mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 46
Dołączył(a): 19.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 20:34 
Cytuj  
Witam.

Sprawa jest chyba dość poważna więc przejdę do rzeczy.

Chciałem sprzedać konto na allegro, więc wchodzę w mój profil konta (frozen), żeby sprawdzić informacje. No to pisze, że mail "m****"". Miałem kilka maili które zaczynały się na "[email protected]" i kwestia tego, że nie pamiętam który bo kilka razy je zmieniałem. Aktualny, czyli "[email protected]" nie pasuje, a reszty... nie pamiętam. Z tego miejsca upraszam o nie komentowanie mojego inteligentnego postępowania tylko powiedzenie, co w takiej sytuacji należy zrobić ;]

W momencie gdy chcę zmienić mail na koncie muszę odebrać potwierdzenie na starym mailu. Ale jak do cholery mam to zrobić, skoro nie wiem jak tam wejść bo nie pamiętam nazwy i hasła konta?

Czy oprócz skontaktowania się z Blizzardem jest inne wyjście z sytuacji? :/

Bardzo proszę o szybką i konkretną odpowiedź. Z góry dzięki.

Pozdrawiam.

Edit: Moje gg to 11008398


_________________
Twoja stara xD

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 21:01 
Cytuj  
Nie ma... Maila pozatym nie mozna zmienic...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 21:05 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Nie ma... Maila pozatym nie mozna zmienic...

Zamin zaczniesz pierdolić głupoty to się zastanów. Mail do konta oczywiście można zmienić.


Do autora:
Jedyny sposób jaki chyba pozostaje to napisać z innego maila do blizza jaka jest sytuacja i po dosłaniu im informacji jakie zażądają nie powinno być problemu ze zmianą maila.


Posty: 46
Dołączył(a): 19.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 21:12 
Cytuj  
Dzięki...

A więc pozostało mi tylko skontaktowanie się z Blizzem...

Tylko, że słyszałem, że maile raczej olewają i jak naprawdę chce się coś załatwić to trzeba zadzwonić ;/ To prawda?


_________________
Twoja stara xD

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 07:17 
Cytuj  
Jak chcesz zalatwic od reki to tylko telefon. Na maila odpowiadaja w ciagu 2-3 dni.

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 11:13 
Cytuj  
telefon i nie ma najmniejszego problemu, jesli masz wszystkie dane, to zadzwon do nich i powinni ci zmienic maila na taki, jaki zaproponujesz. Dzwoniac przygotuj wszystkie pozostale dane jakie masz tj. cd-key, dane wlasciciela, pytanie odpowiedz itp.

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 20:00 
Cytuj  
Witam.
wprawdzie nie mam problemu z kontem, tylko z sama gra, jednak nie chcialem zakladac nowego tematu.

chcialbym sie dowiedziec czy ktos wczesniej spotkal sie z takim problem:
Obrazek

nie moge sciagnac nowych patchy, udalo mi sie sciagnac tylko do 2.2.0, przy dalszych patchach wywala mi blad (cos z plikiem wow.exe).
przeinstalowywalem samego wowa 2 razy. nic nie pomoglo.
czy wiecie moze w czym tkwi problem? jesli tak (albo sie chociaz domyslacie :P ) to bardzo bym prosil o porady. :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.