mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 51  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 43
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 16:32 
Cytuj  
Oba są beznadziejne zarówno do pve jak i pvp
http://www.wowhead.com/?talent=sxZVhZEf0t0cuiIot to jest jeden z poważniejszych pve buildów (W ostateczności jak jesteś BE to możesz zmienić seal of command na pursuit of justice bo seal of blood i tak robi wiekszy DPS a to 5% szybszego uciekania może czasami sie przydać)

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 19:47 
Cytuj  
nilhir napisał(a):
Oba są beznadziejne zarówno do pve jak i pvp
http://www.wowhead.com/?talent=sxZVhZEf0t0cuiIot to jest jeden z poważniejszych pve buildów (W ostateczności jak jesteś BE to możesz zmienić seal of command na pursuit of justice bo seal of blood i tak robi wiekszy DPS a to 5% szybszego uciekania może czasami sie przydać)


A probowales chociaz tego buildu?? Ze z gory krytykujesz?? Mi sie podoba bardzo ladnie klade mobki i crusader strike mi wogole do szczescia nie potrzbeny, pozatym chodzi mi bardziej o pvp... Wejdzie rekocking to naprawde umie przyloic z gladiatora ze az przeciwnik to dotkliwie poczuje


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 187
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 20:24 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
nilhir napisał(a):
Oba są beznadziejne zarówno do pve jak i pvp
http://www.wowhead.com/?talent=sxZVhZEf0t0cuiIot to jest jeden z poważniejszych pve buildów (W ostateczności jak jesteś BE to możesz zmienić seal of command na pursuit of justice bo seal of blood i tak robi wiekszy DPS a to 5% szybszego uciekania może czasami sie przydać)


A probowales chociaz tego buildu?? Ze z gory krytykujesz?? Mi sie podoba bardzo ladnie klade mobki i crusader strike mi wogole do szczescia nie potrzbeny, pozatym chodzi mi bardziej o pvp... Wejdzie rekocking to naprawde umie przyloic z gladiatora ze az przeciwnik to dotkliwie poczuje


Tak... ale masz tylko 10% na reckoning a Crusader Strike co 6 sek.


Posty: 28
Dołączył(a): 22.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 20:53 
Cytuj  
Witam. Chciałbym poruszyć temat SoC a mianowicie co stoi za jego fenomenem. Co w nim takiego jest, że jest uważany za ten najważniejszy skill u Paladyna chcącego zadać przyzwoity dmg? Czy nie więcej wyciągniemy dmga uderzając przypuśćmy za 200+80 co hit (Righteousness) niż 200+150 co 4-5 hitów? Wiem, że jestem już dość dużym Paladynem i powinienem takie rzeczy wiedzieć, lecz po prostu poszedłem za słowem wprawionych Palków "Get SoC as fast as u can and use it all the time".


_________________
Obrazek

What do you mean i have an octopus on my face?


Posty: 45
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 20:59 
Cytuj  
a czasami DMG z judgementa nie jest wiekszy niz z seal of rightblabla... ?

No i holy dmg chyba mozna podpakowac jakos zeby to nie bylo 150

ja zauwazylem ze dostaje np po 80 dmg z seala of right...

ale z seal of command zadaje obrazenia rowne broni a nawet i wyzsze...

Nie wiem ja jeszcze lvluje Pala (moja pierwsza postac :P ) i sie ucze ale to mi sie wydaje sensowne ?

*

Posty: 187
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 22:29 
Cytuj  
T3rr0r napisał(a):
Witam. Chciałbym poruszyć temat SoC a mianowicie co stoi za jego fenomenem. Co w nim takiego jest, że jest uważany za ten najważniejszy skill u Paladyna chcącego zadać przyzwoity dmg? Czy nie więcej wyciągniemy dmga uderzając przypuśćmy za 200+80 co hit (Righteousness) niż 200+150 co 4-5 hitów? Wiem, że jestem już dość dużym Paladynem i powinienem takie rzeczy wiedzieć, lecz po prostu poszedłem za słowem wprawionych Palków "Get SoC as fast as u can and use it all the time".


Jak chcesz zadawać dmg 200+80 to bądź holysroliladinem :P DPS paladin który nie czeka na lucky Reckoning ( nie jest złe ale nie zawsze sie przydaje) używa Crusader Strike + Seal of Command dodatkowo ma bąbla, heal, i ładnie wygląda na koniku. Po prostu Rambo 4.

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 22:33 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
nilhir napisał(a):
Oba są beznadziejne zarówno do pve jak i pvp
http://www.wowhead.com/?talent=sxZVhZEf0t0cuiIot to jest jeden z poważniejszych pve buildów (W ostateczności jak jesteś BE to możesz zmienić seal of command na pursuit of justice bo seal of blood i tak robi wiekszy DPS a to 5% szybszego uciekania może czasami sie przydać)


A probowales chociaz tego buildu?? Ze z gory krytykujesz?? Mi sie podoba bardzo ladnie klade mobki i crusader strike mi wogole do szczescia nie potrzbeny, pozatym chodzi mi bardziej o pvp... Wejdzie rekocking to naprawde umie przyloic z gladiatora ze az przeciwnik to dotkliwie poczuje


Poprosiłeś o komentarz i dostałeś z takimi buildami możesz sobie farmić mobki, CS jest nie tylko po to żeby mieć dodatkowy atak co 6 sekund, poza tym w instantach mobki raczej nie będą biły Ciebie tylko tanka wiec proców z reckoning nie dostaniesz.


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2008, 00:01 
Cytuj  
DObra never mind widze ze koledyz maja problem z czytaniem :har: - powtorze 3 raz interesuje mnie pvp...

Mowisz co 6 sek... hmm ale to kosztuje mane a palek chcac ladnie znukowac target traci tej many naprawde sporo. Dostajac rekocking nie zuzywam many i uderza naprawde solidnie... Do tego divine shield co 4 min, i bije w niej 100% szybciej czyli normalnie i do tego jestem niezniszczalny...

Nie wiem chcialem odpowiedzi jakiejs sensownej argumentow m.in takich jak ja podalem... Nie chcialem takiej odpowiedzi typu "twoje buildy sa do dupy i juz" - zreszta poki co sprawdza mi sie w pvp ladnie i poki co przy tym zostane


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2008, 00:41 
Cytuj  
kkkkkkkk, powiem Ci coś. Teraz się z Tobą zgodzę. Był okres, kiedy nikt nie używał elementala w TBC bo każdy twierdził, że ssie. Ja go zachwalałem na tym forum jeżeli chodzi o PvP magiem, że shatter procuje pięknie i jak ktoś ma zgrabne palce to będzie miażdżył. A teraz? zobacz magów w s1-s3, każdy ma albo full Frost pod shattera bo mają po 13-16% crita w PvP gearze, albo Arcane/Frost dla Csa.

Stary. Jak Ci się gra dobrze na tym buildzie, to nie patrz na opinię ludzi.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2008, 01:01 
Cytuj  
Co racja to racja... ale w palku jestem nobkiem wiec chcialem tez zasiegnac opini innych, ale poparte jakimis dowodami/tezami, a nie tylko pustymi slowami :har:


edit: http://www.wowhead.com/?talent=sVE00gzhxsxZVf0xG0z

Mam jeszcze pytanko co do tego buildu, chodzi mi glownie o pvp, to sa tak zwani shockadin czy cos takiego :P robic dmg z holy - tylko nie wiem czy do pvp nie lepiej wziasc inne skille jezeli tak, to jakie??

No i przedewszystkim jak gear zbierac, czy do dmg done z krytem czy do healing>>??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...


Posty: 11
Dołączył(a): 8.10.2007
Offline
PostNapisane: 25 mar 2008, 01:25 
Cytuj  
witam mam pytanko chce pograć prot paladynem na pve raidy 25 os i poszukuje jakiegoś info z pomocą odnosnie itemow coś typu maxdps.com i z jakimiś poradami co lepiej dla prot pala za bron normalna jak dla warr tanka czy np ze spell dmg


Posty: 32
Dołączył(a): 10.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2008, 07:45 
Cytuj  
http://www.failsafedesign.com/maintankadin/index.php
tam powinienes znalezc wszystko co Cie interesuje, co do broni to ze spelldmg. s1 mace lub CoT rep sword na poczatek sa ok. A generalnie to bym odpusc prot pala w 25man, mimo ze bedziesz dobrze tankowac na trashu czy kara/za, zawsze bedziesz ostatnim wyborem do tankowania czegokolwiek wiekszego.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2008, 09:39 
Cytuj  
Nie całkiem, jest kilka eventów w 25 man, które bez prot pala są znacznie trudniejsze, jeśli nie niemożliwe do przejścia.

Natomiast ewentualne miejsce dla prot pala jest tylko jedno.


_________________
whiteman#2717


Posty: 32
Dołączył(a): 10.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 23:02 
Cytuj  
Kazdego bossa mozna zrobic bez prot pala, ulatwiamy eventy takie jak Leo, Moro czy trash w mh, ale to mozna zrobic w warkami/drutami. Do tego niewazne jak dobre masz staty, nidgy nie wygrasz z SW i LS warka

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 09:10 
Cytuj  
jak lvlowac palka? holy czy retri? 1h+shield, czy 2h? +jakich seali używać? :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Posty: 28
Dołączył(a): 22.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 20:56 
Cytuj  
Retri, 2h, dokop sie jak najszybciej do Seal of Command i jego używaj.


_________________
Obrazek

What do you mean i have an octopus on my face?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 23:33 
Cytuj  
roball napisał(a):
a na 38 respec na prot

1. dlaczego na prot? (nie zauważyłem żadnego imba skilla/talentu na tym lvl)
2. i dalej jechać aoe grindem?

w sumie to są dla mnie teraz dosyć istotne pytania,bo mam epickiego fiery war axe na 35lvl z crusaderem i nie będę go brał do łapy jeśli miałbym na nim nie pociągnąć tak długo jak zakładałem :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2008, 00:25 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
roball napisał(a):
a na 38 respec na prot

1. dlaczego na prot? (nie zauważyłem żadnego imba skilla/talentu na tym lvl)
2. i dalej jechać aoe grindem?

w sumie to są dla mnie teraz dosyć istotne pytania,bo mam epickiego fiery war axe na 35lvl z crusaderem i nie będę go brał do łapy jeśli miałbym na nim nie pociągnąć tak długo jak zakładałem :)


Dlatego ze masz reckoning.
Dlatego ze zabijasz 5x wiecej mobow w 3x krotszym czasie.

Prot wyciaga najwyzszy dps i przezywalnosc w czasie levelowania. Levelowanie z retri, to jak granie warriorem ktory ma white hity tylko.


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2008, 08:46 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
RufeN napisał(a):
roball napisał(a):
a na 38 respec na prot

1. dlaczego na prot? (nie zauważyłem żadnego imba skilla/talentu na tym lvl)
2. i dalej jechać aoe grindem?

w sumie to są dla mnie teraz dosyć istotne pytania,bo mam epickiego fiery war axe na 35lvl z crusaderem i nie będę go brał do łapy jeśli miałbym na nim nie pociągnąć tak długo jak zakładałem :)


Dlatego ze masz reckoning.
Dlatego ze zabijasz 5x wiecej mobow w 3x krotszym czasie.

Prot wyciaga najwyzszy dps i przezywalnosc w czasie levelowania. Levelowanie z retri, to jak granie warriorem ktory ma white hity tylko.


1.rzeczywiście, wygląda super. poinspectowałem wczoraj paladynów na low lvl i zauważyłem, że niektórzy lvlują w prot z 2h - takie cuś ma rację bytu, czy nie bardzo? :)

2. jak wygląda dokładnie granie w takim prot: 1h(wolny/szybki?)+tarcza? jaka aura?, swobodnie brać 2-3 moby na siebie (aby mieć większą szansę na reckoning)?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2008, 11:02 
Cytuj  
Znajdz sobie na youtube 'paladin aoe grind'

Na 35 levelu bralem pol wioski (8-10 mobow) na siebie, i wychodzilem z tego calo.

Podstawa to dobry weapon, dobra tarcza, shield spike. Do tego retribution aura, seal of light na miecz, mozesz tez robic judgement seal of light na mobie ktorego aktualnie tluczesz.

Bedziesz odzyskiwal wiecej wiecej hp niz tracil, a moby beda dostawac 50-100hp za kazde uderzenie w ciebie. Do tego reckoning nie powinien ci wcale schodzic, wiec atakujesz 2x czesciej.


_________________
Nestor#1522

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 51  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.