mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 21:18 
Cytuj  
Znaczy, zasilacz masz o mocy 350W, czyli wystarczający przy Twoim konfigu... Zastanawia mnie tylko jego głośna praca - tu może być problem - przegrzanie układów.

Inna kwestia - ja mam dość zaśmiecony XP i w sumie się sam przygotowywuję do formatowania dysku. Sam miałem problem podobny do Twojego, ale przy karcie Ati. O co chodziło? Sterowniki wchodziły w tzw. pętlę krytyczną (powielanie tej samej operacji w nieskończoność bez instrukcji zamknięcia pętli). Skutkowało to tym, że w dość krótkim okresie czasu cały Ram był zasyfiony i nic się nie dało zrobić a Win zdychał ze względu na brak zasobó systemowych. Wtedy miałem podobny problem do Ciebie - kiedy wlatywałem np. do mieściny hordy w Blade E. Mount. grafa oraz eksterior ładowały się dość powoli aby wreszcie zresetować kompa. Obecnie po wymianie karty na GF8600GT problemu nie mam. A raczej mam inny (w pewnym momencie UI zdycha, widać czarne textury i różnokolorowe linie), pomaga restart gry. Jako takich problemów z restartami nie mam.

Moja rada - ściągnij i zainstaluj SP2. Powinno pomóc.

EDIT: Beith, Dark, tak dla uściślenia danych - jaki macie OS i którego SP zainstalowanego? Ale szczerze, chcę mieć podstawę do teorii o SP2.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 21:26 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Fakt, ze mozesz sie zalogowac na jedna postac, a nie mozesz na inna raczej nie powinna zalezec od temperatury proca ...

Hah miałem kiedyś coś podobnego. Tylko grając warriorem wyskakiwał error. Z tego co pamiętam to pomogło zainstalowanie nowych sterowników do karty graficznej i odkurzenie kompa w środku :lol: :lol:


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

*

Posty: 93
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 21:37 
Cytuj  
Mam xp i sp2 orgnalny windows zaktualizowany jak trza. Od tego zaczalem szukanie problemu(wczesniej jechalemna piracie klopoty z aktualizacja itp)
Gram codzinnie od kilklu dni i nie mialem jeszcze problemu. Ale faktycznie najczesniej zdazalo/zdaza sie to jak np siedze dlugo na rajdzie a pozniej wracam np do miasta albo pzrelogowuje sie na postac ktora stala w miescie.

Wydaje mi sie tez ze odkurzenie kompa przzesmarowanie procka pomoglo najbardziej.


_________________
Vercin


Posty: 21
Dołączył(a): 8.10.2007
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 18:24 
Cytuj  
Nie wiem co robic. Ostatnio prawie przez 2 tyg gra chodzila bez zarzutu raz czy dwa w ogri dostalem blue screena ale przy 2 - 3 probie zalogowania sie weszlo mi na postac.No i ostatnio zostawilem postac w UC na nastepny dzień okazalo sie ze bez patchu nie wejde wogole do gry no to ok sciagnolem patch za okolo 3h odpalam gre probuje sie zalogowac i lipa
wyskakuje ten paskudny blad o tytule "IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL" (also "STOP 0x000000D1") znalazlem cos na ten temat w wow support ale niestety to co tam napisali tez nie pomoglo. Ten caly blad polega na tym ze dostaje ten erro screen gdy wchodze do miasta np zrobie nowa postac i przejde sie do ogrimmar no to automatycznie dostaje ten komunikat.
Najgorsze jest to ze 3 dzień nie moge zalogowac sie na moja postac ;/
Nie iwme czy zainstalowanie gry od nowa tutaj cos pomoze bo jeszcze tego nie robilem od kad zainstalowalem pierwszy raz ale fakt ze moge jednak zrobic nowa postaci grac na niej do mometu(wiadomo) swiadczy o tym ze instalka i wszystko jest poprawne.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 19:04 
Cytuj  
Odpal repair w katalogu wowa, jak problem bedzie sie polawiac znowu to reinstall tylko pomoze.


Posty: 21
Dołączył(a): 8.10.2007
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 09:30 
Cytuj  
Fromat reinstall windowsa i gry nic nie pomogl :(

SP2 posiadam wiec to raczej niema nic do rzeczy

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 11:10 
Cytuj  
Postaraj się zmienić lub zaaktualizować wszystkie sterowniki jakie masz w komputerze. Czy instalowałeś coś dopóki Ci nie wyleciał ten błąd?


Posty: 21
Dołączył(a): 8.10.2007
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 14:26 
Cytuj  
Wszystko co moglem zaktualizowalem..i niestety to nie pomoglo

*

Posty: 115
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 17:06 
Cytuj  
Widac nie jest Ci pisane grac w WoW'a :P


Posty: 5
Dołączył(a): 27.04.2007
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 18:15 
Cytuj  
Możesz jeszcze sprawdzić napięcia Speedfan'em, gdyż jeśli nadal masz tego megashita może on powodować skoki napięć na poszczególnych podzespołach komputera np. proc, k.graficzna itp. przez co mogą niedomagać, mogą się grzać, a w ostateczności mogą ulec uszkodzeniu.

Ew. możesz jeszcze sprawdzić ramy Memtestem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 07:48 
Cytuj  
Ludzie przeciez to jest tragicznie proste.Masz zjebany sprzet , albo zasilacz albo ram albo plyte glowna albo dysk.Reinstalowanie WoWa nic tu nie da.

Stary, zrob sobie tesy wszystkiego, tzn z tego co wiem to mozna ramu i dysku.Jesli przejda poprawnie zostaje albo zasilacz albo plyta.Pierwsze co bym zrobil tozmienil zasilacz i ja stawiam na to.Sam ostatnio mi sie komp resetowal co chwila i mialem jakis syf.A jak tak potrzymasz na rozwalonym zasilaczu jeszcze troszke to mozesz reszte rzeczy do smieci wywalic.Choc z drugiej strony to Ci sie dzieje od dluzszego czasu wiec juz by inne rzeczy szlak trafil albo zasilacz by padl do konca, wiec w takim ukladzie moze to plyta.

1.Testy pamieci i dysku.
2.Wyjebac zasilacz bo on najmniej kosztuje (oczywiscie jesli ram i dysk sa ok)
3.Jak nie pomoze wyjebac plyte = wyjebac reszte kompa.
4.Zaczac grac w cos innego :P

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 12:59 
Cytuj  
miałem podobną sytuację pod koniec wakacji. Od tego się zaczęło, a skończyło się na tym, że wszystko mi się sypało i ze starego kompa została mi obudowa, procek i czytnik CD. Napisz jaką masz płytę główną, u mnie to głównie tam siedział problem.


Posty: 21
Dołączył(a): 8.10.2007
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 13:34 
Cytuj  
Juz wiem jest to wina mojej karty sieciowej. znalazlem ludzi w interneci ktorzy posiadaja D-link i maja taki sam blad.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 19:43 
Cytuj  
Hm...ja sie zastanawiam co ma karta sieciowa do tego :P

*

Posty: 151
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 21:24 
Cytuj  
ja mialem podobny problem,
repair, reinstall, nie pomogl.
dopiero format wszystkich dyskow (format samego C nie dawal rezultatow rowniez) naprawil wowa.


_________________
Oszczędzaj i zarabiaj z głową
________________
Leveling World of Warcraft


Posty: 45
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 14:51 
Cytuj  
Nie wiem czy pisze w dobrym temacie ale tez mam problem, mianowicie w roznych etapach gry (5 minut po zalogowaniu 30 godzina lub wiecej roznie) mam DC i rozlacza mi neta (mam neo 1 mega). Jako firewall uzywam Avasta, nie wiem za bardzo co mam robic. To wina wowa firewalla neta czy moze jeszcze kompa? (chociaz w to watpie, nie mam go jakos dlugo i jestem z miesiac po formacie) Z innymi grami przez neta nie mam takeigo problemu (w cs'a gram bez problemow)

*

Posty: 127
Dołączył(a): 24.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 16:22 
Cytuj  
Miałem podobny problem... z tym ze miałem do wymiany karte graficzną no i za jakis miesiąc zasilacz a w twoim przypadku to jestem pewien ze zasilacz
Najlepiej zbieraj kase na nowy zasilacz i nowe czesci do kompa

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 16:36 
Cytuj  
galmardrim napisał(a):
Nie wiem czy pisze w dobrym temacie ale tez mam problem, mianowicie w roznych etapach gry (5 minut po zalogowaniu 30 godzina lub wiecej roznie) mam DC i rozlacza mi neta (mam neo 1 mega). Jako firewall uzywam Avasta, nie wiem za bardzo co mam robic. To wina wowa firewalla neta czy moze jeszcze kompa? (chociaz w to watpie, nie mam go jakos dlugo i jestem z miesiac po formacie) Z innymi grami przez neta nie mam takeigo problemu (w cs'a gram bez problemow)

czy przypadkiem ktoś nie loguje się na twoje konto (wtedy ty automatycznie dostajesz dc)?


_________________
Obrazek


Posty: 45
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 16:55 
Cytuj  
nie mozliwe, nigdy nie dawalem komus swoich danych...

Chociaz moze dla bezpieczenstwa lepiej zmienie haslo....


Ale z drugiej strony jak by mi ktos wlazil na konto to chyba Neo tez by mi nie rozlaczalo co nie?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.