mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 10:32 
Cytuj  
Lu napisał(a):
a skąd te 500 resilience ? przecież cap to 492.
:P

A kto ci zabroni miec troche nadmiarowo?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 11:52 
Cytuj  
cap odnosi sie do critical strike dmg reduction i wynosi dokladnie 492.5 (25% redukcji).

critical strike chance reduction i dot dmg reduction jak narazie nie sa capniete.

prawda jest taka, ze po przekroczeniu wartosci 492, resilience przestaje byc juz tak kuszace, ale jesli ktos barzo boi sie dotow, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby w to inwestowac ;]


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 14:42 
Cytuj  
Pytanie a propos druida :)

Lvluje sobie spokojnie druidke - obecnie 37. Poki co - feral. Ale - korci mnie zeby na 40 lvlu skoczyc w oomkina (na zielono/niebieskim sprzecie int/sta/spi). Jesli dobrze patrze to powinienem miec wtedy ok 3,5-3,6 many selfbuffed. I teraz pytanie - czy warto ?

Za:

- Oomkin wyglada mega-szacunowo.
- za dobicie przeciwnika Moonfire jest +500 honoru (no dobra - powinno byc)
- oomkin (a przynajmniej tak mi sie wydaje) bardziej korzysta z drzewka balance, niz kocur z ferala

Przeciw:

- czy oomkin ma faktycznie az tak wielkie problemy z mana ?
- gram z paladynka ramie w ramie, bedzie sie bardziej cieszyla z 31 pkt talentu Feral
- czy bedac balance po wyczerpaniu sie z many ma sens wskoczyc na 1,5-2 minutki w kota ? (podkreslam - gram z kims zawsze)

Z gore serdecznie dziekuje za odpowiedzi

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 14:57 
Cytuj  
na 40 lvlu nie ma jeszcze dobrego sprzetu dla oomkina (<-to apropo problemow z mana), natomiast jest dla ferala.

dodatkowo jesli grasz z paladynem, to LOTP jest kolejnym argumentem za feralem.

i kot korzysta z drzewka feral w ogromnym stopniu - crit bonus, self healing po critcie, mangle.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 15:13 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
i kot korzysta z drzewka feral w ogromnym stopniu - crit bonus, self healing po critcie, mangle.


Ze korzysta to jasne - mniejszy koszt skilli, wiekszy dmg, +bonus do crita itd.

Ale z drugiej strony Oomkin to skrocone czasy castowania, + dmg, +crit, wieksze crity, skrocone czasu castowania po critach, obnizone koszty czarow, dot itd. - stad watpliwosc.

Do tego wszystkiego - grajac z kims w 90% przypadkow zabijamy moba w czasie ponizej 10 sekund (nie zjezdza mi nawet cooldown na stealth). W tym czasie zdaze wsadzic openera i 1 ... erm ... backstaba (nie pamietam nazwy - chodzi o atak pozycyjny z tylu, ale bez stealth) - w wiekszosci przypadkow na mam czasu na finishera. A oomkinem w tym czasie wycastuje tak na oko 2* starfire, dot i moonfire/wrath ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 15:19 
Cytuj  
imho bezstresowe lvlowanie druida mozna miec tylko grajac feral - nie przejmujesz sie mana i jedzeniem oraz FA - po prostu sie leczysz jak trzeba a jak juz Ci sie mana konczy to dajesz na siebie innervate + rozne dziwne questy ktore normalnie bylyby ciezkie do zrobienia okazuja sie easy-modem w misku.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 17:00 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Ze korzysta to jasne - mniejszy koszt skilli, wiekszy dmg, +bonus do crita itd.

Ale z drugiej strony Oomkin to skrocone czasy castowania, + dmg, +crit, wieksze crity, skrocone czasu castowania po critach, obnizone koszty czarow, dot itd. - stad watpliwosc.

Do tego wszystkiego - grajac z kims w 90% przypadkow zabijamy moba w czasie ponizej 10 sekund (nie zjezdza mi nawet cooldown na stealth). W tym czasie zdaze wsadzic openera i 1 ... erm ... backstaba (nie pamietam nazwy - chodzi o atak pozycyjny z tylu, ale bez stealth) - w wiekszosci przypadkow na mam czasu na finishera. A oomkinem w tym czasie wycastuje tak na oko 2* starfire, dot i moonfire/wrath ...


najlepszy sposob to zrobic respecc. i porownac szybkosc farmowania mobkow.

jednak feral wydaje sie bardziej wszechstronny, bo to nie tylko dps, ale i mozliwosc tankowania. w dueci z paladynem bedzie sie to lepiej uzupelniac i latwiej wam bedzie znalezc party do insta/


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:59 
Cytuj  
Ja mimo wszystko zadam to pytanie :P

Czy jesli w moim "balance gearze :P" mam 3,5k many i 1,9k hp to moge poprubowac balance z w miare dobrym skutkiem czy mimo wszystko solowac w feral (do ktorego mam takze niezly stuff , 2,3k hp w cat form + 21% crit chance na 40 lvl oczywiscie:P).Chociaz i tak pewno bede musial zrobic testa jakiegos:E


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Posty: 34
Dołączył(a): 20.02.2007
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 15:06 
Cytuj  
Ok więc dla mnie sprawa wygląda tak. W feralu bijesz szybko dość ale w balance ze sprzętem z TBC (przed nawet nie próbuj respecta bo to porażka IMO) to jest masakryczny easymode. W większości bgów na 64-65 lvlu biłem bez problemu 69 warriorów, magów oraz warlocków (z tymi gorzej ale jak nabardziej do zabicia chociaż jak wiadomo są najłatwiejszą a zaraz najbardziej op klasą :P). Z drutami w feralu też żadnego problemu nie miałem prosty hibernate i po sprawie. :D Albo musi biegać bez formy albo nonstop hibernate ;] i w ciągu 4 sek 4,5k (z critem) dmg :>. Huntera BM też łatwo kładziesz. :)
Co do respecta na niższym levelu to jest to pozbawione sensu, poleca to uczynić dopiero koło 60 jak już będziesz posiadał dobry gear.
Do pve też się idealnie nadaje :) zwłaszcza na elitki które 2-3 lvl wyższe spokojnie kładłem bo większość stworzeń jako beasts oraz dragonkind są podatne na hib i rootsy. :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 15:23 
Cytuj  
Akhloke napisał(a):
Ok więc dla mnie sprawa wygląda tak. W feralu bijesz szybko dość ale w balance ze sprzętem z TBC (przed nawet nie próbuj respecta bo to porażka IMO) to jest masakryczny easymode. W większości bgów na 64-65 lvlu biłem bez problemu 69 warriorów, magów oraz warlocków (z tymi gorzej ale jak nabardziej do zabicia chociaż jak wiadomo są najłatwiejszą a zaraz najbardziej op klasą :P). Z drutami w feralu też żadnego problemu nie miałem prosty hibernate i po sprawie. :D Albo musi biegać bez formy albo nonstop hibernate ;] i w ciągu 4 sek 4,5k (z critem) dmg :>. Huntera BM też łatwo kładziesz. :)
Co do respecta na niższym levelu to jest to pozbawione sensu, poleca to uczynić dopiero koło 60 jak już będziesz posiadał dobry gear.
Do pve też się idealnie nadaje :) zwłaszcza na elitki które 2-3 lvl wyższe spokojnie kładłem bo większość stworzeń jako beasts oraz dragonkind są podatne na hib i rootsy. :)

kto normalny traci czas na bg 61-69? a co easy mode to w feralu tez idzie spokojnie zlac praktycznie kazdego elita, jaki sie trafia nam podczas lvlowania, tyle,ze many nie trzeba pic co chwila - tutaj upatruje sie glownego plusu bycia feral podczas lvlowania.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 15:40 
Cytuj  
Ale feralem cos strasznie wolno sie teraz moby bije :P .Mam 40 lvl dmg na poziomie 40-45 w cat form i dps nie jest moze zly ale np mag , hunter czy wogole jakakolwiek klasa bije o niebo szybciej:E .Ponoc sytuacja zmienia sie po dostaniu mangle ale czy az tak na plus??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 15:47 
Cytuj  
mam moonkina alt na 70 ;) leweluj spokojnie w kocie , zbieraj gear +agi +str + stam ( w takiej kolejności) .lewelowanie sową to nienajlepszy pomysł .
mialem moonkina ubranego w niebiesko-fioletowe crapy przy lewelowaniu i nic nie przebijało kota w zielonym :) nie pijesz , nie jesz ,chodzisz i bijesz:)

have fun


_________________
Obrazek

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 21:16 
Cytuj  
Akhloke napisał(a):
Ok więc dla mnie sprawa wygląda tak. W feralu bijesz szybko dość ale w balance ze sprzętem z TBC (przed nawet nie próbuj respecta bo to porażka IMO) to jest masakryczny easymode. W większości bgów na 64-65 lvlu biłem bez problemu 69 warriorów, magów oraz warlocków (z tymi gorzej ale jak nabardziej do zabicia chociaż jak wiadomo są najłatwiejszą a zaraz najbardziej op klasą :P). Z drutami w feralu też żadnego problemu nie miałem prosty hibernate i po sprawie. :D Albo musi biegać bez formy albo nonstop hibernate ;] i w ciągu 4 sek 4,5k (z critem) dmg :>. Huntera BM też łatwo kładziesz. :)
Co do respecta na niższym levelu to jest to pozbawione sensu, poleca to uczynić dopiero koło 60 jak już będziesz posiadał dobry gear.
Do pve też się idealnie nadaje :) zwłaszcza na elitki które 2-3 lvl wyższe spokojnie kładłem bo większość stworzeń jako beasts oraz dragonkind są podatne na hib i rootsy. :)


moonkin jest dosc slaby do pvp, zarowno do 1v1, jak i group (na arenach wystepuje jedynie w jednej wariacji 4dps), tak wiec do rewelacji tego pana radze pochodzic z duzym dystansem.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 00:07 
Cytuj  
Leveluje sobie druida, mam 15 level i mam dość , jak narazie najgorsza klasa do levelowania... pocieszcie mnie że będzie lepiej :(


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 00:27 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
mam moonkina alt na 70 ;) leweluj spokojnie w kocie , zbieraj gear +agi +str + stam ( w takiej kolejności) .lewelowanie sową to nienajlepszy pomysł .
mialem moonkina ubranego w niebiesko-fioletowe crapy przy lewelowaniu i nic nie przebijało kota w zielonym :) nie pijesz , nie jesz ,chodzisz i bijesz:)

have fun


Mnie się genialnie lvlowało w moonkinie. Prawda, trochę wody pić musiałam, no ale od czego ma się magów;) Jako że kotkiem nie najlepiej mi się gra, a co za tym idzie - mało nim grałam, na jego temat wypowiadać się nie bedę. W sówce uwielbiam to, że bardzo często mobek/ki nawet nie zdążą zadać mi większych obrażeń/ lub wcale ich nie zdążą zadać :) Spokojnie jestem w stanie ubić kilka mobków na raz, a potem przeżyć jak kolejne się na mnie rzucą nim wypiję cokolwiek :P A i heal mam nie najgorszy, powiem więcej - całkiem niezły :]


_________________
Obrazek

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 00:45 
Cytuj  
Dobijcie do mangle to poznacie moc feral druida :P Ja 2,5 roku temu levelowalem jako resto^^ (PvP build Rubixa). W porownaniu z tym co bylo kiedys teraz leveling to prawdziwa bajka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 00:47 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Solo bym druida nie wylevelowal, dlatego leveluje z warriorem :D


Nie przesadzaj ;) Ja mojego druta conajmniej 90% czasu lvlowałam sama :]


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 02:28 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Leveluje sobie druida, mam 15 level i mam dość , jak narazie najgorsza klasa do levelowania... pocieszcie mnie że będzie lepiej :(


Od 20 levelka juz bedzie tylko lepie... Pozniej z czasem nowe skile w kotku, mangle itd. Druid to rozwojowa postac.

Ale fakt do 20tki tragedia!


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 08:11 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
[size=0]Nie wiem co mi sie stalo, ale robie swojego druida z mysla o PvP healu na 70 o_O[/size]


Healowanie jest bardzo fajne ;) Dlatego czuję się rozbita - uwielbiam grać balance, ale lubię też leczyć, szkoda, że nie mogę być healerem w buildzie balance:/ W końcu postanowiłam zrobić drugiego druta - on będzie resto :P


_________________
Obrazek


Posty: 34
Dołączył(a): 20.02.2007
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 08:37 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
kto normalny traci czas na bg 61-69? a co easy mode to w feralu tez idzie spokojnie zlac praktycznie kazdego elita, jaki sie trafia nam podczas lvlowania, tyle,ze many nie trzeba pic co chwila - tutaj upatruje sie glownego plusu bycia feral podczas lvlowania.


Ktoś kto zbierał honor na patcha nowego i gladiator seta 1szego :P. Fakt da się bić w feralu również ale jak mobek ma więcej niż 15k życia to raczej słabo to widzę :P. Poprostu za szybko oom przy nontoper healingu. Zakładając że w terokkar biłem elitke która jednym ticiem biła mi w miśku 600 dmg (2 razy wipe a miałem naprawdę dobry sprzęt) a w balancie nawet nie dostałem jednego tica i zużyłem około 4k many to imo różnica jest? :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.