mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 22:15 
 
shahray napisał(a):
Lu, naprawde napisales tu pare wesolych kawalkow, nie tylko w tym topiku, ale zaczynasz sie kompromitowac ta sloma powolutku :/.


Daj mu czas na wymyślenie nowego trendy textu, który napisze w kolejnych kilku / kilkunastu postach. Widzisz że chłopakowi długo to zajmuje.


Posty: 37
Dołączył(a): 18.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 22:50 
 
Cytuj:
@Maloc, grats, zrobiłeś z siebie idiotę, bluzgając na Ogra który ma dokładnie takie same poglądy jak ty w tej kwestii.

Sprawa sie wyjasniła. Nie czytałem całego tego pasztetu i nie wyczułem ironii. Ot wyrywkowo pojechałem po poście. Generalnie od czytania tej padliny może rozboleć głowa więc nie dziwcie sie że reaguje nerwowo.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 23:15 
 
a bo chce paru pacankoof poirytowac :D
teamat był o upartym gankowaniu lowlvl przez epaxa
spora czesci gosci wogole nie wie o czym pisze dajac komentarze - placzesz bo cie zgankowali , to gra pvp itp.

coniektorzy radza jak unikac gankowania :D

no co ja poradze mam ochotę ich trochę pozłościć - a oni zamaist dac ignora oblukuja ten topic i się pocą :D

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 23:23 
 
Lu napisał(a):
a bo chce paru pacankoof poirytowac :D
teamat był o upartym gankowaniu lowlvl przez epaxa
spora czesci gosci wogole nie wie o czym pisze dajac komentarze - placzesz bo cie zgankowali , to gra pvp itp.

coniektorzy radza jak unikac gankowania :D

no co ja poradze mam ochotę ich trochę pozłościć - a oni zamaist dac ignora oblukuja ten topic i się pocą :D


szlachetne idealy ci przyswiecaja, dzielny bojowniku, a twoj cel otoczony jest swietlista aureola!

czy moge cie dotknac? ;o


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 23:53 
 
Ogar napisał(a):
Lu napisał(a):
a bo chce paru pacankoof poirytowac :D
teamat był o upartym gankowaniu lowlvl przez epaxa
spora czesci gosci wogole nie wie o czym pisze dajac komentarze - placzesz bo cie zgankowali , to gra pvp itp.

coniektorzy radza jak unikac gankowania :D

no co ja poradze mam ochotę ich trochę pozłościć - a oni zamaist dac ignora oblukuja ten topic i się pocą :D


szlachetne idealy ci przyswiecaja, dzielny bojowniku, a twoj cel otoczony jest swietlista aureola!

czy moge cie dotknac? ;o

Dotkniecie jest poza twoimi mozliwosciami, przetrwania takiego cudu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 23:57 
 
ręce przy sobie słomiane panienki :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 00:49 
 
Lu napisał(a):
ręce przy sobie słomiane panienki :D


Naprawde robisz sie zalosny. Wyjdz juz.

Gankowanie jest, bylo i bedzie bo ludzie to lubia. Ci lowbies ktorzy byli gankowani zrobia 70tke i sami beda sie wyzywac i kolko sie zamyka.
Mimo twoich gornolotnych tekstow i placzu.
Naprawde polecam jakies spokojniejsze gry gdzie nikt cie nie bedzie wbijal w ziemie 17 razy pod rzad - naprzyklad The Sims.
W sam raz dla takiego kareberka ja ty.

A denerwowac mozesz co najwyzej swojego starego, uciekajac mu z wanny. Forum nie jest od denerwowania ludzi bo ci sie tak podoba tylko do dyskusji. Bo czytajac taka chujnie to az mi sie zal robi.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 06:19 
 
Kabraxis napisał(a):
Lu napisał(a):
ręce przy sobie słomiane panienki :D


Naprawde robisz sie zalosny. Wyjdz juz.

...

A denerwowac mozesz co najwyzej swojego starego, uciekajac mu z wanny. Forum nie jest od denerwowania ludzi bo ci sie tak podoba tylko do dyskusji. Bo czytajac taka chujnie to az mi sie zal robi.
lol nie zaczynaj od żałosny jak masz taką końcówke. imo jesteście siebie warci :wink:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 07:19 
 
Cytuj:
A kto tu mówi o pojedynczym killu czy nawet dwóch? Mówimy o notorycznym gankowaniu, a to że jakiś lowbie się złożył bo na niego krzywo spojrzałeś, przechodząc obok, nikogo nie obchodzi TBFH

Mam to w dupie, moze mam godzine czasu zanim raid sie rozpocznie i sobie pobije aliantow dla przyjemnosci, co mnie to obchodzi ze to lowbiesy i chca lvlowac.

Najlepsze zdanie do tego tematu bedzie pasowac ''Reroll RP''

Wybierajac server mogli sie spodziewac co sie bedzie dziac jak beda lvlowac

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 11:31 
 
no dobra mialem ubaw (fakt że niskiej próba ale cush bywa) bo każdy mój post działa na "słomiane panienki" jakby je ktoś gankował - wypieki na twarzy i łzy w oczach (jak te Lu moze tak pisać to zabronione !!!)
ponieważ mi was szkoda a i wzywania nie ma adnego - > odpuszczam :lol:

udziele tylko ostatniego pouczenia :
masz 70 lvl ? nie gankuj godzinami low lvl w zonach 20-50 bo to wstyd i żadne wyzwanie i dla mnie jesteś "słomiana panienka" nupsie jeden :lol:

masz lowlvl, zero epaxów, bijesz się z przeciwnikami na tym samy levelu albo wyższym to Cie temat człowieku nie dotyczy (bo tu się sporo osób zaperza a ja do nic nic nie mam) :]

EOT dla mnie i miłego grania dla wszystkich ludzi dobrej woli.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 12:43 
 
Pouczenia? A kim ty jestes zeby nas pouczac? Po prostu jestes biednym playerem ktory zostal zgankowany przez 70 i nic nie mogl zrobic.

Jak chcesz to ja ciebie moge ''pouczyc'' - reroll rp / pve server i twoje problemy z 70 sie skoncza


Posty: 48
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 13:08 
 
Vegret napisał(a):
Po STV najczęściej biega pełno 70 ally szukających "trudnych wyzwań", high lvl hordę bardzo żadko widuję. Jeśli już to biją tych buców :)


Bo horda woli gankowac w Dusku....

RE UP Ja parkuje 70 maga w krainie gdzie sie bawie malym levelem i jakby co czysci sie atmosfere. Bo jak mawia moj kolega: Niech wie ze zycie boli.

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 13:22 
 
Lu napisał(a):

udziele tylko ostatniego pouczenia :


pouczac to mozesz swojego synka, jesli takowego posiadasz.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 15:02 
 
wogole cala dyskusja jest bez sensu, jezeli wybiera sie serwer pvp nie ma mowy o "meczeniu" (czy jakkolwiek to nazwiecie) low lvli. Osobiscie zabijam wszystko nie patrze na lvl i nie ma co rozdzielac na horde/ally po obu stronach sa "specjalisci" od gankowania.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 15:18 
 
Temat sie wyczerpał jakieś 8 stron temu.

To jest gra wiec niech sobie każdy robi co mu sie podoba, a jak maja kogoś zabijać/gankowac to lepiej tu niż w RL.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 15:20 
 
RL ma ladniejsze efekty krwi i friendly fire, wiec wymaga wiecej skilla.

zawsze mowilem ze RL > WoW.


_________________
Obrazek
Obrazek

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 15:27 
 
Dla mnie to cala dyskusja jest bez sensu z tego powodu ze ten, jakze dziwny osobnik uczepil sie konkretnie sytuacji gdzie jakis 70 epax leje godzinami lowbie. Potem wszystko generalizuje pod ten przyklad.
Tyle ze takich znudzonych 70ek to pewnie jest kilkudziesieciu na cale te milionowe spoleczenstwo wowowe.
Tak wiec oLUc go juz.
Wiekszosc ludzi ktorzy z zamilowaniem pisza o mordzie aliantow robia to przy okazji badz tak czasem od niechcenia.
A on ciagle widzi swoj przyklad i ze wszyscy tacy sa. Idz sie kurwa do pis zapisz ukladow szukac a nie forum drama zalewac. leszczu.


_________________
Obrazek


Posty: 34
Dołączył(a): 20.02.2007
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 16:33 
 
Get a life!

*

Posty: 99
Dołączył(a): 10.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 19:12 
 
a czy nie bylo na forum blizza jakis tematow a'propos stworzenia nowych serwerow o przykladowej nazwie HARDCORE (jak w diablo2, moze bez straty calej postaci, ale 5% golda to byloby juz cos)? to by rozwiazalo wszystkie problemy, a doszla by calkiem nowa alterntywa dla ludzi grajacych tylko PVP.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 paź 2007, 10:21 
 
Zajebisty thread :)
Ide gankować... nie, nie do terrokar, bo tam Lu grasuje 8)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.