mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 14:53 
 
Boze, ze tez i takiego ogara musialy tu przywiac niesprzyjające wiatry.. Samozwańcze, odejdz, przepadnij.. Twoje ego mnie poprostu rozbawia

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 15:59 
 
KELGAR napisał(a):
Nie mam w 5vs5 powalajacego ratingu jedynie 1700+ ale trzebac byc 12 letnim dzieciakiem zeby plakac po przegranej arenie poza dc/lagiem kazda porazke traktuje jako coz lepsi byli...

Lub mieli zestaw klas z ktorymi sie ma mniejszy procent szansy na wygrana, porazki w 2v2 tez tak tlumaczysz?;] grajac do 1.9k-2k mozna wygrac prawie z kazdym bo w kazdym napotkanym teamie jedna z osob czegos nie ogarnia.
Wygrywam z warlockiem/druidem na ratingu 1700 ale na 2100 mam jakies 5% szansy na wygrana bo zalezy to tylko od tego czy popelnia jakis blad. I wlasnie na wysokich ratingach mozna zauwazyc jakie comba sa op - czyli maja najmniej kontr. To ze z kims sie przegrywa nie znaczy ze graja lepiej, musieliby miec ten sam gear i klasy.

Wyzej wymieniony team z 3 healerami na ratingu 1700 ludzmi co cos potrafia pewnie sie ogarnia jak chce ale na 2100 na pewno wyglada to zupelnie inaczej. Nie bede sie rozpisywal bo 5v5 teraz nie mam;P

Jak ktos chce poczytac konkretne posty bez wymyslania bzdur 'bo nie ogarniam', polecam forum:
http://www.arenajunkies.com gdzie wypowiadac sie moga ludzie tylko z 2k+ i gladiator.


PS. Cyclone rzeczywiscie jest rozbudowany przez propagande i akcje na forach, bo mial najwiecej teamow w tournamencie, bo byl tu jedyny team ktory gral na blizzconie z europy itp. duzo ludzi jezeli sie przenosilo to wlasnie tutaj, ale oczywiscie byli tacy co na danym slowie skonczyli.

i skoro whine-on to usunac niesprawiedliwa rzecz jaka sa healthstony!! :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 16:15 
 
superXtra napisał(a):
rewelacja, dzięki


_________________
psn

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 16:16 
 
HS jest jak najbardziej sprawiedliwy... Dlaczego mialoby to byc usunitete??

To normalny czar jak kazdy inny, skoro idziemy w te strone to u magow usunac blinka, u warkow hamestring, u rogoua cloak of shadows, u druida travel form itd, itp... Nie widze powodow dla ktorych HS mialby byc usuniety


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 16:48 
 
moze nie usuniety a zrobiony na binds when picked up;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 17:04 
 
ale pierdolicie, ide stąd :har:


_________________
psn

*

Posty: 78
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 17:36 
 
Oj Buff widze wzielo Ci sie na polemike o PvP ;]


btw

prawda jest taka ze powinni buffnac locka - dac mu deathcoil volley i mana drain dot - od zawsze to powtarzam ^^


_________________
Testament - BL EU Warlock

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 17:49 
 
niech mana gemy przywracaja wiecej niz 1100 ;( i moga critnac


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 18:02 
 
No ostatnio rozmawialem z kolega magiem na temat mana gemow. Tez doszlismy do wniosku ze powinny byc tradeable, anyway kiedy chodzimy na arenki 2vs2 to on i tak tego mana gema nie uzywa bo jak uzyje HSa to ma CD rowniez na mana gem, niestety.


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 18:11 
 
WARLOCKZ IMBA: http://bp0.blogger.com/_E99rsZgp6TE/RxI ... 3C.tmp.png
not.

Cytuj:
Rozumiem Ogar ze te twoje 5/5 ktorym walczycie z 'najlepszymi' (bo to przecie top bg taaaak?) i dostajcie wpierdol przez '3heal imba' to nie to 'cos' na ratingu 1800 ktore masz w sigu.


nie, to team 2100+ 4dps, w ktorym gralem cale wakacje, a rozpadl sie jakis czas temu przez PCT.
less qq more cc sprawdz sobie na geekboys, znajac zaplon tej stronki, to ciagle bede tam.

Cytuj:
PS. Kiedy sie czlowieku domyslisz ze sie troche subtelnie selfownedujesz bo grasz najbardziej "lamerska" klasa.
Chyba ze masz swoja teorie na temat wyzwania jakim jest granie imba lockiem.


co ma do tego jaka klasa gram, skoro mowimy o 5v5, a to podobno jest super zbalansowane i skillem mozna nadrobic roznice klasowe?


na koniec, "panow": TaoTao, Icekk (prosilem, zebys nie pisal wiecej gownianych postow :<), ikonke i KELGARA (capzor! z mrocznego lagionu) poprosze o linki do armory, zebym mogl sprawdzic ich poczynania arenowe (jeden juz sie przyznal, ze ma 1700 i uwaza, ze tylko skill, a nie gear/setup decyduja o zwyciestwie) ;]


Cytuj:
Co do balansu dajcie sobie spokoj. WoW nigdy nie bedzie zbalasnowany pod PvP z imo dosc prozaicznej przyczyny. To gra wybitnie item based -;-.


az tak wielkich rozbieznosci w sprzecie atm nie ma, wiec to raczej nie jest powod (na arenach wiekszosc ludzi biega w full merciless, kilku nolifow z bronmi z BT/HS).


ps. kilka osob ewidetnie rozumie mechanike aren, i jak niezbalansowane potrafia byc niektore pojedynki, ale reszta to niestety dzieci z plebanni, spamujace "omgwqq ezmode warlox!" - wasze stare czesza sie grabiami!

flame more.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 18:39 
 
ikona napisał(a):
To musialo kolege naszego mocno zabolec ze 1szy raz lockiem nie ma easy mode ze z taka piana wylecial.
Powiedzcie mi kogo to kuzwa obchodzi ze kowalski ma na arenie latwiej. Jak ktos ma takie cisnienie na punkty to niech sobie rolnie najbardziej imba setup i farmuje.

PS. Kiedy sie czlowieku domyslisz ze sie troche subtelnie selfownedujesz bo grasz najbardziej "lamerska" klasa.
Chyba ze masz swoja teorie na temat wyzwania jakim jest granie imba lockiem.


No tak nastepny wielki sprawiedliwy ktory najlepiej wie ze warlock to lamerska klasa. Takie posty sa prawie tak zalosne jak osoba ktora to pisze...

Widac masz jakies zle doswiadczenia z warlockami, ale zagraj sam nim i przekonaj sie ze nie wystarczy grac ta klasa i odrazu sie jest overpower. Zreszta szkoda polemiki na takich ludzi jak ty...

Rownie dobrze moge napisac ikona jest lamerski - ma to jakis sens...??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 18:40 
 
Sorry stary ale nie mam zielonego pojecia o jakim mrocznym legionie Ty do mnie mowisz? Chyba Ci sie ludzie pomylili a Twoje trolowanie jest nie do zniesienia masz pojecie o tej grze zapewne wieksze niz nie jeden uzytkownik tego forum ale gdzie sie nie pojawisz tam od raz wszczynasz klotnie.

[quote(]jeden juz sie przyznal, ze ma 1700 i uwaza, ze tylko skill, a nie gear/setup decyduja o zwyciestwie) ;] [/quote]

Mistrzu nie kazdy ma caly dzien zeby sleczec przed kompem klepac areny i zalic sie na forum jak to brak balansu w pvp wplywa na jego fatalne samopoczucie ten jeden ma w nosie wywody zakompleksionego 12 latka ktory moczy sie na sama mysl o tym, ze ktos ma lepszy setup /gear/skilla takie zycie nie jestem imba pro playerem ale potrafie czerpac fun z gry bynajmniej nie musze swoich frustracji wylewac na forum i klocic sie z calym swiatem


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609


Ostatnio edytowano 25 paź 2007, 18:49 przez KELGAR, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 18:41 
 
kkkk20 napisał(a):
Rownie dobrze moge napisac ikona jest lamerski - ma to jakis sens...??


owszem.

:D


Cytuj:
Sorry stary ale nie mam zielonego pojecia o jakim mrocznym legionie Ty do mnie mowisz? Chyba Ci sie ludzie pomylili a Twoje trolowanie jest nie do zniesienia masz pojecie o tej grze zapewne wieksze niz nie jeden uzytkownik tego forum ale gdzie sie nie pojawisz tam od raz wszczynasz klotnie.


a mozliwe, ze sie pomylilem. kiedys na bn.pl byl ktos o nicku bardzo podobnym do twojego, czlonek ML i obronca ucisnionego huragana!

nigdzie nie stwierdzam, ze mam jakies wielkie pojecie o tej grze, powiem wiecej - mam szczera nadzieje, ze wiekszosc uzytkownikow tego forum ma znacznie wieksza wiedze niz ja, dzieki czemu poznam wreszcie sposoby na pokonanie znienawidzonych teamow 3 heal :lol:

i to nie ja zaczalem ta "klotnie" (click 1st page), jeno krowka :>

/edit na edit:

Cytuj:
Mistrzu nie kazdy ma caly dzien zeby sleczec przed kompem klepac areny i zalic sie na forum jak to brak balansu w pvp wplywa na jego fatalne samopoczucie ten jeden ma w nosie wywody zakompleksionego 12 latka ktory moczy sie na sama mysl o tym, ze ktos ma lepszy setup /gear/skilla takie zycie nie jestem imba pro playerem ale potrafie czerpac fun z gry bynajmniej nie musze swoich frustracji wylewac na forum i klocic sie z calym swiatem


jeszcze kilka postow temu ktos mi zarzucal, ze mam malo gier arenowych rozegranych, a teraz juz "slencze caly dzien i gram". woot :>

jak cie nie obchodza moje wywody i whine (temat jest arena whine, wiec czego sie spodziewasz?), to nie czytaj, daj ignore i idz z bogiem.

za wiele swoimi postami nie wniosles, raczej nie zaliczasz sie do ludzi majacych pojecie o mechanice aren (tylko do tej drugiej grupy), wiec daruj sobie pisanie kolejnych postow, w ktorych to znow uraczysz nas stwierdzeniami, ze w 5v5 skill > all, bo jest to oczywista bzdura.


ps.
,,,,,,,,,,,,
.......
a teraz przecineczki i kropeczki wskakuja na swoje miejsca!


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek


Ostatnio edytowano 25 paź 2007, 19:20 przez Ogar, łącznie edytowano 3 razy
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 18:47 
 
KELGAR napisał(a):
Sorry stary ale nie mam zielonego pojecia o jakim mrocznym legionie Ty do mnie mowisz? Chyba Ci sie ludzie pomylili a Twoje trolowanie jest nie do zniesienia masz pojecie o tej grze zapewne wieksze niz nie jeden uzytkownik tego forum ale gdzie sie nie pojawisz tam od raz wszczynasz klotnie.


Widze ze brak argumentow u kolegi wywoluje jakies male kompleksiki??

Ja tu nie widze zadnej klotni a normalna dyskusje, moze o tym nie wiesz ale forum jest wlasnie po to by powiedziec co sie mysli...

Zreszta ogar pisze tutaj najsensowniej z was wszystkich, wszystko popiera argumentami a nie fikcja wyssana z palca. Jego rating na armory tez mozecie obejrzec i ma wysoki, czyli ma jakies pojecie o tym... A wiekszosc z was mocna w gebie, wysuwa tezy niczym nie poparte i jeszcze boicie sie pokazac swoje armory... po prostu zalosne...

Gadac kazdy moze, ale poprzec to jakimis dowodami to juz raczej ciezko...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 18:56 
 
Jak kkkkkkkkkkkkkkk wlaczyl sie do rozmowy to juz nie ma co tutaj pisac. nuff said =(

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 19:01 
 
koci napisał(a):
Jak kkkkkkkkkkkkkkk wlaczyl sie do rozmowy to juz nie ma co tutaj pisac. nuff said =(


Kogos nick tez trzeba porpawnie umiec napisac ale dla ciebie to widocznie za duzy wysyilek


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 19:16 
 
kkkk20 napisał(a):
Rownie dobrze moge napisac ikona jest lamerski - ma to jakis sens...??


Tak ma, bo warlockiem nigdy nie gralem.

Ogar napisał(a):
na koniec, "panow": TaoTao, Icekk (prosilem, zebys nie pisal wiecej gownianych postow :<), ikonke i KELGARA (capzor! z mrocznego lagionu) poprosze o linki do armory, zebym mogl sprawdzic ich poczynania arenowe (jeden juz sie przyznal, ze ma 1700 i uwaza, ze tylko skill, a nie gear/setup decyduja o zwyciestwie) ;]


moj armory rating = 0.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 19:29 
 
Cytuj:
Jak ktos chce poczytac konkretne posty bez wymyslania bzdur 'bo nie ogarniam', polecam forum:
www.arenajunkies.com gdzie wypowiadac sie moga ludzie tylko z 2k+ i gladiator.


super forum.

pamietam, kiedy ten projekt startowal, z gownianym templatem i bardzo malym zainteresowaniem ze strony graczy.

teraz wszystko sie rozwinelo i widze mase postow dotyczacych doslownie kazdego zagadnienia (i zbyt wielu plebanskich warlock whinerow nie widac :lol: ).

moze tam wreszcie znajde sposob na znienawidzone teamy 3 heal :>


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 19:33 
 
Ogar napisał(a):



na koniec, "panow": TaoTao, Icekk (prosilem, zebys nie pisal wiecej gownianych postow :<), ikonke i KELGARA (capzor! z mrocznego lagionu) poprosze o linki do armory, zebym mogl sprawdzic ich poczynania arenowe



http://eu.wowarmory.com/team-info.xml?r ... ct=Provoke

Shounin to ja - transfernolem na tvc 2 miesiace temu i musialem zmienic imie, mozesz zrobic alta i whispnac mnie jak nie dajesz wiary, a to link do hall of fame jak jeszcze gralem jako TaoTao w 1szym sezonie.
http://eu.wowarmory.com/hall-team-info. ... select=Req

i 3/3 z tego sezonu tez na starym nicku
http://eu.wowarmory.com/team-info.xml?r ... ayers&fl=1


qq more na 3heal teamy,tylko dziwne czemu jest ich tak malo,szczegolnie w czolowkach jakiej kolwiek battlegrupy.Wystarczy chain cc'owac jednego z warkow i traca 50% dps a nawet 3 healerow sie predzej czy pozniej spruje z many jak warki nic nie zabija na poczatku.

Cheers mate


Ostatnio edytowano 25 paź 2007, 19:40 przez TaoTao, łącznie edytowano 4 razy
****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 19:33 
 
koci napisał(a):
Jak kkkkkkkkkkkkkkk wlaczyl sie do rozmowy to juz nie ma co tutaj pisac. nuff said =(


moge sie z Toba zabrac?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.