem jednego druida 2 razy pod rzad, ale tylko dlatego ze mial kilka leveli wiecej i chcialem sie sprawdzic, potem przybiegl z kolegami by sie zemscic ale nawialem w strone wejscia do Booty Bay, a jako ze tym razem oni zaczeli to straz sie nimi zajela, ogolnie skonczylo sie na /laugh, /wave etc.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 13:04 
 
sry za 2 posty (prosze4 o kasacje tego)


Ostatnio edytowano 5 paź 2007, 13:05 przez Lu, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 13:05 
 
embe napisał(a):
Lu napisał(a):
'''ja tam jak widzę lowlvl hordziaka kończonego przez mobka to pomogam hordziakowi taki odruch międzyludzkiej solidarności / flex


Ja czesto dobijam mu mobka i dopiero jego, zawsze moze isc na pve serwer.


o rany :
porażające !!!
odważne !!!
kreatywne !!!
odkrywcze !!!
niespotykane !!!
trudne do przeprowadzenia !!!
nie do skopiowania !!!!
nobla dla tego pana !!!!
ależ panu pięknie słoma z epaxów wyłazi !!!


hehe w ikea słtyszałem takie reklamy :
właściciel avka na 70 lvl
właściciel avka na 70 lvl powtarzam
proszony jest o spalenie się ze wstydu
za gankowanie lowlewela

pewnie jak zaparkujesz na miejscu dla niepełnosprawnego to masz podjarkę ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 13:14 
 
embe napisał(a):
Ja czesto dobijam mu mobka i dopiero jego, zawsze moze isc na pve serwer.

Ravenholdt to rppvp serwer, wiec Warcry zawsze moze isc na pvp server, bo w tej gildii to rp zbytnio nie bylo : P

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 13:18 
 
Lu napisał(a):
pewnie jak zaparkujesz na miejscu dla niepełnosprawnego to masz podjarkę ?


to porównanie jest:

nieadekwatne!!!
niedorzeczne!!!
niegustowne!!
nieodpowiednie!!!
nieprzyzwoite!!!
niesmaczne!!!
niestosowne!!!
niewłaściwe!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 13:20 
 
Lu napisał(a):
...


Ogarnij się, grasz w grę pt. World of WARcraft. Na wojnie zawsze pierwsi padają najsłabsi, więc o co chodzi?

Dzięki gankowaniu ta gra jeszcze jakieś emocje u mnie wywoływała. A jaka przyjemność - uciekać lockiem 48 lev przed warkiem 60, cały czas seduce. Ofc mnie też dawno temu bulwersowało gankowanie, dzięki wytykaniu hlevelom kompleksów i debilizmu czułem się lepiej.

Z tym że miałem wtedy 14 lat, był to początek wowa, zwalam więc winę na okres dorastania.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.