mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 06:38 
Cytuj  
koornik napisał(a):
Priest jest nie do zabicia poki mu sie mana nie skonczy dla warriora. Coprawda konczy mu sie w koncu

Druida bedzies zbil wieki ma 10% many chwila nieuwagi i juzjestes ww rootsach a on 150 ydow dalej pije w stealthie bo to nelf ofc.

Absolutnie wole bic priesta.


:D


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 10:51 
Cytuj  
Dla mnie sprawa ma sie o tyle inaczej ze latajac za pristem to musisz ciagle kisic rage zeby wrazie czego pummelnac heala. A i tak musisz ciagle bic zeby zdjac shielda, efekt taki ze ciagle latasz bez ragu i tylko sie przykro robi. Wszystko trwa dlugo, proces jest mozolny a jak sie wyleczy wszystko od nowa.
Droota jak dorwiesz to kisisz rage tylko na hamstringa/phowla, mi zadko kiedy drooty uciekaja, a napewno jak juz, to mam gotowego intercepta. Do tego droota jak przylapiesz na human formie to nukujesz jak jak kruche ciasteczko.
Stad poprostu granie vs droot jest dla mnie owiele przyjemniejsze.


_________________
Obrazek

*

Posty: 91
Dołączył(a): 27.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 14:08 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
Dla mnie sprawa ma sie o tyle inaczej ze latajac za pristem to musisz ciagle kisic rage zeby wrazie czego pummelnac heala. A i tak musisz ciagle bic zeby zdjac shielda, efekt taki ze ciagle latasz bez ragu i tylko sie przykro robi. Wszystko trwa dlugo, proces jest mozolny a jak sie wyleczy wszystko od nowa.
Droota jak dorwiesz to kisisz rage tylko na hamstringa/phowla, mi zadko kiedy drooty uciekaja, a napewno jak juz, to mam gotowego intercepta. Do tego droota jak przylapiesz na human formie to nukujesz jak jak kruche ciasteczko.
Stad poprostu granie vs droot jest dla mnie owiele przyjemniejsze.


Jak musisz 'kisić rage na pummela' to albo jeździsz twarzą po klawiaturze w lewo i prawo wciskając wszystko naraz, albo nie potrafisz zarządzać rage'm. Bijesz priesta auto atakiem jak nie ma shielda i czekasz, jak wrzuca bąbla to walisz WW+MS i po bąblu, nie możesz pozwolić sobie na sytuacje w której gość sobie wrzuca shield gdy ty nie masz rage'a. Spamować skillami na priesta możesz tylko gdy masz za plecami offensywnego dispellera albo priest dostaje baty naraz od 3 osób tak, że zawsze ktoś inny ściąga shield'a dla ciebie.


_________________
Twój stary jest protection

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 15:10 
Cytuj  
Napisales chyba to samo co ja, tylko inaczej. Tak wlasnie wyglada ta walka. Jednakowoz jak zdejmiesz mu babla to i tak jestes bez rage'a. Niby zaraz nabijesz ale znow musisz go kisic zeby znow za moment zdjac babla. Do tego jesli zle utrzymasz rage i prist Ci sie wyleczy to jazda od nowa.
Tak wiec posta sobie mogles oszczedzic.
Generalnie wole wlasnie latac za drootami, jest to dla mnie o wiele atrakcyjniesze niz uzerac sie z shildem prista.


_________________
Obrazek

*

Posty: 91
Dołączył(a): 27.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 16:30 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
Napisales chyba to samo co ja, tylko inaczej. Tak wlasnie wyglada ta walka. Jednakowoz jak zdejmiesz mu babla to i tak jestes bez rage'a. Niby zaraz nabijesz ale znow musisz go kisic zeby znow za moment zdjac babla. Do tego jesli zle utrzymasz rage i prist Ci sie wyleczy to jazda od nowa.
Tak wiec posta sobie mogles oszczedzic.
Generalnie wole wlasnie latac za drootami, jest to dla mnie o wiele atrakcyjniesze niz uzerac sie z shildem prista.


Jeśli uważasz, że napisałem to samo co ty, to albo nie rozumiesz tego co napisałem, albo nie rozumiesz tego co sam napisałeś:

Cytuj:
Dla mnie sprawa ma sie o tyle inaczej ze latajac za pristem to musisz ciagle kisic rage zeby wrazie czego pummelnac heala. A i tak musisz ciagle bic zeby zdjac shielda, efekt taki ze ciagle latasz bez ragu i tylko sie przykro robi.


_________________
Twój stary jest protection

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 17:34 
Cytuj  
Tak kompletnie mi to zwisa ze nie rozumiem. Generalnie nie cytuj mnie i nie pisz do mnie bo nie wiem co chcesz mi przekazac. Filozofia bicia prista widac moze byc wiedza tak rozleglą, az trzeba to ludziom takim jak ja tlumaczyc lopatologicznie podkreslajac kazde slowo.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 19:54 
Cytuj  
Terhix napisał(a):
Piekny napisał(a):
Dla mnie sprawa ma sie o tyle inaczej ze latajac za pristem to musisz ciagle kisic rage zeby wrazie czego pummelnac heala. A i tak musisz ciagle bic zeby zdjac shielda, efekt taki ze ciagle latasz bez ragu i tylko sie przykro robi. Wszystko trwa dlugo, proces jest mozolny a jak sie wyleczy wszystko od nowa.
Droota jak dorwiesz to kisisz rage tylko na hamstringa/phowla, mi zadko kiedy drooty uciekaja, a napewno jak juz, to mam gotowego intercepta. Do tego droota jak przylapiesz na human formie to nukujesz jak jak kruche ciasteczko.
Stad poprostu granie vs droot jest dla mnie owiele przyjemniejsze.


Jak musisz 'kisić rage na pummela' to albo jeździsz twarzą po klawiaturze w lewo i prawo wciskając wszystko naraz, albo nie potrafisz zarządzać rage'm. Bijesz priesta auto atakiem jak nie ma shielda i czekasz, jak wrzuca bąbla to walisz WW+MS i po bąblu, nie możesz pozwolić sobie na sytuacje w której gość sobie wrzuca shield gdy ty nie masz rage'a. Spamować skillami na priesta możesz tylko gdy masz za plecami offensywnego dispellera albo priest dostaje baty naraz od 3 osób tak, że zawsze ktoś inny ściąga shield'a dla ciebie.
piekny nie napisał ze nie ma rage tylko ze trzeba je kisić i moim zdaniem napisał dokładnie to samo co napisałeś ty


_________________
psn

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 21:45 
Cytuj  
Tbh ja tam priesta zawsze napierdalam jak tylko cooldown sie skonczy a mortala to juz mur beton trzymam non stop


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 02:41 
Cytuj  
E tam.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

*

Posty: 91
Dołączył(a): 27.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 08:37 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
piekny nie napisał ze nie ma rage tylko ze trzeba je kisić i moim zdaniem napisał dokładnie to samo co napisałeś ty


Wiesz, jeśli twoim zdaniem kura ma 8 nóg, jest zielona w fioletowe ciapki i sra cegłami, to twoja sprawa. Ja może ekspertem polonistyki nie jestem, ale przez stwierdzenie "ciagle latasz bez ragu i tylko sie przykro robi" ja rozumiem właśnie to, że nie ma rage'a. I EOT dla mnie, bo zaraz zaczniecie mi udowadniać "co autor miał na myśli" i zaklinać rzeczywistość.


_________________
Twój stary jest protection


Posty: 16
Dołączył(a): 12.12.2007
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 02:04 
Cytuj  
Gowno prawda ze priesta nie zabijesz jak ma mane ofc ze zabijesz tylko trzeba sie postarac;] i na arenach nigdy sam nie grasz pamietajcie o tym


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... Serekkozak

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 13:26 
Cytuj  
Witam, wiem, ze pewnie takich pytan macie 300 codziennie, ale szukalem na zagrnicznych forach i wszedzie pisza co innego :/ wiec stwierdzilem, ze nie ma to jak dobra rada rodaka :) chodzi o to, ze posiadam trolla wariora na 8 lvl i chcialbym zebyscie mi doradzili gdzie najlepiej expowac i na jakie umiejetnosci pozniej stawiac :) z gory wielkie dzieki


_________________
TheGrim: Undead Warior, Burning Blade

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 13:40 
Cytuj  
Obrazek


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 14:08 
Cytuj  
tentacle napisał(a):
Witam, wiem, ze pewnie takich pytan macie 300 codziennie, ale szukalem na zagrnicznych forach i wszedzie pisza co innego :/ wiec stwierdzilem, ze nie ma to jak dobra rada rodaka :) chodzi o to, ze posiadam trolla wariora na 8 lvl i chcialbym zebyscie mi doradzili gdzie najlepiej expowac i na jakie umiejetnosci pozniej stawiac :) z gory wielkie dzieki

najlepszy exp chyba będzie leciał w Shadowmoon Valley /irony off >.>


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 14:13 
Cytuj  
@Shadzio
Taka rada, zbyt często wklejać zdjęcia tym bardziej cały czas ten sam też nie można :D

@tentacle
Rób questy tam gdzie jesteś, a jeśli zrobiłeś już wszystkie/moby są zielone/szare to idź do następnej wioski. :>


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 14:13 
Cytuj  
najlepszy exp leci u aliantów, reroll dopóki masz lvl 8, nie trać czasu na horde


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 14:15 
Cytuj  
tentacle napisał(a):
Witam, wiem, ze pewnie takich pytan macie 300 codziennie, ale szukalem na zagrnicznych forach i wszedzie pisza co innego :/ wiec stwierdzilem, ze nie ma to jak dobra rada rodaka :) chodzi o to, ze posiadam trolla wariora na 8 lvl i chcialbym zebyscie mi doradzili gdzie najlepiej expowac i na jakie umiejetnosci pozniej stawiac :) z gory wielkie dzieki


Poszukaj w sieci pod haslem Joanas Horde Levelling Guide - przyda Ci sie az do 70ki.

A poki co - Durotar -> barrens ->barrens ->barrens ->barrens ->barrens -> Thousand Needles itd itd.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 14:21 
Cytuj  
Cytuj:
Taka rada, zbyt często wklejać zdjęcia tym bardziej cały czas ten sam też nie można


To po murzyńsku ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 14:44 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
Taka rada, zbyt często wklejać zdjęcia tym bardziej cały czas ten sam też nie można


To po murzyńsku ?


Spytaj "murzyna" na #wow-pl


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 14:56 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
najlepszy exp leci u aliantów, reroll dopóki masz lvl 8, nie trać czasu na horde


QFT! reroll Human Male Warrior...


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.