mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 12:30 
Cytuj  
@ levelujący feral druida:
1-70
olej "bluepaxy" z instancji bo starcisz na to mnóstwo czasu (chyba że lubisz), kupuj co 2-3 lvl na AH itemy ....of bandit/bear. Olej hit, crit, expertise bo w trakcie levelowania DPS druida w kocie nie wymaga tuningu. Staraj się zachowac równowagę to znaczy agi/str/sta na podobnym poziomie. Jak pójdziesz za bardzo w AGI to będą lecieć kryty ale marne, jak za bardzo w str to brak krytów. stamina potrzebna i kotkowi i miśkowi.

profesje: alch/herb+cooking żeby się dopalać w trakcie levelowania

po dobiciu do 70ki
zastanów się co chesz robić bo zbieranie 4 setów (kot/miś/drzewo/sowa) to lekka mordęga. Jesłi chcesz być feral to oblukaj:
http://www.gurgleblaster.net/emmerald/C ... /Head.html
jest sporo naprawdę DOBRYCH itemów za questy.
Po zdobyciu 4 częsci T4 i uzupełnieniu ich 1 częscią gladiatora S3, masz praktycznie ubranie w którym swobodnie przełączasz się na rajdach z miska w kotka i na odwrót.
W momencie kiedy masz 3k AP w kocie potrzebujhesz +142hit (9%) do bicia bosów. Od tego momentu:
AGI>str ale staraj się mieć w kocie min 9k HP i 13k HP w misiu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 12:36 
Cytuj  
a teraz poprosze jeszcze pare zdań pod kątem pvp, interesuj emnie na 70 wyłacznie BG i po kilku miesiacach może arena ale niekoniecznie bo gram tylko z holy priestem (aktualnie warkiem)

bede wdzieczny o końcówke pod moim katem :wink:


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 21:53 
Cytuj  
Uszyjesz sobie clefthoofy i na AV wszystko utankujesz ;)

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 06:33 
Cytuj  
Uzupełnisz to itemami z questów, paroma world dropami i gogo heroics... Tankowanie drutem jest tak proste ze nie wiem czy płakać czy sie śmiać.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 08:53 
Cytuj  
Desh widziałam drood-tanków z gildii farmujących BT w clefthoofie więc nie jest źle , u mnie set to jakieś 150-200 golda i już :) , co dziwne dostaje o wiele więcej /w na drutku niż na warku :P

" - wanna do XXX??!! last spot!! You need only tank!" ect ;p


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 10:05 
Cytuj  
mój rogal jest LW 375 sle ludzie na tym lvluja Lw wiec na AH mozna kupić taniej niż matsy.

bo tankowac może każdy druid a co drugi warrior to pizda co umie tylko napierdajac 2h
zreszta wynika to z tego że kazdy drut wie ze ma tankowac w misku i napierdajac
a nie kazdy woj wie ze ma tankowac w def stance i nie napierdajac tylko agrowac :P


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 10:37 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
mój rogal jest LW 375 sle ludzie na tym lvluja Lw wiec na AH mozna kupić taniej niż matsy.

bo tankowac może każdy druid a co drugi warrior to pizda co umie tylko napierdajac 2h
zreszta wynika to z tego że kazdy drut wie ze ma tankowac w misku i napierdajac
a nie kazdy woj wie ze ma tankowac w def stance i nie napierdajac tylko agrowac :P


Zapewniam Cie, ze gdyby misiek mial rozne stancy to niektorzy tez by o tym nie wiedzieli ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 10:40 
Cytuj  
dokładnie to mam na myśli bo druidem sie dokładne tak tankuje jak tankuje każdy chujowy warrior.
druid tankuje dpsem. oczywiscie mam świadomośc ze w endgame dps tank ajest ważny

wiec jak wezmiesz hujowego druta to wytankje a jak chujowego warrka to wipes


_________________
psn


Ostatnio edytowano 17 sty 2008, 10:42 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 10:41 
Cytuj  
Koleś w BWL u mnie w gildi za starych czasów zapytał się warriora "a co Ty masz taką twarz nieraz nad głową?" a on do niego "berserker stance". Podsumowując, koleś nie zrobił berserkera przez 100 dni played. Są warcy i są warcy, są druty i są druty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 10:44 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Koleś w BWL u mnie w gildi za starych czasów zapytał się warriora "a co Ty masz taką twarz nieraz nad głową?" a on do niego "berserker stance". Podsumowując, koleś nie zrobił berserkera przez 100 dni played. Są warcy i są warcy, są druty i są druty.
ten koleś to był warek ?
bo magmadara nie da sie tankowac bez zerg stance :P a to przecież MC

generalnie tankowałem w 2005 całe MC ale nauczyłem sie dobrze tankować dopiero w heroicach


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 10:48 
Cytuj  
Nie, druid to był :D

of corse ze warek. Tyle ze koles nie tankowal nigdy ;d

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 12:24 
Cytuj  
Znam hunta który po 2 latach od bety sie dowiedział do czego służy Feign Death więc nic mnie już nie zdziwi :P

Desh powiedz lepiej ci sie tankuje Miskiem czy warkiem ? Bo mi zdecydowanie lepiej moją warriorką..:P


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 13:02 
Cytuj  
No ciężko żeby lepiej ci sie tankowało druidem na 50 lvl-u.

jak będziesz miał lacerate (odpowiednik sunderow u warka) to troche sie zmieni. Ogólnie w porównaniu do tankowania warkiem tankowanie druidem jest łatwe i skuteczne.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 15:56 
Cytuj  
łatwiej tankuje mi sie druidem bo mam dobre graty i duzy dps, nie mam problemu z trzymaniem 6 mobów na sobie a warriorem miałbym - pisze o low lvelach bo tylko te znam.
dodatkowo ma intercepta bez straty rage, warkiem trzeba przy tankowaniu przełaczyć stance wiec czasem jest dylemat

tak jak pisałem misiek jest za duży do instansów typu SM ale z tego co pamietam wszystkie heroici sa rozległe - no moze mana tomb itp beda sprawialy podobne problemy

nie wiem czy lepiej, aggro trzyma sie łatwo ale zobaczymy w heroicach co powiedza moi healerzy. tak jak mówi shad powiem jak bede miał wszystkie gadzety choć troche nudzi mnie machanie ta packą po całej paczce :wink:

cieszy tylko ze ludzie naprawde doceniają dobrego tanka 8)

btw lvl 40 :P


_________________
psn

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 08:33 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
łatwiej tankuje mi sie druidem bo mam dobre graty i duzy dps, nie mam problemu z trzymaniem 6 mobów na sobie a warriorem miałbym - pisze o low lvelach bo tylko te znam.
dodatkowo ma intercepta bez straty rage, warkiem trzeba przy tankowaniu przełaczyć stance wiec czasem jest dylemat

tak jak pisałem misiek jest za duży do instansów typu SM ale z tego co pamietam wszystkie heroici sa rozległe - no moze mana tomb itp beda sprawialy podobne problemy

nie wiem czy lepiej, aggro trzyma sie łatwo ale zobaczymy w heroicach co powiedza moi healerzy. tak jak mówi shad powiem jak bede miał wszystkie gadzety choć troche nudzi mnie machanie ta packą po całej paczce :wink:

cieszy tylko ze ludzie naprawde doceniają dobrego tanka 8)

btw lvl 40 :P

Lvluj to cie w heroicach poelcze :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 11:28 
Cytuj  
kurna, cenarion exalted mi bedzie potrzebny :D
41 :P


_________________
psn

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 00:08 
Cytuj  
Czy blizz gdzies cos wspominal o zablokowaniu travel form na arenach, czy to tylko sie komus uroilo w chorej glowie?

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 00:16 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Czy blizz gdzies cos wspominal o zablokowaniu travel form na arenach, czy to tylko sie komus uroilo w chorej glowie?


Nie wspomniał nigdzie.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 11:52 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
kurna, cenarion exalted mi bedzie potrzebny :D
41 :P


Tylko pamietaj, zeby Unidentified Plant Parts oddac od razu po wjechaniu do Outland ;)

Dojedziesz na nich do honored (powiedzmy 300g - tak na oko, nie logowalem sie w tym roku to nie znam cen :P). Oddasz ich najwiecej, dostaniesz gadzety po 500 repa za gadzet i w pelni wykorzystasz questy juz w Peninsuli (tam sa q ktore daja repa z Cenarionami). Ogolnie zrobilem w ten sposob (spalilem moze 500 repa z Peninsuli - niestety) i tylko podczas questowania dojechalem spokojnie do paru k na Revered.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 12:26 
Cytuj  
ta pamietam tyle że sygnatura mi sie zmieniła, druid jest dla mnie jakiś za łatwy chyba - przynajmniej do lvlowania, to taka hybryda ja chyba bardziej lubie konkretne klasy jak warrior czy healer.
ni to rogal ni to to tank ni to healer, mocne to razem ale każde niedorobione osobno . może ja sie do tego nie nadaje ale brakuje mi przycisków (lubie jak jest dużo :D )
w sumie healer moze bylby z niego super ale jak mam pałke 62 365 jc to po co mi 43 inzynier druid do leczenia. pozatym jak wspomnialem kase robie ...

chwilowo odstawiam druida może jeszcze wróce, moja pałka ma 365 JC i chce ja miec do PVE i do JC (do healowania w pracy na lapsa i do robienia kasy na prospecu :P )


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.