mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 19:34 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
My przyjmujemy ludzi polskojęzycznych :)
Selekcja debili robi się sama :) ponieważ mamy pewne z góry ustalone zasady i raczej ludzie 20+ u nas grają.(głównie zasady zachowania i kultury w gildii)
dodatkowo jest druga gildia, która zbiera właśnie tych debili.

EDIT: Spojrzałem na statystyki ilości graczy :) na serwach i na BL jest tylko 6,7k graczy z czego prawie wszyscy to 70 ^^ wiec przez dłuższy czas już przesiew debili został zrobiony i zostali tylko starzy wyjadacze;)
Tylko jakoś pustawy ten serwer już.
EDIT2: lol Opi :)



Mozesz pokazac te statystyki?:) Bo o ile wiem to bl jest jednym z najbardziej zaludnionych serwerow i co chwila robia z niego migracje i jakos dalej jest full. Atm widze ze 10 serwerow jest jako full jeden locked a reszta medium i nizej . Bl jest od zawsze jako full a twoj atm. jest jako high.


mrynar napisał(a):
Vercin napisał(a):
Ja gram w miedzynarodowej ale naprawde obrazasz wielu fajnych ludzi z bl ktorzy sa w polskich gildiach a debilami ich nazwac raczej nie mozna a i progress maja ich gildie naprawde niezly. I wlasnie o to chodzi ze na bl nie dobiera sie ludzi do polskiej gildi "bo sa polakami " Jest tych polakow tylu ze jak sie chce mozna wybierac tylko ludzi na poziomie:) Niewatpliwe na bl gra najwiecej idiotow z polski ale zarazem najwiecej ludzi na poziomie z ktorych mozna zmontowac kilka gildi bo poprtostu 1/3 serwera to polacy i tyle.



Ja nie twierdze, ze kazdy kto jest w polskiej gildii jest debilem. Jestem pewny, ze sa tez polskie gildie, gdzie kretynow wogole sie nie przyjmuje.
Nie znam BL, nigdy tam nie gralem. "Polski serwer" nie brzmi dla mnie dobrze. Czasem wystarczy spojrzec na screeny z nickami, zeby wiedziec czego mozna sie spodziewac.

Chodzilo mi tylko o to, ze odsiew debili nastepuje na poziomie gildii narodowych i ci co pozostaja i szukaja miedzynarodowych reprezentuja soba wyzszy poziom. Dlatego dla mnie gildia miedzynarodowa >> gildia polska w wiekszosci wypadkow.
Dodam jeszcze, ze wcale szwedzki czy angielski debil nie jest lepszy od polskiego. Glupota nie ma narodowosci.


Czyli jednak wedlug ciebie gildie narodowe to w wiekszosci debile i tylko ci co prezentuja wyzszy poziom szukaja miedzynarodowych? Moim zdaniem sa i takie gildie miedzynarodowe gdzie grupuja sie debile:)
Tak wogole to jak mowilem gram w najlepszej na serwerze gildi miedzynarodowej a wczesniej gralem w gildi polskiej wiec raczej jestem obiektywny.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 21:17 
Cytuj  
w Blizz na pewno jest pposro skoro umarl dopiero przy full max atack horde to stormwind^^

*

Posty: 51
Dołączył(a): 23.10.2007
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 22:40 
Cytuj  
znowu powtórzę swoje pytanie a co sądzicie o serwerze Ahn'Qiraj PVP dobry serw są tam polskie gildie?

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 23:39 
Cytuj  
Ghormar napisał(a):
znowu powtórzę swoje pytanie a co sądzicie o serwerze Ahn'Qiraj PVP dobry serw są tam polskie gildie?


skoro nikt nie odpowiada, to widac nikt nie wie.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 23:47 
Cytuj  
Ghormar napisał(a):
znowu powtórzę swoje pytanie a co sądzicie o serwerze Ahn'Qiraj PVP dobry serw są tam polskie gildie?

przejrzyj sobie ten topic Lista Kontaktowa [GILDIE], wejdź na forum tego serwera, a na koniec załóż postać i popytaj się ludzi


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 09:07 
Cytuj  
Ktoś chciał stronke :) http://www.warcraftrealms.com/eu_realmstats.php proszę.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 10:59 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):

eh nie mam sily po raz kolejny tlumaczyc jak to dziala ale podajesz dane dla serwera gdzie masz napisane "There are too few Alliance and Horde entries for this realm to give reliable results! Please help today by submitting data for this realm! Find out more about how to help"
Za malo ludzi tam uzywa addona zeby zebrac jakies dane sensowne poprostu. Ten addon robi /who dla kazdego przedzialu leveli i klas i zapisuje wszytkich ktorych znalazl.Czyli znajduje i zapisuje ludzi ktorzy sa w danej chwili online... Zeby wiedziec ile naprawde jest graczy trzeba to robic codziennie przez tydzien dwa o roznych porach i wtedy masz szanse wylapac wiekszosc graczy . A najlepiej jak to robi wiecej jak jedna osoba i ofc z obu frakcji.


Posty: 41
Dołączył(a): 8.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 11:32 
Cytuj  
Miałem dosyć długą przerwę od wowa, ale teraz wracam do gry. Mam taki plan by wylevelować nową postać i pograć głownie pvp. Pamiętam, że kiedyś było tak że horda wygrywała 9/10 walk na BG (nie licząc av) w grupie w której jest BL. Czy taka proporcja dalej sie utrzymuje, czy może coś się zmieniło?

Powiem szczerze, że mam chęć zagrać sobie Blood elfem, na tym samym serverze, ale musiał bym usunąć mojego Night elfa (a teraz mam możliwość migracji za darmo :D ). Jednak jeśli np. role się odwróciły i teraz jakimś cudem ally wygrywa większość BG to chyba zostanę przy swojej starej postaci.

Z góry dzięki za odpowiedź.


_________________
:*

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 11:52 
Cytuj  
Ostatnio farmie honor na S3, glownie grajac AV i jest mniej wiecej 80/20 dla Hordy. Podejrzewam, ze z reszta BG jest tak samo.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 20:28 
Cytuj  
Ohoho, frostmane 93 queue


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 20:42 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Ostatnio farmie honor na S3, glownie grajac AV i jest mniej wiecej 80/20 dla Hordy. Podejrzewam, ze z reszta BG jest tak samo.


Kuba?:P

*

Posty: 151
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 21:13 
Cytuj  
to zalezy od battlegrupy


_________________
Oszczędzaj i zarabiaj z głową
________________
Leveling World of Warcraft

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 12:30 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Daedrael napisał(a):
Ostatnio farmie honor na S3, glownie grajac AV i jest mniej wiecej 80/20 dla Hordy. Podejrzewam, ze z reszta BG jest tak samo.


Kuba?:P


O, Kaczael. Tomek jestem. :P

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 20:44 
Cytuj  
polecam serwer grim batol, kolejki sa jedynie rzedu 100-200 osob :wtf:


Posty: 4
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 23 lis 2007, 23:20 
Cytuj  
Ja właśnie wróciłem do gry na Grim Batol (po 2 latach, ale nie znalazłem nikogo znajomego. Dajcie mi proszę namiary na jakieś polskie gildie po stronie ali.

Nie wiecie co stało się z gildiami Zakon Elune, LowKick, AWE?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.