mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 13:47 
Cytuj  
czy możecie mi wyłożyć jak debilowi ostatni raz zalety i wady specjalizacji blacksmitha (maca, sword, axe)
wyłacznie do drugiego upgradu bo nie bede maił vortexów.
sytuacje mam taką:
mam axe podstawowy, oduczyłem się axesmitha i nauczyłem hammersmitha, mam 8 netherów i wiekszość materiałów do obydwu mac (tzn podstawowej i Deep Thunder), obecnie gram swordem.

wiem o nerfie mac i na 100% nie chce juz axe, zastanawiam sie jeszcze troszke nad swordem, ale generalnie targetuje na deep thunder.

bardzo bede wdzięczny za rade bo to w końcu aż 8 netherów


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 13:48 
Cytuj  
Dobry edit :D

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 11:30 
Cytuj  
"Devastate (Protection) now combines the effects of Sunder Armor into it's effect. It is also now affected by all talents and items that affect Sunder Armor."

Bylby ktos na tyle uprzejmy i wytlumaczyl mi ta zmiane?


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 11:56 
Cytuj  
"Devastate (Protection) zawiera obecnie w sobie efect Sunder Armor. Devastate (Protection) jest w chwili obecnej modyfikowane przez wszystkie talenty i itemy które mają wpływ na Sunder Armor."

Nie jestem warem wiec coś moze mi się myli ale chyba po prostu
nowe Devastate (prot) = stare devastate + Sunder Armor

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 11:58 
Cytuj  
Dzienks Lu

Blizz powoli Prot Warriora zbliza do uzytecznosci w PvP :)

Moj build na Prot PvP Warriora

http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0103501351


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 12:34 
Cytuj  
kikas napisał(a):
Dzienks Lu

Blizz powoli Prot Warriora zbliza do uzytecznosci w PvP :)

Moj build na Prot PvP Warriora

http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0103501351
imo słabiutki ten buildzik kompletnie go nie czaje, nie bede wszystkiego wymieniał ale np na cholere ci sunder armor do pvp a jeżeli juz po coś ci jest to na 100% imp shield bash przyda sie bardziej.

generalnie kompletnie mam odmienne zdanie, od tbc grałem jako tank, a od 3 tygodni gram pvp z 2h macą.
nie wierze w crita wierze w stuna i nawet ten nerfniety bedzie imba.

nawet jak podczas walki wejdzie raz to przy walce z casterem jest to zwykle kwestia tego decydujacego ciosu - ostatni mortal, wcześniejszy pummel czy skrócenie dystansu.

przy wysokim resilience crit mnie nie interesuje bardzo bo ja dostaje mniejsze crity to mi sie nigdzie nie spieszy. z wysokim resilience poprostu robie swoje czekam na proce macy nikt mnie nie zownuje w 2 shotach.

prot warrior to troche jak paladyn bez heala, niski dps + slabizna vs caster

mam niesamowite wyniki na wsg z macą i 2/3 hamstring - zwykle pierwszy albo drugi (wiem ze to nie arena high rating ale ja mam dość słaby sprzet)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Deshroom

dla mnie warrior pvp to kwestia jak dojebac magowi - kwesite drain life pomijam bo na szczęscie 90% locków na bg próbuje mnie fearowac jak jestem imune 8)

własciwie z każdą klasa wiem jak wygrać czasem kwestia oczywiście gearu ale od dwóch lat nie moge sie zdecydowac czy wole walczyc vs fire czy frost :wink:


_________________
psn

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 13:30 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
imo słabiutki ten buildzik kompletnie go nie czaje, nie bede wszystkiego wymieniał ale np na cholere ci sunder armor do pvp a jeżeli juz po coś ci jest to na 100% imp shield bash przyda sie bardziej.


Po to zeby Devastate kosztowalo 9 R?

Chetnie wyprubowalbym takiego Warka w tier 6, szkoda ze Premade Characters obecnie nie sa dostepne na Test Realmie.

Deshroom napisał(a):
nie wierze w crita wierze w stuna i nawet ten nerfniety bedzie imba.


Imp Revange, Conclussion Blow to tez stuny


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*

Posty: 131
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 13:49 
Cytuj  
Cytuj:
Imp Revange, Conclussion Blow to tez stuny


Szczerze wątpię żeby jakiś caster walil cie laską żebyś mógł zablokować i użuć revenge.

A co do pvp to grałem miesiąc z macką i respecnąłem się na axe. Nawet na resilenced gościach crity to jest to, pozatym używan broni z instancji (nie mam BS'owskich broni chociaż juz wylewelowałem BSa to jeszcze matsy kurde jakieś drogie są :P ) więc nie hitowałem zbyt efektownie (myślałem że 1,2k ap to coś, a jednak...) no a crity zwiększają dmg :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 15:24 
Cytuj  
krzym1 napisał(a):
Cytuj:
Imp Revange, Conclussion Blow to tez stuny


Szczerze wątpię żeby jakiś caster walil cie laską żebyś mógł zablokować i użuć revenge.

A co do pvp to grałem miesiąc z macką i respecnąłem się na axe. Nawet na resilenced gościach crity to jest to, pozatym używan broni z instancji (nie mam BS'owskich broni chociaż juz wylewelowałem BSa to jeszcze matsy kurde jakieś drogie są :P ) więc nie hitowałem zbyt efektownie (myślałem że 1,2k ap to coś, a jednak...) no a crity zwiększają dmg :P


do obydwóch Panów:

nie mówie ze prot nie ma stunów tylko mówie że arms ma co robić podczas tego stuna, prot zabija tak wolno, że to jak HOJ paladyna tyle ze jak wspomniałem warrior nie ma heala którego może se walnąć na HOJ

do drugiego Pana, pole axe używałem od zawsze (2 lata) i myślałem jak ty, ale ja mam kiepskie graty a już mam prawie minus 5% do twojego krita bede miał minus 10% wiec ty masz około 30% i wiesz że 20% to syf - to co rozbierzesz się i założysz jeszcze 10% crita żeby mieć 40% ... ?
buffowanie crita żeby przebiś resilience to gimpowanie się

ja mam taka teorie że mam crit 28% z macą i dobije do 30% moze, ale wogóle nie inwestuje w crita ide w +str i +resilience i dbam o stamine

trzymam w banku axe axesmitha mam juz mace tier2 hammersmitha

zaznaczam ze nie bede prowadził dyskusji na ten temat, nie chce mi się


_________________
psn

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 15:52 
Cytuj  
Mowicie ze Def warrior wymieka w PvP? Spójrzcie na to. Po prostu niesamowite co gosc wyprawia.

http://www.youtube.com/watch?v=ewLdh5-PYyc


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 16:14 
Cytuj  
kikas napisał(a):
Mowicie ze Def warrior wymieka w PvP? Spójrzcie na to. Po prostu niesamowite co gosc wyprawia.

http://www.youtube.com/watch?v=ewLdh5-PYyc
kurde ale ze mnie musi być noob, ja pierdziele ale gosciu ma skila :har:


_________________
psn

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 16:16 
Cytuj  
kikas napisał(a):
Mowicie ze Def warrior wymieka w PvP? Spójrzcie na to. Po prostu niesamowite co gosc wyprawia.

http://www.youtube.com/watch?v=ewLdh5-PYyc


so ooold.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 16:26 
Cytuj  
kikas napisał(a):
Mowicie ze Def warrior wymieka w PvP? Spójrzcie na to. Po prostu niesamowite co gosc wyprawia.

http://www.youtube.com/watch?v=ewLdh5-PYyc


ROTFL


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 22:31 
Cytuj  
kikas napisał(a):
Mowicie ze Def warrior wymieka w PvP? Spójrzcie na to. Po prostu niesamowite co gosc wyprawia.

http://www.youtube.com/watch?v=ewLdh5-PYyc


To nawet nie jest smieszne juz... Co 5 filmik na youtoubie konczy sie tym teledyskiem, widze ze nawet dotarl na to forum... / żal...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 154
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 11 paź 2007, 10:45 
Cytuj  
Witam.

Poprosze o radę, gdyż nie jestem pewien co do swojego gearu.
Czy z 11000Hp, 12600 Armor oraz 496 defa moge spokojnie iść tankować w Kara ? Nie byłem tam nigdy warkiem więc nie znam wymagań dotyczących tej instancji. Block 24,5 Dodge 18 parry koło 20 nie pamietam teraz.

Jeśli znajdzie się osoba, która ma więcej czasu poprosze o info czy mój tok myślenia jest prawidłowy, a mianowicie:

Zbieram przedmioty w których przeważa stamina, defens oraz armor. Mam kilka rzeczy gdzie np jest mniej do defa, staminy i armor ale występuje agility albo siła. Czy te 2 czynniki są istotne czy moge na nie nie zwracać uwagi przy tank gearze.

Thx za ewentualna pomoc.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2007, 11:14 
Cytuj  
Możesz iśc. Healerzy mogą mieć problem z utrzymaniem cie na princie i nightbanie.

Co do gearu , to po capnieciu 490 defa skoncentruj sie na zbieraniu staminy i dodge ratingu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2007, 11:26 
Cytuj  
tak jak mówi shad.

do pewnego momentu wszystcy bedą płakac że masz mało staminy, ja mam niewiele lepszy gear ale naprawde avoidance czyli dodge/agility zacząłem zbierać przy 13-14k HP obecnie jak tylko zbliżam się do 14k to wrzucam wiecej avoidance.
btw % do blocka to zły stat, staraj się go trzymać jak najniżej - lepiej mieć value albo cokolwiek innego.

generalnie pamiętaj że avoidance to przedewszystkim kara i heroic bo tak jak mi wytłumaczyli healerzy w 25 liczy się głównie stamina - oczywiscie avoidance zawsze jest dobry al ew 25 wiecej zalet ma wysokie HP.
chodzi podobno o to że jak spamuje cię 2 czy 3 healerów to nie ma znaczenia czy miałeś dodge czy nie bo i tak dostałeś heala, oni nie są w stanie przerwać casta bo widzą że zrobiłes unik.

i jeszcze jedno, jak czasem ktoś pyta ile masz stamina/armor przed zaproszeniem do grupy zawsze odpowiadaj że nie jesteś druidem :wink:


_________________
psn

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 11 paź 2007, 11:43 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):

btw % do blocka to zły stat, staraj się go trzymać jak najniżej - lepiej mieć value albo cokolwiek innego.

:


:O możesz to uzasadnić?

edit: http://nihilum.wazap.com/en/article/8,g ... rrior_pve/ ciekawy guide, zmienił troch moją opinię w temacie mitigation


Ostatnio edytowano 11 paź 2007, 11:51 przez Prot, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2007, 11:48 
Cytuj  
Prot napisał(a):
Deshroom napisał(a):

btw % do blocka to zły stat, staraj się go trzymać jak najniżej - lepiej mieć value albo cokolwiek innego.

:


:O możesz to uzasadnić?
ogólnie wielu początkujących tanków nie rozróznia rating od value.
block rating jest moim zdaniem najgorszym statsem dla tanka, tzn jest moim najniższym priorytetem, a i tak jest wysoki bo wszedzie to wrzucają.

jeżeli ktoś używa shieldblock w standardzie to shield rating jest marnowaniem miejsca na cokolwiek innego jak stamina, value, agility.

ogólnie najbardziej lubie w kolejności:
stamina (wiecej czasu dla healera)
armor (jak wyżej)
dodge/agility/defense (troche się pokrywają - po 490 to dodatkowe uniki)
block value (wieksze agro ze slama)


_________________
psn

*

Posty: 154
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 11 paź 2007, 15:08 
Cytuj  
Bardzo dziękuje za pomoc. Dzisiaj pierwsze wejscie smoka ze znajomymi do Kara ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.