mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2008, 18:49 
Cytuj  
bez sens po 4-5 zmianach masz ponizej 40% many ;d

heh bigi mamy te same zetawienie postaci :P
druid 70
warek 70
lock 70
rogal 70

echh :P


_________________
Obrazek

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 sty 2008, 20:08 
Cytuj  
Dash - otwierasz zwykle w kocie (tylko nie rogali - na nich czekaj w misiu)

klasy melee : cały czas w misku, root, bash do stuna po ktorym cyklon zeby sobie dac heala, czesto gęsto (wystarczy 4/T4) nie musisz sie nawet leczyć

clothy : w kocie i starassz sie robic CC maimem/bashem/charge/cyklonem - generalnie (szczegolnie z lockiem) nie licz na helowanie się tylko na jak najszybsze ubicie

hunterzy: start w kocie, potem szarża z miska jak ucieka na dystans - BM sa problemartyczni bo fatalny CC na nich

szamani - low rank huricane żeby zniszczyc totemy. misiek+szarza.dps w kocie - ew. CC jak z melee

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 02:07 
Cytuj  
Dobra zanieram sie za levelowanie druida :P

wiec jaki build bedzie najlepsz na to ? (60 lvl ) wydaje mi sie ze feral ale moge sie mylic :P i jakie macra sa naprawde przydatne ?


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 09:00 
Cytuj  
DESH:
Cytuj:
btw, doszło zaproszenie na ślub ?


Doszlo doszlo :) napewno sie pojawie :)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 09:53 
Cytuj  
Sinthar napisał(a):
Dobra zanieram sie za levelowanie druida :P

wiec jaki build bedzie najlepsz na to ? (60 lvl ) wydaje mi sie ze feral ale moge sie mylic :P i jakie macra sa naprawde przydatne ?


Feral feral ....

Przy levelowaniu nie zauwazylem zeby jakies makra byly szczegolnie przydatne - chyba ze cos w stylu zmiany formy do castera, stargetowaniu samego siebie i rzuceniu jakiegos heala czyli

/cancelform
/target siebie
/cast Heal ....

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 11:03 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):

/cancelform
/target siebie
/cast Heal ....
ja wciskam bind do formy w której jestem i tak wychodze do castera (nie mam heala w pasku ferala) i poprostu wciskam heal.

jakbyś wcisnał heal bedac w formie to załatwiłbyś te 3 rzeczy jednym kliknieciem.
nie potrzeba targetować siebie jak twoim targetem jest cos czerwonego


_________________
psn


Posty: 17
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 11:43 
Cytuj  
Lu napisał(a):
Dash - otwierasz zwykle w kocie (tylko nie rogali - na nich czekaj w misiu)

klasy melee : cały czas w misku, root, bash do stuna po ktorym cyklon zeby sobie dac heala, czesto gęsto (wystarczy 4/T4) nie musisz sie nawet leczyć

clothy : w kocie i starassz sie robic CC maimem/bashem/charge/cyklonem - generalnie (szczegolnie z lockiem) nie licz na helowanie się tylko na jak najszybsze ubicie

hunterzy: start w kocie, potem szarża z miska jak ucieka na dystans - BM sa problemartyczni bo fatalny CC na nich

szamani - low rank huricane żeby zniszczyc totemy. misiek+szarza.dps w kocie - ew. CC jak z melee


Z tego co tu napisałes to zgodze się z hunterami i cześciowo z clotherami, raszta to wg mnie 99% przegrana (chyba ze trafiasz na kolesia ktory naprawde nie potrafi grac).

Na rogala najlepsze otwarcie to pounce (może 2% ludzi wychodzi trinketem), strzal + rip i w misia.

Zresztą teraz pounce + jakieś kombinacje to najlepsze otwarcie dla ferala, potem zaczyna sie kombinowanie w zależności od klasy i teraz niestety od posiadanego gearu S1,S2(+healing) czy S3(niby pure dps). Faktem jest że feral na pvp ma teraz bardzo pod górkę, a healera ze sprzetem na tym samym poziomie to raczej nie zabije, przed wycyckaniem go z many, tu pojawia się problem bo zwykle w trakcie tej długiej walki pojawia się jakiś kolega przeciwnika i albo jest zgon albo trzeba wiać. Zreszą sam się przekonasz bo narazie nie słychać o zmianach dla feralnych druidów.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 14:18 
Cytuj  
Mam takie pytanko. Czy podmiana modeli dla druida jest legalna?? Czy blizz moze sie przyczepic??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 14:23 
Cytuj  
Teoretycznie tak - to w koncu modyfikacja plikow gry.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 15:20 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
/cancelform
/target siebie
/cast Heal ....


Ja mam taki noob add-on co się nazywa Healbot i zamiast takich makr po prostu klikam myszą z odpowiednim klawiszem na pasek zdrowia w okienku addona i automatycznie wychodzi z formy i castuje odpowiedni heal. Jedyne makro jakie mam to "panic button" z Nature's Swiftness.
Oczywiście, dopiero co dingnąłem 70, zatem pewne rzeczy będę musiał zmienić, tj. na pewno build i ów healing addon, który nota bene bardzo mi odpowiada jak na razie, póki nie chodzę tym druidem na rajdy.


_________________
O.o

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 15:41 
Cytuj  
@Brodaty u mnie w glildii healerzy używali Healbota i sobie chwalili.



Co do podmiany skinów dla form drutka to nie polecam osobiście znam 2 osoby którym za to zabanowali konta na amen.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 15:48 
Cytuj  
Yaruu napisał(a):
Z tego co tu napisałes to zgodze się z hunterami i cześciowo z clotherami, raszta to wg mnie 99% przegrana (chyba ze trafiasz na kolesia ktory naprawde nie potrafi grac).

Na rogala najlepsze otwarcie to pounce (może 2% ludzi wychodzi trinketem), strzal + rip i w misia.

Zresztą teraz pounce + jakieś kombinacje to najlepsze otwarcie dla ferala, potem zaczyna sie kombinowanie w zależności od klasy i teraz niestety od posiadanego gearu S1,S2(+healing) czy S3(niby pure dps). Faktem jest że feral na pvp ma teraz bardzo pod górkę, a healera ze sprzetem na tym samym poziomie to raczej nie zabije, przed wycyckaniem go z many, tu pojawia się problem bo zwykle w trakcie tej długiej walki pojawia się jakiś kolega przeciwnika i albo jest zgon albo trzeba wiać. Zreszą sam się przekonasz bo narazie nie słychać o zmianach dla feralnych druidów.


pisalem o 1v1, arena/bg to zbyt wiele kombinacji dla jakis regol

rogale i warkowie z gildi ktora rajduje BT rozwalaja mnie jak jestem w kocie. ale jak jestem w misu juz nie.
dobry rogal vanishuje pomiedzy tickami dotów wiec jedyne co mozesz zrobic to outlast - wszelkie proby CC i heala = instan zgon
reasumuja jak jestes w misu to rogal zaczyna i bije misia - ciezko mu bedzie zrobic 40k HP dmg w pare sec (bo masz 75% redukcje melee obrazen)


Posty: 17
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2008, 02:24 
Cytuj  
Lu napisał(a):

pisalem o 1v1, arena/bg to zbyt wiele kombinacji dla jakis regol

rogale i warkowie z gildi ktora rajduje BT rozwalaja mnie jak jestem w kocie. ale jak jestem w misu juz nie.
dobry rogal vanishuje pomiedzy tickami dotów wiec jedyne co mozesz zrobic to outlast - wszelkie proby CC i heala = instan zgon
reasumuja jak jestes w misu to rogal zaczyna i bije misia - ciezko mu bedzie zrobic 40k HP dmg w pare sec (bo masz 75% redukcje melee obrazen)


Jak widze piszemy zupelnie o czyms innym, bo o 75% redukcji w sprzecie do pvp to mozna sobie pomarzyc (choc z drugiej strony jest reslience), oczywiscie ze bicie sie z warkiem czy rogalem od poczatku do konca biegajac w kociaku nie ma najmniejszego sensu, ale wejscie stunem, i rip z 3 punktow (zwykle, jak wejdzie omen to juz jest bajka) to juz spora ilosc hp u przeciwnika na minus, potem kazdy normalny druid przechodzi do misia a wyjscie z niego to jak uda sie zrobic szarze bez zlapania stuna, wtedy jest czas na hocik :). Poza tym 1v1 (duel, o spotkanie w terenie to tez inna bajka) jest bardzo specyficzna walka, w koncu przeciwnik wie ze na 100% za chwile cos na mu skoczy do gardla :)

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 sty 2008, 11:30 
Cytuj  
Yaru : z rogalem i warkiem nie ma co się bić w s1/2/3 bo to Ci nie daje takiej redukcji obrażeń jak 30k armoru. Jak jeszcze masz na sobei badge of tenacity i moroesa to warkowie i rogale mają naprawdę przerąbane - doddge na poziomie 50-60% + 75% redukcji obrażeń + 14k HP oznacza że takiego PLAIN dmg warek/rogal musi zrobić na poziomie ponad 100k żeby Cię zabić.

Otwieranie rogala w kocie niesie ryzyko, że Ty będziesz w stunie kilkanaście sec jako kot i rogal Ci zdjemie kilka tysięcy HP w pare sec albo Cie ubije- jak druida z przyzwoitym AC/dodge bije rogal to się idzie w miśka i robi outlast a nie ucieka (zawsze jak poróbowałem uciekać kotem/czitachem to gryzłem glebę - no ale moze po prostu nie umiem uciekać :))

Combo points to ja sugeruje nabić na targecie jak można ale nie wykorzystywac na RIP tylko zostawić sobie po to żeby użyć maim/cyklon jeśli heal będzie bezwzględnie potrzebny.

A w terenie to ja ludzi nie zaczepiam - i tak wiadomo że ten kto zaczyna walkę ma 70% szans na jej wygranie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2008, 12:15 
Cytuj  
eh, lvl 30 :P

zaczyna mnie bolić palec od tankowania/grindowania :lol:


_________________
psn

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2008, 13:51 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
eh, lvl 30 :P

zaczyna mnie bolić palec od tankowania/grindowania :lol:



Eeeee Desh z questowaniem to idzie szybko a nie grind :p , ja leveluje 3 chary jednocześnie i grając zupełnie causal robię 1 level na każdym dziennie ( levele 42-44 now ) ;P


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2008, 14:12 
Cytuj  
nie no jasne chodzi mi o to że pazury sa szybkie i praktycznie czy tankuje czy grinduje (questy) to uzywam jednego lub dwóch palców co sekunde :P


_________________
psn

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2008, 14:30 
Cytuj  
Wymocz dłoń w gorącej wodzie , pomoże, mi wysiadał nadgarstek ja plevelowałam rogalka i pomogło :)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2008, 15:11 
Cytuj  
haha, dzieki :P
juz wiem za co lubie 3.80 speed :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2008, 15:37 
Cytuj  
Shadowclaw prosiłaś o info jak cos znajde :wink:

Beginner guide to feral druid in arena
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 1884&sid=1

ten i inne linki są tu zebrane
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 2583&sid=1


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.