mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 16:56 
Cytuj  
maty napisał(a):
Niestety, na twoje nieszczescie moje czytanie ze zrozumieniem ma sie calkiem dobrze. A to, ze znajdziesz wytlumaczenie (niekoniecznie mądre) na kazda glupote jaka napisze to inna sprawa.


fix'd.


Chuj mnie obchodza inni, to ja place co miesiac (no, placilem), dbam tylko o wlasny fun.

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 17:41 
Cytuj  
Najlepiej zwalic wine na blizza na glupie bg albo na cos jeszcze innego np on moze to czemu ja nie moge /sad naprawde mam nadzieje ze was pobanuja :evil:


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 17:44 
Cytuj  
/cry more


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 83
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 17:44 
Cytuj  
Ciche pozwolenie na kupowanie golda, ciche pozwolenie na używanie botów na BG. Gdy z czasem ktoś napisze bota który będzie potrafił robić np. Karazhan z 9 innymi podobnymi botami na pewno też powiecie, że chcę mieć równe szanse mieć sprzęt i iść na mocniejsze instancję, więc odpalam bota. Nie denerwuje mnie używanie cheatów w grze bo tak jest i było w każdej sieciowej gierce od dawien dawna. Martwi mnie tylko głupota ludzi z małym rozumkiem, którzy jawnie się do tego przyznają i jeszcze chwalą tym na forach.


_________________
http://www.youtube.com/kpszczola

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 18:09 
Cytuj  
To odpłynołeś.Poprostu niektorzy wola walczyć z wiatrakami a inni nie bede z siebie robić łosia.Jak mnie zbanuja to to oleje,no chyba ze to bedzie zaraz po zasileniu konta ,to juz mozna sie zdenerwować.A dlaczego cheat?Bot lata jak idiota ,nie raz widzałem akcje ze allianci staja pod jaskinia i zabijaja je.I nie mow jeden z drugim ze nie masz funu przez boty.Bo wole miec 20 botow w rajdzie co nie przeszkadza niz 20 idiotów ,przez ktorych AV trwa(ło) po 2 dni.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 18:21 
Cytuj  
Blizz i tak kladzie lache, bynajmniej do premiery WOTLK. Wiecie czemu? bo jak teraz by zbanowali nastepne kilkadziesiat tys kont to userzy zbanowanych kont + masa innych graczy odplynie im przy premierach AoC i Warhammera ktore przewidziane sa w mniej lub wiecej tym samym czasie. Wszystko kreci sie w okol kasy, a bociarze czesto oplacaja 4-5 kont - stad te 9 mln domniemanych "aktywnych uzytkownikow" ;)

**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 19:26 
Cytuj  
Ludzie mysla, ze jak sobie sciagna bota i przez pierwszy dzien Blizz ich nie zbanuje to chwycili Pana Boga za nogi. Blizzowu nie w interesie jest instant banowanie. Ale macie to jak w banku, ze za miesiac jak juz zaplacicie za gre dostaniecie bana, bo watpie aby Warden pisany przez najlepszych programistow zostal oszuakny przez klasyczne funkcje WinApi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 20:49 
Cytuj  
maty == wielkki rozpierdalator 2.0. Chuj i pierdole leca jak z chainguna ;o

Cytuj:
Moze ci to jasniej rozrysuje bo nie bardzo rozumiesz: osoba ktora wyleveluje i bedzie osobiscie ubierala chary woli zdecydowanie bardziej dostac baty od osoby, ktora zbierala gear podobnie do niej a nie wyreczala sie botami. J

Chyba cie jebło 0o. Nie wiem skad wzioles ten text, ale zglaszam go do textu roku na tym forum ;o/

mortal. Nie watp, to poprostu fakt. Najlepsi programisci nie pracuja tylko w blizzardzie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 21:24 
Cytuj  
iniside napisał(a):
mortal. Nie watp, to poprostu fakt. Najlepsi programisci nie pracuja tylko w blizzardzie.

true, rynek golda i itemów w grach warty miliony dolarów rocznie na pewno zatrudnia ludzi to opracowywania nowych metod ich zdobywania - gdzie jest kasa do wzięcia, tam znajdzie się i sposób ;)

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 21:27 
Cytuj  
mortal >>> aahahahaahaaha lolololo


w sumie w 7 osob jade na tym samy bocie juz od ponnad 1,5 miecha. niektorzy znajomi juz robia 3 postac... i narazie chyba ja i jeszcze 2 innych dostalo warning za afk


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

*

Posty: 100
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 21:30 
Cytuj  
Szczerze, mam nadzieje i życzę wszystkim wam używających boty, że Blizzard zbanuje wam dożywotnie konta, bo was to bawi, grających normalnie ( w tym ja ) nie. Dziękuje ;)

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 22:32 
Cytuj  
Wydz. 8) kiedys to zrozumiesz :P


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 22:33 
Cytuj  
Juz to kiedys pisalem, ale co tam: kupowalem gold, kumple kupowali gold, jeden z nas nie kupowal i tylko on bana za handel dostal (nie dozywotnio, ale ze dwa tygodnie konta nie mial). Tak jest ten swiat skonstruowany, nikomu zle nie zycze, ale po sprawiedliwosc to do Disneya. Pojdziesz sie wysrac, gwiazdy zle sie uloza, zly los stwierdzi ze za duzo whinujesz na forum i ban za afk... ;)

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 08:58 
Cytuj  
Moldar napisał(a):
Szczerze, mam nadzieje i życzę wszystkim wam używających boty, że Blizzard zbanuje wam dożywotnie konta, bo was to bawi, grających normalnie ( w tym ja ) nie. Dziękuje ;)


/ sign

WTB old 12 hours AVs...


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 09:07 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Moldar napisał(a):
Szczerze, mam nadzieje i życzę wszystkim wam używających boty, że Blizzard zbanuje wam dożywotnie konta, bo was to bawi, grających normalnie ( w tym ja ) nie. Dziękuje ;)


/ sign

WTB old 12 hours AVs...

było - minęło, teraz WOW jest bot+casual friendly.


Posty: 43
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 09:20 
Cytuj  
100% popieram banowanie boterów. Mam szczerą nadzieję, że wszyscy chwalący się tutaj jacy oni nie są super, bo mają gdzieś grę i boty grają za nich, zostaną zbanowani przy najbliższej fali banów.

W czasach D2 też wydawało mi się jaki jestem mocarz bo sobie potrafię odpalić bota na 2 konta i 24h/dzień mi itemki zbierał. Po jakimś czasie dostałem bana. Najpierw byłem wkurwiony, ale nie to było najgorsze. Po prostu gra straciła dla mnie sens. Niestety/stety gry mmorpg w dużej części są oparte na zbieraniu sprzętu i w tym momencie bociarze odbierają SOBIE dużą część gry, która mogła dać im mniej lub więcej frajdy. Dodatkowo psują przyjemność gry INNYM.

Dlatego odkąd gram w WoW nie używam botów i tym podobnym wynalazków (łącznie z kupowaniem golda), po prostu rzeczy które sam zdobyłem dają mi więcej satysfakcji. Inny przykład to np. zrobienie sobie biurka pod komputer. Jasne że można kupić w Ikei nawet najlepszy model, ale jeżeli sobie sam zbudujesz, takie jak sam dokładnie chciałeś, będziesz z niego bardziej zadowolony. Zawsze wysiłek który włożysz w zdobycie czegoś, procentuje w postaci większego zadowolenia z użytkowania.

Dla mnie dodatkowo (myślę że dla innych też) ważny jest szacunek/respekt jakim się darzy postać/osobę w grze. Jak można mieć jakikolwiek respekt dla gracza za którego (mniej lub więcej) gra program?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 10:35 
Cytuj  
Cytuj:
ważny jest szacunek/respekt


Bosz, internetowy szacunek i respekt w grze komputerowej.

Cytuj:
w tym momencie bociarze odbierają SOBIE dużą część gry, która mogła dać im mniej lub więcej frajdy


Kolejna bzdura, bota używam tylko do jednego (przerazliwie nudnego) aspektu gry.


Cytuj:
po prostu rzeczy które sam zdobyłem dają mi więcej satysfakcji. Inny przykład to np. zrobienie sobie biurka pod komputer


Rozumiem że chleb też sobie sam pieczesz żeby nie iśc na łatwizne ?

Cytuj:
za którego (mniej lub więcej) gra program?


Na arenach nic za mnie nie gra, a tylko to mi daje w tej chwili zabawe.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 10:42 
Cytuj  
Sinthar napisał(a):

w sumie w 7 osob jade na tym samy bocie juz od ponnad 1,5 miecha. niektorzy znajomi juz robia 3 postac... i narazie chyba ja i jeszcze 2 innych dostalo warning za afk



a pozniej bedzie placz za 3 miesiace, za co dostalem bana ...

Warden robi swoje, zbiera informacje a Blizzard predzej czy pozniej zbanuje taki osoby za uzywanie botow. To nie jest darmowe diablo2, gdzie mogli tolerowac takie rzeczy. To jest gra platna i wierzcie mi, ze mniej straca gdy pobanuja bociarzy, niz by nic nie robili.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 10:56 
Cytuj  
Nie pozostaje nic tylko czekać i mieć nadzieję na to co Pio mówi a znając Blizza to zapewne tak zrobi i będzie znów wielka afera że Blizz zabanował ileś tam tysięcy kont.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.


Posty: 43
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 12:27 
Cytuj  
Cytuj:
Bosz, internetowy szacunek i respekt w grze komputerowej.


Inni ludzie mogą cię szanować za wiele rzeczy, np. za bohaterstwo w bitwie o Gdańsk, możesz też być szanowany za wpicie 10 piw w ciągu 15 minut. Na szacunek trzeba sobie jednak zasłużyć, a oszuści na szacunek nie zasługują.

Cytuj:
Rozumiem że chleb też sobie sam pieczesz żeby nie iśc na łatwizne ?


Od jakiegoś czasu robie sobie sam pizze :D, nie widzę problemu w robieniu sobie samemu chleba, np uważasz że pachnący, pulchny chleb własnego wypieku jest gorszy niż chleb ze sklepu, pieczony z dużą ilością chemii?

Cytuj:
Na arenach nic za mnie nie gra, a tylko to mi daje w tej chwili zabawe.


Ciekawy jestem jak się poczujesz, gdy na arenach zaczną dominiować boty, wchodzisz do gry a tam 2 boty naprzeciw i ponieważ mają dobry program, ograją cię do zera...

Dalej uważasz że używanie botów jest fair?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.