mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 18:40 
Cytuj  
UD, WotF>all w pvp

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 18:50 
Cytuj  
Do wyboru masz jeszcze troll i blood elf... z beznadziejnymi racialami i wygladajacymi jak chuj wie co, wybór ud ze względu na raciale i wyglad jest oczywisty ;]


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 19:05 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Do wyboru masz jeszcze troll i blood elf... z beznadziejnymi racialami i wygladajacymi jak chuj wie co, wybór ud ze względu na raciale i wyglad jest oczywisty ;]


Na disc priesta w drain teamie troll z berserkingiem tez sie nadaje. I tak od zawsze dwarf > all.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 19:31 
Cytuj  
Hm jednak mnie bardziej podoba sie BE laska niz UD laske. Ale moze ja jestem dziwny :P .


_________________
forfiter

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 11:31 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Do wyboru masz jeszcze troll i blood elf... z beznadziejnymi racialami i wygladajacymi jak chuj wie co, wybór ud ze względu na raciale i wyglad jest oczywisty ;]


haha wyglad UD priesta tak ? ok... a raciale ? no to co kto lubi na pvp undead ale do pve Troll jest najlepszy a i w pvp shadowguard dla SP moze sie przydac .Hex of weakness , shadowguard , berserk sprawdzaja sie bardzo dobrze tylko trzeba umiec korzystac ...
p.s.
Moim skromnym zdaniem toTrolle sa najbardziej klimatyczna rasa w WoW i Dwarfy tez ( ale mniej )

Have fun


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 14:15 
Cytuj  
Sam gram trollem i przeklinam dzień w którym z niewiadomych przyczyn zrobiłem sobie maga nad priesta. Animacje castowania ślamazarne jakieś, w ogóle niezgrabne toto. Dobrze to tylko wyglądał na 60 z Crimson Felt Hat ;]


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 14:24 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Dobrze to tylko wyglądał na 60 z Crimson Felt Hat ;]


W tym to kazdy wyglada dobrze ... za wyjatkiem TFU ludzi ...

*

Posty: 143
Dołączył(a): 15.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2008, 18:08 
Cytuj  
dlacego shadow priesci nie uzywaja na raidach typu SSC czy BT vampiric embrace? Wydawalo mi sie ze to przydatne, to jakos zwieksza threat?


_________________
old

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2008, 18:33 
Cytuj  
Nerull napisał(a):
dlacego shadow priesci nie uzywaja na raidach typu SSC czy BT vampiric embrace? Wydawalo mi sie ze to przydatne, to jakos zwieksza threat?

To healing, wiec raczej oczywiste, ze zwieksza.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2008, 18:35 
Cytuj  
healing z VE generuje w cholere threat


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 143
Dołączył(a): 15.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2008, 18:48 
Cytuj  
ok dzieki, tak się domyslałem ale wolalem się upewnic ;P


_________________
old

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 19:19 
Cytuj  
jakis fajny build pod lvlowanie?
w co nalezy pakowac punkty przy lvlowani priestem? spirit dla spirit tapa czy spell dmg? a moze int i stamine? \o/

**

Posty: 230
Dołączył(a): 10.03.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 21:09 
Cytuj  
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 1103051051


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 21:30 
Cytuj  
blackout zamiast spirit tapa do lvlowania? mysalem ze spirit tap = miejszy downtime. i imp fear + silance to chyba abrdziej typowe pvp a nie pve.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 23:19 
Cytuj  
Przy levelowaniu 1-60, spirit > all.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2008, 20:17 
Cytuj  
W zasadzie sam spirit tap + wand spec wystarczaja zeby do 70lvl dolevelowac ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 134
Dołączył(a): 2.10.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 09:46 
Cytuj  
Widzialem wczoraj film z aren, priest i rogal, gdzie priest byl disc + shadow do mind flay'a. Calkiem niezle im szlo pomijajac fakt, ze priest mial cale s3 i macke z s1 (niestety nie podano czy byl na +heal czy +dmg zrobiony aczkolwiek po tickach renew i flash healach wnioskuje, ze na +heal - rzuce okiem na jego armory w sumie). Testowal ktos z Was moze tego typu builda kiedys na arenie ?
Jesli tak, to jak to sie sprawdza ?
Na filmie oczywiscie sprawdzalo sie swietnie ale jak to w wiekszosci filmow pvp bywa - przeciwnicy to same retardy.

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 11:15 
Cytuj  
Pewnie coś w tym jest ale ja bym tak nie grał.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??


Posty: 48
Dołączył(a): 24.08.2006
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 11:44 
Cytuj  
Grałem z takim buildem przez krótki okres,bo z lockiem (deep affli) z którym grałem nie mieliśmy pomysłu na niektóre setupy.Grało sie nawet fajnie,element zaskoczenia,szybszy nuke ale przeżywalność fatalna,więc lock zrobil affli/demo build z sl a ja wróciłem do deep disc i gra sie lepiej.Ten build zadziała tylko przy określonych walkach,czyli w takich w których można sobie pozwolić na marnowanie many rzucając doty itd. w walkach w których trzeba na maxa oszczędzać mane build będzie bezużyteczny.


_________________
Sob kocha konie :( .

*
Avatar użytkownika

Posty: 134
Dołączył(a): 2.10.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 12:45 
Cytuj  
Wezmy pod uwage w takim razie dwa buildy :
1. 45/3/13 albo 46/3/12 - taki podejrzewam wybralbym ja, jesli mialbym respeccnac sie na disc/shadow do mind flay'a + zmniejszony CD na fear
Zalety :
- zmniejszony CD na feara
- blackout - 10% szansa na stuna
- dluzsze SW:P o 6 sek
- zmniejszona szansa na resist targetu na czary shadow
- mind flay
2. 46/15/0 lub 45/16/0
Zalety :
- zmniejszony dmg od czarow o 10%
- szybszy GHeal, Heal o 0.5 sek (nie wiem czy to taka zaleta, bo glownie w moim przypadku castuje flashe)
- +70% szansy na nieprzerywanie czarow ale tylko na skutek orzymywania obrazen
- blessed recovery
- ewentualnie w moim przypadku mam 5% do szansy na crita z holy zamiast tego szybszego castowania
Czy przezywalnosc w wariancie 1 jest gorsza niz w 2 ?
Czesciej fear'ujesz, masz blackouta stunujacego target, ktory ma 10% szansy na proc, SW:P (ktore "siedzi" na atakujacym cie targecie caly czas) dluzsze o 6 sek czyli z kazdym tickiem 10% szansa na stuna, zmniejszona szansa na ressist targetu twoich czarow shadow (irytuje mnie np 3 krotne rzucanie SW:P za mnostwo many, bo target resistuje nawet po zdispellowaniu wszystkich jego buffow), mind flay - zwalniajacy melee znacznie + chanelowany czyly kazdy tick - znowu szansa na procniecie blackouta.
W wariancie drugim moim zdaniem najwieksza zaleta to BR, ktore w polaczeniu z Focused Will dziala naprawde dobrze. 5% wieksza szansa na crita z holy tez jest bardzo pozytywna.
Oba warianty posiadaja +15% zwiekszone renew.
Oczywiscie uwazam, ze wariant drugi jest lepszy dla slabiej ubranych priestow. Ale po zarzuceniu na siebie min 3/5 s3 (reszta ofc z s2/s1 i epixy z pvp) i osiagnieciu ok 1500+ heal (500+ dmg) mozna zaryzykowac stwierdzenie, ze team z disc/shadow ma wieksze szanse na powodzenie niz disc/holy glownie dlatego, ze gra priesta moze byc bardziej agresywna przeciwko naszym (a przynajmniej moim) najtrudniejszym przeciwnikow czyli warkom i rogalom, co oczywiscie zmusza healera przeciwnej druzyny do intensywniejszego healingu, a to oczywiscie czyni go latwiejszym do nuke'owania dla naszego partnera. A nawet jesli priest padnie, a w miedzyczasie healer przeciwnikow zostanie znuke'owany, to ten kto zabil priesta bedzie mial conajwyzej 30% hp. Btw moj setup to disc priest / rogal.
Byc moze myle sie i na ratingach 2k+ nie ma to co mowie najmniejszego sensu, ale nie mam doswiadczenia jesli chodzi o 2k+ bracket wiec prosze kogos, kto ma o komentarz mojego posta.
Sry, wiem ze mam problemy z interpunkcja. Poza tym pisze z pracy, wiec na szybko - nie wytykajcie bledow gramatycznych/ortograficznych/stylistycznych plz. Chodzi mi o konkretna odpowiedz priesta z 2k+ ratingiem (oczywiscie fachowe odpowiedzi priestow z nizszym ratingiem tez mile widziane).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.