mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 101  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 21:07 
Cytuj  
Zaczynam Areny i chcialbym spytac jak nazywa sie addon, ktory pokazuje klasy przeciwnikow zaraz po otwarciu bram ?
I jesli sa jeszcze jakies addony godne polecenia to bede wdzieczny.

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 21:20 
Cytuj  
Gladiator z wowace... Tyle tylko, że musisz najpierw 'przypadkowo' stargetować kolesi, żeby pokazywał.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 06:30 
Cytuj  
Kefas napisał(a):
Gladiator z wowace... Tyle tylko, że musisz najpierw 'przypadkowo' stargetować kolesi, żeby pokazywał.
no własnie, nie moge wyczaic co to jest arena czanel do ktorego annonsuje gladiator. nie może tak robic że jak ja mam gladiatora a drugi nie ma to mu anonsuje do party czata ?
rozumiem że to wymienia sie danymi jak wszyscy maja gladiatora.

generalnie fajny mod, używam od jakiegos czasu :wink:


_________________
psn

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2007, 06:39 
Cytuj  
ciekawe staty z aren // 02.10.2007
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4205&sid=3


_________________
Nat is fat

*

Posty: 63
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2007, 15:33 
Cytuj  
mat: ciekawe statsy. I niech mi powie ze drut i lock nie są imba w 2vs2 :/
Niestety mag na samym dole :(


_________________
Soulforge - Największy serwis o Dragon Lance -> http://soulforge.shron.org

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 8 paź 2007, 17:33 
Cytuj  
druid jest imba healerem w 2v2, a najbardziej imba z lockiem lub warriorem.
to wiadomo od polowy s2 ;]


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2007, 18:16 
Cytuj  
shron napisał(a):
ciekawe statsy. I niech mi powie ze drut i lock nie są imba w 2vs2 :/
Niestety mag na samym dole :(

na samym dole to jest hunter jesli go w ogole mozna jeszcze liczyc jako klase pvp, ale rzeczywiscie mag posysa troche bo jest ograniczony mana wiec w 2/2 gra z drugim dpserem - najczesciej lock lub rogal


_________________
Nat is fat

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 12:43 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
no własnie, nie moge wyczaic co to jest arena czanel do ktorego annonsuje gladiator. nie może tak robic że jak ja mam gladiatora a drugi nie ma to mu anonsuje do party czata ?
rozumiem że to wymienia sie danymi jak wszyscy maja gladiatora.

generalnie fajny mod, używam od jakiegos czasu :wink:


zmieniłem osobiście gladiatora na proximo, jakoś bardziej mi sie podoba. (wizualnie, gladiator chyba many nie pokazywal, o ile pamietam)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 17:31 
Cytuj  
psk napisał(a):
Deshroom napisał(a):
no własnie, nie moge wyczaic co to jest arena czanel do ktorego annonsuje gladiator. nie może tak robic że jak ja mam gladiatora a drugi nie ma to mu anonsuje do party czata ?
rozumiem że to wymienia sie danymi jak wszyscy maja gladiatora.

generalnie fajny mod, używam od jakiegos czasu :wink:


zmieniłem osobiście gladiatora na proximo, jakoś bardziej mi sie podoba. (wizualnie, gladiator chyba many nie pokazywal, o ile pamietam)
masz racje, troche fajniejszy i anonsuje target do party czata czyli druga osoba moze nie miec moda i zawsze jakos to dziala :wink:


_________________
psn

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 17:56 
Cytuj  
i pokazuje target kogo sobie wyznaczymy, szybki assist


_________________
Nat is fat

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 13:50 
Cytuj  
gram z szadoł priestem w gearze z BT (farmią tam) sam mam syf graty 12HP ale maca dobra

generalnie jedyny problem to teamy z frost magami, praktycznie wszystko inne na poziomie ratingu 1700 wygrywamy.

jakies rady na frost magów ?


_________________
psn

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 14:01 
Cytuj  
znajdz slupek
schowaj sie za slupek


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 14:06 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
znajdz slupek
schowaj sie za slupek
ta, to git. powiedz tylko temu drugiemu co sie nad nim pastwie zeby sie schował ze mną :har:


_________________
psn

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 15:08 
Cytuj  
chyba nie chcesz przeburstowac maga, ktoremu po 1-2min i tak skonczy sie mana (swoja droga mag to 2ga najgorsza klasa 2/2 po hunterze)


_________________
Nat is fat

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 16:15 
Cytuj  
shadowpriest + warrior to nie jest zbyt dobry setup.
zwlaszcza, jesli priest jest w gearze z pve.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 18:37 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
niebezimienny napisał(a):
znajdz slupek
schowaj sie za slupek
ta, to git. powiedz tylko temu drugiemu co sie nad nim pastwie zeby sie schował ze mną :har:


W takim razie moze zaczniesz sie uganiac za magiem, priest potrafi zdispelowac sheep`a, frostnowe itp no i ice block`a zdejmie rowniez, btw tez mam warka z cienkim sprzetem, nawet macy nie mam :P, ale ja sprobuje z resto drutem tylko troche gratow do heala dozbiera. Wczesniej gralem rogalem i tez mialem problemy z frost magami, teraz bedzie latwiej z 45 sec hipotermia.

pozdro

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 18:48 
Cytuj  
Co poradzic na setup 3v3 Warrior resto druid i holy pala? Gramy holy priest frost mage combat rogue i gowno im robimy, nie ma kogo pierwszego nukowac, druid spieprza podczas gdy warrior robi rogueowi kolo dupy, pala ma babel i leczy go drut + cyklon, warrior caly czas leje rogue, druid spamuje abolish poison i cyklon, pala ciagle daje bof albo sacrifice i many mu w ogole nie ubywa no ludzie co robic!

To sa bardzo dobrzy goscie z veknilash, zalozyli nowy team i przez to tracimy w cholere ratingu jak tylko ich spotkamy, nie bardzo wiemy kogo nukowac, nie ma zadnego latwego celu, wszyscy trzej sa prawie niezniszczalni, no i w koncu nam sie mana konczy, warr zabija nam rogue i dupa.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 19:07 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Co poradzic na setup 3v3 Warrior resto druid i holy pala? Gramy holy priest frost mage combat rogue i gowno im robimy, nie ma kogo pierwszego nukowac, druid spieprza podczas gdy warrior robi rogueowi kolo dupy, pala ma babel i leczy go drut + cyklon, warrior caly czas leje rogue, druid spamuje abolish poison i cyklon, pala ciagle daje bof albo sacrifice i many mu w ogole nie ubywa no ludzie co robic!

To sa bardzo dobrzy goscie z veknilash, zalozyli nowy team i przez to tracimy w cholere ratingu jak tylko ich spotkamy, nie bardzo wiemy kogo nukowac, nie ma zadnego latwego celu, wszyscy trzej sa prawie niezniszczalni, no i w koncu nam sie mana konczy, warr zabija nam rogue i dupa.


na takie teamy jedynym rozwiazaniem jest mana drain + mana burn.
obawiam sie, ze w twoim setupie poprostu nie jestescie w stanie ich pokonac.
chyba jedynym sposobem, ktory przychodzi mi na mysl, to pzrzeczekanie paladynskiego babla i nuke, w tym samym czasie blind / fear na druidzie i nova na warriorze.

ciezsza wersja tego setupa jest pala + resto shaman (WF mhmm) + warr w BT epaxach ;]


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 19:31 
Cytuj  
E resto taki zly nie jest, na pewno latwiej zabic niz tego pierdolonego druida, i poisonow nie zdejmuja ani nie sraja cykonem na wszystkie strony...

Juz udawalo nam sie tyle przeczekac ze druid byl oom ale potem spieprzał, stealth, shadowmeld i drink, a paladyn to chyba ma w ogole nieskonczonosc many, nie mowiac o tym, ze nasz priest nie daje rady burnowac i utrzymywac rogala przy zyciu, zwlaszcza z MS na nim.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 20:53 
Cytuj  
priest -> dispel bof i niech pije, ooc jest po 5 sek, krocej niz trwa nova
druid jest pojebany z tym instant travel formem, ooc robiacym sie szybciej niz trwanie cyklona, no a picie wody na shadowmeldzie to najwiekszy bug tej gry


_________________
Nat is fat

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 101  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.