mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 12:04 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
Vercin napisał(a):
Nie ma co grac na"nowych" "rekomendowanych" serwerach imo. Tylko stare full serwery gdzie gra masa ludzi jest pelno gildi itp. Levelowac mozna i solo a jak juz dobijesz do 70 to milo miec jednak wybor jakis co do gildi.
Jak ktos chce grac w polskiej gildi to juz wogole zostaje mu tylko bl(tak wiem na innych serwerach tez sa fajne polskie gildie ale tutaj jest ich tak duzo ze nie ma sily zeby sie do jakiejs nie zalapac nawet bedac "nowym" w blue itemkach)

Bzdury piszesz.
Zacząłem na recommended, chciałem być w polskiej gildii i jestem. mamy dużo członków, nigdy nie miałem problemów z grupką;) teraz u nas gra 18k graczy z tego 10k alianci i jakoś nie żałuje.

To moze inaczej. Po TBC nie ma co grać na recomended serverach.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 12:09 
Cytuj  
Sidagel wcale bzdur nie pisze. Poprostu miales szczescie, ale jednak w wiekszosci przypdakow nowe servy smierdza.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 14:08 
Cytuj  
Proste... stare servery mają renomę, więcej gildii doświadczonych itp... nowe to forma ucieczki graczy przed tymi które już są rozwinięte, często widzę ludzie piszą że na nowych znajdzie się polska gildia może nawet 2 czy tam 4 na BL'u jest masa ich, ci co lubią zagraniczne a rodaków uważają za smród "z czego mi jest przykro" znajdą sobie międzynarodowe gildie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 22:18 
Cytuj  
Niech Ci nie jest przykro bo bylem w pierdyliardzie polskich gildii i z kazdej z nich uciekalem bo mialem dosc.

Bylem w jednej multilangual i jakos nie tak do konca chcialem uciekac...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 22:47 
Cytuj  
Ja mam wrazenie, ze polscy debile siedza w polskich gildiach, szwedzcy debile w szwedzkich itp

W wielonarodowych odsetek kretynow jest mniejszy i ludzi dobiera sie na podstawie tego jak ktos gra czy tez jakim jest czlowiekiem, a nie na podstawie jego narodowosci.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 23:23 
Cytuj  
Ja gram w miedzynarodowej ale naprawde obrazasz wielu fajnych ludzi z bl ktorzy sa w polskich gildiach a debilami ich nazwac raczej nie mozna a i progress maja ich gildie naprawde niezly. I wlasnie o to chodzi ze na bl nie dobiera sie ludzi do polskiej gildi "bo sa polakami " Jest tych polakow tylu ze jak sie chce mozna wybierac tylko ludzi na poziomie:) Niewatpliwe na bl gra najwiecej idiotow z polski ale zarazem najwiecej ludzi na poziomie z ktorych mozna zmontowac kilka gildi bo poprtostu 1/3 serwera to polacy i tyle.

Do tego jak sie gra z rodakami to jednak szybciej i latwiej mozna poznac kto jakim jest czlowiekiem a nawet poznac go w rl. W miedzynarodowej mozesz sobie nie zdawac sprawy jakim ktos jest debilem bo np malo sie odzywa gdyz jego ang. nie jest perfect:)

Sidagel napisał(a):
Vercin napisał(a):
Nie ma co grac na"nowych" "rekomendowanych" serwerach imo. Tylko stare full serwery gdzie gra masa ludzi jest pelno gildi itp. Levelowac mozna i solo a jak juz dobijesz do 70 to milo miec jednak wybor jakis co do gildi.
Jak ktos chce grac w polskiej gildi to juz wogole zostaje mu tylko bl(tak wiem na innych serwerach tez sa fajne polskie gildie ale tutaj jest ich tak duzo ze nie ma sily zeby sie do jakiejs nie zalapac nawet bedac "nowym" w blue itemkach)

Bzdury piszesz.
Zacząłem na recommended, chciałem być w polskiej gildii i jestem. mamy dużo członków, nigdy nie miałem problemów z grupką;) teraz u nas gra 18k graczy z tego 10k alianci i jakoś nie żałuje.


no to gratuluje tylko ze to malo kiedy tak wyglada a na starym serwerze z gildiami ktore istnieja po 2 lata masz pewnosc ze cos znajdziesz.
Zreszta na bl sukcesem nie jest to ze masz polska gildie ktora ma "duzo czlonkow" tylko np. polska gildie robiaca cale mh i prawie cale bt. Jak nie masz czasu to znajdziesz taka ktora farmi kara , gruula probuje ssc tk a jak i tam cie nie wezma to sa i takie co zaczynja robi kara.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 01:02 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Ja gram w miedzynarodowej ale naprawde obrazasz wielu fajnych ludzi z bl ktorzy sa w polskich gildiach a debilami ich nazwac raczej nie mozna a i progress maja ich gildie naprawde niezly. I wlasnie o to chodzi ze na bl nie dobiera sie ludzi do polskiej gildi "bo sa polakami " Jest tych polakow tylu ze jak sie chce mozna wybierac tylko ludzi na poziomie:) Niewatpliwe na bl gra najwiecej idiotow z polski ale zarazem najwiecej ludzi na poziomie z ktorych mozna zmontowac kilka gildi bo poprtostu 1/3 serwera to polacy i tyle.



Ja nie twierdze, ze kazdy kto jest w polskiej gildii jest debilem. Jestem pewny, ze sa tez polskie gildie, gdzie kretynow wogole sie nie przyjmuje.
Nie znam BL, nigdy tam nie gralem. "Polski serwer" nie brzmi dla mnie dobrze. Czasem wystarczy spojrzec na screeny z nickami, zeby wiedziec czego mozna sie spodziewac.

Chodzilo mi tylko o to, ze odsiew debili nastepuje na poziomie gildii narodowych i ci co pozostaja i szukaja miedzynarodowych reprezentuja soba wyzszy poziom. Dlatego dla mnie gildia miedzynarodowa >> gildia polska w wiekszosci wypadkow.
Dodam jeszcze, ze wcale szwedzki czy angielski debil nie jest lepszy od polskiego. Glupota nie ma narodowosci.

*

Posty: 51
Dołączył(a): 23.10.2007
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 09:06 
Cytuj  
a co sądzicie o serwerze Ahn'Qiraj PVP dobry serw są tam polskie gildie?

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 10:53 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Vercin napisał(a):
Ja gram w miedzynarodowej ale naprawde obrazasz wielu fajnych ludzi z bl ktorzy sa w polskich gildiach a debilami ich nazwac raczej nie mozna a i progress maja ich gildie naprawde niezly. I wlasnie o to chodzi ze na bl nie dobiera sie ludzi do polskiej gildi "bo sa polakami " Jest tych polakow tylu ze jak sie chce mozna wybierac tylko ludzi na poziomie:) Niewatpliwe na bl gra najwiecej idiotow z polski ale zarazem najwiecej ludzi na poziomie z ktorych mozna zmontowac kilka gildi bo poprtostu 1/3 serwera to polacy i tyle.



Ja nie twierdze, ze kazdy kto jest w polskiej gildii jest debilem. Jestem pewny, ze sa tez polskie gildie, gdzie kretynow wogole sie nie przyjmuje.
Nie znam BL, nigdy tam nie gralem. "Polski serwer" nie brzmi dla mnie dobrze. Czasem wystarczy spojrzec na screeny z nickami, zeby wiedziec czego mozna sie spodziewac.

Chodzilo mi tylko o to, ze odsiew debili nastepuje na poziomie gildii narodowych i ci co pozostaja i szukaja miedzynarodowych reprezentuja soba wyzszy poziom. Dlatego dla mnie gildia miedzynarodowa >> gildia polska w wiekszosci wypadkow.
Dodam jeszcze, ze wcale szwedzki czy angielski debil nie jest lepszy od polskiego. Glupota nie ma narodowosci.

My przyjmujemy ludzi polskojęzycznych :)
Selekcja debili robi się sama :) ponieważ mamy pewne z góry ustalone zasady i raczej ludzie 20+ u nas grają.(głównie zasady zachowania i kultury w gildii)
dodatkowo jest druga gildia, która zbiera właśnie tych debili.

EDIT: Spojrzałem na statystyki ilości graczy :) na serwach i na BL jest tylko 6,7k graczy z czego prawie wszyscy to 70 ^^ wiec przez dłuższy czas już przesiew debili został zrobiony i zostali tylko starzy wyjadacze;)
Tylko jakoś pustawy ten serwer już.
EDIT2: lol Opi :)

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 11:38 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Odgrzeje troche. Nosimy sie z migracja na serwer Dreanor-PvE (EU) - horde ze znajomymi. Z braku czasu glownie celujemy w heroic 5tki i areny. Czy ktos gra na tym serwerze/battlegroupie i moze w 2 slowach przedstawic sytuacje po stronie hordy ? Populacja wyglada na duza i ratio jest blisko 1:1, na oko duzo gildii z niezlym progressem. Anything ?

Peace

D.


Ja gram na Draenorze, co prawda po stronie alliance, ale polecam ten serwer (o ile ktos lubi PvE serwery). Mam chello, lagow zero. Niestety na BG z reguły wygrywa horda - moze na AV jest troche bardziej wyrownany poziom. Progess - tu Horda również rządzi. Sporo dobrych gildii zaczynających, lub kończących BT (jak ci czasu przybędzie ;).

Jakby coś, to zrób sobie postać po stronie ally i szepnij do Sayonara.
Pozdrawiam


_________________
Never forget, never forgive

*

Posty: 68
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 12:50 
Cytuj  
Ja tam teraz moge smialo polecic Karazhan. Ludzie wspomozcie nas i wbijajcie do ally na Karazhanie! :P

**

Posty: 223
Dołączył(a): 16.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 12:52 
Cytuj  
Cytuj:
EDIT: Spojrzałem na statystyki ilości graczy :) na serwach i na BL jest tylko 6,7k graczy z czego prawie wszyscy to 70 ^^ wiec przez dłuższy czas już przesiew debili został zrobiony i zostali tylko starzy wyjadacze;)
Tylko jakoś pustawy ten serwer już.
EDIT2: lol Opi :)

Obawiam sie ze te statystyki sa nic nie warte. BL jest naprawde pelen i to naprawde widac. Dla przykladu na Shattered Halls jest podane 9,323, a z wlasnego doswiadczenia wiem ze gra tam na oko 10 razy mniej ludzi (wyobrazmy sobie IF godzina 24. pod bankiem stoi jedynie spamer, ty i nikt wiecej). Jesli chcesz sie przkonac ile ludzi gra na danym serwerze to sprawdz to sam.


Ostatnio edytowano 2 lis 2007, 17:41 przez patrycjusz, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 51
Dołączył(a): 23.10.2007
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 13:32 
Cytuj  
powtórzę swoje pytanie a co sądzicie o serwerze Ahn'Qiraj PVP dobry serw są tam polskie gildie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 15:43 
Cytuj  
patrycjusz napisał(a):
EDIT: Spojrzałem na statystyki ilości graczy na serwach i na BL jest tylko 6,7k graczy z czego prawie wszyscy to 70 ^^ wiec przez dłuższy czas już przesiew debili został zrobiony i zostali tylko starzy wyjadacze;)
Tylko jakoś pustawy ten serwer już.
EDIT2: lol Opi :)

Obawiam sie ze te statystyki sa nic nie warte. BL jest naprawde pelen i to naprawde widac. Dla przykladu na Shattered Halls jest podane 9,323, a z wlasnego doswiadczenia wiem ze gra tam na oko 10 razy mniej ludzi (wyobrazmy sobie IF godzina 24. pod bankiem stoi jedynie spamer, ty i nikt wiecej). Jesli chcesz sie przkonac ile ludzi gra na danym serwerze to sprawdz to sam.


Wiesz ze limit graczy na serwerze to 2,5k jednoczesnie online ?
Nie sugeruj sie statystykami bo to zazwyczaj dziwne wyniki nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 15:46 
Cytuj  
Skad masz takie info?? Jakos nigdy wczesniej tego nie czytalem w oficjalnych note blizzarda>>??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 17:02 
Cytuj  
Cytuj:
Wiesz ze limit graczy na serwerze to 2,5k jednoczesnie online ?
Nie sugeruj sie statystykami bo to zazwyczaj dziwne wyniki nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia.


Nie no, takich bzdur dawno nie czytalem :/ .
W biednej grze f2p jaka jest SRO serwery mieszcza ponad 3k ludzi a u blizza, z jego budzetem tylko 2.5k ? bez sensu IMO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 17:14 
Cytuj  
Te statystyki to ilosc ludzi logujaca sie srednio na serwer i nie ma to nic wspolnego z iloscia ludzi online, najczesciej na opustoszalych serwerach jest w godzinach szczytu tysiac graczy, popularne serwery dochodza do maxa.
Pamietam jak blizz pisal przed wprowadzaiem dodatku jak wylaczali serwery na caly dzien ze wymienia sprzet i przygotowuja je do limitu 3,5k, ktory dzialal po premierze jak sie zwalilo tylu nowych graczy.

Jesli ktos bardzo chce i mu sie nudzi to moze wykorzystac moda censusa to zliczenia ludzi po swojej stronie co da czesciowo wynik poprawny.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 17:44 
Cytuj  
Z tym ze max to kolo 5k graczy online a nie 2,5k ;o


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 18:23 
Cytuj  
Archer napisał(a):
Cytuj:
Wiesz ze limit graczy na serwerze to 2,5k jednoczesnie online ?
Nie sugeruj sie statystykami bo to zazwyczaj dziwne wyniki nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia.


Nie no, takich bzdur dawno nie czytalem :/ .
W biednej grze f2p jaka jest SRO serwery mieszcza ponad 3k ludzi a u blizza, z jego budzetem tylko 2.5k ? bez sensu IMO.


Czy SRO ma kilkaset serwerow? Watpie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 18:48 
Cytuj  
Jeszcze z takich ciekawostek statystycznych, jakis czas temu na forum oficjalnym pisano o tym ile ludzi gra na calym swiecie w mmorpg i pisano ze w WoW jest nawet 2mln graczy online jednoczesnie co przy podobno ponad 9mln oplaconych kont jest winikiem bardzo duzym.
US+EU to jest jakies 330 serwerow co daje jakis milion graczy online max, jesli chiny maja 4mln oplaconych kont to jest to drugi milion i pasuje ukladanka.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.