mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 19:38 
 
Ogar napisał(a):
jeszcze kilka postow temu ktos mi zarzucal, ze mam malo gier arenowych rozegranych, a teraz juz "slencze caly dzien i gram". woot :>

jak cie nie obchodza moje wywody i whine (temat jest arena whine, wiec czego sie spodziewasz?), to nie czytaj, daj ignore i idz z bogiem.

za wiele swoimi postami nie wniosles, raczej nie zaliczasz sie do ludzi majacych pojecie o mechanice aren (tylko do tej drugiej grupy), wiec daruj sobie pisanie kolejnych postow, w ktorych to znow uraczysz nas stwierdzeniami, ze w 5v5 skill > all, bo jest to oczywista bzdura.

Widze ze Ty tutaj swego rodzaju dyzury pelnisz i nim ktos zdazy posta napisac dyzurny ogar spieszy z odpowiedzia, swiadczy to chyba o nadmiarze wolnego czasu... Czy ja sie gdzies tutaj silile na wielkiego eksperta od aren? Gram dla funu ale lubie wejsc na to forum i poczytac cos od czasu do czasu na temat gry w ktora tak sie sklada ze gram. Wiesz moze nie kazdy lubi pieniaczy, ktorzy gdzie sie nie pojawia wszczynaja klotnie z przykroscia stwierdzam, ze Ty wlasnie zaliczasz sie do tej grupy osob, gdzie twa noga nie postanie tam klotnie. Byles na battlenet.pl to Cie zbanowac musieli bo dosc Cie mialy nawet 12 latki, tutaj Cie przywialo i od razu twoja konfliktowa natura drazni wiekszosc. Spada rating twojemu teamowi a Ty masz pretensje do Pana Boga ze team z 3 healerami jest bardziej progresywny na arenie niz twoj :lol: sorka ale to zabawne...


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 19:42 
 
i prawdziwe...

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 19:47 
 
KELGAR napisał(a):
Widze ze Ty tutaj swego rodzaju dyzury pelnisz i nim ktos zdazy posta napisac dyzurny ogar spieszy z odpowiedzia, swiadczy to chyba o nadmiarze wolnego czasu...


biorac pod uwage, ze mi dzielnie odpisujesz (nawet w editach), to tez chyba masz za duzo wolnego czasu, mhmm.

Cytuj:
Czy ja sie gdzies tutaj silile na wielkiego eksperta od aren?


tak.
krytykujac moj whine na OP (z mojego punktu widzenia) setup i pieprzac trzy po trzy, ze "skillem zawsze mozna wygrac!".
nie masz o czyms pojecia, to sie nie wypowiadaj.
nie podoba ci sie whine/sposob wypowiedzi - to daj ignore, albo poprostu napisz, ze pierdole i sobie idz spamowac inne topici, ale nie komentuj merytorycznej czesci postow, bo nie masz pojecia o tym jak niezbalansowane potrafi byc 5v5 ;]

Cytuj:
Gram dla funu ale lubie wejsc na to forum i poczytac cos od czasu do czasu na temat gry w ktora tak sie sklada ze gram. Wiesz moze nie kazdy lubi pieniaczy, ktorzy gdzie sie nie pojawia wszczynaja klotnie z przykroscia stwierdzam, ze Ty wlasnie zaliczasz sie do tej grupy osob, gdzie twa noga nie postanie tam klotnie.


zadnej klotni nie wszczalem, L2R @ OP.
krowke i SvD urazila moja wypowiedz na temat teamow 3healer (ktora napisalem w obliczu pewnych zmian z patcha 2.3) i od tego sie zaczelo.

Cytuj:
Byles na battlenet.pl to Cie zbanowac musieli bo dosc Cie mialy nawet 12 latki, tutaj Cie przywialo i od razu twoja konfliktowa natura drazni wiekszosc.


na BN.pl bana mialem jakos rok temu, wiec mozesz przestac wysysac pseudo fakty z palca.

Icekkk, ciagle nie widze twojego armory i ratingow ;/


ps.

@TaoTao, ladne poczynania arenowe, ale fakt, ze grales z imba ezmode beeeqq warlockiem w 2v2 niestety ujmuje twoim zaslugom ;p

a dlaczego teamo 3 healer nie ma w na szczytach battlegrup? nie wiem.
moze w weekend zrobie dochodzenie, przeprowadze wywiady ze wszystkimi graczami z top20 w naszej BG.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek


Ostatnio edytowano 25 paź 2007, 19:55 przez Ogar, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 19:52 
 
Cytuj:
wysyilek

Tak panie kkkkkk, tobie tez radze nauczyc sie pisac.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 20:09 
 
Ogar napisał(a):

Icekkk, ciagle nie widze twojego armory i ratingow ;/


O qna... prosze dont zabijaj mnie ...


zapodam Ci linka zebys zazdroscil? albo zaczal plakac ze to pewnie nie moja postac? zapomnij

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 20:11 
 
Icekk napisał(a):
O qna... prosze dont zabijaj mnie ...


zapodam Ci linka zebys zazdroscil? albo zaczal plakac ze to pewnie nie moja postac? zapomnij


fajna - gimnazjalna - logika (i sposob wypowiedzi).


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 20:12 
 
Skubany.. 15 sekund i mam odpowiedz... panie ''duzy polonisto'''

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 20:13 
 
Icekk napisał(a):
Skubany.. 15 sekund i mam odpowiedz... panie ''duzy polonisto'''


teraz jest 10? :>


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 20:15 
 
Ogar ty czasem nie grasz warlockiem ? To bierut pala i zobacz jaki to 'easy mode'.

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 20:31 
 
TaoTao napisał(a):
Ogar ty czasem nie grasz warlockiem ? To bierut pala i zobacz jaki to 'easy mode'.


w moim poprzednim poscie (skierowanym do ciebie)....to byl sarkazm.

gram z paladynem - retri. czasami smieszno jest ;]
jesli chcialbym pompowac rating 2v2, to respecc SL, skombinowac resto kotka i jazda.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 20:33 
 
Ogar napisał(a):

gram z paladynem - retri. czasami smieszno jest ;]
jesli chcialbym pompowac rating 2v2, to respecc SL, skombinowac resto kotka i jazda.



jak to szlo.. fajna gimnazjala logika i sposob wypowiedzi tak? zalosny jestes :)

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 20:34 
 
Icekk napisał(a):
jak to szlo.. fajna gimnazjala logika i sposob wypowiedzi tak? zalosny jestes :)


gdzie tu widzisz brak logiki?


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.