mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 88
Dołączył(a): 2.09.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 21:57 
Cytuj  
fraguul napisał(a):
moze po prostu rzuc sie w wir grania i nie przejmuj sie za bardzo tym co pisza ze nalezy robic, tylko sam pokombinuj... Z takim podejsciem jak teraz prezentujesz to sorry ale nie widze rozowo twojej pvp przyszlosci :D


ee tam podejscie jest dobre tylko ze nie mam czasu zeby teraz wiecej pograc, wiec trolluje na forum xD

http://wow.allakhazam.com/db/quest.html?wquest=8236
ktory reward najlepszy? Maske moge dostac rownie dobra na 52lvl (ghostshroud) wiec to odrzucam. Ale buty czy pelerynka to nie wiem.


_________________
Obrazek

*

Posty: 186
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 22:01 
Cytuj  
Maska imo najlepsza;p Ale jak nie chcesz maski wez buty ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 10:39 
Cytuj  
na areny combat / combat - prep / Mutiate...sam gram combat z fistami, 11k hp, 35% na crit ( prawie : :P ) 1450 ap i 320 resi...tak wiec klade kazdego...wierzcie lub nie fajna mam techinke na warkow..tak wiec zadna klasa mi nie straszna...

@up wez Maske bo ghost ma mały drop, byłem po niego z 15 razy i nic ;p

@Shadowstep jest dla nuubkow ktorzey lubia stealowac na bg ; ))

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 10:59 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
na areny combat / combat - prep / Mutiate...sam gram combat z fistami, 11k hp, 35% na crit ( prawie : :P ) 1450 ap i 320 resi...tak wiec klade kazdego...wierzcie lub nie fajna mam techinke na warkow..tak wiec zadna klasa mi nie straszna...


Moge Cie dotknac?

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 11:39 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
na areny combat / combat - prep / Mutiate...sam gram combat z fistami, 11k hp, 35% na crit ( prawie : ) 1450 ap i 320 resi...tak wiec klade kazdego...wierzcie lub nie fajna mam techinke na warkow..tak wiec zadna klasa mi nie straszna...


A jak kladziesz frost magow? Me noob nie wie jak bic ta klase :/.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 12:09 
Cytuj  
a jak kladziesz s2 feral druta ? czekaj niech zgadne siedzi afk ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 12:37 
Cytuj  
2540 napisał(a):
a jak kladziesz s2 feral druta ? czekaj niech zgadne siedzi afk ;]

Jak lu, shred | pounce | misiek -> bash | kotek -> instant 5cp i hadziaaa


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 14:01 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
..tak wiec klade kazdego...wierzcie lub nie fajna mam techinke na warkow..tak wiec zadna klasa mi nie straszna...


ja nie wierze i poprosze jakis fajny theorycraft na pol stronki, z ktorego bede mogl sie troche posmiac
:lol:


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

*

Posty: 74
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 14:41 
Cytuj  
Opis walki Ultimusa z Serennia.

I open with sap, even if he is in berzerker stance, and quickly move away. He will zerker rage out of the disorient (most warriors do this and serennia did every time). It is no problem, because sap diminishing returns don’t last as long as his cool down.

So after 15 seconds or so, I re-sap to set up my opener: sprint, premed->shadowstep garrote -> rupture -> vanish. I quickly get out of range and watch his shouts. Then as soon as he starts to eat I move back in for cheapshot into kidney shot. If he trinkets the kidney shot I blind immediately and restart. If he eats the full kidneyshot, I put a rupture on the end of it and move out to 5-8 kite until my energy is back.

Once I my energy has gone back to full, I move in for my evasion/ghostly strike rush. Whenever I am going toe to toe with him, I use my globals almost exclusively when I am at his back to avoid the retarded amount of dodge/parry. As soon as evasion ends, I try to land a 5 point kidney shot on him. If it gets resisted, I dump my combo points and blind.

If his trinket is up, I stand on top of him during blind and shiv as soon as I see him use it, then move back out to 5-8 until any bleeds wear off so I can use my 2nd vanish. Getting this 2nd vanish off is easier said than done, but if I get away the fight is over because I am free to repeat everything I have done until now, and he will die. If I can’t vanish, I just go in for my 2nd evasion rush at full energy and that is usually enough to comfortably get the job done anyway.

-Ultimus (aka Sleek/Silks on PTR)


źródło : http://www.gameriot.com/blogs/World-of- ... ennia-4-0/


_________________
Onaga, Ozeen, Anemic

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 18:14 
Cytuj  
Dobra dobra, warriora latwo sklepac, jak jeszcze jestesmy na arenie to juz w ogole... ale nie masz co cwaniaczyc bo SL/SL Locka / Spriesta / Feral Droota / Frost Maga +2300 nie sklepiesz ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 19:25 
Cytuj  
Nokius armory link? Chce zobaczyc twoj arena rating, pewnie powyzej 2.4k skoro klepiesz kazdego

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 19:48 
Cytuj  
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... &n=Nokiius

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 20:00 
Cytuj  
hmm frost mag to jest czysty luck, spriest...no ciezko, ale to zalezy... feral droot, hmm ciezko ciezko, rekord to polozylem goscia o nicku Otmin, ( full t6 feral :PP) locka...na Blu to prawie kazdego, Painkilerww , Neuro i innych wielkich, WoW to jest luck, czasem wystarczy 1 resist...ciezko powiedzec..omg...nie mowie ze ZAWSZE klade kazdego, ale połozylem kogo trzeba i jestem dumny z siebie :P ... Nie wiem, nie sadzilem ze to tak zostaine zkomentowane mada faka...ale inna kwestia jest Arena czy Duel ;P ... echh guys guys, sami wiecie jak to jest...


tak ps i btw, jak juz linkeliscie moj profil to go skomentuje..no co do resi, to moge wsadzic 2 x glad i 2 x merci , gralem tak do niedawna ale zmienilem sobie bo s3 wchodzi i sie nie bedzie juz stackowac ;p, co do crita to mam trinkiet na cos innego a tak to wychodzi kolo 35% :P , co do teamow to nie mam jakis wyjebanych, ale 800 ap wpada co miesiac...no coz.. nie wiem, robcie co chcecie, myslcie co chcecie ale taka prawda ;p a jak nie to zapraszam na duel :PP

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 21:19 
Cytuj  
Mal napisał(a):
Opis walki Ultimusa z Serennia.

I open with sap, even if he is in berzerker stance, and quickly move away. He will zerker rage out of the disorient (most warriors do this and serennia did every time). It is no problem, because sap diminishing returns don’t last as long as his cool down.

So after 15 seconds or so, I re-sap to set up my opener: sprint, premed->shadowstep garrote -> rupture -> vanish. I quickly get out of range and watch his shouts. Then as soon as he starts to eat I move back in for cheapshot into kidney shot. If he trinkets the kidney shot I blind immediately and restart. If he eats the full kidneyshot, I put a rupture on the end of it and move out to 5-8 kite until my energy is back.

Once I my energy has gone back to full, I move in for my evasion/ghostly strike rush. Whenever I am going toe to toe with him, I use my globals almost exclusively when I am at his back to avoid the retarded amount of dodge/parry. As soon as evasion ends, I try to land a 5 point kidney shot on him. If it gets resisted, I dump my combo points and blind.

If his trinket is up, I stand on top of him during blind and shiv as soon as I see him use it, then move back out to 5-8 until any bleeds wear off so I can use my 2nd vanish. Getting this 2nd vanish off is easier said than done, but if I get away the fight is over because I am free to repeat everything I have done until now, and he will die. If I can’t vanish, I just go in for my 2nd evasion rush at full energy and that is usually enough to comfortably get the job done anyway.

-Ultimus (aka Sleek/Silks on PTR)


źródło : http://www.gameriot.com/blogs/World-of- ... ennia-4-0/


respect dla tego rołga za granie buildem powszechnie uwazanym za gimped, ale ten styl walki (z naciskiem na restealthy i deadzone kiting) ma szanse powodzenia jedynie w sterylnym 1v1.

na arenie dostanie przypadkowo jakis snare i nagle bedzie miec na sobie warriora z full rage barrem - malo ciekawa perspektywa :D

Cytuj:
jest czysty luck, spriest...no ciezko, ale to zalezy... feral droot, hmm ciezko ciezko, rekord to polozylem goscia o nicku Otmin, ( full t6 feral P) locka...na Blu to prawie kazdego, Painkilerww , Neuro i innych wielkich, WoW to jest luck, czasem wystarczy 1 resist...ciezko powiedzec..omg...nie mowie ze ZAWSZE klade kazdego, ale połozylem kogo trzeba i jestem dumny z siebie ... Nie wiem, nie sadzilem ze to tak zostaine zkomentowane mada faka...ale inna kwestia jest Arena czy Duel ;P ... echh guys guys, sami wiecie jak to jest...


ciezko, to zalezy, czysty luck.
k.

mroczny lagion member ;o
a grzmocika zabiles!?


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 21:32 
Cytuj  
Co mam powiedziec zeby nie wyjsc na jakiegos debila..hmm kiedys na Halaaalliiii ( tak tam ) mialem pare potyczek z nim, nie zeby to było jakies solo ale dostał troszke ;p , no i ja tez, btw co złego ze Mroczny Legion!?: P

Up, kittowanie i restealth to zabawa tylko dla cierpliwych...hmm skuteczne , ale czy przyjemne?!...

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 21:42 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Co mam powiedziec zeby nie wyjsc na jakiegos debila..


nie wiem.

wiem natomiast, czego mowic w przyszlosci nie powinienes, aby uniknac roznorakich komentarzy:

Cytuj:
tak wiec klade kazdego...wierzcie lub nie..tak wiec zadna klasa mi nie straszna...


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek


Posty: 47
Dołączył(a): 13.10.2007
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 23:00 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Nokiius
Mroczny Legion

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 23:27 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Pozatym gram z nim 2v2, wiec nie podskakujcie bo wtfpwna dostaniecie :P


sorry, nie bije dziewczyn :roll:

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 00:02 
Cytuj  
oj.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 09:04 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Up, kittowanie i restealth to zabawa tylko dla cierpliwych...hmm skuteczne , ale czy przyjemne?!...


No właśnie...

Np. dla mnie osobiście subtlety to jest coś fajnego :)

SvD.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.